PDA

View Full Version : Кецове във Варна



VarnenkatA
08-23-2009, 20:33
Така... Първо се извинявам, че пускам темата тук, ама поне става дума за външен вид и е най-близо до истината. Бих подметнала на админите, че може да направят един раздел за дрешки. Та към проблема. Аз съм от Варна. Момиче. Искам да си купя кецове (тип скейтърски), ама не знам от къде. Ще помоля компетентните хора да не ми се присмиват, че съм се хванала да си търся нещо, дето изобщо не знам къде да намеря. Та идеята е да са яки :) :D От там по-марковите (Vans, Etnies...) пък ако знайте някъде и на прилични цени (до към 150 кинта). В Rip Curl във VanraMall има чат-пат, ама няма кой знае какъв избор и затова искам да огледам и на други места преди да си взема. Мерси предварително.

FucKtheSyStem
08-23-2009, 20:49
Виж в Board Shop-a има мн яки кецове :)

chaos_
08-23-2009, 20:50
sabotage новият магазин,хмм до онзи скъпарски хоетл на центъра до бонжура.
3xs на ъгъла до училище Васил Друмев,а сега там има някакви намаляния ама нз дали има хубава стока.
backyard-a ул. Никола Михайловски 17 до сладкарница Синчец,ако случайно я знаеш
boardshop на центъра първата пресечка след mc donald в ляво точно на ъгъла е един голям магазин,но там рядк осе намират хубави неща.

Мисля ,че са това поне не се сещам за други,преди имаше и един Moto-то,ама вече продават някакви други работи във него,макар ,че все още се води street магазин

VarnenkatA
08-23-2009, 20:58
Ее мерси... Страшни сте и сте бързи! Отивам утре да зяпам... BTW и аз знаех moto-то и тъкмо са наканих пролетта да си зема и те зеха, че го сринаха... СЪРДЯ ИМ СА :(

ameli
08-24-2009, 12:19
в адидаса няма ли :-o

в мол на 4 етажа пак нищо ли не си хареса :-o

откъдето се копуват кецовете на колелца, може да има и без :)

VarnenkatA
08-24-2009, 19:25
В Адидас не съм гледала. Гледах Пума, Найк и подобни и не останах впечатлена. Много са бели и дървени. А и не търся точно това. Тия са някак лъскавки фешънарски. Аз исках по-скейтърски. И си намерих де. За информация на други ако четат - в Boardshopa нямаше нищо особено интересно, но в Sabotage имаше огромен избор и много яки. Аз благополучно си взех на Етнис за 99лв, леко понамалени.