PDA

View Full Version : Моля Ви , дайте ми съвет



maimuncho
08-23-2009, 20:04
значии , ето как стои въпросът ...
онзи ден шях да ходя у приятеля си , но преди товаа се минах "долу" със самобрасначката на майка , тъй като моята я бях хвърлила миналия ден . след час два започна да ме сърби "отдолу" ноо си помислих че са пъпчиции и така намазах се с алергозан и отидох у приятеля си .
Направихме го , както бяхме планирали . когато се прибрахх влязох в банята да си одаря душ. отново започна да ме сърбии ,но ме сърбе6е клиторът и срамните устни а не от пъпчиции днесс вече се побърквам отт сърбеж .. отдоло съм се подула леко , ама съм и суха . а сега когато се изкъпах погледнах и видяхх някъкво бяло веществоо много гадно . страх ме е да не е някаква гъбична инфекция .
не искам да ходя на лекар независимо какъв за6тото 6те трябва да обясня на майка си . а тя не знае че не съм девствена ..
Моля помогнете :-k

amk933
08-23-2009, 20:15
А защо майка ти трябва да знае, че отиваш на лекар? Все пак сега е лято и предполагам, че си ваканция и, че тя работи. Помоли някоя приятелка да дойде с теб и кажи на майка ти, че излизате навън да ходите на кино да се поразходите и т.н. Отиде на гинеколог и му кажи как стоят нещата. Ако е гъбична инфекция трябва да пиеш хапчета и ти и приятеля ти. И между другото питай го и него дали го сърби. Шансът той да няма, а ти да имаш е много малък. А и след като си ползвала самобръсначката на майка ти и след това е станало може и от там да си я хванала инфекцията и майка ти да има също. Иди на гинеколог, замазвайки очите на майка ти, защото тези инфекции не са безобидни. И пак ти казвам попитай и приятеля си, защото най-вероятно ще се наложи и той да се лекува. ;)

maimuncho
08-23-2009, 20:22
ее явно 6те тряябва наистина да се хвана и да отида , ноо имам и друг проблем паритее чудя сее откаде да ги избарам . не съм ходила преди на гинеколог и нензам колк о6те ми излезе , а и ако не наложат лекарства, има6 ли представа колк огоре доло 6те ми трябват

amk933
08-23-2009, 20:25
ее явно 6те тряябва наистина да се хвана и да отида , ноо имам и друг проблем паритее чудя сее откаде да ги избарам . не съм ходила преди на гинеколог и нензам колк о6те ми излезе , а и ако не наложат лекарства, има6 ли представа колк огоре доло 6те ми трябват

Нямам си идея. Ако си под 18, прегледите ще ти излязат без пари, ако си вземеш направление от личната лекарка. Лекарствата не знам колко са. :o

maimuncho
08-23-2009, 20:30
охх , не исках да се стига чак до тук ;(

мислих си че 6те е не6то малко и от самосебеси 6те отмине

а 6то се отнася до приятеля ми , днес съм с него цял ден ии не съм забелязвала да му има не6то , но все пак 6те го попитам

Мерси заа помо6та ! :-)

maimuncho
08-23-2009, 21:41
аа и междо друготоо ас имах бяло течение , възможно ли е да е и от негоо тва всичкото .. :(

amk933
08-23-2009, 21:52
^Вече съм почти сигурен, че имаш инфекция. Бялото течение е един от индикаторите за бактериална или гъбична инфекция, сърбежът също. Много съвпадения? И тези инфекции се предават по полов път, така че хващай гаджето под ръка и на доктор и двамата!

pufchooy
08-23-2009, 22:06
хм .. и аз си мисля че не е на добре ..най добре да идем на лекар човек ... както каза ще кажеш на майка ти че отиваме на луна парк или нещо да ти даде пари ... а за останала частт ... малко аз ,,,гаджето 8-) .. .ии така ... ;сс ;х ..

maimuncho
08-24-2009, 00:47
охх много ме е страх да не ми кажат нещо , а ии майка ми обича често да посещава личната за щяло и нещяло , нямам доверие .. но какво да се прави сигурно утре или другиден утиваме

