PDA

View Full Version : Паразити



ShtrudeL
08-23-2009, 23:11
Знам,че много хора няма да ме разберат.
Знам,че съм права.
Знам,че много ще оспорят това.
Знам,че и да си мислят,че ме разбират пак няма да са ме разбрали.

Да започна от там,че не знам от къде да започна. Не мисля,да е много подредено,а и едва ли ще успея за това ще говоря каквото ми е на устата.
Писна ми от еднообразни хора.
Писна ми от едноопразни,клиширани, банални мнения и изучени фрази.
Писна ми от това почти всички да се влиаят от очакваното за каквото и да е.
Писна ми от повърхностното лекомислене на всички. (да...не ми пука за общия ви шибан знаменател на който държите.)
Писна ми от неоценяващи малките моменти в живота кретени.
Писна ми от ИЗКРИВЕНИЯ морал на всички.
Да му се не види...толкова ли си нямате лично и различно мнение всички еми трябва да се преповтаряте като...все едно сте ехо бе мама му стара! Писна ми от всички! Не говоря само за форума...(нищо лошо/лично към никой.) Не обвинявам нито един прозрачен и елементарен човек (най-меко казано човек) за съществуването му. Оо Не ми пука,че сте такива...не ми пука за еднотипното ви мнение. Тук ще проявя егоизъм (няма лошо в това) и ще кажа,че ми пука за мен. Оо Отчайващо е всеки около теб да е един характер с различна физиономия. Оо Отчайващо е да няма и един човек,с който да споделиш разбиранията и възгледите си. Отчайващо е това,че не можеш да споделиш харесванията си и най-вече ДА ЧУЕШ НЕЩО РАЗЛИЧНО. Всеки (не всеки...винаги има и по-тъпи) може да се изкаже в 50 подредени реда перфектно написан текст. КЛИШИРАН И БАНАЛЕН...ЕДНОТИПЕН ТЕКСТ. НЕ ОБИЧАМ НОРМАЛНИТЕ ХОРА. НЕ ГИ ПОНАСЯМ. НОРМАЛНОТО ИМА МИЛИОНИ ГЛЕДНИ ТОЧКИ,А СТРАНОТО СЕ БРОИ НА ПРЪСТИ. НОРМАЛНИТЕ ХОРА СА СКУЧНИ...ВИНАГИ МОЖЕШ ДА ЗНАЕШ КАКВО ДА ОЧАКВАШ ОТ ТЯХ...БОЖЕ (КАКВА ИРОНИЯ В ТОВА ОБРЪЩЕНИЕ) ...КАК МОЖЕ ДА СТЕ ТОЛКОВА ЕЛЕМЕНТАРНИ И ПРОСТИ (НЕ В ТОЗИ СМИСЪЛ) БЕ?! ВСИЧКИ СТЕ КАТО ЗЛЕ НАСТРОЕНИ РОБОТИ,КОИТО ТЪПЧАТ И ПОВТАРЯТ ЕДНО И СЪЩО.
ОТЧАЙВАЩ ФАКТ.

П.П Може да си спестите мнения от типа на:
-Лекувай се. Ти си болна.
-Така е,права си. Разбирам те. Съгласен/а съм с теб.
-******************************** цензура
-Като не ти харесва еди кво си...... ***
-Не пускам темата заради никакви съвети... нито пък ще ви карам да пишете в нея... просто исках да кажа всичко това. Да,без цел. Да,знам,че нищо не променям.
-ДА,ЗНАМ и ЧЕ РАЗДЕЛА ЕВЕНТУАЛНО НЕ Е ПРАВИЛЕН.
П.П.П Не мисля да препрочитам всичко което изписах отново.Нямам какво да кажа повече.

l0lz
08-23-2009, 23:13
Aw.. How sad. :shock: :lol:
Sry за спама, но просто не се сдържах.. :razz:

thespark
08-23-2009, 23:18
абе несъм го чел и нз закво стаа на въпрос ама сигорно е яко 8-)

Hilary_
08-23-2009, 23:51
И просто защото ми е скучно в 2 през ноща ... 8-)

Знам,че много хора няма да ме разберат
зависи от гледната точка ... 8-)

Знам,че съм права.
аз пък не знаех ... 8)

Знам,че много ще оспорят това.
Дамм аз явно съм първата .. 8-)

Знам,че и да си мислят,че ме разбират пак няма да са ме разбрали.
За това няма да си правя труда да те разбирам ... 8)

Да започна от там,че не знам от къде да започна.
хах ... добро начало ... :lol:

Писна ми от еднообразни хора.
явно не познаваш достатъчно хора ...

Писна ми от едноопразни,клиширани, банални мнения и изучени фрази.
че всички така или иначе ги употребяваме постоянно ...

Писна ми от повърхностното лекомислене на всички. (да...не ми пука за общия ви шибан знаменател на който държите.)
И аз ше се напраа, че не съм го прочела ... 8)

Писна ми от неоценяващи малките моменти в живота кретени.
тук щях да ти напиша .. "да съгласна съм" ама ти забрани ... 8-)

Писна ми от ИЗКРИВЕНИЯ морал на всички.
емм че ние сме си го напраили такъфф ... :?

...толкова ли си нямате лично и различно мнение всички еми трябва да се преповтаряте като...все едно сте ехо бе мама му стара!
мм дамм .. след една овца тръгват сички останали нали знаеш... :-o

Не ми пука,че сте такива...не ми пука за еднотипното ви мнение.
ако не ти пукаше няяше всяка вечер да пускаш по няколко теми искайки тези "еднотипни" мнения ... :wink:

Отчайващо е да няма и един човек,с който да споделиш разбиранията и възгледите си.
оо нима ... ?? До колкото помня имаше един съфорумник ... или се бъркам? :-o ако е така моя грешка ... макар, че дори в една от темите ти споделяше с него ... :wink:

Отчайващо е това,че не можеш да споделиш харесванията си и най-вече ДА ЧУЕШ НЕЩО РАЗЛИЧНО.
продължавай да търсиш ...


