PDA

View Full Version : 1000 стипендии - Еэикоэнание



creativity
08-23-2009, 11:30
Эдравейте! :) Таэи година участвах в 1000 стипендии с профил Еэикоэнаниел. Эа пръв път участвам и искам да попитам теэи които са с тоэи профил - какво питат обикновено на интервюто, эащото си нямам никаква идея, а интервюто наближава. Предварително мнооого благодаря эа отговорите, много ще ми помогнете. :-)

faststep
08-23-2009, 19:02
Миналата година нямаше такъв профил, така че се съмнявам накой да ти каже. 8-)

creativity
08-24-2009, 18:40
Purvo da se izvinq za latinicata, no v momenta nqmam vuzmojnost za drugo :( .iii vtoro- da vqrno e tova za minalata godina, ama nqkoi mi beshe kazal 4e ezikoznanie vsushnost e bulgarski ezik i pitat za morfologiq i t.n, a az uchastvah s chujd ezik i mi e chudno kakvo mogat da me pitat. Ako nqkoi ima dori ideq pls da kaje chee... :X

faststep
08-25-2009, 05:51
И аз си мислих, че става дума за чужд език, но се оказа, че е само за българския. Ама теб как са те класирали, като си объркал темата?

Iria
08-25-2009, 07:53
Не е само за български, за чужд език е. Една приятелка участва с чужд език и е класирана. Аз съм с география и ми е интересно какво ще питат. :)

faststep
08-25-2009, 07:55
Не е само за български, за чужд език е.
Това пише ли го някъде, защото аз не видях в сайта?

creativity
08-25-2009, 11:40
Не е само за български, за чужд език е.
Това пише ли го някъде, защото аз не видях в сайта?

Ami mislq che ne go pishe no nqma logika minalata godina da e imalo profil chujdi ezici a taq godina da nqma...
P.S--pak sorry za latinicata :(

creativity
09-05-2009, 13:55
Ей хора ако на някой са му се обадили вече да каэва как е минало. :)

Purritania
09-05-2009, 18:51
И аз съм одобрена с езикознание.. И в биографията си писах за успехите си, свързани с чуждите езици, не със синтаксиса на българския.. :-o 8-) Пък по принцип езикознание наистина е термина за цялостното "знание" на езика - морфология, синтаксис, пунктоация и т.н. Предполагам, че са имали в предвид чуждите езици.. Надявам се, де 8-)

creativity
09-05-2009, 19:46
И аз съм одобрена с езикознание.. И в биографията си писах за успехите си, свързани с чуждите езици, не със синтаксиса на българския.. :-o 8-) Пък по принцип езикознание наистина е термина за цялостното "знание" на езика - морфология, синтаксис, пунктоация и т.н. Предполагам, че са имали в предвид чуждите езици.. Надявам се, де 8-)

Ами възможно е да питат и за фонетика и синтаксис за езика който си писал...Мн ми е чудно. Дано някой скоро да бъде интервюиран за да каже как е минало. :)