PDA

View Full Version : Сега накъде?



SuperBadSuperFresh
08-22-2009, 22:21
Рядко пиша тема в този раздел основно заради липсата на любов около мен.Историята е такава,че преди около 8 месеца се запознах с момче от София.Тоест момче,намиращо се на около 150 км от мен.След около 1-2 месеца ми каза че има чувства към мен.След още месец-два дори ми каза че ме обича.Не ми пукаше.Просто ми беше приятно някой да ми казва толкова мили неща.Скоро даже започнах да му казвам,че и аз имам чувства.Избягвах "Обичам те" просто защото съм на мнение че тези думи не трябва да се казват просто така.Но му казвах "мило","слънце"и тнт.Така си карахме,мислех си че не ми пука.Или по-скоро се надявах,защото за 16 годишно момиче като мен 150 км са си доста много...Доста трудно е да имаш чувства към някого,когото не можеш да виждаш,прегръщаш и целуваш всеки ден.
Днес се скарахме.Казах му да забрави за мен,да спре да ме търси.В следствие на думите ми получих около 20 смс-а и 20 пропуснати обаждания.Накрая му дигнах,за да му кажа да престане.Тогава го чух как плаче и как крещи че ще направи всичко,за да е с мен :shock: Осъзнах че просто не мога да кажа на глас да ме забрави и тнт...Исках просто да му кажа "Обичам те".За първи път наистина го мислех.Сега седя и си миля,че вече е късно да променя нещо.Но ще става все по-трудно с това разстояние.Наистина съм много объркана.Всъщност пиша темата,защото в 1:15 няма на кого да споделя,а да го напиша и да си го чета сама не би помогнало.
Не искам да го обичам,не искам да ми пука за него,обаче вече е късно.И въпроса е как да го направя по-лесно,докато успея или да се измъкна от "капана" на любовта,или да бъда с него.

ПП:Мерси на всички които го прочетоха.Извинявам се за стилистични,правописни,пун ктуационни и каквито още там грешки съм допуснала.

PurpleDream
08-22-2009, 22:28
Не ми пукаше.Просто ми беше приятно някой да ми казва толкова мили неща

като гледам тоя цитат ти не го обичаш, просто наистина ти харесва да ти говорят така и след като момчето се е разплакало заради теб ти е станало още по-хубаво и сега си мислиш, че го обичаш...както и да е, щом разстоянието е проблем му го кажи дано те разбере и успех

thegmin
08-22-2009, 22:28
Тоя е ебахти путката щом реве. :lol: :lol:

PurpleDream
08-22-2009, 22:29
Тоя е ебахти п****та щом реве. :lol: :lol:

не всички са безчувствени говеда...

thegmin
08-22-2009, 22:30
Така е някои са свине. :shock:

ThePowerOfLove
08-22-2009, 22:32
Не се захващай с връзки от разстояние :? Спокойно, ще ти мине, нали не ти пука за любовта ;)

Adda
08-22-2009, 22:33
А обичаш ли го или те е страх да не нараниш чувствата му? И знай едно, любов от разстояние не е невъзможна.

bebenceto23
08-22-2009, 22:42
^^ няма невъзможни неща..
и въпреки всичко те съветвам да не се захващаш с такава връзка..
от лични преживявания ти го препоръчвам..
такива връзки водят много често до разочарования.. а понякога също са болезнени..
и въпреки всеки който ще изкаже мнение.. най-правилното е да следваш сърцето си..

SuperBadSuperFresh
08-22-2009, 22:45
ThePowerOfLove никой не е казал че не ми пука за любовта.Казах че тогава не ми пукаше за него.
Adda,точно защото знам че тези връзки са най-малкото страшно трудни,не искам да го обичам :(
bebenceto23,знам че няма невъзможни неща,но също знам че не съм толкова силна,за да успея да запазя подобна връзка дълго :( .

