PDA

View Full Version : Приятелката ми поиска да се разделим vol.2



dark0s
08-23-2009, 15:01
Може би някой помнят предишната тема, както и да е ситуацията е следната накратко,приятелката ми поиска "време" за да си настрой мислите ,но това време така да се каже продължи 4-5 месеца,като през цялото време тя ме уверяваше че всичко е временно и нещата ще се оправят .Аз нямах кой знае колко възможности ,а и много я обичам и се съгласих да изчакам да и мине ,някой ден...въпреки че осъзнавах колкоъпсурдна е цялата ситуация и колко глупаво изглеждам аз в нея...през цялото време /4-5 месеца/ ми повтаряше колко много ме обича ,че всичко го прави заради нас и тн , та това е общо взето от старата тема накратко.

Нещата си вървяха по познатия ред ,нищо не се подобряваше , измъчвах се ,но си повтарях а и тя ми повтаряше че всичко ще се оправи, докато един ден, преди около месец и званах по телефона след работа да я чуя, тя ми затвори :neutral:
Прибрах се вкъщи видях че е в скайпа и я попитах какво има и защоми е затворила,тя започна със "Не мога повече така мило...."
изтръпнах,продължихме разговора в скайп каквото и да казваше аз се съгласявах виждах че и е тежко не исках да усложнавам нещата да я обвинявам да се караме и тн просто отговарях на всики с "добре" и "ок".Чувствах едновременно ужасна празнота ,но и малка доза облекчение че този "ад" най-после свърши , макар и негатовно.

Нещо странно се случи на следващият ден,тя дойде в офиса където работя ,поиска да поговорим,съгласих се и излязах в почивка , тя се разплака каза че не е спала цяла нощ и е мислила ,каза че това вчера не е била тя /каквото и да означава това/ каза не може без мен и че това не е привързаност или навик ами е осъзнала че ме обича и не може без мен.Зарадвах се без по никакъв начин да съм подтикнал това тя дойде при мен ,но /винаги има но :) / каза ми че иска да се пребори с това което я мъчи но не иска да подлага и мен за това каза ми да и дам последен шанс до 30ти август и ще ми даде окончателен отговор,аз я попитах има ли смисъл всичко това /бяхме опитвали вече няколко пъти и нищо не ставаше , бях /и все още съм/ песимист и от тогава сме се виждали 1 път ,чуваме се по телефона рядко казва ми "обичам те" не ми дава да я забравя.

п.п. вече получих много ценни съвети тук и тази тема не е толкова за съвет ,защото е ясно какво ще стане ,ами по скоро да си излея душата
Благодаря на всички имали търпение да го прочетат ;)

Faces
08-23-2009, 15:23
Ей братче твоята тема я следях с огромен интерес и много се нервех на кво те подлага твоята.Бахти човек толкова много ли я обичаш че и позволяваш това не те ли боли вече прекалено много не ти ли писна от игри каза че съвет не искаш за това просто ти задавам тия въпроси :)

KimBerLy1912
08-23-2009, 15:23
Наблюдавах и предишната тема,с интерес прочетох и тази....
Кво да ти кажа,не че рядко се случва,но всеки път,в който изпитвам такава неприязън към човек,когото не познавам,се чувствам доста странно...
Няма кво да коментираме постъпката и-ясно ти е че е разглезена,прилага путешки номера и по този начин един ден ти ще се събудиш.. и няма да чувстваш нищо към нея...
Рано или късно на човек му писва да бъде мачкан и унижаван... идва му в акъла,че "тя не е като другите" ... да,ама е... И тук се слага точка на старата история и се почва нова (дано по-различна) ...


Успех,мъжки... заслужаваш го-както и истински стойностен човек до себе си... Дано скоро го откриеш... : )

Python5
08-23-2009, 15:31
каза ми че иска да се пребори с това което я мъчи но не иска да подлага и мен
А какво всъщност я мъчи? Казала ли ти е изобщо.

dark0s
08-23-2009, 16:06
ами не ми е казала, не може да ми отговори на този въпрос,правя го защото знам че е добър човек и няма да го прави ако наистина няма основателна причина ,както и да е аз знам какво ще се случи на 30ти август , няма да е нищо ново под слънцето ,лошото че един път прелистим ли старницата няма да има връщане назад никога , поне от моя страна ,дълбоко в себе си се надявам че ще стане нещо ,че не може само гадни неща да ми се случват в последно време ,та нали ми казва че ме обича, какво друго има значение....... #-o

fc
08-23-2009, 16:08
Не знае какво иска.

