PDA

View Full Version : няма по полдо същество от жената



ivakavlad
08-23-2009, 12:05
С всеки изминал ден се убеждавам че жените са толкова подли и двулични същества че няма на къде просто имал съм до сега 3 връзки и трите не завършиха много приятно за мен естественно.Първата беше половин година хванах я че ме лъже и ми изневерява теглих и шута после почна да ме моли за втори шанс дадох и го но пак стана същото и вси чко беше до тук.Втората ми връзка беше така да се каже от растояние тя учеше в англия и се виждахме рядко когато си идваше в България точно един ден преди да направим 7 месеца почна да ми обяснява как така само се нараняваме и че било по добре и за двамата да се разделим тръдно го приех но го преодолях и това.Последната ми сериозна връзка (поне аз си мислех така) приключи буквално преди няколко дни не се виждахме често защото техните не я пускали да излиза никата бяхме заедно 3 месеца и половина и накрая разбрах че има връзка от 2 години с един който е с 4 години по-голям от нея вярвайте ми в момента съм толкова бесен и растроен че няма на къде просто всички около мен ме лъжат и се опитват да ме използват дори и тези който ми се пишат "приятели" правят интриги и после аз излизам виновен.Мамаму стара не искам кой знае колко искам само да имам човек до себеси който да разчита на мен както и аз на него и да се обичаме без лъжи, изневяри и подобни глупости защото според мен това са глупости а какво получавам само и единственно лъжи и ножове в гърба писна ми от всичко това вече незнам какво да правя

П.П. Знам че правописът ми е зле няма нужда да ми го казвате.
П.П2 Аз съм момче не момиче и който го интересува съм на 18 години

MiMcHeToOo
08-23-2009, 12:08
Сам позволяваш да те лъжат.

Mo0nlight
08-23-2009, 12:15
Подли и двулични, брат, но без жените неможем .. :-o

evi_vd
08-23-2009, 12:15
не е хубаво така да ни поставяш под един знаменател, просто не си намерил подходящото момиче за теб, но спокойно и това ще се случи

ПС нямаш си и представа колко сте жестоки вие-момчетата с нас-момичетата понякога...

stup1fy
08-23-2009, 12:18
Сам позволяваш да те лъжат.
Айде сега , всички позволяваме да ни лъжат понякога..
Пич,вземи се в ръце.
Имал си връзка само с 3 момичета,а вече смееш да ни слагаш всички под общ знаменател.
Всички сме гадни понякога.Случва се ,но животът продължава.
Не си попаднал на правилното момиче все още , стискай зъби ,а занапред - просто не им позволявай да ти влезнат толкова лесно под кожата.

MiMcHeToOo
08-23-2009, 12:20
Сам позволяваш да те лъжат.
Айде сега , всички позволяваме да ни лъжат понякога..
Пич,вземи се в ръце.
Имал си връзка само с 3 момичета,а вече смееш да ни слагаш всички под общ знаменател.
Всички сме гадни понякога.Случва се ,но животът продължава.
Не си попаднал на правилното момиче все още , стискай зъби ,а занапред - просто не им позволявай да ти влезнат толкова лесно под кожата.

Така е, всички позволяваме понякога. Става страшно, когато стане перманентно. При автора явно е точно така.

GossipGirl89
08-23-2009, 12:20
не е хубаво така да ни поставяш под един знаменател, просто не си намерил подходящото момиче за теб, но спокойно и това ще се случи

ПС нямаш си и представа колко сте жестоки вие-момчетата с нас-момичетата понякога...

+1

Наистина е така. Не всички сме еднакви, просто си попадал все на боклуци... Един ден ще срещнеш точното момиче :)

Zaharinka
08-23-2009, 12:24
Кофти късмет,ама си е твой.Все се хващваш с някви флиорци 8-)

ivakavlad
08-23-2009, 12:27
може да е така може да не сте еднакви но всички си падате по ку*венските номера да бъдем честни до колкото се отнася до това какво ви причиняваме ние някой замислял ли се е че може да е в следдствие на това че сме били наранявани прекалено много да бъдем честни момчетата сме по лесно раними от момичетата това е факт не успорим друг е въпроса че ние прикриваме много умело чувствата си за да неиздаваме слабостите си защото те могат да бъдат използвани срещу нас много лесно

Mo0nlight
08-23-2009, 12:50
Явно в тоз форум само добри момичета. Как една не си призна, че е злобна? :D

producenta
08-23-2009, 13:00
Те жените са злобни с тебе щото пишеш подбни теми!

Научи как да се отнасяш с тях,пък да видим дали ще са злобни!

Mo0nlight
08-23-2009, 13:05
Само не се карай, това беше ирония и ако имаше поне малко мозък, щеше да го проумееш и да не пишеш глупавия си пост.

producenta
08-23-2009, 13:24
Само не се карай, това беше ирония и ако имаше поне малко мозък, щеше да го проумееш и да не пишеш глупавия си пост.

Ши Ву мой научи ме!

