PDA

View Full Version : Той иска само секс от мен.



dontgiveafuck
08-22-2009, 20:53
надявам се да ми дадете добър съвет, защото положението е много зле.тръгнахме през март тази година, а започнахме да го правим чак юни (по мое желание), но той нямаше нищо на против да изчака. обаче проблемите почнаха след юни. оттогава ме търси, само когато му се прииска да ме изчука. когато му откажа, се цупи и ми прави фасони. егати. кажете какво да правя , бе хора? може да ви звучи банално, но да, обичам го въпреки всичко и поне доскоро си мислех, че сме идеални един за друг; че много си приличаме бла бла... но съдейки по държанието му, трябва ли да проумея, че е като всички останали? че иска само едно единствено нещо от мен?

Psychic
08-22-2009, 20:56
,,само когато му се прииска да ме изчука,, ti si mn prosta ma, ti sama ne se uvajavash kak iskash toi da te uvajava....ti go chukash to ti vika -obicham te-

Valerio
08-22-2009, 20:57
В крайна сметка, по който и път да тръгнат мъжете стигат до едно и също място: "сваляй гащи за проверка" :grin:
Според мен трябва да го оставиш на сухо за известен период от време да видиш как ще реагира, ще се промени ли отношението му към тебе, другия вариант е да му кажеш как се чувстваш, въпреки че ако много го обичаш, каквото и да ти каже ще му повярваш безпрекословно. А винаги можеш да го зарежеш :D

golqmumnik
08-22-2009, 20:59
Явно не намира нищо интересно в теб,освен секса.То е от ясно по-ясно.Ако те устройва това-продължавай,ако не-късайте и тва е.Опитала си се да го изпиташ дали държи на теб,но сама си паднала в капана. :-D

dontgiveafuck
08-22-2009, 21:12
секса ме устройва и то много. но в една връзка не може да съществува единствено той нали? освен ако не сме fuck buddies. няя значение. искам да кажа, че обичам да правим секс. но как да го вразумя, че не можем да го правим постоянно и че има други удоволсвия в нашата връзка? болно ми е , че ще трябва да го резна, все пак не искам да изпускам единственото ми гадже досега, с което се кефя наистина в леглото.

Adda
08-22-2009, 21:15
Ами на каква възраст сте, ако не е тайна? За него може би е моментът, в който няма да се занимава с нищо сериозно или изобщо не иска да има момиче в живота му. А, да, и има ли някоя друга с която има интимни отношения? Ако не, значи си дава време... и може би пак ще е с теб.

Psychic
08-22-2009, 21:17
e shtom go obichash NAISTINa nema kak da ne go REZNESH kakto kazvash ti :razz: REZNI GO REZNI GO REZNI GO!!!

BePoHuKa
08-22-2009, 21:19
Според мен ти изневерява... зарязвай го. :?

dontgiveafuck
08-22-2009, 21:28
честно казано, не мисля, че ми изневерява. аз съм му първата. на практика аз го направих мъж хаха. и не вярвам някоя да му се върже. странен е. аз го приех такъв, какъвто.ето затва се дразня, че толкова му порасна работата напоследък. особено след като придоби тренинг в секса.

Valerio
08-22-2009, 21:36
Ами върни го на мястото му :D

BePoHuKa
08-22-2009, 21:36
честно казано, не мисля, че ми изневерява. аз съм му първата. на практика аз го направих мъж хаха. и не вярвам някоя да му се върже. странен е. аз го приех такъв, какъвто.ето затва се дразня, че толкова му порасна работата напоследък. особено след като придоби тренинг в секса.Ами какво да ти кажа..пази боже сляпо да прогледа. :?

uBo
08-22-2009, 21:39
Според мен ти изневерява... зарязвай го. :? сигурно вече си му омръзнала и за тфа само за секс те търси нема смисъл да продължавате :(

DollLyyY
08-22-2009, 21:42
Имаш 2 варианта , единия - да бъдеш с него , въпреки че искаш нещо повече от само секс , а другия да не си с него.. Кой избираш? :) Пък и може с времето да те заобича..

dontgiveafuck
08-22-2009, 21:45
:? времето, когато ме обичаше, май свърши.сега само ме желае.

Adda
08-22-2009, 21:53
Адски много се дразня на хора, които нищо не знаят а не спират да се изказват и да бълват глупости. Дано се е усетил човекът, за когото говорих.
По темата: Ако си сигурна, че не ти изневерява може би няма да е зле да поговрите или да му дадеш време...