Python5
08-23-2009, 16:23
ами не ми е казала, не може да ми отговори на този въпрос
Като изключим очевидната възможност да се прави на интересна (attention whore) или да не знае какво иска, най-вероятно страда от хранително разстройство (анорексия, булимия, хиперфагия, тн.).

kalpazanka
08-23-2009, 17:32
Ти капчица самоуважение нямаш ли? Как позволяваш да те върти на малкия си пръст /при това не от вчера или онзи ден/?

dark0s
08-23-2009, 17:41
там където има любов,няма гордост :?

LadyDi
08-23-2009, 17:43
там където има любов,няма гордост :?
Глупости. Явно си много отчаян.

Priceless
08-23-2009, 17:43
^^ Тука става въпрос за елементарно самоуважение! Не можеш да позволяш на никого да те върти, било то и човека, когото обичаш толкова много :?

kalpazanka
08-23-2009, 17:44
там където има любов,няма гордост :?
Не говоря за гордост. Ако я имаше, отдавна да си си плюл на петите. Говоря за самоуважение- колко месеца мисли и те размотава, кани те на семейна вечеря /по Великден мисля беше/, а уж сте разделени.... и т. н. След толкова разиграване ти още "размахваш опашка" и позволяваш да те прави на нищо.

LadyDi
08-23-2009, 17:46
там където има любов,няма гордост :?
Не говоря за гордост. Ако я имаше, отдавна да си си плюл на петите. Говоря за самоуважение- колко месеца мисли и те размотава, кани те на семейна вечеря /по Великден мисля беше/, а уж сте разделени.... и т. н. След толкова разиграване ти още "размахваш опашка" и позволяваш да те прави на нищо.

/offtopic: Самоуважение без гордост и гордост без самоуважение няма.

golqmumnik
08-23-2009, 18:12
там където има любов,няма гордост :?
Точно затва те върти кифлата,оти й одиш по гайдата баце.Треа да й кажеш-решавай,или си с мен,или не си с мен-решавай до утре. 8)

dark0s
08-23-2009, 18:22
тъпото е че знам че сте прави и знам че е така и че само си съсипвам нервите и пак продължавам да се окопавам ,може би трябва време знам ли

LadyDi
08-23-2009, 18:24
тъпото е че знам че сте прави и знам че е така и че само си съсипвам нервите и пак продължавам да се окопавам ,може би трябва време знам ли
Време за какво?
Според мен, ти си този, който не знае какво иска. Времето е пари, младеж :) Не си го губи. Ами си сядай на трибуквието и се взимай в ръце.

dark0s
08-23-2009, 18:26
парите никога не са били няма и да бъдат проблем :smt023
аз много добре знам какво искам ,но в случея просто което зависеше от мен го направих

LadyDi
08-23-2009, 18:28
И какво постигна?
Може би е време да си поставиш други цели.

dark0s
08-23-2009, 18:36
току що се разделихме окончателно блокирам я и си сменям телефона

LadyDi
08-23-2009, 18:47
\:D/ \:D/ \:D/

А дано да издържиш повече от 2 дни.

dark0s
08-23-2009, 19:05
решението вече е взето, темата за катинар, няма нищо смислено в нея останаха само купчина снимки,картички и плюшки за мазето

PainMonopoly
08-23-2009, 19:17
Още като ти е казала, че иска да се разделите "временно" е трябвало да поискаш да е за постоянно. Това са глупости. Не може да е с теб 6 месеца примерно и 6 месеца да не е. Връзката е непрекъснат процес.

Zaharinka
08-23-2009, 20:14
Щом иска остави я,реално щом до толкова сте се изчерпали,че се стига до такива отлагания според теб има ли смисъл?Любовта не трябва да е на сила....

KimBerLy1912
08-23-2009, 20:28
Съжалявам за гадната развръзка....


Успех в живота.... не се сещам какво друго да ти кажа,знам какво ти е...

tuzaro
08-23-2009, 20:33
или си грозен и не може да си намериш друга или момичето е красиво и има възможности, то тука нема как да ти дадем съвет.

MaCe_Za_MiLi0nI
08-23-2009, 21:00
ами според мен щом ти казва че те обича изчакай я.. може би ще е по добре и всичко ще си дойде на място.. може би сега има някакъв проблем, с който не иска да тормози и теб

missionimpossible
08-23-2009, 21:11
ами според мен щом ти казва че те обича изчакай я.. може би ще е по добре и всичко ще си дойде на място.. може би сега има някакъв проблем, с който не иска да тормози и теб
е колко време да я чака?! :shock: тая мацка го размотава вече близо 5 месеца.
Според мен не е правилно толкова драстично да действаш - излезте , поговорете , кажи й че повече така не можеш да продължаваш и да се измъчваш , че си се уморил от цялата тази ситуация и да реши иска ли да е с теб или не.Ако иска - супер събирате се и си живеете , а ако не прав и път :) Но този път ти й дай някакъв определен срок от време , в който да се изясни със себе си какво иска да прави !
Успех братле :)

KimBerLy1912
08-23-2009, 21:18
^^^ Наистина трябва да се научите да четете отговорите по темата...

