PDA

View Full Version : какво ще стане когато се напия ?



Malechka
08-23-2009, 15:50
Моля ви кажете ми какво ще стане когато се напия ! :( Много ли ще е зле ? И учаквам отговори , не убиди или някви такива !!! :o :o

Anabel
08-23-2009, 15:53
Миииии няма да знаеш къде много ще ти се върти свят и ще гледаш тройно :D няма да знаеш кво правиш и кво говориш,защото няма да мислиш много трезво...На сутринта главата ще ти се скъса от болка и като вървиш ще се чудиш къде точно тряа да стъпнеш :) Доволна?

ameli
08-23-2009, 18:08
ще бъдеш още по-неграмотна, няма да можеш да мислиш трезво, на сутринта няма да помниш нищо и яко ще те цепи глава


с една дума ... недей :?

djuki
08-23-2009, 18:53
така важно е колко ще се напиеш и кой и по каква причина ...
ако е с приятели и много ще е забавно и сигурно няма да помниш много но ще знаеш че е било забавно и после сигурно ще ти разправят какво е ставало което не е най приятното още повече ако се изповръщаш някъде и после ти разказват ... ако пиеш сам за да удавиш мъката ще е тежко рев сълзи така че по добре недей ... пии умерено колкото да те хране така ще се забавляваш но ще можеш да мислиш и ще си спомняш

djesi_9_4
08-23-2009, 18:56
Много има значение с какво...ноооо виенето на свят иии това,че няма да можеш да си мериш приказките и постъпките са сигурни :D :D :D :grin:

ubuntureload
08-23-2009, 19:20
ТРАГЕДИЯ

Lyricon
08-23-2009, 22:28
няма да виждаш тройно :? това е само по филмчетата,поне при мен не е било така никога,също така винаги съм знаел какво говоря и всичко съм помнел,но понякога съм съжалявал,понеже винаги човек като се напие си казва всичко както си е...и понякога са ми се смяли малко приятелите...инче забавното е докато пиеш,не като си пиян...спрях пиенето от година някаде и повече и така ми е мн по добре,така че ако можеш въобще не започвай

1.Ще ти е мноооого замаяно
2.Ще ти се вие свят
3.Ще говориш неща,които сигурно не би искалa да кажеш иначе
4.Ще повръщаш ( ако пиеш много или смесваш алкохол-а и ако ти е първи път де,но и иначе се случва често..)
5.Ще станеш за смях ако си единствения напил се човек
6.Зависи от човека,но ще ти се гади дори и да не си пияна до такава степен..


и повярвай ми,по-забавно е да гледаш как някой се напива ;)

Jeuelle
08-23-2009, 22:29
ТРАГЕДИЯ

Голям офф топик.

Човече, от целия форум, само на твоя аватар съм се радвала :-)

bloodyF
08-23-2009, 23:15
ми ще ти се завие свят малко ще ти е весело и ще направиш някоя глупост може би...поне при мен е така...на сутринта не ме е боляло глава май.. :? само не знаех къде се намирам от болки в крака...защото се оказа че съм ритнала вратата вместо да я отключа..

Lyricon
08-23-2009, 23:50
няколко съвета ако все пак решиш да пиеш....
1.Махморлукът от бира е най-гаден...само от него ме е боляло глава+това ще смърдиш от километри и колкото и да опитваш,най-вероятно няма да си достатъчно трезва да премахнеш миризмата
2.НЕ пий текила..... :? :? :? :? :? :? това според мен е най-гадният и опасен алкохол...уж нищо ти няма,уж нищо не усещаш,като вода влиза и изведнъж бам и си на земята...
3.не смесвай алкохолите...много зле става положението и малко да пиеш пак яко ще се освиниш накрая...

Zaharinka
08-24-2009, 00:15
Ще хванеш спин... :shock:

amk933
08-24-2009, 00:41
Моля ви кажете ми какво ще стане когато се напия ! :( Много ли ще е зле ? И учаквам отговори , не убиди или някви такива !!! :o :o

Ами най-много да поумнееш малко, че съдейки по граматичните ти умения в трезво състояние, няма накъде по-зле да е...

Тръгнало да се напива момичето, ама не може да пише. Дегенерат тотален. :?

JoOoOooOO
08-24-2009, 00:47
ай какви хора има на тоя свят...
на 17 съм и още не съм кусвал...
кво на голям мъж ли ще се прайш че ще ти се наложи да пииййш ли квото там...
тия новите поколения мн зле...

naeks
08-24-2009, 18:58
2.НЕ пий текила..... :? :? :? :? :? :? това според мен е най-гадният и опасен алкохол...уж нищо ти няма,уж нищо не усещаш,като вода влиза и изведнъж бам и си на земята...
:D Не пийте текила защо с една приятелка решихме да пием текила ама като по филмите нали знаете сол лимонче ала бала и след 4тата текила на екс не знаехме къде сме и...и не е хубаво :D

redbul2
08-24-2009, 20:59
Може дори малко да поумреш :D

ArrowsOfDeath
08-24-2009, 21:44
Е, не е задължително като се напиеш да ти стане лошо, да повръщаш, да залиташ наляво-надясно, да говориш неща, които иначе не би казал и на сутринта да те боли глава и нищо да не помниш. Може просто да се напиеш, да ти се приспи и да заспиш : )