ShtrudeL
08-23-2009, 13:32
Напълно те подкрепям,без това за общото изказване и еднаквостта. Но...да,повечето са тъпи лигли.

fc
08-23-2009, 13:37
Ама вие жените защо си мислите, че сте различни? Хахаха всеки път ми става смешно... "Не слагай под общ знаменател бла бла" Еднакви сте. За това като ви кажат, че сте единствени и откачате от кеф, защото генетично ви е заложено да сте еднакви.

a1a2b3v
08-23-2009, 13:40
Просто не си попаднал на подходящите :) Споко и тва ще стане.
Успех :wink:

Python5
08-23-2009, 14:07
Откри топлата вода и ти, братле ;). Подли са ...

woshata
08-23-2009, 14:28
човече от 3 връзки обедини целия женски сввят в 15 реда във форум.. радваш ме 8-)

Mo0nlight
08-23-2009, 14:38
Ама вие жените защо си мислите, че сте различни? Хахаха всеки път ми става смешно... "Не слагай под общ знаменател бла бла" Еднакви сте. За това като ви кажат, че сте единствени и откачате от кеф, защото генетично ви е заложено да сте еднакви.

+1

Zaharinka
08-23-2009, 14:41
Ама разбира се,че сме създадени да съботираме всички мъже.Тц дори не може и дума да става,че сме различни,както уж и вие сте,но въпреки всичко всяка наранена мацка твърди,че всички мъже са еднакви дам дамм.Забавно е. 8-)

vagarious
08-23-2009, 15:23
Ние момичетата твърдим, че всички мъже са такива и такива.Вие момчетата твърдите, че всички момичета са такива и такива.Но всички знаем, че донякъде не е така.Както казаха, това си е късмет и си е твой.Попадаш на неподходящи за теб.Спри да "търсиш" - каквото има да става ще стане.До тогава може само да се чувстваш наранен.Съдба.И аз ще кажа - не ни слагай всички под един знаменател. :)

ivakavlad
08-23-2009, 15:38
човече от 3 връзки обедини целия женски сввят в 15 реда във форум.. радваш ме 8-)

Говоря за 3 сериозни за еднодневките не говоря :P

evi_vd
08-23-2009, 15:40
Ама вие жените защо си мислите, че сте различни? Хахаха всеки път ми става смешно... "Не слагай под общ знаменател бла бла" Еднакви сте. За това като ви кажат, че сте единствени и откачате от кеф, защото генетично ви е заложено да сте еднакви.

+1
хм.. не, че нещо, но жена ви е родила .. едва ли сте клонирани

Faces
08-23-2009, 15:41
Много си им ходил по гъза брат нали ? Усеща ли са че си слаб и прекалено превързан към тях.Казвал съм и винаги съм казвал една жена разбере ли че толкова много значи за теб че си и паднал в краката ще ти ебе майката.

marti93
08-23-2009, 16:09
Сам позволяваш да те лъжат.
Айде сега , всички позволяваме да ни лъжат понякога..
Пич,вземи се в ръце.
Имал си връзка само с 3 момичета,а вече смееш да ни слагаш всички под общ знаменател.
Всички сме гадни понякога.Случва се ,но животът продължава.
Не си попаднал на правилното момиче все още , стискай зъби ,а занапред - просто не им позволявай да ти влезнат толкова лесно под кожата.
+1

KathieXx
08-23-2009, 16:12
Ама вие жените защо си мислите, че сте различни? Хахаха всеки път ми става смешно... "Не слагай под общ знаменател бла бла" Еднакви сте. За това като ви кажат, че сте единствени и откачате от кеф, защото генетично ви е заложено да сте еднакви.

еми да различни сме.. не сме ли.. просто незнаеш какво да търсиш.. кво очаквате сичките като се бутате при някви руси синеоки курвета.. ? сериозна връзка.. ? ХАХА успех ве... не казвам че сме някви напълно невинни но има и свястни момичета не са само такиа гадни подли същества :) апък ако тряя говорим .. има и момчета със същите прояви така че релакс.. вина и от двете страни има :)

нещо поумнях ли ко :shock:

пък за човека дето е прайл темата.. ко се сдухваш ве.. да не ти пука ше си намериш супер яката мацка и ше сте си двамата и шсе обичате много много много :) време просто

Python5
08-23-2009, 16:26
Ех, какви сте ми уникалнички всичките. Родителите ви сигурно много се гордеят какви "различни" дечица си имат ...

Всички сте еднакви, дори мъжете и жените започвате да се сливате в едно съвременно, упаднало, търсещо-внимание същество с ненаситен апетит към драмата и низките страсти.

XxPsychicSuicidexX
08-23-2009, 16:26
No coment... :-D

woshata
08-23-2009, 17:19
човече от 3 връзки обедини целия женски сввят в 15 реда във форум.. радваш ме 8-)

Говоря за 3 сериозни за еднодневките не говоря :PМи смятай, за да имаш еднодневки значи и ти си толкова сериозен, ми я предстви си някоя от тия еднодневки е искала нещо повече от тебе и ти си я отрязал, не е ли същото ? Излиза, че си бройкаджия, а тва е доста противна мъжка черта. Тия клишета жените били подли, били нз си кви тооолкова отдавна им се изсмивам, че нз даже как още има хора, които дрънкат такива тъпотии.. всичко е толкова строго относително, но неееееееее... дай да сложим пак всички под едно щото нали таковата 2-3 ме преметнаха, ми и 10 да са същата работа. Сопрете се вече бе `ора :-o 8-)

LadyDi
08-23-2009, 17:34
Абе, момчета, като сме гадни, зли и подли, а вие сте толкова раними, чувствителни и нежни души, които никога не биха наранили една жена, ако не сте наранени преди това... що просто не се вземете един друг? Я си хванете по един мъж, спрете да ни тичате подир фустите. Бъдете гейове! Бъдете с по-добрата половина от човечеството! :)

producenta
08-23-2009, 17:36
Абе, момчета, като сме гадни, зли и подли, а вие сте толкова раними, чувствителни и нежни души, които никога не биха наранили една жена, ако не сте наранени преди това... що просто не се вземете един друг? Я си хванете по един мъж, спрете да ни тичате подир фустите. Бъдете гейове! Бъдете с по-добрата половина от човечеството! :)

Става ли да съм би :D :D :D :D :D

LadyDi
08-23-2009, 17:38
Става ли да съм би :D :D :D :D :D

Става, разбира се. Каквото ти доставя удоволствие.