Всеки (не всеки...винаги има и по-тъпи) може да се изкаже в 50 подредени реда перфектно написан текст. КЛИШИРАН И БАНАЛЕН...ЕДНОТИПЕН ТЕКСТ.
и как реши, че е такъв след като е "перфектно написан" ?? Нима това би го написал един "тъп" човек ??

НЕ ОБИЧАМ НОРМАЛНИТЕ ХОРА. НЕ ГИ ПОНАСЯМ.
намери си "ненормални" тогава ... има ги много ...


НОРМАЛНОТО ИМА МИЛИОНИ ГЛЕДНИ ТОЧКИ..
аз не виждам нищо лошо в това ... :-o


НОРМАЛНИТЕ ХОРА СА СКУЧНИ...ВИНАГИ МОЖЕШ ДА ЗНАЕШ КАКВО ДА ОЧАКВАШ ОТ ТЯХ...
мм не винаги ... ако беше толкова лесно до сега да се разбираме само с погледи ...

КАК МОЖЕ ДА СТЕ ТОЛКОВА ЕЛЕМЕНТАРНИ И ПРОСТИ (НЕ В ТОЗИ СМИСЪЛ) БЕ?!
а в кой смисъл ?? :-o аз виждам само един ... или има повече?? Нима ти сама не каза, че скучните хора имат именно повече от една гледни точки ?? :-o

ВСИЧКИ СТЕ КАТО ЗЛЕ НАСТРОЕНИ РОБОТИ,КОИТО ТЪПЧАТ И ПОВТАРЯТ ЕДНО И СЪЩО.
нали знаеш, че и ти си една от нас ?? :-o

ОТЧАЙВАЩ ФАКТ.
true ..


Може да си спестите мнения от типа на ...
спестих си ги ... ама малко повечко време ми отне ... 8)

Нямам какво да кажа повече.
аз имам ... въпроса ми е защо реши, изобщо да пуснеш темата след като не искаш никакви мнения? Може би да споделиш възгледите си за живота и още нещо?? :-o

и накрая нещо от мен ... без лоши чувства ... просто искаше нещо различно ... ето ти го!!! 8)
Макар, че знам какво следва ... хмм толкова предсказуемо ... :-o

blader
08-24-2009, 00:01
безнадеждното положение в което се намираш се дължи вероятно на това че в последно време всички се стремят да са различни и в опита си да са различни тъй като по света има милиарди хора иа съвпаденията са възможни те откриват подобни на себе си хора и някакси инстинктивно попадат в някакви групи и граници...неизбжно...но не фатално...
толкова парадоксално е това че хората са клкото уникални сами по себе си и толкова еднакви в същото време...
но няма как..
изхода е един(ще дам пример със себе си и ще говоря за себе си щото и аз не подтискам егоизма си...понякога...и така ми е по лесно...в случая...)...да не ти пука...
аз лично така подхождам...аз смея да твърдя че съм различен...различн от хората около мен...хората в моя малък и невероятно и непоправимо скучен градец...хората роботи в по-голямата си част...но първо-не се стремя да съм различен...просто съм...и второ-непретенциозно различен съм...просто...не го набутвам в очите на хората за да търся внимание...просто...достатъч но е да поговори някой с мен или да ме наблюдава няколко дни...
няма смисъл да описвам...
и какво от това...на мен ми е все тая...
никога не мие пукало за суетата...за разделенията и принадлежноста на някой си там към някаква си група...с други думи не ми пука кой какъв е...бил той метъл,чалгар,ЕМО,фешън и там каквото и да е...
хората за мен са си хора...важно е обаче какво може да ти каже определен човек...какво би било отношението му...
как се изразява...как мисли...това оценявам аз у хората и факта че голям процент от тях почти не се различават никак не ми се явява като проблем...просто го пренебрегвам...разбираш ли...това преди ме дразнеше...
но спре ли да му пука на човек няма как да се дразни...така един вид побеждаваш проблемите...
говоря така-без конкретни понятия и не по конкретния въпрос защото смятам че това което казвам би било полезно и при други подобни ситуации...
за да избегнеш подобен род терзания се съсредоточи върху даден човек или група хора...
така според мен ако не друго поне ще ти е по лесно да не ти пука за другите...
или пък дай воля на егоизма си и се съсредоточи върху себе си(виж това не е едно от нещата в които мога да ти дам личен пример...не съм такъв...) но пък....ако отчаянието от неприкритата еднаквост на всички при теб е в особено големи размери то...мисля че варианта не е за изхвърляне...
амиии...
те т'ва е...
другото е някакси дълбоко закодирано в съзнанието ми...мисли и идеи които се въртят в главата на човек който провокиран от собствената си апатия и безразличие както и парадоксално съпровождащата ги мъка от самотата...
какво да се прави...всички подобни терзания са резултат оот уникалната(според много хора...) за човешкия вид способност да размишлява...

goGu
08-24-2009, 00:07
Абе виж се тебе не ме интересува кви глупости говориш некфи тъпизми.Като си толкова разочарована тегли си ножа.Какво се филмираш тука.Да ти имам и проблема бегай се обяснявай на някой друг ;]

amk933
08-24-2009, 00:16
.....

Хахахахахха. Изкефи ме на макс това. Много ги обичам такива, разбиращи и знаещи всичко. К'во се праиш на отегчена от живота като си на някакви си 15-16 години? Стегни се. Толкова хубави моменти и хора те чакат. Ти, ако сега мислиш така, след 10 години ще си на ръба на някой мост. Айде стига с тези американски филми. Има много по-дразнещи неща от това което си написала - фалша, двуличието, лицемерието, лъжата, предателството? Какво ти пука какво е масата от стадото? В него все пак има и изключения. Всеки човек е уникален. Разбери това и много ще ти помогне да преоткриеш околните. ;)

PurpleDream
08-24-2009, 00:24
свиквай майна...

