PDA

View Full Version : Целувката



Hasinta
08-22-2009, 11:26
Здравейте! Предварително да кажа..няма да ви питам как да се целувам и подобни неща... :D Просто искам да споделя нещо и вие да изкажете мнението си.. Та.. целувала съм се с доста момчета, но това което ми прави впечатление е че сигурно за едно 90% от тези с които съм била целувката е да си завреш езика в устата на другия.. и да го въртиш като центрофуга..като почти (да не кажа въобще) не включваш устните си
И се замислих... на мен ли ми има нещо, че за мен целувката е повече с устни отколкото с език... ;] Вие как мислите...? В мен ли има някакъв проблем че наблягам на устните и по-малко на въртеливите движения с език... или не съм случила на партньор..?

w0sh
08-22-2009, 11:27
На който както му е кеф.

PlayMyMusic
08-22-2009, 11:37
Предпочитам устните да са по-използваното ми средство при кисс-ване. :-)

Gnidi4ka
08-22-2009, 11:42
еми сега зависи кво да ти кажа ... ако те целува по време на секс така какъв е проблема :D ама иначе и аз не обичам в някаква романтична обстановка да ми запускат (егати думата) такива езици (май нищо не казах ама карай) :-D

sehenwurdigkeiten
08-22-2009, 11:45
xaxaxaxa

Hilary_
08-22-2009, 12:47
Амм не си объркала ... :lol: :lol: и на мен не ми харесват езици до гърлото ... :D :D Просто явно малко момчета знаят как да се целуват ... 8-)

l0lz
08-22-2009, 13:57
На мeн повече ми харесва с устните, а с езика по- малко.. :lol:

Adda
08-22-2009, 13:58
На мeн повече ми харесва с устните, а с езика по- малко.. :lol:
момче ли си?
сори за въпроса, любопитно ми е

Hilary_
08-22-2009, 13:59
На мeн повече ми харесва с устните, а с езика по- малко.. :lol:
момче ли си?
сори за въпроса, любопитно ми е

момче е да ... ако беше момиче до сега да съм го пребила ... :lol:

Adda
08-22-2009, 14:05
На мeн повече ми харесва с устните, а с езика по- малко.. :lol:
момче ли си?
сори за въпроса, любопитно ми е

момче е да ... ако беше момиче до сега да съм го пребила ... :lol:

имам теория че несигурните момчета предпочитат този тип целувки =)
което не означава че това винаги е така, просто лични наблюдения
ам, а той май се шегуваше... но както и да е :D

3oPuTy
08-22-2009, 14:06
Аз пък предпочитам да са що-годе равномерни нещата :) Не обичам дългите целувки с език :? Не обичам и дългото мляскане само с устни :? Обичам,когато двете неща се редуват :-) Но редуването да става спонтанно,а не ей така изведнъж момчето да си навре езика до сливиците ми и да се чудя за целувката ли да мисля или как да не си върна закуската :?
А иначе от мои приятели (момчета естествено) съм чувала,че наблягат на контакта с устните само,когато са с момиче,което харесват (т.е. тогава влагат много повече чувства и т.н.),а когато наблягат на "центрофугата" с език значи го правяй просто ей така за да отбият номера :) До колко е вярно не знам,нооо поне се радвам,че до сега само веднъж преди години съм усещала тая "центрофуга" в устата си и дано не я усетя пак :-D

kitty9410
08-23-2009, 12:39
Абе кой е измислил тая тъпотия че целувката с език е да си въртиш езика в кръг около другия? :? Предпочитам и езика и устните да участват г/д по равно.

Mo0nlight
08-23-2009, 12:46
Някакви масови оплаквания от целувките, като не ви харесва не се целувайте .. Никой не ви насилва.
:)

Zaharinka
08-23-2009, 12:47
Хаха попадала си на някакви амтьори затова,няма нищо с годинките ще мине и ще намериш някой,който да се целува яко 8-)

marti93
08-23-2009, 16:20
целувката с език.ммм.. не си случила на партньор! :)

y0uRfav0ritedRuG
08-23-2009, 18:14
Предпочитам устните да са по-използваното ми средство при кисс-ване. :-)

+1 :-o
Предпочитам да не си навира езика до сливиците ми...