Но дори и гей, рано или късно ще намерите за какво да мрънкате и срещу собствения си пол.

producenta
08-23-2009, 18:13
Става ли да съм би :D :D :D :D :D

Става, разбира се. Каквото ти доставя удоволствие.

Но дори и гей, рано или късно ще намерите за какво да мрънкате и срещу собствения си пол.

Жените не знаят какво искат,а мъжете никой не ги разбира.

Свиквай!

LadyDi
08-23-2009, 18:15
Жените не знаят какво искат,а мъжете никой не ги разбира.

Свиквай!
Аз отдавна съм свикнала. Разликата е, че не се оплаквам :D

Не знам какво искам, но го искам ВЕДНАГА! А на който не му изнася, да се ориентира към входната врата.

smiirnoff
08-23-2009, 18:16
няма по полдо същество от жената

ии тва го каза щото си бил с всички ? !
.. то че има подли , има .. ама да не са само жените :?

ВСЕКИ човек е уникален по свой собствен начин .. ти НЕ МОЖЕШ да кажеш, че всички жени са еди - кви си и мъжете са не знам си кви ..
ми НЕ са еднакви .. нито мъжете , нито жените

просто винаги съм се чудила как може повечето да остават с такова впечатление .. ?!
.. ама нали ти си ги избираш такива, що се оплакваш


.. баси, ти си на 18 .. ми то ако от сега мислиш така, нищо няма да постигнеш :? все ще си с тая нагласа , че жените са такива и онакива .. ми като си мислиш така , ТАКА ще е ..

Започни да мислиш по - разумно, престани да се оплакваш, намери си хоби и изгледай филма "The Secret" ..

Успех от мен ! ;)

golqmumnik
08-23-2009, 18:17
Я не се оплаквам от нищо баце,дай две бири и музиката да свири.Която ма уважава е свестна,другите да барат шпека. 8)

producenta
08-23-2009, 18:20
Жените не знаят какво искат,а мъжете никой не ги разбира.

Свиквай!
Аз отдавна съм свикнала. Разликата е, че не се оплаквам :D

Не знам какво искам, но го искам ВЕДНАГА! А на който не му изнася, да се ориентира към входната врата.

Към входа или изхода? :lol:

Adda
08-23-2009, 18:21
:razz: :razz: :razz: :razz:
цялата тема, без мненията на автора са... :lol:

LadyDi
08-23-2009, 18:22
У дома се влиза и се излиза през една врата. У вас как е?

producenta
08-23-2009, 18:24
У дома се влиза и се излиза през една врата. У вас как е?

Ти вратите остави на мен!

Ся да не разказвам историята за Сийка и входа ная цум 8-)

w0sh
08-23-2009, 18:25
Тази тема е ужасно безсмислена бтв.

LadyDi
08-23-2009, 18:27
Тази тема е ужасно безсмислена бтв.
Еми да. Аз за това пиша в нея :)

w0sh
08-23-2009, 18:37
Придаваш и смисъл.

има много по-подли същества от жените.
Примерно императора от междузвездни воийни.
Пък той е мъж.
висчко си е до личност

smiirnoff
08-23-2009, 18:39
има много по-подли същества от жените.
Примерно императора от междузвездни воийни.
Пък той е мъж.
висчко си е до личност

+++ ^^ :lol:

thespark
08-23-2009, 18:41
случил си на грешните приятлеи и грешните момичета ;)

LadyDi
08-23-2009, 18:42
Придаваш и смисъл.

има много по-подли същества от жените.
Примерно императора от междузвездни воийни.
Пък той е мъж.
висчко си е до личност

И Мазньо - от "Гумените мечета".

w0sh
08-23-2009, 18:44
Мазньо беше само инструмент на главния лош.
Ама му забравих името.
Важното е че гумените мечета друсаха яко.

LadyDi
08-23-2009, 18:46
И аз му забравих името... Негово подло височество.

Dimana99
08-23-2009, 18:47
Ми такива сме си :)

w0sh
08-23-2009, 18:48
the main antagonist of both Dunwyn and the Gummis is Duke Sigmund Igthorn

Източник уикипедиа.

LadyDi
08-23-2009, 18:50
the main antagonist of both Dunwyn and the Gummis is Duke Sigmund Igthorn

Източник уикипедиа.

На българскии, на български как беше :?

w0sh
08-23-2009, 18:51
Херцог Трън постоянно се опитва да се докопа до рецептата на сока, който да помогне на него и армията му от огри да пленят Дънуин. Нещастният лакей на Трън — дребният огър Мазнислав (галено Мазньо) — винаги е на разположение за дегустиране на нови рецепти, което го превръща ту в огър с розова вълна, ту в ракета и т.н.