ии да се надявам на най - доброто :(

asddafsad
08-24-2009, 09:07
Ако си се самозадоволявала с някакви предмети...
Ако приятеля ти не си го е мил дълго време...
Може и да е резултат от някаква настинка, която си прекарала в скоро време /ангина, грип/

talasamche
08-24-2009, 20:42
na4ii bqloto te4enie ne e samo ot infekcii .. tova go imat po4ti vsi4ki jenii .. aa lekoto poduvane sam 4ela 4e e pritoka na kraf koito se polu4ava ot golqmata vazbuda .... sarberj i razdraznenie spored men ima6 za6toto si se pritrila i zatova e suho i az sam bila po sa6tiq na4in .. spored men e normalno neznam na men mi minava .. no tvoeto moje i da e drugo zatova otidi i na lekar za vseki slu4ai

maimuncho
08-24-2009, 22:34
ии сегаа .. какво да правя да почакам още малко или да се хва6там на лекарр , за6тото ако ми няма ни6то 6те се изям ако майка мии разбере и започне да ме разпитва

даже си мислихх даали не де и кажа че просто ме сарбии че съм подута и суха , да пропусна момента сус самобрасначката ии ходенето у приятеля си

ии акоо стане така далии е възможно гинекологът даа сподели с нея това че не съм девственаа , как мислите ?

dif4u1912
08-24-2009, 23:08
мило дете,марш на лекар :x

amk933
08-25-2009, 13:18
Абе ти в ред ли си? Това е ИНФЕКЦИЯ! Знаеш ли до какви последствия може да стигне, ако не се лекува? Скоро и да и искаш и да не искаш, като те тръшне някоя 40-градусова температура не само майка ти ще разбере, ами и съседите. Как ще разбере майка ти като живееш в София? Да не би да познава всички гинеколози? Мислех, че имаш повече акъл в тази глава.... Ама като искашш стой си с притеснението и евентуалната инфекция и чакай да се стигне до усложнение, пък ти мисли през това време дали майка ти ще разбере или не...

maimuncho
08-25-2009, 15:07
амм не живея в софия.. прсото не съм си променяла профила ,, живея в несебър. .. днекса утидох на лекар ( при личната ) даде ми тя талон за гинеколог .. но мии стана гадно и казах на майкаа пък и тука всичкоо се разчува бързо ..
майка ме пита дали съм имала с някого не6то някога . аз и казах не

дано да не разбере а аз утре съм на гинеколог :(

Rapture
08-26-2009, 01:10
Оле така като те слушам това направо си е гъбична инфекция,а и не е било нужно да казваш на майка ти ,една моя приятелка имаше същия проблем като твоя,и взехме направление и и предписаха някакви хапчета бяха 10 лева някъде не повече и се оправи.А колкото до приятеля ти наистина има голяма вероятност и той да го е лепнал това,така че да ходи на доктор.

maimuncho
08-26-2009, 14:59
пфф казах муу той ми вика .. не съм ти виновен , че си хванала гъбичкии .
а на мене ми няма ни6то , и смени темата


та .. аз казах на майка тя не ми каза ни6тоо , но ме е страх гинеколожката мове ли да и кажее че не съм девсттвенаа акоо тя я пита .. ;х или е длъжна да премълчи

falshiwata
08-26-2009, 15:49
Мисля че няма право да й каже.. ;)

Didito0oo
08-26-2009, 16:23
м аз пък мисля че има право да и каже,ако попита- Щом си под 18 год.. :(

maimuncho
09-03-2009, 23:32
ахх пи6а само да кажа е може темата да се заключи ,, а по темата

майка има6е толкова работа че не успяхме да утидем на гинеколог и както казаа една съфоруумка по нагоре ,, явно е било от протриване и превъзбуда за6тото вече всичко си ми мина :grin: :P :P

peteto_love
09-04-2009, 01:27
Радвам се и следващия път не използвай чужди самобрасначкии,не е хубаво :P

JaCkSpAr0y
09-04-2009, 08:50
от 7 дерета вода се извади :razz: А щом Барак Обама ти казва че имаш инфекция слушай го кво приказва еееееее президент със висше :lol: :lol: :lol: