PDA

View Full Version : Необикновенно дълга менструация



Rapture
08-23-2009, 08:24
Здравейте, нормалната продължителност на кървенето ми е около 8 дни,този месец от първия ден започнах противозачатъчни таблетки Yasmin,но тъй като имах дълго пътуване ги забравих в къщи и нямах как да си взема нова опаковка ,бях изпила около 5 хапчета и кървенето вече намаляваше ,но след като спрях с хапчетата се увеличи и вече 12-ти ден имам кръвотечение ,не е силно и вече,като че ли намалява,но за първи път ми тече толкова дълго и започнах да се притиснявам , та въпроса ми е дали според вас това е предизвикано от рязкото спиране на противозачатъчните :(

bloodyF
08-23-2009, 11:12
Лекар?И лол 8 дни...на мен ми е 4 ... :? вземи си направление за гинеколог и отиди..

eveto_xx
08-23-2009, 11:43
Ами, обяснявам си го по следния начин. Аз взимах същите таблетки. Но последния месец си забравих опаковката , и ми дойде 2-3 дни след последното изпито от мен хапче. Ти като си започнала приема, си била в мензис, като си ги забравила, още не ти е било минало. Явно кървенето е точно заради това, че си спряла приема, и е съвпаднало с предната менструация. Поне така си мисля, говори с майка ти и лекаря ти.

Jeuelle
08-23-2009, 12:26
Хормонален дисбаланс :)

ameli
08-23-2009, 12:30
ето защо не е хубаво да се пият противозачатъчни :?

иди на лекар :)

Rapture
08-23-2009, 14:49
Мерси на всички за отговорите :) Утре в понеделник ще отида на доктор пък да се надяваме,че не е нищо сериозно :)

LovelyGirl
08-23-2009, 15:17
От хапчетата е.
При мен обикновено трае 7 дни, а когато почнах противозачатъчните първият месец ми беше около 10-11 дни.Това е, защото организмът не е свикнал още с хапчетата.На вторият месец всичко си беше нормално.Просто докато се нормализират нещата минава малко време.
Гинеколожката ми го обясни преди да почна да ги пия.

clever
08-25-2009, 10:12
може би ..
отиди на лекар
не е нормално толкова дългата продължителност на кръвотечението ...

успех :)

aloveyou
08-25-2009, 16:46
може би ..
отиди на лекар
не е нормално толкова дългата продължителност на кръвотечението ...

успех :)

И според мен не е нормално толкова дълга продължителност на менструацията..
Наистина отиди на лекар

Rapture
08-26-2009, 01:04
Ами ,още онзи ден спря,но отидох до личния за направление за генеколог,и той ми обясни,че е от хапчетата,от това ,че съм ги спряла така по време на менструацията и се е получил някакъв дисбаланс,но няма от какво да се притиснявам,но така и така ще ходя след месец на профилактичен при генеколог ,ще се подъветвам с нея за други контрацептивни хапчета :)

Rapture
08-26-2009, 01:05
Иии благодаря отново на всички за съветите :)