LadyDi
08-23-2009, 18:55
Херцог Трън постоянно се опитва да се докопа до рецептата на сока, който да помогне на него и армията му от огри да пленят Дънуин. Нещастният лакей на Трън — дребният огър Мазнислав (галено Мазньо) — винаги е на разположение за дегустиране на нови рецепти, което го превръща ту в огър с розова вълна, ту в ракета и т.н.

\:D/ =; =D>

w0sh
08-23-2009, 18:58
Детството се върща в спомените ми.

Колко невинен бях тогава.

LadyDi
08-23-2009, 19:01
Детството се върща в спомените ми.

Колко невинен бях тогава.
Аз цял ден въртя песничките от филмчетата на Дисни - Патешки истории, Гумените мечета, Чип и Дейл :D

Отклонихме се от темата...

w0sh
08-23-2009, 19:04
Пък аз цял ден въртя някви супер счупени неща.
И нищо невинно няма в тях.

fc
08-23-2009, 22:14
Жените дето си мислите, че сте добри сте психопатки. Не го осъзнавате просто...

Kajo
08-23-2009, 23:20
Явно в тоз форум само добри момичета. Как една не си призна, че е злобна? :D

+1 :-P

ShtrudeL
08-23-2009, 23:23
Явно в тоз форум само добри момичета. Как една не си призна, че е злобна? :D

"На теория всички се разбират.На практика всеки си гледа интереса."

goGu
08-23-2009, 23:23
Да точно така подли гадни курви са всички момичета.Брат не се надявай на любов от някоя защото те не могат да обичат.Няма момиче,което да си заслужава и просто да й вярваш.Всички лъжат и после момчетата сме били виновни !!

ShtrudeL
08-23-2009, 23:23
Да точно така подли гадни к**ви са всички момичета.Брат не се надявай на любов от някоя защото те не могат да обичат.Няма момиче,което да си заслужава и просто да й вярваш.Всички лъжат и после момчетата сме били виновни !!

Ти си кретен.

goGu
08-23-2009, 23:25
Ти си кретен.

Защо да съм кретен защото казвам истината ли ?

Hilary_
08-24-2009, 00:03
Първо ...

всички около мен ме лъжат и се опитват да ме използват дори и тези който ми се пишат "приятели" правят интриги и после аз излизам виновен.

ми ти им го позволяваш ??? :? :? :? Замислял ли си се над това ? :?

Второ ...

Мамаму стара не искам кой знае колко искам само да имам човек до себе си който да разчита на мен както и аз на него и да се обичаме без лъжи, изневяри и подобни глупости защото според мен това са глупости а какво получавам само и единственно лъжи и ножове в гърба писна ми от всичко това вече незнам какво да правя

Това не ти дава правото да слагаш под общ знаменател всички жени ... :-o
Пък има доста време пред теб да намериш твоето момиче ...

Black_Witch
08-24-2009, 02:06
много си прав , съжалявам да го кажа . има изключения ,разбира се , но ти е бил куц късмета ,наистина.

fenasf
08-24-2009, 05:18
Да. ;-)

evi_vd
08-24-2009, 06:06
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=273488
тази тема разкрива мъжката чувствителност и женската безмерна подлост .. вие "наранените", би ли ви било приятно да ви срваняват с автора на тази тема??

Dollystar
08-24-2009, 06:25
не е хубаво така да ни поставяш под един знаменател, просто не си намерил подходящото момиче за теб, но спокойно и това ще се случи

ПС нямаш си и представа колко сте жестоки вие-момчетата с нас-момичетата понякога...

dreaml1nd_
08-24-2009, 06:29
може да е така може да не сте еднакви но всички си падате по ку*венските номера да бъдем честни до колкото се отнася до това какво ви причиняваме ние някой замислял ли се е че може да е в следдствие на това че сме били наранявани прекалено много да бъдем честни момчетата сме по лесно раними от момичетата това е факт не успорим друг е въпроса че ние прикриваме много умело чувствата си за да неиздаваме слабостите си защото те могат да бъдат използвани срещу нас много лесно



Ам пич, стани гей като всички момичета са ти в черния списък ;)

Aicken
08-24-2009, 07:00
:-o затова цял живот търсим тази която няма да ни предаде .

ivakavlad
08-24-2009, 07:01
човече от 3 връзки обедини целия женски сввят в 15 реда във форум.. радваш ме 8-)

Говоря за 3 сериозни за еднодневките не говоря :PМи смятай, за да имаш еднодневки значи и ти си толкова сериозен, ми я предстви си някоя от тия еднодневки е искала нещо повече от тебе и ти си я отрязал, не е ли същото ? Излиза, че си бройкаджия, а тва е доста противна мъжка черта. Тия клишета жените били подли, били нз си кви тооолкова отдавна им се изсмивам, че нз даже как още има хора, които дрънкат такива тъпотии.. всичко е толкова строго относително, но неееееееее... дай да сложим пак всички под едно щото нали таковата 2-3 ме преметнаха, ми и 10 да са същата работа. Сопрете се вече бе `ора :-o 8-)

Междодругото те ме зарязват винаги важно е как подходиш сега да обясня какво имам в предвид под едно дневки не говоря за секс за една нощ както повечето си мислите аз даже съм девствен при всяка връзка има тръпка и когато тръпката изчезне все едно връзката е умряла и почва всеки ден едно и също и разбираш че човека просто не е за теб ако ми схващате мисълта но ми писна от тези жалки подобия на връзки искам нещо сериозно а дори най добрият ми приятел ми заби нож в гърба сега съм напълно сам а едва ли не пренебрегвах собственното си щастие за да помогна на другите дори и семейството си пренебрегвах за да им оправям бакийте и с какво ми се отплатиха всички с един голям мазен к*р не искам много едно благодаря ми е досатъчно но не каквото и да направя все не е достатъчно

ivakavlad
08-24-2009, 07:08
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=273488
тази тема разкрива мъжката чувствителност и женската безмерна подлост .. вие "наранените", би ли ви било приятно да ви срваняват с автора на тази тема??