YYY
08-24-2009, 00:28
Иии а3 к'воо? :P

JoOoOooOO
08-24-2009, 00:32
ах да ва люшкам...
прометох само първото мнение и ми стана лошо...
само да кажа... и си тръгвам..


ЕМИ МОМЕ ИЗЛЕЗ ОТ ЗАБЛУДЕНИЯ СВЯТ, В КОЙТО ЖИВЕЕШ И СТЪПИ НА ЗЕМЯТА...КАТО ИСКАШ ДА СЕ ОТТЪРВЕШ ИЗХОДА Е ЕДИН..НЕ ВПРОЧЕМ СА МНОГО АМА НАЙ - ЛЕСНИЯ Е ДА НАКАРАШ НЯКОЙ ДА ТЕ ЗАКОЛИ...ПОСЛЕ ДА ТЕ ИЗНАСИЛИ, СЛЕД ТВА ДА ТИ РАЗПОРИ КОРЕМА ДА ТИ ИЗКАРА ЧЕРВАТА И ДА ТЕ ОБЕСИ НА ТЯХ... ДА СТОИШ ТАКА 2 ДЕНА И СЛЕД ТВА ДА ЗАПАЛИ ПОД ТЕБЕ ОГЪН И ДА ВИКА КАТО ИНДИЯНЕЦ..

ТА ИЗВОДА МИ Е.. ДОКАТО ИМА ХОРА НА ТАЯ ЗЕМЯ ЩЕ ИМА ОТ ВСИЧКО, КОЕТО МРАЗИШ ИЛИ ОБИЧАШ...


ИИ НЯКОЙ ДА НЕ СИ ПОМИСЛИ ЧЕ СЪМ ЛУД ИЛИ ПСИХОПАТ..

Sh@d0w
08-24-2009, 00:35
Стига с тия призиви за масово самоубийство... :shock:

Иначе по темата-винаги ще има такива хора за добро или лошо,това не зависи от теб,така че свиквай :D

JoOoOooOO
08-24-2009, 00:44
Стига с тия призиви за масово самоубийство... :shock:

Иначе по темата-винаги ще има такива хора за добро или лошо,това не зависи от теб,така че свиквай :D



ае нинджа не ме копирай бе...!!!

Python5
08-24-2009, 02:06
Знам,че
Знам,че
Знам,че
си на 16 и те е треснал хормона, обаче, честно ...


Писна ми от
Писна ми от
Писна ми от
Писна ми от
Писна ми от
Писна ми от

тебе.

sweet4esf
08-24-2009, 02:17
Знам,че
Знам,че
Знам,че
си на 16 и те е треснал хормона, обаче, честно ...


Писна ми от
Писна ми от
Писна ми от
Писна ми от
Писна ми от
Писна ми от

тебе.

:razz: :razz: :razz: ;-) :lol:

sweet4esf
08-24-2009, 02:27
1 - ПРЕКАЛЕНО МНОГО ОЧАКВАШ ОТ ЕДИН НЕСЪВЪРШЕН СВЯТ И ЖИВОТ!

2 - ПРЕКАЛЕНО МНОГО ОЧАКВАШ ОТ ТАКА НАРЕЧЕНИТЕ роботи тъпчещи на едно място НИЕ СМЕ ХОРА И ТО НЕСЪВЪРШЕННИ КОЛКОТО И ДА ТИ СЕ ИСКА ДА НЕ Е ТАКА :-|

3 - ПРЕКАЛЕНО ГОЛЯМО ВНИМАНИЕ ОТДЕЛЯШ НА ТЕЗИ НЕЩА А САМАТА ТИ НЕ СЕ ВИЖДАШ ЧЕ СЪЩО СИ ПОРЕДНИЯ РОБОТ ОПЛАКВАЩ СЕ КОЛКО СМЕ БИЛИ ЕДНАКВИ ВСИЧКИ И Т.Н но не забравяй че и ти си човек като вс и не си МИСС РАЗЛИЧНОСТ а ако си какво правиш на планетата ни а :wink:

и 4 - КОГАТО СИ МИНЕШ ПУБЕРА ИЛИ ДЕПРЕСИЙКАТА СИ УДАРИ ГЛАВИЧКАТА НЯКАДЕ ЗА ДА ТИ ИЗЛЯЗЪТ ОТ МОЗЪЧЕТО ТВОИТЕ ПАРАЗИТЧЕТА защото НИЕ НЕ СМЕ ПАРАЗИТИ А ХОРА И ТИ НЕ СИ НИКОЯ ЗА ДА НИ ОБИЖДАШ

ае със здраве :wink:

Bellatrix
08-24-2009, 02:40
Хората са си хора. Колкото и да са уникални в един момент ежедневието ги подхваща и ги оеднаквява. Ако бъркаш нормалния ход на живота с скучен паразитен начин на мислене, твой проблем.

ПП. А сега е моментът да заявиш, че ТИ си различна, в тебе няма нито едно клише, нито една слабост, недостатък и винаги цепиш с оригинално и гъвкаво мислене... Хах, да бееее... Клишетата идват от принципите на дадено общество (поне клишета от типа на: "Изневери ли веднъж, ще има пак", "Слушай сърцето си", "За всеки влак си има пътници"...) Ако си абсолютно отцепена от всякакви клишета => нямаш нормални представи за света изобщо. Но... като цяло "Аз съм различна, деля се от стадото" отдавна е клиширано.

Python5
08-24-2009, 02:45
B.,

По тази логика с клишетата, излиза че каквото и да помислиш, кажеш или направиш, то винаги ще е клише, защото някъде, някога, някой друг го е помислил/казал/направил. Следователно единственият начин да избегнеш клишетата е да избиеш всички останали хора, да изчакаш един определен период от време, да изтече, аджеба, copyright-a на тези клишета и после спокойно да ги използваш ...

