PDA

View Full Version : Пиърсинг, приятелка, родители, инфо



XTREMEFREERIDE
08-23-2009, 10:25
Здрасти. Вчера с най - добрата ми приятелка си поговорихме и решихме, че искаме да си пробием езиците. Само, че проблемът е там, че нашите не трябва да разбират в никакъв случай.
Аз уча в друг град и мога да го направя там, приятелката ми може да преспи в някоя друга приятелка и техните да не я забележат на първия ден.
Искам малко инфо по въпроса.. колко време стои подут езика, има ли проблеми в началото, лесно ли се маха и слага обицата.. ей такива мити работи.
И някое съветче как да скрия от нашите поне за месец - два.
10х

zoreto
08-23-2009, 11:35
Здрасти. Вчера с най - добрата ми приятелка си поговорихме и решихме, че искаме да си пробием езиците. Само, че проблемът е там, че нашите не трябва да разбират в никакъв случай.
Аз уча в друг град и мога да го направя там, приятелката ми може да преспи в някоя друга приятелка и техните да не я забележат на първия ден.
Искам малко инфо по въпроса.. колко време стои подут езика, има ли проблеми в началото, лесно ли се маха и слага обицата.. ей такива мити работи.
И някое съветче как да скрия от нашите поне за месец - два.
10х

Можеш да го скриеш само ако не си го направиш :)

eveto_xx
08-23-2009, 11:50
Като не дават вашите - ще ги слушаш. Аз , лично, на езика не бих си сложила.

Unendlich
08-23-2009, 13:21
Мацка, ами да ти кажа, ще съжеляваш след време, че си си пробила езика :? Защото има много голяма вероятност след като го пробиеш и се надуе да получиш инфекция, по простата причина, че това е мек орган и не е хубаво. Езикът стои поддут 2-3 дни, ще можеш да пиеш (само сокчета, без безалкохолно, а и вода можеш), но яденето ще ти е кофти като цяло докато свикнеш. Трудно се скрива нещо толкова видимо от родителите, все пак е на доста видно място i родителите ти ще го забележат :) А и са прави да не ти дават, за твое добро е, след време ще го осъзнаеш, че пиърсингът не е хубаво нещо :)

Unendlich
08-23-2009, 13:27
А и забравих, не знаеш какви още проблеми може да имаш, ако машинките не са както трябва. Обицата по принцип се слага лесно и се маха лесно, но това ще ти отнеме време докато свикнеш, обицата трябва да ти е хубава, а и не някое тенеке, но пак ти казвам - пиърсингът е вреден :?

gab4eto_gr
08-23-2009, 13:41
Мацка, ами да ти кажа, ще съжеляваш след време, че си си пробила езика :? Защото има много голяма вероятност след като го пробиеш и се надуе да получиш инфекция, по простата причина, че това е мек орган и не е хубаво. Езикът стои поддут 2-3 дни, ще можеш да пиеш (само сокчета, без безалкохолно, а и вода можеш), но яденето ще ти е кофти като цяло докато свикнеш. Трудно се скрива нещо толкова видимо от родителите, все пак е на доста видно място i родителите ти ще го забележат :) А и са прави да не ти дават, за твое добро е, след време ще го осъзнаеш, че пиърсингът не е хубаво нещо :)

+1

Ако си го направиш, това с какво ще промени живота ти, ще станеш по-хубава ?!

FlipY
08-23-2009, 13:45
една позната имаше на езика , но техните я накараха да я махне и сега има на ципичката под езика ( там не знам как се казва , но като си дигнеш езика тази ципа се вижда) , та мисълта ми беше че сега техните не знаят , ама стои ужасно гадно и противно :? Обмисли го добре и тогава го прави

Sisito941
08-23-2009, 15:19
Като не дават вашите - ще ги слушаш. Аз , лично, на езика не бих си сложила.

monkata95s
08-23-2009, 17:27
До колкото разбрах в темата не става дума за " Да послушам ли наще или не " , а тя просто иска малко информация . Сори , че спамя ама много се нервирам на такива постове като горния .

Нямам никаква идея за пиърсинга , но на мен лично много ми харесва на езика :) . Имам приятелки с обеца на езика и не си спомням да са се оплаквали , че много боляло или нещо такова . До колкото си спомням само казваха , че изтръпва и се подува и 2-3 дни тряя да ядеш супички и сокчета . Всъщност пропуснах да кажа , че на едно от момичетата родителите му не разбрха няколко месеца , но веднъж без да иска се изплезила и майка и видяла пиърса . Айде успех :)

your_secret
08-23-2009, 17:40
Здрасти. Вчера с най - добрата ми приятелка си поговорихме и решихме, че искаме да си пробием езиците. Само, че проблемът е там, че нашите не трябва да разбират в никакъв случай.
Аз уча в друг град и мога да го направя там, приятелката ми може да преспи в някоя друга приятелка и техните да не я забележат на първия ден.
Искам малко инфо по въпроса.. колко време стои подут езика, има ли проблеми в началото, лесно ли се маха и слага обицата.. ей такива мити работи.
И някое съветче как да скрия от нашите поне за месец - два.
10х

Можеш да го скриеш само ако не си го направиш :)

не е вярно, братовчедка ми има от 5 месеца на езика и знам само аз, защото ми каза

faststep
08-23-2009, 18:54
Родителите ти желаят доброто. Щом така са решили, послушай ги. :)

XTREMEFREERIDE
08-23-2009, 20:37
Родителите ми не са ми казали нищо. Нито, че са 'за', нито 'против'.

thegmin
08-23-2009, 20:44
Какво ти пука какво мислят родителите ти, давай смело. В най-лошият случай ще трябва да го махнеш и да си се минала с 50 лв.

firefly1
08-25-2009, 09:53
Ще има да фъфляш много отначало :-D

SummerRain
08-25-2009, 11:12
Нямам обица на езика,но са ми казвали, че околко една седмица по-късно стоу малко подут и малко фъфлиш като говориш. Иначе специално за езика-махне ли се обицата дупката зараства до няколко часа.

zagadkataa
08-25-2009, 14:42
при всеки различно .. на едни им се подува на др не .. и ако не фафлиш кой знае колко няма да разберат ваще ... така и с приятелките ми .. ако те не бяха им казали те нямаха да разберат и обицата се слагаше и махаше ацки лесно дори и след 2 3 дена пак можеше да си я сложи не беве се запишила дуплата а и на мен ми харесва .. бих си направила :grin:

coffee44
08-30-2009, 14:07
Родителите ми не са ми казали нищо. Нито, че са 'за', нито 'против'.

А защо не ги попиташ, ако ти разрешат няма да е нужно да се криеш, може дори и да ти го платят, а ако не тогава вече ще го мислиш как да го криеш :P

l0lz
08-30-2009, 14:27
По- добре си сложи обица на веждата..

titi666beb4etu
08-30-2009, 14:51
МмМ ако иска тяхните да не го видят защо не си сложиш на ципата аз имах там обаче ми се скъса ципата голям праз вече зарасна и пак ще си слагам след 2-3 дена

titi666beb4etu
08-30-2009, 14:52
няяма ккак ваште да разберат не боли ядеш си и пиеш нормално не фъфлиш много е яко но избора си е твой

bloodymirror
09-03-2009, 08:32
Няма как да го скриеш и да искаш.Познавам една девойка,която си проби езика и и се изфектира а и седмица мисля,че беше трябва да си само на някви кашички. трудно говорип също. Искаш ли това?