лично на мен не ми пука с кой ще ме сравняват да и ние момчетата не сме розови ние сме си едни кръгли идиоти, кретени, нещастници в някой отношения особенно щом се отнася до любовта но нито ние нито вие заслужаваме да бъдем наранявани заради това че някой иска да накара гаджето си да ревнува или да си отмъщава на бившата му и да реве по цели нощи заради това че е с друга и не е имал смелоста да сложи край затова е решил да се отърве от нея като и изневери и се погрижи тя да разбере

П.П в това число се причислявам и аз като изключим това с изневярата
П.П2 самоче вие жените се отличавате от нас с изключителна жестокост нека си говорим всичко както си е

Aicken
08-24-2009, 07:09
тука трябваше да си замълчиш :-o

ivakavlad
08-24-2009, 07:12
а да и забравих да кажа още нещо не постнах темата за да се псувате и обиждате ако зачетете по внимателно първият пост може и да ви стане ясно защо я постнах ще помоля модераторите от тук на татък който постне нещо безмисленно като "+1", "+2", само цитат или някоя подобна глупост поста му да бъде изтриван

Niakoitam
08-24-2009, 08:59
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=273488
тази тема разкрива мъжката чувствителност и женската безмерна подлост .. вие "наранените", би ли ви било приятно да ви срваняват с автора на тази тема??

Не те е срам. Може ли така подло да крадеш бъдещият ми цитат отправен към умнизмите на fc (мисля че така се пишеше). :-D
Защото ме дразни с тези свои меко казано леко плиткоумни изказвания. Всички жени били правени по калъп и бла бла бла. Да бе, сигурно. Мен например като мъж не ми е приятно да ме сравняват
като подобни повърхностни типове, които е описал автора на темата от линка ама както според разни тук всички жени са еднакви така и според други всички мъже са еднакви. А понякога срещам такива индивиди че ме е срам да кажа че съм еднакъв пол с тях.



П.П2 самоче вие жените се отличавате от нас с изключителна жестокост нека си говорим всичко както си е

В грешка си пич, и то в доста голяма. Както мъжете така и жените са ХОРА, а не някакви други същества. Въпреки че в митовете и легендите се твърди че мъжете сме от Марс, а жените от
Венера ние все пак не сме толкова различни. Има и от едните мъже и от другите мъже, и от едните жени и от другите жени. Това че всички мъже или всички жени били еднакви е някакво супер детско изказване дошло от мислите на някои наранен мъж,по точно момче или наранена жена,по точно момиче. Всички хора са различни, защото всичко си е строгоиндивидуално и само близнаците си приличат, но даже и те твърде малко. Е, понякога егоистичното в нас се обажда и
обикновенно другият е наранен. Няма значение какъв пол е. Така че този послепис е лееееко неправилен и е повлиян само от разочарованието и състояниети ти в момента. Да ние всички сме
абсолютно ралични един от друг, но като човешки същества имаме и много общи черти, но те не се определят от това кой е мъж и кой жена, а от това че всички сме вид примати, тип Хомо Сапиенс Сапиенс или както за по кратко се наричаме ХОРА.Често само външният вид и
схващанията на обществото за характерите ни ни различават, но често сме доста еднакви.

vampirekiss
08-24-2009, 09:05
Ох да все едно и също се тъпче.Банално е,но не всички сме еднакви.Също така и мъжките курви не са малко.Признавам,че жените сме опасна мафия,но просто си попаднал на някакви мърши.Има и супер точни мадами,както има и супер точни пичове.

evi_vd
08-24-2009, 09:16
В грешка си пич, и то в доста голяма. Както мъжете така и жените са ХОРА, а не някакви други същества. Въпреки че в митовете и легендите се твърди че мъжете сме от Марс, а жените от
Венера ние все пак не сме толкова различни. Има и от едните мъже и от другите мъже, и от едните жени и от другите жени. Това че всички мъже или всички жени били еднакви е някакво супер детско изказване дошло от мислите на някои наранен мъж,по точно момче или наранена жена,по точно момиче. Всички хора са различни, защото всичко си е строгоиндивидуално и само близнаците си приличат, но даже и те твърде малко. Е, понякога егоистичното в нас се обажда и
обикновенно другият е наранен. Няма значение какъв пол е. Така че този послепис е лееееко неправилен и е повлиян само от разочарованието и състояниети ти в момента. Да ние всички сме
абсолютно ралични един от друг, но като човешки същества имаме и много общи черти, но те не се определят от това кой е мъж и кой жена, а от това че всички сме вид примати, тип Хомо Сапиенс Сапиенс или както за по кратко се наричаме ХОРА.Често само външният вид и
схващанията на обществото за характерите ни ни различават, но често сме доста еднакви.
браво браво
точно това ми се искаше да напиша, но е мн дълго и ме мързеше :grin:

sulley
08-24-2009, 14:54
С пълно право си се ядосал на женския род като цяло..
Просто все още ти е прекалено гадно,за да откриеш и нещо хубаво в нас,но в живота все има някакво равновесие и след гадостите ще се появи и някое ангелче,с което да се дундуркате и да сте щастливи поне за малко.

coolness
08-24-2009, 15:58
Еми стани к**вар...това ви е тактика на всички .Като ви нарани една жена или повече,да наранявате всяка следваща,без да е виновна,а всъщност и лудо влюбена във вас...