А ако сте пацифисти, можете просто да се изселите на Марс, или дори (по възможност) някъде по-далече. Няма да липсвате никому.

Bellatrix
08-24-2009, 02:55
B.,

По тази логика с клишетата, излиза че каквото и да помислиш, кажеш или направиш, то винаги ще е клише, защото някъде, някога, някой друг го е помислил/казал/направил. Следователно единственият начин да избегнеш клишетата е да избиеш всички останали хора, да изчакаш един определен период от време, да изтече, аджеба, copyright-a на тези клишета и после спокойно да ги използваш ...

А ако сте пацифисти, можете просто да се изселите на Марс, или дори (по възможност) някъде по-далече. Няма да липсвате никому.
Разбира се, че не :D Мисълта ми беше, че човек не може да се избави напълно от клишетата по никой начин. Те са си част от живота. А авторката се оплаква именно, че всички и били еднообразни и вечно употребявали клишета. В такъв случай се предполага, че тя не е такава. Което няма как да е така.

ShtrudeL
08-24-2009, 07:23
Чудя се...да се смея ли...или да се отчая още повече. (което със сигурност няма да ме доведе до ръба на някой мост или ножа както се изказаха някой от вас. ^)
Не обичам да се повтарям,но... не пуснах темата за съвети и за тва да ми казвате кво да правя и да чувствате/мислите вместо мен. Оо Ето бе...излях си душата. Нали това се иска. йей. ^

Aicken
08-24-2009, 07:35
специален по-здрав за авторката която е много специално момиче -



http://vbox7.com/play:4de2dbaf

haritov
08-24-2009, 07:45
Момичето си е право и поне е искренно!
Забелязъл съм как ако някой не мисли,като останалите 99% от форума бива нагрубен и обявен за перко на годината.
И най-лесно е да се слееш с тълпата вместо да се откроиш.Ама нали знаете тва дето бие на очи най-го гледат,може да има мега по-голям идиот от него ама какво да се прави.
ЩТРУДЕЛЧЕ давай само така ама спокойно с нервитре!


пп

различните в средновековието са ги горяли на клада,тук виждам нещо подобно

ShtrudeL
08-24-2009, 07:49
И просто защото ми е скучно в 2 през ноща ... 8-)

Знам,че много хора няма да ме разберат
зависи от гледната точка ... 8-)

даа,даа...

Знам,че съм права.
аз пък не знаех ... 8)

е,аз съм убедена

Знам,че много ще оспорят това.
Дамм аз явно съм първата .. 8-)

няма да си последната,но тва не е важно

Знам,че и да си мислят,че ме разбират пак няма да са ме разбрали.
За това няма да си правя труда да те разбирам ... 8)

Грешка на всеки един човек. Гледа само през собствените си очи,без да иска да се опита да погледне през чуждите.

Да започна от там,че не знам от къде да започна.
хах ... добро начало ... :lol:

ама разбира се!

Писна ми от еднообразни хора.
явно не познаваш достатъчно хора ...

Познавам достатъчно. Но не е и нужно. (Новини,телевизия,вестници. .)

Писна ми от едноопразни,клиширани, банални мнения и изучени фрази.
че всички така или иначе ги употребяваме постоянно ...

Писна ми от повърхностното лекомислене на всички. (да...не ми пука за общия ви шибан знаменател на който държите.)
И аз ше се напраа, че не съм го прочела ... 8)

Писна ми от неоценяващи малките моменти в живота кретени.
тук щях да ти напиша .. "да съгласна съм" ама ти забрани ... 8-)

Не съм забранила. Просто казах,че можете да си го спестите. Това не е забрана. Има разлика.

Писна ми от ИЗКРИВЕНИЯ морал на всички.
емм че ние сме си го напраили такъфф ... :?

Така е. Виновни сте.

...толкова ли си нямате лично и различно мнение всички еми трябва да се преповтаряте като...все едно сте ехо бе мама му стара!
мм дамм .. след една овца тръгват сички останали нали знаеш... :-o

ахъм...офце...какво да ги правиш...

Не ми пука,че сте такива...не ми пука за еднотипното ви мнение.
ако не ти пукаше няяше всяка вечер да пускаш по няколко теми искайки тези "еднотипни" мнения ... :wink:


Така е. Ако не си със стадото си извън него. Ако не си прост (да,не в този смисъл) и еднообразен не се вписваш. както сега? х) Добър старт с тази тема,а? х)

Отчайващо е да няма и един човек,с който да споделиш разбиранията и възгледите си.
оо нима ... ?? До колкото помня имаше един съфорумник ... или се бъркам? :-o ако е така моя грешка ... макар, че дори в една от темите ти споделяше с него ... :wink:

Има да. Свестен съфорумник при това. И то не само един. Едно е да споделиш какво ти е,как се чувстваш,съвсем друго е някой човек да види що за човек си и най-вече да те разбере.

Отчайващо е това,че не можеш да споделиш харесванията си и най-вече ДА ЧУЕШ НЕЩО РАЗЛИЧНО.
продължавай да търсиш ...

Не съм се отказала. И няма. Все пак вярвам,че сред толкова много еднообразни човечета има и малки изключения.


Всеки (не всеки...винаги има и по-тъпи) може да се изкаже в 50 подредени реда перфектно написан текст. КЛИШИРАН И БАНАЛЕН...ЕДНОТИПЕН ТЕКСТ.
и как реши, че е такъв след като е "перфектно написан" ?? Нима това би го написал един "тъп" човек ??

Няма да го напише неграмотен човек...но тва не му пречи да си е отново с общото мнение на всички.

НЕ ОБИЧАМ НОРМАЛНИТЕ ХОРА. НЕ ГИ ПОНАСЯМ.
намери си "ненормални" тогава ... има ги много ...