DollLyyY
08-22-2009, 22:00
Ако не можеш да си представиш да си без него.. простоо трябва да търпиш.. а ако можеш да продължиш напред - давай! :) Говорила ли си с него на тази тема?

dontgiveafuck
08-22-2009, 22:04
ами всъщност да, говорила съм. заявих му, че трябва да ми е благодарен за това, че успях да го променя из основи и за тва, че му се отдадох изцяло. последва една целувка и "благодарен съм ти" и... никва промяна след тва, брат :D

Ballbreaker
08-22-2009, 22:08
и само като видя името ти...

Помисли си. Може да не намира нищо друго в теб.

Въпреки че си написала темата правилно.

Влез тук и чети (http://fuckthenorm.net/). Ако се припознаеш някъде никой не ти е виновен. Но ако познаеш него - нож и го отрязваш.

dontgiveafuck
08-22-2009, 22:14
хм...мерси за невероятният съвет да чета пълни шитове. и все пак предпочитам да се наслаждавам на "името си".

13thwednesday
08-22-2009, 22:24
кофти ми е да играя срещу момчето :( Но както и да е..
Зарежи го и АКО ТОЙ те потърси отново (не за ебане естествено) дай му пак шанс...НО както моята принцеса обича да казва: случили се нещо веднъж,то ще се повтори.. :D Ай успех.. ;)

БТВ.. щом си му първата мома...

dontgiveafuck
08-22-2009, 22:29
и изключително много се радвам от този факт, гоше :D

peteto_love
08-22-2009, 22:38
ОО щом само те използва за секс и си те обедила в това..Предполагам,че се уважаваш и си знаеш цената..Не заслужаваш да те изпозлва самооо...Знам,че го обичаш но повярвай ми,по-хубаво от това да обичаш и да си обичан няма...Ако чувствата не са взаймни,не си губи времето и достойнството...

Ballbreaker
08-22-2009, 22:40
Не ве хора, писна ми.

Влизате тук.

Казвате - 'Той иска само секс'.

После питате - 'Той само секс ли иска?'

Егати.

dontgiveafuck
08-22-2009, 22:42
мерси, пете.

dontgiveafuck
08-22-2009, 22:43
шът ъп нъъъъърд...

peteto_love
08-22-2009, 22:46
Няма защо...Надявам се да намериш щастието с него или с някой друг:) Късмет :wink:

DollLyyY
08-22-2009, 23:04
сестра.. :D Явно момчето е несериозно.. или просто не е готов за сериозна връзка и т.н На колко сте години?

dontgiveafuck
08-22-2009, 23:09
на 17 и двамата, брат.

DollLyyY
08-22-2009, 23:14
Ама не съм брат... :) Добре , постави си условията и му кажи , че ако не е съгласен или не ги спазва и ще се разделите .. малко да го посплашиш , пък вземе да се осъзнае , защото може да не е на ясно с чувствата си :) Излей си душата , кажи му всичко , което мислиш и искаш и така :) Успех

dontgiveafuck
08-22-2009, 23:17
мерси за съвета,...брат 8-)

Dimana99
08-22-2009, 23:19
Като иска - ще му даваш, като не ще си намери друга която ще му дава...

ZAGZO
08-22-2009, 23:26
Преди много време имах връзка... и в един момент след наистина дълго чакане ... просто докато се почуствах аз готов ,колкото и тъпо да звучи за момче , се стигна до секса.Сичко беше супер обаче вразката се превърна само в секс в смисъл ,че това беше единственото нещо което правехме заедно. Сега като чета, може и аз така да сам се държал ,а може и по-лошо, обаче мисълта ми е че в крайна сметка няма жена дето да сам обичал повече от тогавашната ми приятелка. И както се досещаш сичко хубаво рано или късно свършва. Искам само да кажа че приятеля ти може да те обича и да е привързан кам теб дори много повече , отколкото ти към него, но да не може да ти го покаже.

dontgiveafuck
08-22-2009, 23:29
уау...мерси много , ZAGZO

Kajo
08-23-2009, 22:15
честно казано, не мисля, че ми изневерява. аз съм му първата. на практика аз го направих мъж хаха. и не вярвам някоя да му се върже. странен е. аз го приех такъв, какъвто.ето затва се дразня, че толкова му порасна работата напоследък. особено след като придоби тренинг в секса.


