PDA

View Full Version : Акне



silvanata
08-22-2009, 18:20
Здравейте, аз ползвам акне аут и вече имам много по малки пъпки на гърът и на всякъде кажете какво още мога да изполвам за черни точки и акне. Нека да бъде до 8-9 лв максимум аиде до 10лв благодаря предварително

Jeuelle
08-22-2009, 20:09
Ако наистина търсиш помощ , ще дадеш 16 лева за Зинерит,
съответно си мий лицето с ХУБАВИ продукти , предназначени за твоята кожа.
Аз пръснах една камара пари , докато открия , кое е най-подходящо за моята...

...Но пробвай първо Зинерит-а, много е добър и се надявам да ти помогне :) :)

InDo
08-22-2009, 21:19
Ако наистина търсиш помощ , ще дадеш 16 лева за Зинерит,
съответно си мий лицето с ХУБАВИ продукти , предназначени за твоята кожа.
Аз пръснах една камара пари , докато открия , кое е най-подходящо за моята...

...Но пробвай първо Зинерит-а, много е добър и се надявам да ти помогне :) :)

Абсолютно съм съгласен за Зинерита,хубав продукт! Не се използват повече от 2 опаковки защото кожата привиква,въпреки че не мирише особено приятно,аз го използвах имаше ефект и след него си взех акне аут,също един добър продукт и още го използвам когато се налага.
УСПЕХ!

silvanata
08-23-2009, 10:41
той става ли и за гръб

Mo0nlight
08-23-2009, 11:36
За гръб?

LuxurySk0B
10-17-2009, 14:40
Аз използвам Garnier pure active roll on , крема и лусиона 3те са около 30 лева , също и Vischi крема той е 25 лева и е много ефикасен

prascho
10-24-2009, 08:15
a be hora kajete pove4e za tova akne aut vikate 4e ste dovolni az imam problem s akneto samo na bradi4kata ina4e liceto mi ee 4isto edinstveno bradata ee mnogo zle ve4e i belezi ima tolkova e ujasno daite i drugi saveti az shte probvam i tova akne aut :o

voLtage
10-24-2009, 12:42
Бабката произвежда една от най - качествената козметика в България. Вземам си всичко безплатно 8-) Почти ми се махна акнето

bubblegum4e
10-31-2009, 11:10
Аз ползвам тоалетни трици -лесни са за използване и според мен много ефективни ...Има едни кремчета за хидратиране на Mustella. Комбинация от двете прави кожата ти мека ,почистена и хидратирана.Мисля скоро да си взема и Gaenier pure 3 in 1 . :-) :-) :-)

plamentigaraa
11-01-2009, 15:02
Аз пък си ям бирена мая на прах с лъжицата отначало миризмата е адски отблъскваща ма се свиква :)

ioanna2519
01-22-2012, 14:05
Здравейте, аз ползвам акне аут и вече имам много по малки пъпки на гърът и на всякъде кажете какво още мога да изполвам за черни точки и акне. Нека да бъде до 8-9 лв максимум аиде до 10лв благодаря предварително
az si po4istvam liceto redovno miq go s pqna za brasnen e obiknovena nikakaf sapun pravq si i maski i mi deistvat i to mnogo

ioanna2519
01-22-2012, 14:08
Аз пък си ям бирена мая на прах с лъжицата отначало миризмата е адски отблъскваща ма се свиква :)

i az si kupuvam birena maq sa6to i pomaga

npp
01-22-2012, 21:47
при акне е най-добре да се избягват захарите и мазнините, и да се яде само нискомаслена храна без захари, например вместо захарни десерти, да се ядат плодове, или например вместо мазни банички, да се ядат сандвичи без масло и олио, а с резен качествено сирене, зелен лист(маруля, салата), не много резени маслини, домати или резени репички, и така

в това отношение може да се окаже полезно също и избягването на продължителни напрегнати или стресови ситуации

HolyShit
01-22-2012, 22:23
при акне е най-добре да се избягват захарите и мазнините, и да се яде само нискомаслена храна без захари, например вместо захарни десерти, да се ядат плодове, или например вместо мазни банички, да се ядат сандвичи без масло и олио, а с резен качествено сирене, зелен лист(маруля, салата), не много резени маслини, домати или резени репички, и така

в това отношение може да се окаже полезно също и избягването на продължителни напрегнати или стресови ситуации

И тва ли е от Библията?

Chacho
01-24-2012, 11:26
Най-добрият начин да се предпазиш от акне е да тушираш причините за появата му (без хормоналните скоци от пубертета). Тоест:

-Ядене на по-малко захарни изделия. Така предотвратяваш инсулиновите скокове.
-Качествен сън. Така имунната ти система не отслабва
-Хигиена на лицето. Така ексфолираш горния слой на кожата, отпушваш запушените от мъртви клетки пори на кожата.
-Витамини.
-Спорт.
-Вода.

Между другото, поизровихте доста стара тема.

HolyShit
01-24-2012, 18:52
ionna я ъпна темата..