Май нямам достатъчно търпение да обяснявам нещо на някой,който няма да ме разбере.


НОРМАЛНОТО ИМА МИЛИОНИ ГЛЕДНИ ТОЧКИ..
аз не виждам нищо лошо в това ... :-o

Няма лошо. Но пак се стига до очакваното. Примиряваш се с обичайното и не търсиш различното. Сиво.


НОРМАЛНИТЕ ХОРА СА СКУЧНИ...ВИНАГИ МОЖЕШ ДА ЗНАЕШ КАКВО ДА ОЧАКВАШ ОТ ТЯХ...
мм не винаги ... ако беше толкова лесно до сега да се разбираме само с погледи ...


Не говоря за разбиране.

КАК МОЖЕ ДА СТЕ ТОЛКОВА ЕЛЕМЕНТАРНИ И ПРОСТИ (НЕ В ТОЗИ СМИСЪЛ) БЕ?!
а в кой смисъл ?? :-o аз виждам само един ... или има повече?? Нима ти сама не каза, че скучните хора имат именно повече от една гледни точки ?? :-o

Прост - като нещо простичко устроено. Представи си пишещата машина и компютъра. Е...повечето са пишещата машина. Не "прост" като глупав човек.
Мхм...те си ги имат в повече гледните точки... но пак си остават нормални и обичайни. Когато липсват,значи просто се примиряват с водещото.

ВСИЧКИ СТЕ КАТО ЗЛЕ НАСТРОЕНИ РОБОТИ,КОИТО ТЪПЧАТ И ПОВТАРЯТ ЕДНО И СЪЩО.
нали знаеш, че и ти си една от нас ?? :-o

Не съвсем. Но,да - човек съм.

ОТЧАЙВАЩ ФАКТ.
true ..


Може да си спестите мнения от типа на ...
спестих си ги ... ама малко повечко време ми отне ... 8)

Тва,че си ги спестила,не означава,че не ги мислиш.

Нямам какво да кажа повече.
аз имам ... въпроса ми е защо реши, изобщо да пуснеш темата след като не искаш никакви мнения? Може би да споделиш възгледите си за живота и още нещо?? :-o

По-горе казах.

и накрая нещо от мен ... без лоши чувства ... просто искаше нещо различно ... ето ти го!!! 8)
Макар, че знам какво следва ... хмм толкова предсказуемо ... :-o

Това не е нищо ново и различно. Не е така вълнуващо,след като знам какво ще стане и стана.

dimitar_ak
08-24-2009, 07:52
Знаеш ли, миличка, къде е най-голямата ти грешка? Оглеждаш какви са другите. Ами ако всичко ти пречи да не би пък проблема да е в самата теб, а?

ShtrudeL
08-24-2009, 07:57
Момичето си е право и поне е искренно!
Забелязъл съм как ако някой не мисли,като останалите 99% от форума бива нагрубен и обявен за перко на годината.

Хората искат да чуят неща,които ги устройват по една или друга причина. Аз не мисля и не казвам неща според това какво искат да чуят хората. Мога да лицемернича и да го направя... По някога трябва понеже както виждаш ако не си с тях си отхвърлен/отписан. Ако абсолютно всички хора по света бяха искрени и не лъжеха до сега да са се избили. (тук ще последват стадото бойни слонове с изкривения си морал) ...

И най-лесно е да се слееш с тълпата вместо да се откроиш.Ама нали знаете тва дето бие на очи най-го гледат,може да има мега по-голям идиот от него ама какво да се прави.
ЩТРУДЕЛЧЕ давай само така ама спокойно с нервитре!

Аз съм спокойна.


пп

различните в средновековието са ги горяли на клада,тук виждам нещо подобно

Не казвам,че съм различна и специална. Казвам че еднаквостта в другите ме дразни И заради мен...не заради тях.

ShtrudeL
08-24-2009, 07:59
Знаеш ли, миличка, къде е най-голямата ти грешка? Оглеждаш какви са другите. Ами ако всичко ти пречи да не би пък проблема да е в самата теб, а?

...Не оглеждам. Виждам. Не,не ми пречи...както казах,не ми пука заради тях,а заради мен. Аз съм на ясно със себе си. Не,не съм луда.

haritov
08-24-2009, 08:05
Няма да копвам ти си знаеш!

За първото говорим на един и същ език с различни думи.

За нервите сбърках.

За пп нямах предвид специално теб!

И според мен не си луда откачена си,бъди горда и носи титлата си с чест!

Аз се боря за нея сумати време ама няма и няма :)

NamelessRomantic
08-24-2009, 08:11
Говорете каквото искате,аз съм на същото мнние като авторката. :)
Няма какво друго да кажа,то се изказа вече...

Поздрав и от мен за авторката : http://www.youtube.com/watch?v=ScG0ilS0dgI&feature=PlayList&p=A3C5682AC19CD599&playnext=1&playnext_from=PL&index=51

vampirekiss
08-24-2009, 09:47
Всички са супер компетентни.Никой не приема мнение,което не е същото като неговото.Всички са страшно отегчени от ''глупавите'' мнения на другия,но щом ги цитира те никога не му остават длъжни,нищо че се вземат за неща пъти по-голямо от него.Всички знаят всичко и нямат нужда някой да им казва как да си уредят живота.Нищо,че и те не знаят де.Темата си я бива,но от една страна усетих и някакво самоизтъкване (може би просто не съм усетила правилно тази нотка) И ето,че всички скачат или против,или са пълни защитници.идеални хора няма,няма и хора с абсолютно еднакво мислене.Може би има такива със сходно.Може би това имаше предвид авторката с това,че няма да я разберат.Никъде не е казала,че ще си тегли ножа.На мен лично не ми хареса това,че един вид всички са пад общ знаменател и самата авторка НИКОГА не използва банални фразички или поне такива,които са ни доста познати и натяквани.
никого не визирам или път не точно.Добере,даже и да го правя не го правя с лоши намерения.