LadyDi
08-24-2009, 16:02
Междодругото те ме зарязват винаги важно е как подходиш сега да обясня какво имам в предвид под едно дневки не говоря за секс за една нощ както повечето си мислите аз даже съм девствен при всяка връзка има тръпка и когато тръпката изчезне все едно връзката е умряла и почва всеки ден едно и също и разбираш че човека просто не е за теб ако ми схващате мисълта но ми писна от тези жалки подобия на връзки искам нещо сериозно а дори най добрият ми приятел ми заби нож в гърба сега съм напълно сам а едва ли не пренебрегвах собственното си щастие за да помогна на другите дори и семейството си пренебрегвах за да им оправям бакийте и с какво ми се отплатиха всички с един голям мазен к*р не искам много едно благодаря ми е досатъчно но не каквото и да направя все не е достатъчно

Първо, пич, за Бога, как успя да напишеш едно изречение на толкова редове!?!? :shock: :shock:
Второ, каква сериозна връзка на твоите не-знам-колко-найсет години? Какво разбираш под сериозна връзка? Нещо повече от 1 месец???

SomewhereInTime
08-24-2009, 16:25
Наивен си и се доверяваш прекалено лесно. Другият път я накрай да ти спечели доверието, както и ти се бори за нейното. Не си мисли още от началто, че това е ТЯ, и че ще ти даде всичко, от което имаш нужда. Не си мисли, че понеже я харесваш или имаш някакво ''предчувствие'', понеже е хубава и миличка, понеже ти казва, че са я наранявали, понеже те моли да не го правиш и ти, понеже ти казва, че иска нещо сериозно, наистина го мисли.
Ако се замислиш, тези неща,които написах,ги казват много момичета. Това, обаче не значи, че тя няма да го направи с теб. За да кажеш, че една връзка е сериозна, и за да й имаш такова доверие,каквото ти явно си имал към миналите три, трябва да мине много време.
Не си длъжен да пренебрегваш семейство и приятели заради 1-2 месечна връзка. Ти още дори не я познаваш.
Момичета много и връзки още много ще имаш. Живота е пред теб. Жените/момичетата не са еднакви, защото всички са различни хора, възпитани по различен начин, с различни ценности и отношение към нещата.
Стегни се живота е хубав, ще я намериш някой ден. Едва на 18 си.

LadyDi
08-24-2009, 16:26
Стегни се живота е хубав, ще я намериш някой ден. Едва на 18 си.
18! :shock:

DeViLgIlrL16
08-24-2009, 16:27
Еми стани к**вар...това ви е тактика на всички .Като ви нарани една жена или повече,да наранявате всяка следваща,без да е виновна,а всъщност и лудо влюбена във вас...


е ето това им е проблема на всички така наречени "невинни мъже"... абе я се огледайте малко.. една го наранила, той се държи дръпнато с всички... една напрайла т'ва др, напрайла он'ва и ай всички сме на едно място, всички сме еднакви, еднотипни курви без сърце и грам морал... не ви ли писна, не се ли чуствате поне малко неудобно пред момичетата, които така казано ви вървят по свирката и ви боготворят, а вия само наранявате с нелепите си изказвания и глупавите действия ... да аз мога да кажа и аз така мъжете са еднакви ... искат само секс и др не ги интересува... държат се с нас като парцали... ама не смятам да го правя, защото има и момчета които са по различни от тези на които се натъкваме секи ден... тъпи и надути фешъни дето сменят по 12 на ден защото са много секси... пффф ай спрете са...

п.п: не ми правете забележка за правописа моля.. не съм в час по български...
п.п2: до темата ми като не си намерил подходящото момиче не се прави на много интересен, защото не си... место да седиш пред компютъра и да пишеш абсурдни теми, земи се огледай малко около теб, и ще видиш че всеки човек е неповторим по свой начин... може да има прилика в характера като др човек или нещо др, но никой не е еднакъв... това че в днешно време е пълно с курви без морал не значи че всички сме станали такива... пак и те не мисля, че го правят за удоволствие толкова колкото за слава и внимание, но някак си не се усещат, че пропадат в хорските очи по ужасен начин, и место хубава слава те получават точно обратното... търси и ще намериш... не стой на едно място и не чакай някоя да ти падне от тавана в скута, и да ти каже че те обича... :?

radybt
08-24-2009, 16:30
Напълно те разбирам и знам какво ти е,аз съм в същото положение и не мога да помогна :(

Rapture
08-24-2009, 17:21
Оххх,може да съм жена,но те подкрепям.Повечето жени са уникално злобни,подли и т.н. ,но това е сега може би и аз съм такава,просто до сега не съм срещнала момиче ,което да ме изкефи,да е мила ,добра ,умна ,печена ... може би ги има някъде в приказките знам ли и аз :?