PurpleDream
08-22-2009, 22:46
ThePowerOfLove никой не е казал че не ми пука за любовта.Казах че тогава не ми пукаше за него.
Adda,точно защото знам че тези връзки са най-малкото страшно трудни,не искам да го обичам :(
bebenceto23,знам че няма невъзможни неща,но също знам че не съм толкова силна,за да успея да запазя подобна връзка дълго :( .

ами кажи му тези неща

Adda
08-22-2009, 22:47
Обаче такива връзки понякога водят и до страшно красиви неща, когато хората се съберат :)

bebenceto23
08-22-2009, 22:51
Обаче такива връзки понякога водят и до страшно красиви неща, когато хората се съберат :)

^^ вярно е..
но идва момент.. в който започват караници.. и не заради друго ами заради това че и двамата започват да се чувстват несигурни заради разстоянието.. дали може да се има доверие.. и така..
ами аз посъветвах момичето просто да последва сърцето си.. и дано това да е от красивите неща.. :)

Python5
08-23-2009, 00:27
Не се захващай с връзки от разстояние :?
Продължавай да си живееш на село.

Добре че хората по света не мислят като теб ... колко щастливи двойки познавам, събрали се от различни краища на света. България е по-малко от 1k км. по диагонал ...

П.П. И престанете да пишете в болд.

sweet4esf
08-23-2009, 00:46
Тоя е ебахти п****та щом реве. :lol: :lol:

не всички са безчувствени говеда...


само хора които го правят скришно и ги е шубе да не ги помислят точно за п****та гов така и се правят на силни :)

иначе по темата миличка до преди 3 дни приключих връзка траеща 1год 1 месец и нещо .. добавям след като тръгнахме с моя един месец след това ОТИДОХ ДА ЖИВЕЯ В ЧУЖБИНА и така на 1000 км разтояние до преди 3 дни ние се обичахме карахме разделяхме 100 пъти а се видяхме само 3 от както заминах ...

моя извод е такъв : ДАЛЕЧ ЛИ СИ ОТ ПОЛОВИНКАТА СИ НА ПОВЕЧЕ ОТ 100км ВРЪЗКАТА НЯМА ДА БЪДЕ ДЪЛГА НО ЩЕ Е МНОГООО БОЛЕЗНЕНА!!!

ако искаш опитай но се надявам след време да не пишеш КАКВО ДА ПРАВЯ СЕГА ВС СВЪРШИ като мен !

успех :-)

NamelessRomantic
08-23-2009, 00:53
Ю дисгъст ми.

stupid0boy
08-23-2009, 01:28
Тоя е ебахти п****та щом реве. :lol: :lol:

не всички са безчувствени говеда...


Ами вярно е... всеки пролива сълзи... Мъжете не плачели... каде е? да ти разбият сърцето няма да плачиш?? или ти нямаш... Някои имат!

а по темата: аз живея в Испания... повярвай трудно е да задържа приятелството ми в БГ камоли ти да задържиш любовта... тя изисква изкушения...

TheNewReligion
08-23-2009, 03:07
Не мислиш, че го обичаш. Мислиш, че обичаш вниманието му. Кажи му всичко на глас и не се обременявай с нещо, което не искаш.

sulley
08-23-2009, 10:20
Останете си заедно,докато се обичате и разбирате.То в тоя скапан живот нищо не е вечно,така че просто се наслади на момента,че си обичана и че обичаш.Пък времето и разстоянието ще си кажат думата така или иначе.

Adda
08-23-2009, 10:34
Останете си заедно,докато се обичате и разбирате.То в тоя скапан живот нищо не е вечно,така че просто се наслади на момента,че си обичана и че обичаш.Пък времето и разстоянието ще си кажат думата така или иначе.