Авторът написа ква е развръзката и помоли за ключ,та от нас се иска само късмет да му пожелаем,а тъй като аз вече го направих,спирам да пиша,че на спам взе да бие :oops:

missionimpossible
08-23-2009, 21:35
^^^ Наистина трябва да се научите да четете отговорите по темата...

Авторът написа ква е развръзката и помоли за ключ,та от нас се иска само късмет да му пожелаем,а тъй като аз вече го направих,спирам да пиша,че на спам взе да бие :oops:
Само за сведение - следя темата от самото й създаване (някъде средата на Април мисля че беше) и съм прочел отговорите :)

Смятам че въпреки всичко доста нелепо приключват нещата след всичко което е станало.Вече казах какво мисля - ако още я обичаш и искаш да си с нея излезнете , поговорете , но този път условията ги постави ти :) късмет

marti93
08-24-2009, 12:08
е момичето е объркана,не я търси ,нека тя да те потърси така ще знаеш че изпитва нещо!разнообразете връзката си ,променете нещо може би ще ти се довери и ще ти каже какво я мъчи!успехи

dark0s
08-24-2009, 15:12
званя ми днес ,писа ми смс-и да я разблокирам в скайп.Достатъчно време е за едно ново начало

LadyDi
08-24-2009, 15:53
званя ми днес ,писа ми смс-и да я разблокирам в скайп.Достатъчно време е за едно ново начало
WTF ?!

dark0s
08-24-2009, 16:01
наистина незнам , плаче по телефона и казва "обичам те"

LadyDi
08-24-2009, 16:04
Е, и? Към 23:30 ще плаче, че те наранява, но не може повече така.

dark0s
08-24-2009, 16:08
бях си спестил едни пари да заминем някъде на екскурзия без да и казвам да е изненада,теглих му една ... наум и си купих бмв
:neutral: време е да помисля за себе си и да спра да се самосъжелявам , просто няма смисал ,ще е тегаво месец ,два ,три но после ще мине предполагам

LadyDi
08-24-2009, 16:11
Тука вече ме смота. Кога успя да си купиш БМВ? И къде си имал намерение да я водиш на екскурзия? В Дубай??? И на колко си години, че си купи БВМ?

dark0s
08-24-2009, 16:13
на 22 съм отклоняваме се от темата но не е някое кой знае какво , поскоро мислих за Италия.

п.п. а преди се смеех на другите и си казвах толкова се обичаме никога няма да се случи нанас :booooomb:

LadyDi
08-24-2009, 16:17
Добре, признавам си без бой, че не съм ти следила първата тема. Но на 22 години... да разсъждаваш така... малко не вярвам.
Вземи се стегни и реши какво искаш. Ако искаш да си с нея - бори се за нея. Тя пак ще ти направи някой к*рвенски номер, това си е в кръвта на всяка жена.
Ако си се уморил, тогава тегли една майна на всичко и иди си разходи БМВ-то. Верно, ще ти е "тегаво" известно време. И какво от туй?

dark0s
08-24-2009, 16:21
вариянт 1 беше пробван безуспешно месеци наред.
вариянт 2 предполагам е едиснтвенната алтернатива ,има много начини да я върна при мен било то да е с мен или за с*кс ,но никога не съм искал това, винаги съм искал всичко да става спонтанно и да го правиш защото така искаш а не защото така трябва.
Когато тя не иска аз също не го искам ,каквото и да ми струва

LadyDi
08-24-2009, 16:22
Е, ама тя сега нали уж иска?

dark0s
08-24-2009, 16:26
неиска или незнае какво иска , тя направи избора си ,аз също връщане назад няма

LadyDi
08-24-2009, 16:27
Ами тогава за кво си пишем с теб тука?