сама каза че ти е първия..ако до сега не е правил секс може да е загорял 8-) 8-) 8-)

Zaharinka
08-23-2009, 22:54
Радвай се явно му харесва секса с теб иначе до сега друга да си е налазил 8-)

Parallel
08-23-2009, 23:44
На теб като ти харесва,на него като му харесва... Има си приятели за секс,има си добри приятели,има си парньори.Всичко се нарежда,ще го осъзнаеш

Ballbreaker
08-24-2009, 08:00
Радвай се явно му харесва секса с теб иначе до сега друга да си е налазил 8-)

+1 каза ти го момичето. Всички тука са 'зарежи го', на всяка подобна тема. Но съм сигурен, че ако го зарежеш, после ще плачеш и ще искаш да си го върнеш.

Момчето може и само секс да иска, но поне явно те цени. Даже според мен само си въобразяваш, че не правите друго, освен секс - искаш да кажеш, че не излизате, не се целувате, не сте заедно, а просто от къщата на единия през аптеката до къщата на другия?

l0lz
08-24-2009, 08:11
Ти пък искай пари..?

Punisherrr
08-24-2009, 09:04
все пак не искам да изпускам единственото ми гадже досега, с което се кефя наистина в леглото.
...ето какво било ''обичането'' ;) За кво се заблуждавате сами...
Ако искаш да имаш такава връзка - имай. Но ти явно не си съвсем съгласна - тогава или направи последни опити да му обясниш,че така не става или не бъди с него повече.
Пък ако си те устройва...твоя работа. Аз не бих допуснала да се случи с мен. Другите отношения са ми много по-важни.

mynichka09
08-24-2009, 11:10
Остави го

miss_kiss181
08-24-2009, 11:41
Поговори с него, но найстина е възможно да ти изневерява. Не леж на тая, че си му първата и не може да те зареже, защото той вече води активен полов живот и може да иска да пробва и други неща. Според мен е невъзможно да вържеш едно момче точно когато е започнало да прави секс. Точно тогава са такива бройкаджий, че няма до къде. :) :) :) А й според мен не е луд тоя който яде баницата, ти си му го позволила и за това се държи така. Започни да се самоуважаш ти самата и после търси уважение от другите. :oops:

Passi0n
08-24-2009, 12:16
Хахх само ебане иска от теб скъпа.. май май не си му нужна за друго :-o

Magic_Girl
08-26-2009, 04:30
Омфг...зарежи го. :) Най-добрия вариянт и за двамата.

Ballbreaker
08-26-2009, 08:22
Омфг...зарежи го. :) Най-добрия вариянт и за двамата.

Някой да ми поясни как този вариант е 'най-добър и за двамата'

Тя ще и е мъчно, че го е изпуснала.
Той ще бъде сам.

Аплодисменти.

KpbCTHuKbT
08-26-2009, 09:06
Ако го обичаш, ще му даваш, ако не, ще си намери друга! :)

ubuntureload
08-26-2009, 09:08
Много ясно ... щом не е педеруга ще те чука ... ти кво звезди ли искаш да ти сваля ...

Magic_Girl
08-26-2009, 09:16
Омфг...зарежи го. :) Най-добрия вариянт и за двамата.

Някой да ми поясни как този вариант е 'най-добър и за двамата'

Тя ще и е мъчно, че го е изпуснала.
Той ще бъде сам.

Аплодисменти.

И аз съм обичала, но когато усетя, че тоя човек ме използва го режа. Все пак той иска само да я чука, а тя кво трябва да му дава и да знае, че той е с нея само заради това? Той ще си намери друга тя като го зареже и въобще няма да му пука за нея. Тя ще си пореве няколко месеца и ще си намери друг.

vampire_girl_
08-26-2009, 09:23
Ако си съгласна да останате friends of betfriends ,окей.
Ако не - зарежи го,а ако те потърси и се е променил,ще прецениш,дали все още имаш нужда от него.

swe7dream
08-26-2009, 09:57
Ako si sigyrna, zareji go.
Pup posle 6te razbere6 ot durjanieto my dali te iska obratno i nai vajnoto ZA6TO te iska.
Kusmet :)

dadatinko
08-26-2009, 10:14
Нежду другото ние момчетата сме си такива обичаме ама само секса :D

bathory
08-26-2009, 10:23
Зарязвай го! Той те прави на бунак и все още си с него!? :shock:
И да може и да ти изневерява..
И все пак сама си прецени какво ще правиш :)

rihanna_vivi
08-26-2009, 21:40
kolkoto i da go obi4a6 e po dobre da se razdelite s nego 6tom te ima samo za edna putka ne si struva da si gubi6 vremeto s nego dori i da go obi4a6 :(

rihanna_vivi
08-26-2009, 21:40
kolkoto i da go obi4a6 e po dobre da se razdelite s nego 6tom te ima samo za edna putka ne si struva da si gubi6 vremeto s nego dori i da go obi4a6 :(