PDA

View Full Version : Какво да направя?



goGu
08-22-2009, 22:36
Нараних едно момиче за което ми пука много и не знам какво да правя и какво да й кажа.Тя е изключително важна за мен имам и много голямо доверие и дъжра на нея.Но само я наранявам какво да правя как да й докажа,че е важна за мен?Как да й се извиня,за да разбере наистина,че съм искрен?

Adda
08-22-2009, 22:37
Спри да се държиш като глупак и и покажи, че имаш някакви чувства. Отделяй и повече внимание и прави нещата които тя иска без да се бунтуваш, така поне ще и направи впечатление, че опитваш...

Priceless
08-22-2009, 22:40
Еми да беше мислил с ГОРНАТА си глава навреме, бе човек .. Като е толкова важна за тебе - няма да я нараняваш. Толкова ли е трудно?! ... :-o

goGu
08-22-2009, 22:42
Не става въпрос,че съм и изневерил или нещо такова.Тя никога не е била моя.Аз не искам да я нараня,но тя трябваше да знае истината,но тя не ми вярва,че държа на нея и че я искам в живота си.

Priceless
08-22-2009, 22:45
^^ Някой да е казал нещо за изневяра? .. Изневярата не е единствения начин да нараниш някого ;)
Става въпрос за това наистина да й го докажеш по някакъв начин .. шото на думи и аз мога ;)

goGu
08-22-2009, 22:47
Как да и го покажа?? Няма как след това,което и казах тази вечер сигурен съм,че е разочарована от мен !

Hilary_
08-22-2009, 22:51
Гогиии .. нима трябваше да пуснеш тема, за да ми докажеш ?? :?

Казах ти ... реши най накрая какво искаш да направиш с живота си .. какво искаш от него!! Знаеш, че и на мен ми пука за теб и няма да те оставя, но точно това твое упорство заради едно минало ме съсипва, защото виждам, че и ти се съсипваш борейки се за нещо изгубено!! Вървиш срещу себе си така ... не го ли разбираш ? :-k Спри да живееш в измислен свят и се огледай около теб и се осъзнай на кой му пука и кой си заслужава!!!

goGu
08-22-2009, 23:05
Еми да бих направил всичко за да го разбереш.Искам да пробвам за последен път да си я върна.И на мен ми пука за теб,но ти не ми вярваш не го разбираш !! Не живея в измислен свят и се опитвам да си оправя живота и да пробвам дали с нея ще мога да бъда отново направи какво ли не и ще пробвам последното което ми остана въпреки,че тя не ме иска.

sweet4esf
08-22-2009, 23:10
я чакай чакайй :shock:

нещо не схващам..

начи държиш на това момиче каде е писала над тебе но искаш да се пробваш с някоя бивша :smt104

обясни кво си направил :?

goGu
08-22-2009, 23:13
Точно така нищо не съм направил исках да бъда с това момиче,което писа над мен,но все или аз имах приятелка или тя имаше приятел или все нещо ни пречеше.Тя чакаше мен,после аз нея и така.

js7tw
08-22-2009, 23:16
бати случея :X :-D

Dimana99
08-22-2009, 23:20
Спри да се държиш като глупак и и покажи, че имаш някакви чувства.

sweet4esf
08-22-2009, 23:23
или се взимайте или спрете да циврите и си стойте с друоите гадженца пфф :?

направо като деца честно но после вие ще си страдате че не сте тръгнали защото може да е късно за един от двама ви :)

js7tw
08-22-2009, 23:25
:D http://i.impulse.bg/social/bg/ui/emotions/icon_slap.gif

goGu
08-22-2009, 23:25
Де да беше толкова лесно когато тя ме искаше бях с момичето за което сега се боря,а сега тя е с момче което е много по-добро от мен аз съм не сериозен лигав недорасъл сигурно за нея просто съм недостатъчно добър за нея.Аз не оставих онова момиче,катко тя няма да остави по-добрия заради мен !