ShtrudeL
08-23-2009, 22:28
През целия си живот (то не,че е много де 8-)) съм целувала само едно момче и продължавам да го правя. ^_^ И...едва ли ще имам по-хубави целувки от неговите <3
Какви са тея целувки които автора описва не знам... ^^
Аз обичам съвсем нежните целувчици ^_^ Когато езичетата ни едва се докосват...и когато като че ли все едно гъделичкаш другия ^_^ Абе няма начин в целуването с него,който да не ми харесва ^_^

Zaharinka
08-23-2009, 23:03
Аз пък имам чувството,че 80% не знаят как да се целуват ама парадират,че знаят ха-ха.Какви са тези центрофуги какви са тези вадения на сливиците?! :lol:

l0lz
08-23-2009, 23:08
На мeн повече ми харесва с устните, а с езика по- малко.. :lol:
момче ли си?
сори за въпроса, любопитно ми е

момче е да ... ако беше момиче до сега да съм го пребила ... :lol:

имам теория че несигурните момчета предпочитат този тип целувки =)
което не означава че това винаги е така, просто лични наблюдения
ам, а той май се шегуваше... но както и да е :D

Шш, кви са тия сцени тука бе, ей.. :lol:
Момче съм, да.
И защо ти е тлкова любопитно? :-P

Hilary_
08-23-2009, 23:13
Шш, кви са тия сцени тука бе, ей.. :lol:
Момче съм, да.
И защо ти е тлкова любопитно? :-P

ахахахах и сцена ли искаш да има за тебе бее ?? :razz: :razz: :razz:

l0lz
08-23-2009, 23:22
Шш, кви са тия сцени тука бе, ей.. :lol:
Момче съм, да.
И защо ти е тлкова любопитно? :-P

ахахахах и сцена ли искаш да има за тебе бее ?? :razz: :razz: :razz: Млъквай. :booooomb: :lol:

Hilary_
08-24-2009, 00:24
Шш, кви са тия сцени тука бе, ей.. :lol:
Момче съм, да.
И защо ти е тлкова любопитно? :-P

ахахахах и сцена ли искаш да има за тебе бее ?? :razz: :razz: :razz: Млъквай. :booooomb: :lol:

че аз така или иначе не говоря ... охх милия вече и това ли не различаваш ?? :razz: :razz:

искрено ти съчувствам ... :( :(

П.С. аххаха излъгах ... :oops: :lol: :lol:

l0lz
08-24-2009, 00:34
Шш, кви са тия сцени тука бе, ей.. :lol:
Момче съм, да.
И защо ти е тлкова любопитно? :-P

ахахахах и сцена ли искаш да има за тебе бее ?? :razz: :razz: :razz: Млъквай. :booooomb: :lol:

че аз така или иначе не говоря ... охх милия вече и това ли не различаваш ?? :razz: :razz:

искрено ти съчувствам ... :( :(

П.С. аххаха излъгах ... :oops: :lol: :lol:

ЖАЛКА СИ БЕ, МОМЕ.. :razz:

Hilary_
08-24-2009, 00:47
ЖАЛКА СИ БЕ, МОМЕ.. :razz:

Дай нещо по оригинално, че това взе да ми втръсва особено като го казвам всеки път щом те засека във форума ... :wink:

l0lz
08-24-2009, 00:49
ЖАЛКА СИ БЕ, МОМЕ.. :razz:

Дай нещо по оригинално, че това взе да ми втръсва особено като го казвам всеки път щом те засека във форума ... :wink:

AHAHAHHAHHHA

mechtaq_za_teb
08-24-2009, 04:23
Ммииии... според мен на теб така си ти харесва и просто трябва да случиш на момче, което да се целува така(това не значи да целуваш всяко срещнато момче 8-) ) И аз харесвам разнообрзната целувка и ме дразни това само с езика.