PDA

View Full Version : Помогнете ми :(



innocentt
08-23-2009, 14:41
здр..с моя приятел имаме много хубава връзка,запознахме се с родителите ни,абе всичко беше ок..но напоследък той се промени:( преди искаше да прекарваме повече време,но сега май не е така..преди повече се внимаваше с мен,но сега..пълна кухина..дали аз съм проблема,но не правя нищо разтройващо,или той вече не ме харесва,не ме обича както преди:( .говорих по тая тема казва че само мисля глупости че много ме обича.моля ми кажете нещо с което да мога да го накарам да се влюби отново в мен,,нещо,с което да мога да го задържам..
адски много ще съм благодарна на всеки който ми помогне ..

loveisgonee
08-23-2009, 15:19
Когато четях темата имах чувството,че аз съм я писала :D Ам не знам миличка и аз се чувствах така до преди дни.. просто бях свикнала да прекарвам по 12 часа на ден с него и лятото той почна работа и нямаше чак толкова голямо време за мен.. чувствах се изолирана едва ли не страни от мен и не ме обича.. ама не е така..не знам при теб как е обаче щом казва,че те обича... значи е така.А ако не .. и на въпроса ти как да си го върнеш не знам ти сама знаеш какво обича и какво не ... успех :grin:

KimBerLy1912
08-23-2009, 15:26
Според мен си набиваш филми-щом той е казал,че всичко е наред...в повечето случаи.. просто е така ... : )

sweety_blondy
08-23-2009, 15:28
и аз съм се чувствала така,но като и казва че те обича повярвай му :) Просто не всички момчета обичат постоянно да са с приятелките си,да са като лепки един с друг .. :) :)

PurpleDream
08-23-2009, 15:40
Според мен си набиваш филми-щом той е казал,че всичко е наред...в повечето случаи.. просто е така ... : )
;-) \:D/

MoHuTo
08-23-2009, 15:50
Щом ти е казал, че те обича, значи няма за какво да се притесняваш. Недей се филмира толкова..

Adda
08-23-2009, 15:53
Параноя е според мен това, обича си те, на теб ти има нещо.. =)
И да не е така, ние няма как да знаем, защото не гадаем..за съжаление :)

Seattle
08-23-2009, 23:49
по един или друг начин, скоро ще разбереш ако те е излъгал

Hilary_
08-24-2009, 00:17
" много ме обича.моля ми кажете нещо с което да мога да го накарам да се влюби отново в мен,,нещо,с което да мога да го задържам.. "

последно ? На него ли ще вярваш, че ТЕ ОБИЧА ... ил ина филмите в главата си, че трябва да го накараш на ново да се влюбва в тебе, което практически няма как да стане дори и да беше вярно ... :?

П.С. Айде вкарай малко доверие в него и не си набивай филмите ... :wink:

NamelessRomantic
08-24-2009, 08:28
Не разбирам какъв е проблема,след като сте говорили и ти е казал че няма проблем...Може просто да е зает.След като все още е навит да говори с теб по този въпрос не те е зачеркнал от списъка :).

totik
08-24-2009, 08:30
Просто си поговорете на 4 очи-ако сте 1 за друг ще решите проблема ако настина го има :)

curka87
08-24-2009, 08:31
Според мен гледаш много филми. Трябва да имаш повече доверие на приятеля си. След акто казва,че всичко е наред, значи е така.
Живей си живота и зарежи параноята.

innocentt
08-24-2009, 11:56
май е така..всеки ден ми се обажда,на ден поне 3 пъти,ако не ме обичаше сигурно нямаше да се занимава с мен..,но съм адски ревнива иии не мога да понасям това че прекарва повече време с този негов приятел от чужбина

Hilary_
08-24-2009, 11:59
"май е така..всеки ден ми се обажда,на ден поне 3 пъти,ако не ме обичаше сигурно нямаше да се занимава с мен.."

true ... :-o

"но съм адски ревнива иии не мога да понасям това че прекарва повече време с този негов приятел от чужбина..."

ми спри с неоснователната ревност?? :-o :? Няма нищо лошо в това приятеля ти да има личен живот и приятели нали ?? :?

innocentt
08-24-2009, 12:35
мм да наистина е така..но де да знам имам много лош характер
просто няма как да спра да ревнувам нз.. :?

Hilary_
08-24-2009, 12:57
мм да наистина е така..но де да знам имам много лош характер
просто няма как да спра да ревнувам нз.. :?

има как просто не си си го наложила ... разбери че това се превръща в болестно състояние ... повярвай ми !!! :?