PDA

View Full Version : Ужасно гадна коса



dobrataloshata
08-23-2009, 17:02
Хора,косата ми е ужасна.Изведнъж и стана нещо,а беше много хубава.Изправям я и след 5 мин се начупва,щръква,изкривява се направо.Ползвам кристали и продукта на Loreal Hot Liss,който е специално за преса,но никакъв ефект.А само до преди 4-5 месеца нямах такива проблеми.Помогнете ми! Кажете ми какво друго да използвам,за да живне и пак да си я харесвам.

lDoLLl
08-23-2009, 17:18
Преди изправяше ли я?
Може да е просто от сезона, и при мен се получава нещо такова. Пролетта имах супер мекичка, лъскава коса а сега... не е цвете за мирисане (по-точно гледане) :D , сигурно е от слънчевите лъчи, защото с нищо не съм я третирала.
Подхранващите маски би трябвало да помогнат. :)

sladkish_14
08-23-2009, 17:21
Пострижи я , вземи й няколко пръста от дължината и готово,,Стига си я мъчила с преси и разни продукти ,, Остави я една/две седмици просто така .. От личен опит 8-)

dobrataloshata
08-23-2009, 17:29
Ами аз скоро я подстригвах и малко уж порасна.Искам пак дълга коса.Днес за първи път ползвах и хининовата вода.

falshiwata
08-23-2009, 17:31
Пострижи я , вземи й няколко пръста от дължината и готово,,Стига си я мъчила с преси и разни продукти ,, Остави я една/две седмици просто така .. От личен опит 8-)

След това ще се оправи.. ;)

djuki
08-23-2009, 18:01
ами спри да я изправяш за известно време и я скъси малко сигурно ще се оправи

ameli
08-23-2009, 18:43
пусни я в отпуска тая косица и да видиш после как ше бачка 8-)

whispercheto
08-23-2009, 19:08
ам искам да ви питам нещo но съжелявам ако не е тук точно темата но просто се зачетох и се сетих.та чета че някои от вас използват хининова вода за по бърз разтеж(ако не се лъжа нещо :D ) ами тя помага ли защото сестра ми казва че изобщо не действа и няма нищо да се получи.ще се радвам ако ми отговорите.. :)

ameli
08-23-2009, 19:15
ам искам да ви питам нещo но съжелявам ако не е тук точно темата но просто се зачетох и се сетих.та чета че някои от вас използват хининова вода за по бърз разтеж(ако не се лъжа нещо :D ) ами тя помага ли защото сестра ми казва че изобщо не действа и няма нищо да се получи.ще се радвам ако ми отговорите.. :)

имай търпение
не може да я намажеш 1 път и косата да ти порастне мигновенно с 30 см

falshiwata
08-23-2009, 20:23
ам искам да ви питам нещo но съжелявам ако не е тук точно темата но просто се зачетох и се сетих.та чета че някои от вас използват хининова вода за по бърз разтеж(ако не се лъжа нещо :D ) ами тя помага ли защото сестра ми казва че изобщо не действа и няма нищо да се получи.ще се радвам ако ми отговорите.. :)

На мен ми помага .. ;)

ver4ety
08-24-2009, 09:48
Хора,косата ми е ужасна.Изведнъж и стана нещо,а беше много хубава.Изправям я и след 5 мин се начупва,щръква,изкривява се направо.Ползвам кристали и продукта на Loreal Hot Liss,който е специално за преса,но никакъв ефект.А само до преди 4-5 месеца нямах такива проблеми.Помогнете ми! Кажете ми какво друго да използвам,за да живне и пак да си я харесвам.

Да ти кажа и аз имам същия проблем.Само че моя е от 2-3 години :D Та значи преди косата ми беше дълга,гъста и леко начупена почти права.След това отидох на фризьор и ми я подстригаха до към врата някъде и от тогава не знам какво става,но вече е по гъста,суха и къдрава на ситни къдрици.Та си мисля,че може би е от възрастта и с времето ше се оправи така че не се притеснявай и използвай разумно пресата. :)

Sladurchoo
08-24-2009, 09:55
ами като за начало можеш да се подстрижеш малко .. така косата ти по ще живне :-D
също ограничи малко пресата, сешоара и машата ..
и си купи някви продукти за възстановяване на косата ..

heiress
08-25-2009, 22:44
Малко почивка от изправянето ще оправи нещата..