Punisherrr
08-24-2009, 17:37
Да точно така подли гадни к**ви са всички момичета.Брат не се надявай на любов от някоя защото те не могат да обичат.Няма момиче,което да си заслужава и просто да й вярваш.Всички лъжат и после момчетата сме били виновни !!

Ти си кретен.


Защо да съм кретен защото казвам истината ли ?

Не,защото си заблуден и очевидно не си изпитал много неща,за да приказваш подобни глупости. ;) Както и повечето мъжаги,обадили се в темата.

Авторе - няма жени,няма мъже - има ТЯ и ТОЙ

kroasandvi4
08-25-2009, 07:10
Еми стани к**вар...това ви е тактика на всички .Като ви нарани една жена или повече,да наранявате всяка следваща,без да е виновна,а всъщност и лудо влюбена във вас...


е ето това им е проблема на всички така наречени "невинни мъже"... абе я се огледайте малко.. една го наранила, той се държи дръпнато с всички... една напрайла т'ва др, напрайла он'ва и ай всички сме на едно място, всички сме еднакви, еднотипни к**ви без сърце и грам морал...

Изводът е,че хората в огромен процент от случая са самонавиващи се до откачане. Хах,мъжки или женски номера. И двете са елементарни защити комплекси на организми на хора,които емоционално не могат да се преборят с нищо.

П.С. Като искате да не сте под общ знаменател (от който и да е пол), не ползвайте местоименията "нас" , "вас", "ние" и "вие", хитри хора.

П.П.С. Подкрепям автора на темата, но да се научи да пише като човек. Съжалявам, пич, попаднал си на пачи.

ivakavlad
08-25-2009, 18:42
Оххх,може да съм жена,но те подкрепям.Повечето жени са уникално злобни,подли и т.н. ,но това е сега може би и аз съм такава,просто до сега не съм срещнала момиче ,което да ме изкефи,да е мила ,добра ,умна ,печена ... може би ги има някъде в приказките знам ли и аз :?

Такова момиче има в приказките на Андерсен и в любовните романи най-накрая се намери една жена която да си каже истината каквато си е това е рядкост.
Що се отнася до правописът ми още в първият пост казах че знам че не ми е добър пиша бързо и много рядко слагам каквито и да било препинателни знаци така правя и когато ми дойде музата и почна да пиша но след това ги слагам но това е друга тема.
Доколкото за предложението да стана ку**ар не ми се нрави особенно много а и също така и не ми се отдава особенно много.
За това че съм едва на 18 и има време и че все някога ще срещна точното момиче да може и да е така но това не ми пречи да ме боли и да изфарям от желание да убия някой и да навра всичките ми така наречени "приятели" там от кадето са се родили.
Може да си мислите че всичко това съм го написал защото съм афектиран но не е това просто исках да изразя какво чувствам може да съм едва на 18 но за тези 18 години съм минал през деведте кръга на ада на бащами не му пука нито за мен нито за брат ми никога не му е и пукало за последните 7 години съм го виждал 5-6 пъти и то предимно в съда знаете ли какво е баща ви да е в кръчмата пред вас да пие мастика и мента или така нареченият облак да му поискате 45 стотинки да си вземете една кренвишка и той да ви изгони да го гледате как се прибира всяка божа вечер пиян на мотика едвам гледайки за ходенето да не говорим.
От 14 годишен работя за да помагам на майка ми и брат ми.Правех всичко за да помогна и на подобито на мой "приятели" а те се правят на кой съм аз пренебрегвал съм всички за да им помогна на тях себе си семейството си а накрая разбирам че съм бил интригант и само съм търсел как да им забия нож в гърба.
Не споделям с никой освен с майка си защото като кажа неща на който и да била вече едва ли не цяла София знае това което съм казал и то доста украсено а съгласете се с мен че е едно да споделяш с родител друго е да споделиш с приятел.
Всичко при мен е обърнато с главата на доло меко казано и ми казвате да бъда спокоен че всичко щяло да се оправи преди и аз си мислех така че след време всичко ще се подреди но честно казано вече много се съмнявам в това.

smiirnoff
08-25-2009, 19:53
Оплаквате се , просто защото все попадате на МНД ( :

Инфо: http://dreal.net/wiki/index.php/%D0%9C%D0%B5%D0%9D%D0%B5%D0%94%D0%B5

:lol:

slun4ice_90
08-26-2009, 11:49
Т'ва търсите=>т'ва намирате! :wink: Всички момчета търсите лесната и удобната, после тя става най-ГоЛЯмата курва за вас.Искате да задоволите нагона си,а после кой от къде е.Тъпа мъжка логика.Нямате право да се оплаквате.За съжаление,познавам такива индивиди,като вас...Двама мои познати започнаха да се басират едва ли не,на кой първо щяла да пусне една лигла.Ех,мъчно ми е напру и напра'о... :-o И после започвате да ни плюете до една...Адски идиотска постъпка.

totik
08-26-2009, 12:20
Така е брат ми ,жената не е като човека.Истината е че те всички нараняват добрите момчета независимо че никога не си го признават.Най-добре са бройкаджиите-чукаш-заебаваш и не ти пука :)

ChimeRa
08-26-2009, 17:15
Напълно те подкрепям,без това за общото изказване и еднаквостта. Но...да,повечето са тъпи лигли.

