PDA

View Full Version : тен и коса



ameli
08-22-2009, 19:52
абе да ви питам един глупав въпрос ... даже са два

когато кожата достигне определена степен на почерняване, какво става после?

също и косата когато достигне определена дължина.. освем, че се изтощава

:)

lDoLLl
08-22-2009, 20:01
Мии според мен за косата няма такова нещо... тя постоянно расте от корена, няма как изведнъж да реши, че 'няма повече да расте' 8-)

Тена.. абе не знам, до човек си е по-скоро, някое могат да почерняват, почерняват докато не заприличат на негри, други пък изгарят веднага.

shell
08-23-2009, 07:13
за тена-пътъмняваш до определена граница и повече не можеш,моне при мен е така и при много мои познати.
за косата-тя си расте непрекъснато,просто когто стигне определена дължина за някого започва да пасте доста бавно ,но никога не спора да расте :)

Dollystar
08-23-2009, 07:25
При хората бели като сирене, каквато съм аз се хваща тен много трудно, защото постоянно се белят и изгарят, при тези с по-тъмна кожа е детска игра.
За косата няма кво да коментирам :D

sladi4ka_qni4ka
08-23-2009, 09:17
ами за тена .. всеки разли4но хва6та .. аз за 1 седмица ставам супер 4ерна ... такава съм си Циган4е... но и по - белите да стоят по 1 месец и те 6те хванат .. така 4е според мен зависи колко дълги си прави6 слън4еви бани .. и колко стоиш на слънце ..
..относно за косата ... расте си постоянно , но като нацъфти запо4ва по - малко да расте .. така 4е е добре да се вземат нацъфтелите краища за да си расте .. здрава и красива :grin: :grin:

Zaharinka
08-23-2009, 09:20
Ха аз за 1 ден на скънце ставам супер черна и след още 2,3 бани приличам малко на циганче 8-) ама за 3 седмици ако не поддържам тена и пада.Когато се достигне определенна степен кожата започва да се бели.

LoveRetroMusic
08-23-2009, 16:11
Ха аз за 1 ден на скънце ставам супер черна и след още 2,3 бани приличам малко на циганче 8-) ама за 3 седмици ако не поддържам тена и пада.Когато се достигне определенна степен кожата започва да се бели.

АААА 8-) Аз 3 седмици не бях на басейн .. тена ми си седи 8-)
Дори не се беля .. могат да ме сбъркат с някое джингиби 8-)

ameli
08-23-2009, 18:41
добре бе, вие хубаво се белите, ама негрите са си черни, нито потъмняват повече, нито нищо :( как става тоя номер :-o

Converse333
08-23-2009, 19:53
Ами негрите така се разждат - с тен.'Щото там на юг при маймунките на остров Борнео е много горещо,слънцето пече и хората трябва да се предпазват и природата ги е дарила с много тен. :) 8-)

blondit0
08-23-2009, 20:02
Ами негрите така се разждат - с тен.'Щото там на юг при маймунките на остров Борнео е много горещо,слънцето пече и хората трябва да се предпазват и природата ги е дарила с много тен. :) 8-)

+1 ;дд много вярно ти пак ии тии сисенце какви вапросчета отправяш само :D :-)