PDA

View Full Version : Бяло Кръгче около бенка



SpinMeRound
08-23-2009, 12:51
Имам някакво бяло кръгче около една бенка на корема.Нито сърби ,нито нищо.Просто не ме кефи как изглежда,а и поради какво се е появило това бяло кръгче ?

amk933
08-23-2009, 13:02
Дерматолог! С бенки шега не бива! Откога е това кръгче? :-o

SpinMeRound
08-23-2009, 13:08
Ми от бая време ама няма никакав проблем.. САмо не ме плаши защото съм притеснителен човек :D

amk933
08-23-2009, 13:12
Ми от бая време ама няма никакав проблем.. САмо не ме плаши защото съм притеснителен човек :D

Не те плаша, но има бенки които са канцерогенни или, които стават такива и всяка промяна тяхна или на тъкънта около тях може да е сигнал за нещо. Нищо няма да ти стане да идеш на един дерматолог, който да му хвърли един поглед и да ти каже какво е то. Така по картинка малко трудно. ;)

SpinMeRound
08-23-2009, 13:15
Мии.. мен ме притеснява това,че се намира на 2-3 санта под пъпа и е на мн такова място и просто изглежда малко тапо,иначе ако ида на дератолог нали няма да боли ?

amk933
08-23-2009, 13:17
Мии.. мен ме притеснява това,че се намира на 2-3 санта под пъпа и е на мн такова място и просто изглежда малко тапо,иначе ако ида на дератолог нали няма да боли ?

Изобщо няма да боли. Те го гледат с едно като лупа и това е. Това да не ти е доктор Менгеле? 8-)

А ако толкова те дразни иди да ти я оперират, за да я няма. А тя на краче ли е? :-o

SpinMeRound
08-23-2009, 13:20
не бе на корема,малко под пъпа.Ама не искам да боли.. :Д

amk933
08-23-2009, 13:24
не бе на корема,малко под пъпа.Ама не искам да боли.. :Д

На краче не значи да ти е на някой от двата крака! 8-) На краче са някои бенки и това означава освен да е релефна да е силно изхвръкнала над кожата. Не просто като едно леко издадено петънце! Иначе ти гарантирам, че няма да боли! 100% съм сигурен. Колко може да боли докато някой го гледа просто - колкото и ти като го гледаш... :D

SpinMeRound
08-23-2009, 13:25
aa :D ми не е изпъкнала обикновенна бенка петънце :)

ameli
08-23-2009, 13:27
аз скоро ходих на кожен да ме гледа за бенките
хич не болеше спокойно
с една лупичка те гледа и сиг ще ти каже да не я излагаш на слънце и да я мажеш с крем с голям фактор
и на мен ми кажа да я мажа с някакъв спирт, за да падне, щото беше релефна



а махането става с лазер и не е толкова страшно :)

SpinMeRound
08-23-2009, 13:34
абе тя не е "на краченце" тоест не е изпъкнала,нормална бенка си е просто около нея е бяло :Д ако беше другаде,хич нямеше да се занимавам ама щот малко ме е срам пред момичетата кат правим ... както и да е :D :D

amk933
08-23-2009, 13:52
аз скоро ходих на кожен да ме гледа за бенките
хич не болеше спокойно
с една лупичка те гледа и сиг ще ти каже да не я излагаш на слънце и да я мажеш с крем с голям фактор
и на мен ми кажа да я мажа с някакъв спирт, за да падне, щото беше релефна



а махането става с лазер и не е толкова страшно :)

Истинското и най-безопасно махане на бенки става по хирургичен път с листовиден разрез. ;)