Hilary_
08-22-2009, 23:26
sweet4esf : по съвсем друг начин са нещата ... :wink: Не бързай да си вадиш прибързани заключения ... 8)

sweet4esf
08-22-2009, 23:31
sweet4esf : по съвсем друг начин са нещата ... :wink: Не бързай да си вадиш прибързани заключения ... 8)


стана ми ясно драга .. ти си с някъв си и той с няква БОРИТЕ СЕ ЗА ТЯХ И НЯМА СИ ОСТАЙТЕ ГАДЖЕНЦАТА ЩОТО ДЪРЖИТЕ НА ТЯХ ОБАЧЕ ЦИВРИТЕ ТУКА ЧЕ СТЕ СЕ НАРАНИЛИ И НЗ КФО И ИМАТЕ ЧУВСТВА ЕДИН КЪМ ДР :razz:

вадя си прибързани изводи а :wink:


ще кажа само едно !


ВИЕ ДВАМАТА НЕЗНАЕТЕ КАКВО ИСКАТЕ КАМОЛИ КАКВО ЧУВСТВАТЕ!!!!!!!!!

успех :)

Hilary_
08-22-2009, 23:33
Първо не съм седнала да цивря ...

Второ ВЕЧЕ не го приемам за момче, което може да бъде с мен (по много причини) ...

Трето не си ти тази, която ще определя дали знам какво искам или не!!! :?

js7tw
08-22-2009, 23:34
sweet4esf : по съвсем друг начин са нещата ... :wink: Не бързай да си вадиш прибързани заключения ... 8)
ВИЕ ДВАМАТА НЕЗНАЕТЕ КАКВО ИСКАТЕ КАМОЛИ КАКВО ЧУВСТВАТЕ!!!!!!!!!

успех :)

+1

producenta
08-22-2009, 23:35
Еми да бих направил всичко за да го разбереш.Искам да пробвам за последен път да си я върна.И на мен ми пука за теб,но ти не ми вярваш не го разбираш !! Не живея в измислен свят и се опитвам да си оправя живота и да пробвам дали с нея ще мога да бъда отново направи какво ли не и ще пробвам последното което ми остана въпреки,че тя не ме иска.

Чакай значи едното момиче е план Б ако не стане с другото така ли?

amk933
08-22-2009, 23:36
А от нас к'во се очаква да направим? Любовна магия ли? :-o

Sh@d0w
08-22-2009, 23:37
Еми да бих направил всичко за да го разбереш.Искам да пробвам за последен път да си я върна.И на мен ми пука за теб,но ти не ми вярваш не го разбираш !! Не живея в измислен свят и се опитвам да си оправя живота и да пробвам дали с нея ще мога да бъда отново направи какво ли не и ще пробвам последното което ми остана въпреки,че тя не ме иска.

Чакай значи едното момиче е план Б ако не стане с другото така ли?

Браво,имаш невероятната способност да откриваш очевидното.

goGu
08-22-2009, 23:38
Еми да бих направил всичко за да го разбереш.Искам да пробвам за последен път да си я върна.И на мен ми пука за теб,но ти не ми вярваш не го разбираш !! Не живея в измислен свят и се опитвам да си оправя живота и да пробвам дали с нея ще мога да бъда отново направи какво ли не и ще пробвам последното което ми остана въпреки,че тя не ме иска.

Чакай значи едното момиче е план Б ако не стане с другото така ли?

НЕееее въобще не е така с онова момиче бях 2 години а Hilary_ я познавам от няколко месеца бях самотен и тъжен и просто чувствата се появиха ;] после другото момиче се върна и така не съм ги използвал.

bebenceto23
08-22-2009, 23:38
А от нас к'во се очаква да направим? Любовна магия ли? :-o

предполагам.. :?

goGu
08-22-2009, 23:39
А от нас к'во се очаква да направим? Любовна магия ли? :-o

Апф попитах как да направя така че тя да разбере че е важна ама тука нефки филми напраихте ;]

js7tw
08-22-2009, 23:40
офф аре мийте краката и лягайте кое време стана утре пак :)

amk933
08-22-2009, 23:44
А от нас к'во се очаква да направим? Любовна магия ли? :-o

Апф попитах как да направя така че тя да разбере че е важна ама тука нефки филми напраихте ;]

Ясно бе, човеко, ама момичето ясно ти каза, че няма да стане работата. Това твойто взе да ми прилича малко на вманиачаване. Ако я обичаш толкова, трябваше да мислиш какво правиш преди да го правиш бе, братле. Сега малко след дъжд качулка. Не обичам да давам празни надежди. А най-тъпото е, че си пуснал тема, която самото момиче чете. Тази работа с форумен диалог не става, а на четири очи. Ние тука нито ви знаем взаимноотношенията, нито колко сте близки.