П.п критикувайте ме,поправяйте ме.С радост ще приема всяка поправка,стига тя да е адекватно отправена.Всеки сам се оправя в този живот.Приемам,че всeки си има мнeние,чета търпеливо и дори си взимам уроци от грешките си или тези на другите,но този път просто не се въздържах.

blader
08-24-2009, 10:00
амии...бих могъл да кажа че съм напълно наясно какво имаш впредвид и разсъждавам по същия начин само че проявявам отявлен непукизъм по въпроса(тъй като бидейки различен и уникален човек неминуемо се обрича да бъде 'глас в пустиня' така че не виждам смисъл да се моря в оппити да променянм положението...)...
в тази връзка...ставам ли аз еднакъв с теб...и другите хора които споделят този начин на мислене и мнението ти респективно(каквито несъмнено има...)?...и ставаш ли ти еднаква с тях?...

golqmumnik
08-24-2009, 10:24
Май си прекалила с щрудела,айде да те черпя пастичка 8-)

dif4u1912
08-24-2009, 10:45
един характер с различна физиономия ? мила къде живееш ? въобще можеш ли да твърдиш това при положение че съм почти убеден че на ден не се запознаваш със 100-200 човека който виждаш за първи път...всеки човек е уникален сам по себе си....няма един характер с различна физионоия...

Niakoitam
08-24-2009, 10:48
Може би все пак разбирам за какво говориш. Реших да го напиша, но е много дълго, отгоре на това ми се изтри и няма да го пиша отново. Все пак няма смисъл и да недоволстваш, защото това те превръща в тълпата от недоволни...от държавата, от хорта, от циганите, от турците, от политиците, от негрите, от Америка, от Русия и т.н, от което няма смисъл. Няма смисъл от това. Важното е когато човек може да направи нещо, по силите му е и иска да го направи... да го направи. Пратих ти линк към една книжка. Малка е, на моменти вулгарна, но може и да ти хареса, знам ли...

MaLkaTa_LaDy
08-24-2009, 11:00
Аз пък ще кажа, че те разбирам напълно, с риска да прозвуча тъпо. Съгласна съм с blader. Мнението му е дълго, така че не смятам да го цитирам.

Забелязъл съм как ако някой не мисли,като останалите 99% от форума бива нагрубен и обявен за перко на годината.
И най-лесно е да се слееш с тълпата вместо да се откроиш.Ама нали знаете тва дето бие на очи най-го гледат,може да има мега по-голям идиот от него ама какво да се прави.
Това също е вярно. Не отдавна го изпитах на свой гръб.
Много съм мислила по тази тема за скучните и еднакви хора и в крайна сметка реших, че аз имам своите приятели, които определено не са такива, и съм радостна от този факт. Скучните да се шибат сами, щото аз нямам намерение да се занимавам с тях. А това, че доста хора изглеждат почти еднакви е точно в следствие на това да се придържат към един стериотип на "готините". И всички станаха толкова готини, че вече не можеш да ги различиш един от друг. Според мен за да си някой, трябва на първо място да си себе си. Наистина се срещат рядко истински хора, които са себе си и вече са на изчезване, но важното е, че се срещат. И за да си щастлив трябва да игнорираш нападките на всички останали, да живееш в своя свят със своите приятели, то своите правила. Човек е точно толкова щастлив, колкото той самия си позволи!

w0sh
08-24-2009, 11:34
И всички клонинги се постараха да дадат уникално и различно мнение.
Освен наистина тъпите клонинги, защото те така и не разбраха за какво става дума.
И Така ние всички бяхме заблудени, колко разнородни мисли хвъркат в главите на тези люде.

Hilary_
08-24-2009, 11:50
Ииии такам ето ме отново ... добро утроо .. :grin:

сега по темата ....

Гледа само през собствените си очи,без да иска да се опита да погледне през чуждите.

Мм ти правиш същото след като говориш за хората като цяло, че са такива и такива ... надали си се вслушвала или обърнала внимание на нашето мислене макар то да е сиво банално иии там всички останало ...


Не съм забранила. Просто казах,че можете да си го спестите. Това не е забрана. Има разлика.

Мерси, че ми го поясни .. аз пък си мислех, че направо си е каране ... :( 8-)

Така е. Виновни сме.

Така е. Ако не си със стадото си извън него. Ако не си прост (да,не в този смисъл) и еднообразен не се вписваш. както сега? х) Добър старт с тази тема,а? х)
Ако си мислиш, че темата ти е по-различна от всички останали се лъжеш ... това, че си мислиш, че знаеш всичко за всеки и че си Господ едва ли не не те прави по-различна ... най -малкото такива теми съм виждала не веднъж ама от едни други неосъзнати деца наричайки се емота ... :?

Няма да го напише неграмотен човек...но тва не му пречи да си е отново с общото мнение на всички.
Общо за теб, но за всеки друг съвсем не е ... всеки човек има различен начин на мислене (изключвам копирачите) и това, че в даден момент мнението му се допира с някое друго не значи, че са еднообразни и мислят еднакво ... :?

Няма лошо. Но пак се стига до очакваното. Примиряваш се с обичайното и не търсиш различното. Сиво.
Всеки си избира как да живее живота си и дали да бъде надут, лицемерен, свестен и всички останали ... повечето избират да подръжават на някой, защото им е по-лесно ... :?

