PDA

View Full Version : Любими групи и песни (:



CKY1994
08-22-2009, 16:19
Айде да виим кой кво слушааа ((: :) :)

blader
08-24-2009, 11:26
newmetal:КоЯn,LINKIN PARK,LIMP BIZKIT,P.O.D.,SYSTEM OF A DOWN,
alternative metal:10 YEARS,STAIND,DROWNING POOL,EVANESCENCE,FLYLEAF,THREE DAYS GRACE,SEVENDUST,GUANO APES,PLACEBO.ТООL.VEX RED,PUDDLE OF MUDD(гласа на вокалиста е много близък по звучене до този на кърт...)
industral metal:STATIC X,RAMMSTEIN,DOPE,MARILYN MANSON.ORGY,CREMATORY(въпреки че те имат не повече от 5 industrial песнички...и все пак...са си много добри industrial песнички...),CELLDWELLER,FEAR FACTORY...

иначе също си падам и по някакви неща които са доста далечни от метъла...или по-точно извън творчеството на групите които съм изброил(защото реално погледнато музиката на групите които слушам обхваща дооооооста обширен спектър от стилове...дори само музиката на КоЯn(които за мен са най-неповторимата група досега...надявам се някой ден някой да ги надмине...)...)
като например някои поп и електронни неща...
примерно Hillary Duff-Stranger,Paul Oakenfold-Dread Rock,The Prodigy-Voodoo People(pedulum remix),Pendulum-Blood sugar...някои неща на Кристина Агилера(кефи ме гласа и...) и други поп и електронни неща...
но принципно не излизам от границите на групите попадащи в дефинициите на 3-те стила които съм изброил в началото...
иначе напоследък съм на вълна депресивни...'наркомански'(в смисъл...песни които звучат твърде нестандартно за вкуса на повечето хора с конвенционално мислене...) песни и такива с по-мелодичен характер...въпреки че вчера така се случи че случайно ме подсетиха за Fear Factory...и след като изслушах албума им Digimortal от 2001-а бях на вълна killin' mood...и в състояние да слушам бруталии(ама не като ония нещастни скандинавски дет и блек идиотщини където нищо не се разбира нито от музиката нито от текста и само някакви недоразвити същества мислещи си че имат глас се мъчат да викат и общо взето само произвеждат голямо количество шум...говоря за наистина тежката музика-Fear Faцtory,Sepultura,Static X...КоЯn...)...и все пак...имайки впредвид широкия набор от стилове вдъхновяващи музиката на повечето групи които слушам смятам че да слушаш метъл далеч не е музикално ограничено...само че зависи от групите...
и така...

teenems
08-24-2009, 11:30
група;Gorillaz , Depeche Mode
песен;John Farnham - you're the voice , Massive Attack - Teardrop

може и други песни да има ,ама ..

AnoNim4e
08-24-2009, 11:48
само Hard-Techno

BrainlessROCKBABY
08-24-2009, 15:35
http://i25.tinypic.com/fau0py.jpg

песен - Smells Like Teen Spirit :smt007

kizametsu
08-24-2009, 15:40
DIR EN GREY! :grin:
http://pics.theendrecords.com/DirEnGrey/thumbnails/2_DirEnGrey_2.jpg
The GazettE
http://i297.photobucket.com/albums/mm215/samantha_l09no2/theGazettELogo.gif
Всяка една песен от тия две групи ми е любима.
Супер се кефя и на Мияви.
http://www.spirit-of-metal.com/les%20goupes/M/Miyavi/pics/477539_logo.jpg
Има още някои японски, дори и английски като ъъ HIM да речем, или Slipknot. XD

slavito007
08-24-2009, 16:10
Evanescence - My immortal, Bring me to life, Everybody's fool, Good enough, Call me when you're sober
Paramore - Decode
Nightwish - Bye bye, beautiful
Linkin Park - Numb

ArrowsOfDeath
08-24-2009, 16:39
Топ 5 на музиканти/групи
1 - ATB
2 - Nickelback
3 - t.A.T.u.
4 - Rammstein
5 - Clint Mansell

Топ 5 на песни
1 - ATB - Fahrenheit 451
2 - ATB - Basic Love
3 - ATB - I Wanna Cry
4 - ATB - One Small Step
5 - ATB - Here With Me

thelideto
08-24-2009, 19:09
Групи/музиканти:
1.Marilyn Manson
2.KoЯn
3.Bullet For My Valentine
4.Red Hot Chili Pappers
5.System Of A Down
6.Nirvana
7.Guns'n'Roses
и т.н


Песни:
1.Marilyn Manson-Sweet Dreams
2.KoЯn-Liar
3.Bullet For My Valentine-Tears Dont Fall
4.Red Hot Chili Peppers-Snow Hey Ho
5.System Of A Down-Lonely Day
6.Nirvana-Smell Like Teen Spirit
7.Guns'n'Roses-Sweet Child O'Mine
и още много... :)

twinski92
08-24-2009, 23:35
Групи
Nickelback
Disturbed
Ill Nino
Theory Of a Deadman
Breaking Benjamin
Hoobastank
Fuel

Песни
Nickelback - someday(acoustic)
Disturbed - Down with the sickness
и др..