PDA

View Full Version : Програма за сваляне... или възможен проблем...



KimBerLy1912
08-23-2009, 15:11
Сега....че компа ми е кошник-кошник е.... Но имам един проблем с него (е не само един,ама с тоя се разправям ся 8-) )..
Та ползваме го аз и брат ми,и му е разбито всичко-сърч,мърч...квото се сетите...
И качил нашия няква програма за сваляне Free Download Manager... и до тия дни добре си бачкаше,но сега откакто осраха датата и не мога да свалям от нея... Нали си пише "изчакай" ,и аз си чакам да стане файла готов за сваляне (да не съм будала да пращам смс-и 8-) ),и след като изтекат там секундите,и цъкна на "свали файл" ,песента автоматично почва да звучи,и няма никаква опция как да я сваля...

Та мислех си да ми предложите възможно решение на тоя проблем-било то оправия на тая програма FDM,било то някоя нова програма....


Изгарям за ваще предложения 8-)

И предварително благодаря... :-)

slavito007
08-23-2009, 20:19
И при мен се пуска, макар да не искам това :D Просто копирам линка и го слагам в операта да се изтегли, че лисицата не ще така

doippp
08-23-2009, 21:34
Като ти отброй времето вместо да кликваш на "СВАЛИ" с левият натисни десен бутон и дай Save Target AS/ Запиши като или нещо от тоя род и сейваш :)

smileforyou12
08-23-2009, 21:39
Да нямаш quicktime player униинстал и ще е готово, е ако е това де ... 8-)
Или просто десен бутон save as... и така...

KimBerLy1912
08-23-2009, 21:48
slavito007,работата е там че и Експлорера ми е бъгнат,да не говоря Мозилата в кво състояние ми е... Май е време за нов УиндоЛс 8-)






Като ти отброй времето вместо да кликваш на "СВАЛИ" с левият натисни десен бутон и дай Save Target AS/ Запиши като или нещо от тоя род и сейваш :) 8-)

Пробвах и по тоя начин,не фървой... т.е. не стана 8-)

KimBerLy1912
08-23-2009, 21:50
Да нямаш quicktime player униинстал и ще е готово, е ако е това де ... 8-)
Или просто десен бутон save as... и така...


Май нямам,сега ще проверя....
Иначе не може с десен бутон и сейв ес... Тва е елементарно,не съм толкова малоумна ама не става 8-) Компа е яко кошник 8-)

Иначе благодаря на всички ви за съветите :-)

doippp
08-23-2009, 21:54
ах да ги ева и скърните и при мен не стана :@
след като кликнах на свали не стана :@ след това дадох back изчаках пак и след това save as стана :)

KimBerLy1912
08-23-2009, 22:13
Ми да нещо не е било наред с тва Quck Time... Uninstall-нах го,после свалих друг,щото се оказа че тряя... а ся се оказа,че тоя нещо е нередовен... Я метнете някъв насам 8-)

doippp
08-23-2009, 22:23
е свали си каквато и да е версия и след това е обнови :)

Outlaw87
08-24-2009, 10:57
Оф защо сте толкова...ie бил зле firefox бил зле и вече било време за преинстал вие ако веднъж си качите линукс ще забравите за преинстал. до авторката дай снимки на add/remove.