Не съвсем. Но,да - човек съм.
Не съвсем ?? :shock:

Това не е нищо ново и различно. Не е така вълнуващо,след като знам какво ще стане и стана.
хмм и какво би значело за теб нещо ново и различно ??
Въмнуващи неща не търси тука във форума ... той е просто най - обикновен форум със СКУЧНИТЕ проблеми на тийнеджърите ... и с ЕДНАКВИТЕ И БАНАЛНИ мнения на всички нас ... 8)

такам ... казах си думата .. твой ред е ... :wink:

MaLkaTa_LaDy
08-24-2009, 12:36
Стана ми интересно и ако на никой не му пречи, бих се включила в спора. [И да му пречи, също бих го направила. xD ]


Така е. Ако не си със стадото си извън него. Ако не си прост (да,не в този смисъл) и еднообразен не се вписваш. както сега? х) Добър старт с тази тема,а? х)
Ако си мислиш, че темата ти е по-различна от всички останали се лъжеш ... това, че си мислиш, че знаеш всичко за всеки и че си Господ едва ли не не те прави по-различна ... най -малкото такива теми съм виждала не веднъж ама от едни други неосъзнати деца наричайки се емота ... :?

Ето това най-много ме дразни, когято започнете да преувеличавате. От къде знаеш, че се смята за Гостод? Аз не помня да го е казала. Грешни изводи нещо...

Няма да го напише неграмотен човек...но тва не му пречи да си е отново с общото мнение на всички.
Общо за теб, но за всеки друг съвсем не е ... всеки човек има различен начин на мислене (изключвам копирачите) и това, че в даден момент мнението му се допира с някое друго не значи, че са еднообразни и мислят еднакво ... :?

Ами като ще е общо за нея, а за повечето останали - не, тогава не си ли правиш някакъв извод, че тя има различно мислене от повечето останали... Бляяя, сама се затапи. Иии да, всеки човек има различно мислене. Въпроса е колко по-различно!

Няма лошо. Но пак се стига до очакваното. Примиряваш се с обичайното и не търсиш различното. Сиво.
Всеки си избира как да живее живота си и дали да бъде надут, лицемерен, свестен и всички останали ... повечето избират да подръжават на някой, защото им е по-лесно ... :?

Което не говори добре за тях.

Не съвсем. Но,да - човек съм.
Не съвсем ?? :shock:

Мисля, че не става дума за форма на живот.

Това не е нищо ново и различно. Не е така вълнуващо,след като знам какво ще стане и стана.
хмм и какво би значело за теб нещо ново и различно ??
Въмнуващи неща не търси тука във форума ... той е просто най - обикновен форум със СКУЧНИТЕ проблеми на тийнеджърите ... и с ЕДНАКВИТЕ И БАНАЛНИ мнения на всички нас ... 8)

Ново и различно - което не се е случвало преди. Това значи. И не смятам, че който и да е здраво мислеш човек е тук, за да търси вълнуващи моменти.

Hilary_
08-24-2009, 12:49
MaLkaTa_LaDy незнам какво е породило това твое желание да спориш с мен ама хубаво ...

Ето това най-много ме дразни, когято започнете да преувеличавате.

Нима авторката не преувеличава като цяло изказвайки се така в темата за всичко живо ??? :?


От къде знаеш, че се смята за Гостод? Аз не помня да го е казала. Грешни изводи нещо...
Изводите си ги правя точно от темата ... не може да "съди" всички и всичко ...

Ами като ще е общо за нея, а за повечето останали - не, тогава не си ли правиш някакъв извод, че тя има различно мислене от повечето останали...
Различно ?? И кое е рзличното ... както ВЕЧЕ казах темата й изобщо не е различна ... и мога да го твърдя, защото съм от доста време тук във форума и много други като нея са пускали такива теми и не само момичета, а и момчета ...

Което не говори добре за тях.
жалко, но факт ...

Ново и различно - което не се е случвало преди. Това значи. И не смятам, че който и да е здраво мислеш човек е тук, за да търси вълнуващи моменти.
Нима мислиш, че тук не са се случвали същите неща ... не ами са се повтаряли и ще продължат да се повтарят ...!!!
Е явно тя търси тези вълнуващи моменти, но не ми стана ясно дали от тук ги търси, защото пак казвам няма да ги намери ... :?
Това, че е пуснала тема хранеща всички не я прави различна ...

Python5
08-24-2009, 12:50
Леле, толкова дълго сте вървели пътеката на attention whore-a, че вече от солидарност си цитирате малоумните постове, без коментар, просто за да има по-голям шанс някой да се излъже да ви ги прочете ;/.

Сериозно ..., родителите ви, не ви ли обръщат достатъчно внимание?

Hilary_
08-24-2009, 12:52
Леле, толкова дълго сте вървели пътеката на attention whore-a, че вече от солидарност си цитирате малоумните постове, без коментар, просто за да има по-голям шанс някой да се излъже да ви ги прочете ;/.

Сериозно ..., родителите ви, не ви ли обръщат достатъчно внимание?

Къде видя някой да е цитирал нещо без да отговори ?? :?
И не е никаква солидарност ... а желание за спор ... 8-)

хмм последния въпрос не знам дали се отнася включително и за мен ... ако е така обръщат ми достатъчно мерси, че попита ... 8)

Sh@d0w
08-24-2009, 12:58
Само за малко ще се намеся в разговора,за да подкрепя позицията на Хилари_

Щрудел този път малко се обърка май.Говориш за еднотипните хора-добре,но не придавай масовост на това...Не всички са такива,еднотипни,скучни.Да, казваш че всеки трябва да мисли различно-знаеш ли колко хора има по света,не може абсолютно всеки един да мисли различно от останалите,винаги ще има групи от хора които да мислят еднакво,да споделят общи идеали,да имат сходен характер.В темата предполагам говориш за определена група от хора,но не всички са такива това не можеш да го твърдиш нито ти нито някой друг...Това исках да кажа,може би затова те нападат всички.

:?

ShtrudeL
08-24-2009, 13:22
Ииии такам ето ме отново ... добро утроо .. :grin:

сега по темата ....

Гледа само през собствените си очи,без да иска да се опита да погледне през чуждите.

Мм ти правиш същото след като говориш за хората като цяло, че са такива и такива ... надали си се вслушвала или обърнала внимание на нашето мислене макар то да е сиво банално иии там всички останало ...