Тебе бих те сложила в графа "Остроумни" лигли и лигльовци. 8-)

И по темата: Добре де, добре...Гадни сме...
Мразим, изневеряваме, к**ви сме, не знаем какво искаме, мамим и какво ли още не...но почакай...това е само една част от жените...Би ли погледнал и в другата?

lovemysel100
08-26-2009, 18:23
Аз никога не бих изневерила :? И не лъжа гаджето си :booooomb:

LadyDi
08-26-2009, 20:42
Напълно те подкрепям,без това за общото изказване и еднаквостта. Но...да,повечето са тъпи лигли.

Тебе бих те сложила в графа "Остроумни" лигли и лигльовци. 8-)

И по темата: Добре де, добре...Гадни сме...
Мразим, изневеряваме, к**ви сме, не знаем какво искаме, мамим и какво ли още не...но почакай...това е само една част от жените...Би ли погледнал и в другата?

Няма да погледне. Ритнали са го по камбанките.

ValzZi
08-26-2009, 20:51
мога да поспоря с подписа ти .. технически майка ти е там когато се раждаш поне така че това прави .. ти и майка ти .. 1+1 .. нз по късно за това .. :-o
трябва да си по внимателен при подбора на приятелките си и явно не си ги опознавал достатъчно преди да тръгнете щом не знаеш че си имат приятели а за връзките от разтояние .. - че ти какво очакваше ?? :?

cherinka
08-26-2009, 22:34
:lol:

Hinati4kb
08-26-2009, 23:08
С всеки изминал ден се убеждавам че жените са толкова подли и двулични същества че няма на къде просто имал съм до сега 3 връзки и трите не завършиха много приятно за мен естественно.Първата беше половин година хванах я че ме лъже и ми изневерява теглих и шута после почна да ме моли за втори шанс дадох и го но пак стана същото и вси чко беше до тук.Втората ми връзка беше така да се каже от растояние тя учеше в англия и се виждахме рядко когато си идваше в България точно един ден преди да направим 7 месеца почна да ми обяснява как така само се нараняваме и че било по добре и за двамата да се разделим тръдно го приех но го преодолях и това.Последната ми сериозна връзка (поне аз си мислех така) приключи буквално преди няколко дни не се виждахме често защото техните не я пускали да излиза никата бяхме заедно 3 месеца и половина и накрая разбрах че има връзка от 2 години с един който е с 4 години по-голям от нея вярвайте ми в момента съм толкова бесен и растроен че няма на къде просто всички около мен ме лъжат и се опитват да ме използват дори и тези който ми се пишат "приятели" правят интриги и после аз излизам виновен.Мамаму стара не искам кой знае колко искам само да имам човек до себеси който да разчита на мен както и аз на него и да се обичаме без лъжи, изневяри и подобни глупости защото според мен това са глупости а какво получавам само и единственно лъжи и ножове в гърба писна ми от всичко това вече незнам какво да правя

П.П. Знам че правописът ми е зле няма нужда да ми го казвате.
П.П2 Аз съм момче не момиче и който го интересува съм на 18 години

От жените стигна до приятелитее...и айде да не ставаме сексисти, че ако ние момичетата започнем да плюем по вас момчетата, ще ви удавим... :?

NothingSpecial
08-26-2009, 23:44
Просто не си намерил точния човек.Не всички жени са "подли същества" както ти ни описваш.Има много свестни,честни и добри момичета.Не се отчайвай,за всеки влак си има пътници.Не можеш да щракнеш с пръсти и момичето да ти падне от небето.Имай търпение ! :)

fenasf
08-27-2009, 08:54
Напълно те подкрепям,без това за общото изказване и еднаквостта. Но...да,повечето са тъпи лигли.

Тебе бих те сложила в графа "Остроумни" лигли и лигльовци. 8-)

И по темата: Добре де, добре...Гадни сме...
Мразим, изневеряваме, к**ви сме, не знаем какво искаме, мамим и какво ли още не...но почакай...това е само една част от жените...Би ли погледнал и в другата?

ако я показвахте по-често :(

LadyDi
08-27-2009, 08:56
Оф, до гуша ми дойде от тая тема и от комплексираните младоци, дето пишат в нея.
Жените били к*рви, жените били подли, жените били не знам си кво. Ае, кат не можете да ни понасяйте, хващайте пътя.

Значи когато една жена не ви въври подир г*за да ви обслужва както ви е кеф, става подла, гадна, цинична и материалистка. Ем, да, такива сме. Въпрос на оцеляване. Законът на джунглата.

Не ви ли писна да я дъвчете тая тема? Дотам стигнахте, че жените да си признаваме, че сме такива. Айде, моля ви се, на мама момченцата. Стойте си при мама, мама да ви бърше нослетата. Оставете ги жените като не сте порастнали достатъчно, че да знаете как да накарате една жена да желае само вас.

kroasandvi4
08-27-2009, 11:42
Тъпа мъжка логика.
Не искам да имам нищо общо с тази тема,ама тоя цитат си заслужава поста.

nepopravima
08-27-2009, 11:45
не не нее мъжете са еднакви

DejaVu31
08-27-2009, 12:09
Немога :shock: ако прочета още един път "за всеки влак си има пътници'' или любимото ми "не слагай всички под общ ..хмм знаменател" ще си загубя обяда гххх... :-&


По темата: Сипи си едно,запали една цигарка,случват се и такива неща :smt033