подкрепям с две ръце
остави нещата да се развият, а дотогава няма да е зле да му кажеш как се чувстваш

l0lz
08-23-2009, 10:58
LOL

SuperBadSuperFresh
08-23-2009, 10:59
Останете си заедно,докато се обичате и разбирате.То в тоя скапан живот нищо не е вечно,така че просто се наслади на момента,че си обичана и че обичаш.Пък времето и разстоянието ще си кажат думата така или иначе.

И аз мисля че засега е най-добре просто да се насладя на момента и да не мисля за бъдещето.Времето ще покаже

lovey0u
08-23-2009, 11:55
^^ няма невъзможни неща..
и въпреки всичко те съветвам да не се захващаш с такава връзка..
от лични преживявания ти го препоръчвам..
такива връзки водят много често до разочарования.. а понякога също са болезнени..
и въпреки всеки който ще изкаже мнение.. най-правилното е да следваш сърцето си..

+1

SunnyTime
08-23-2009, 11:55
Останете си заедно,докато се обичате и разбирате.То в тоя скапан живот нищо не е вечно,така че просто се наслади на момента,че си обичана и че обичаш.Пък времето и разстоянието ще си кажат думата така или иначе.

подкрепям с две ръце
остави нещата да се развият, а дотогава няма да е зле да му кажеш как се чувстваш

+1

elito96
08-23-2009, 15:33
^^ няма невъзможни неща..
и въпреки всичко те съветвам да не се захващаш с такава връзка..
от лични преживявания ти го препоръчвам..
такива връзки водят много често до разочарования.. а понякога също са болезнени..
и въпреки всеки който ще изкаже мнение.. най-правилното е да следваш сърцето си..
моето мнение е същото :wink:
УСПЕХ!!! :)

vagarious
08-23-2009, 15:42
А ти попитала ли си го какво мисли за връзките от разстояние и дали е готов за такова нещо!?

Мисля, че си леко заблудена от факта, че го обичаш.Май наистина ти харесва някой да ти говори красиви неща и затова да се получава така.Ако пък не си заблудена и наистина го обичаш, и той наистина е готов за връзка от разстояние, ами пожелавам ти да бъдете заедно и по-малко трудно и болезнено. :)

Faces
08-23-2009, 15:53
Връзките от разстояние не са невъзможни как ви звучи че познавам 2-ма момчето от бг момичето беше в Сидни запознаха се в сайт и ся кво ? Ще се женят ей тва за това като вземете да ми се пъните били невъзможни трудни са но не невъзможни.Някой са достатъчно силни да издържат други не това е няма невъзможни неща така че по леко с определенията ако с момчето имат силно желание ще се справят не я отказвайте така било невъзможно.А или пък другите "не се пробвай от опит ти говоря" сякаш същото ще и се случи не прехвърляйте и не налагайте своите мнения всеки си има различна съдба и наистина от това може да излезе нещо красиво.

Zaharinka
08-23-2009, 16:20
Връзки на които разстоянието е повече от час път са многоооооо гадна работа.Ти си знаеш ако имаш някакви по-силни чувства към него скачай с 2-та крака и това е.

Priceless
08-23-2009, 18:08
Айде стига да са били невъзможни :? Ако двамата имат достатъчно сили и доверие един на друг .. защо не?!
В живота няма лесни неща попринип. Така че не виждам какво ви пречат връзките от разстояние. И какво ако си с любимия всеки ден? И го виждаш и усещаш и т.н.? Това какво променя? Ми то ако имаш мерак за изневяра или нещо такова .. винаги можеш да го направиш ! :?
И пак повтарям .. въпроса е в доверието :?

SuperBadSuperFresh
08-23-2009, 20:27
Благодаря на всички за съветите и подкрепата :)

MaCe_Za_MiLi0nI
08-23-2009, 21:07
еми има връзки през разстояние, при които хората намират начини се виждат дори да е 2 3 пъти в месеца, а други не се виждат по 7 8 месеца.. ако е първото пробвай заслужава си, но иначе няма смисъл това не е любов..