IaShKo
08-24-2009, 16:30
Най важно е да си останете приятели :) а има и други и аз съм минал по тия драми преди 4 години :) Успех

dark0s
08-26-2009, 15:23
Днес тя дойде в офиса на работа , не каза нищо почти, не говореше, аз също гушна ме и заплака......видях че вече не носи медальончето което и подарих преди 2 години когато направихме 1 месец, а не го беше сваляла никога до тогава.Разбрах че това е края, казах и сбогом и се прибрах

tuzaro
08-26-2009, 15:36
ориентирай се към мъже.... баси лиглюто.

lovemysel100
08-26-2009, 18:47
И моят бивш ме подлагаше постоянно на "обичам те, не те обичам" и беше ужасно :o накрая не издържах. Но това продължи и след скъсването. Накрая реши, че не ме обича. :-D

LadyDi
08-26-2009, 20:39
Днес тя дойде в офиса на работа , не каза нищо почти, не говореше, аз също гушна ме и заплака......видях че вече не носи медальончето което и подарих преди 2 години когато направихме 1 месец, а не го беше сваляла никога до тогава.Разбрах че това е края, казах и сбогом и се прибрах
Тръгна си от работа?
В началото повече изпипваше детайлите на историята си.

dark0s
08-27-2009, 04:50
Не просто бяхме отвън пред офиса и влязах вътре , а тя си тръгна.
А за подробностите, може би това че е имало надежда преди и съм обръщал по голямо внимание на детайлите, сега вече не са от такова значение

valdesbg
08-27-2009, 05:43
Авторе - я синтезирай историята до 3-4 изречения, че 4 страници не ми се четат :)

DevilWish
08-27-2009, 08:25
Ами явно ,че си получил отговора малко по-рано от 30ти август, макар да си го знаел още от преди това :С :? Много кофти е направила ,но щом я познаваш и казваш ,че няма да го прави просто така ,явно ,че има основателна причина . . макар че според мен просто й е омръзнало и се е колебаела.Когато казва "край" и е гадно ,а когато е с теб пак е недоволна и аз бях така . . и след това окончателно резнах всичко . . до 1 ден ,в който не осъзнах ,че съм най-глупавото същество да оставя човек ,който ме обича така ,както никой не ме е обичал . . резултат - заедно сме. ;)
Но ,не знам ,как ми е простил.Аз ако бях ,нямаше да простя . . а ти не знам. .
Успех все пак ;) Каквото и да става, не губи самоуважение и не й позволявай повече да те върти.Ако ти дойде пак с "не знам" или нещо от сорта й кажи ,че ти слагаш край ;)

dark0s
08-27-2009, 15:13
интересно ми е как се случва това един ден да стане това ? провокира ли се от нещо или просто ти идва отвътре

п.п. бмв-то счупи мотор :? на тия пари явно им е било писано друго предназначение

dreaml1nd_
08-27-2009, 16:09
Всъщност точно обратното ... свикнала е да си около нея и не знае какво ще прави като те няма. Всеки обича да знае, че има някой там, при който може да отиде всеки един момент... Според мен щом тилкова дълго не сте успели да се разберете няма да се разберете и след още 4 месеца...Изнасилвате ситуацията, опитай се да се отдръпнеш и да й дадеш да разбере дали наистина те обича, или не. Ако винаги я чакаш, тя никога няма да успее да реши какво иска... пфф мн егоистично постъпва .. пък и ти си влюбен до уши :D стягай се и успех

dreaml1nd_
08-27-2009, 16:13
ООпс ... не бях видяла, че вече сте се разделили :D еми правилно, давай напред, да се спасява ... патица 8)

RoCkSpOt
08-27-2009, 16:59
Съчусвам ти аз в момента съм в почти същото положение ... и е адски трудно за преодоляване ...

kypo
08-28-2009, 06:42
ех жалко само за бмв-то! ама ако искаш имам една гти-айка за продаване 8-)

споко баце, нали ти казах и по скайп - ще я забравиш. аз след такава драма сега съм супер, а новата ми приятелка е в пъти по-готина и много ми е хубаво. даже рядко си спомням за оная "голяма любов". от дистанцията на времето всичко ще ти се изясни и ще разбереш що за човек е тя, както аз разбрах и ще си отдъхнеш с думите 'добре че и теглих една майна, хич не заслужаваше"
свиркай си и бъди весел, не е края на живота някаква си раздяла!

Serendipitys
08-28-2009, 11:50
Като гледам се е получило по-добре, че сте се разделили.
Тя просто те е разигравала, а ти си бил твърде влюбен, за да го видиш.
Успех!

dark0s
08-28-2009, 15:39
Благодаря вече 2-3 дни се старая да не мисля изобщо за това (получава се , имам ужасно много работа)
имам си и занимавка за свободното време да си правя мотора, но /дано тя не чете това/ знам че ако сега ми се обади и ми каже да се съберем отново ще се съглася, а по това определям че не съм го преодолял