Айде успех и със здраве! ;)

goGu
08-22-2009, 23:47
Не съм казал че я обичам ;]

amk933
08-22-2009, 23:51
Не съм казал че я обичам ;]

Ако не я обичаш, какво прави темата в раздел "Любов"? Трябваше да е в раздел "Приятелство"....

А и начина, по който пишеш за нея е недвусмислен и не трябва да си психолог, за да схванеш. Не си казал, че я обичаш, ама май това е истината. Аи тя каза "не е момче, с което мога да бъда", което подозрително много прилича на любовен проблем. На дали щеше да го каже, ако искаш да сте просто приятели.

Както и да е - ти и тя си знаете най-добре. Вижте се и поговорете на 4 очи. Всеки може да сбърка в крайна сметка и, ако не ти е навик, трябва да има прошка според мен. :)

Sh@d0w
08-22-2009, 23:53
@goGu спри се.Не разбираш какво и е сега на Ивету заради идиотската ти постъпка да пуснеш тема и да говориш на всеослушание за нея.Спри се,защото вече не се усещаш.

goGu
08-22-2009, 23:54
Просто искам да опитам да бъда с другото момиче отново.Но не искам да я нараня и нещата между нас да си останат както до сега !

Sh@d0w
08-22-2009, 23:56
Просто искам да опитам да бъда с другото момиче отново.Но не искам да я нараня и нещата между нас да си останат както до сега !

Кой да нараниш бе :shock: Ти вече нараняваш някой с постъпките си...

goGu
08-22-2009, 23:57
Ами аз не искам да наранявам,но какво да направя искам да върна момичето с което бях 2 години и да й докажа,че съм се променил,че не съм същия курвар ;]

Sh@d0w
08-23-2009, 00:01
Абе и ти не си наясно какво искаш май май а?Или където закачи куката там ще е?Боже спри да пишеш в темата защото се излагаш адски много пред целия форум с децкия си начин на мислене.Закакво въобще тогава започна да говориш за ивето и да я забъркваш в глупости...

goGu
08-23-2009, 00:03
Еми кво исках да бъда с нея нещата не става и се отказах тя ми показа и каза,че нищо няма да стане.Затова и казах какво смятам да направя и може би я нараних и за това писах.Не съм казвал,че говоря за нея тя сама каза и брат по-добре знам как стоят нещата.Какви са тези драми аз просто попитах как да направя,че да не ми се сърди и да е както преди а не някакви филми като сега ;]

amk933
08-23-2009, 00:05
Просто искам да опитам да бъда с другото момиче отново.Но не искам да я нараня и нещата между нас да си останат както до сега !

Мисли с тая глава по дяволите! :?

След като с тази сте скъсали за какво ще се връщаш при нея? Уж разправяш, че държиш много на Hilary пък си готов да я нараниш отново. Ти си избираш. И наистина мисли, като пускаш такива теми във форума, защото може пък на нея да не и е приятно да има тема, в която се засяга нещо толкова лично свързано с нея. И пак ти казвам форумът не е мястото. Твърде деликатен е проблемът и след като засяга и друг неанонимен човек не му е мястото. На 4 очи. Това е. И мисли хубаво преди да действаш - в крайна сметка тука се получава хем сърби, хем боли. Но това не са вещи, а хора с чувства! ;)

goGu
08-23-2009, 00:12
Не знам не знам тотално се обърках както и да е .. помогнахте ми горе долу натам ще се оправям мерси и лека вечер !

Sh@d0w
08-23-2009, 00:18
Lock!

Bombshell
08-23-2009, 00:19
Ae lягайте да спите е зомбита... ко спорите за Ива Пиклива в 3 сутринта :smt095

Sh@d0w
08-23-2009, 00:21
Не изпускаш случая да натрупаш и някой друг пост нали?

Punisherrr
08-23-2009, 07:12
Не знам не знам тотално се обърках както и да е .. помогнахте ми горе долу натам ще се оправям мерси и лека вечер !


ок :-o