Вие (повечето) сте прозрачни. Какво има да гледам. Разбирам. Оо


Не съм забранила. Просто казах,че можете да си го спестите. Това не е забрана. Има разлика.

Мерси, че ми го поясни .. аз пък си мислех, че направо си е каране ... :( 8-)

Така е. Виновни сме.

Така е. Ако не си със стадото си извън него. Ако не си прост (да,не в този смисъл) и еднообразен не се вписваш. както сега? х) Добър старт с тази тема,а? х)
Ако си мислиш, че темата ти е по-различна от всички останали се лъжеш ... това, че си мислиш, че знаеш всичко за всеки и че си Господ едва ли не не те прави по-различна ... най -малкото такива теми съм виждала не веднъж ама от едни други неосъзнати деца наричайки се емота ... :?

Колко си неразбрано. Оо Не мисля,че зная всичко за всеки. Не мисля,че съм гОСПОД...не вярвам в това същество. Оо Не казвам и че съм по-различна и специална както казах. Оо Няма специални хора. ХАХАХАХ и тук идва най-смешната част. ^ Онези деца за които говориш наистина са неосъзнати и глупави. ^ Е...съжалявам,че го разкривам пред теб,но не съм едно от тях. ^ И със сигурност не съм неосъзната.

Няма да го напише неграмотен човек...но тва не му пречи да си е отново с общото мнение на всички.
Общо за теб, но за всеки друг съвсем не е ... всеки човек има различен начин на мислене (изключвам копирачите) и това, че в даден момент мнението му се допира с някое друго не значи, че са еднообразни и мислят еднакво ... :?

ясно, ясно...

Няма лошо. Но пак се стига до очакваното. Примиряваш се с обичайното и не търсиш различното. Сиво.
Всеки си избира как да живее живота си и дали да бъде надут, лицемерен, свестен и всички останали ... повечето избират да подръжават на някой, защото им е по-лесно ... :?

Да се оправят.

Не съвсем. Но,да - човек съм.
Не съвсем ?? :shock:

Ахъм. ^ Раздвам се,че тук не ме разбираш и се дразниш.Радвам се и че ще го отречеш. ^ Все тая. ^

Това не е нищо ново и различно. Не е така вълнуващо,след като знам какво ще стане и стана.
хмм и какво би значело за теб нещо ново и различно ??
Въмнуващи неща не търси тука във форума ... той е просто най - обикновен форум със СКУЧНИТЕ проблеми на тийнеджърите ... и с ЕДНАКВИТЕ И БАНАЛНИ мнения на всички нас ... 8)

Изобщо...изобщо не търся вълнуващи неща тук...просто имам странното желание да пиша някъде ^ И за някой друг такъв спор. ^
Да,и именно,че е такъв и хората (99%) в него са такива
ме стимулира мъничко да споря с теб в момента примерно. ^_^ Уви,когато някой не осмисля и не разбира това,което му повтаряш,преповтаряш,потре тваш и т.н ....ти става скучно. ^

такам ... казах си думата .. твой ред е ... :wink:

Hilary_
08-24-2009, 13:31
Вие (повечето) сте прозрачни. Какво има да гледам. Разбирам. Оо
Ти си първия човек, който разбира всички останали хора ...

Не мисля,че зная всичко за всеки.
ъхъ ... >> Вие (повечето) сте прозрачни. Какво има да гледам. Разбирам. Оо

Няма специални хора.
Нима ? Аз пък си мисля, че цял живот търсим точно такъв човек до себе си ... :-o

Онези деца за които говориш наистина са неосъзнати и глупави. ^ Е...съжалявам,че го разкривам пред теб,но не съм едно от тях.
Оппаа и тука имаме разногласия ... за мен не са неосъзнати и глупави, а деца, които виждат нещата по друг начин и за всички нас той е грешен, но за тях е правилния и ние като цяло "дружно" стадо ги нападаме просто, защото са РАЗЛИЧНИ!!!!!

Раздвам се,че тук не ме разбираш и се дразниш.
Ако това целиш не ти се получава ... просто трябва да си убия някъде времето ... а и след малко излизам така, че ще продължа вечерта ...

ShtrudeL
08-24-2009, 13:35
Само за малко ще се намеся в разговора,за да подкрепя позицията на Хилари_

Щрудел този път малко се обърка май.Говориш за еднотипните хора-добре,но не придавай масовост на това...Не всички са такива,еднотипни,скучни.Да, казваш че всеки трябва да мисли различно-знаеш ли колко хора има по света,не може абсолютно всеки един да мисли различно от останалите,винаги ще има групи от хора които да мислят еднакво,да споделят общи идеали,да имат сходен характер.В темата предполагам говориш за определена група от хора,но не всички са такива това не можеш да го твърдиш нито ти нито някой друг...Това исках да кажа,може би затова те нападат всички.

:?

Не съм се объркала в нито един момент.
РАЗБИРАМ,че не всички са еднакви. Разбирам,че има милиони хора по света,които не познавам. В случая не говоря за всички тези хора,да. Не съм си изградила сегашното мнение само въз основата на един форум.

Добре...няма да слагам под общ знаменател като толкова много пискат всички. Да,разбирам,че не трябва и не е вярно. НО ПОВЕЧЕТО СА ЕДНООБРАЗНИ И БЕЗИНТЕРЕСНИ.

П.П Това второто го прочетете няколко пъти,за да разберете.

amk933
08-24-2009, 13:36
Оооо, много си зле честно! Мислех те за по-нормална, но ти с всеки следващ пост се дозакопваш. Била разбирала всичко и всичики и всички сме и били прозрачни. На какво отгоре това самоучвствие? Колко си живяла този живот? Някой ден толкова яко ще се изтърсиш от там, където си литнала, че не искам и да си го предтавям.

И като не ти пука за мнението на хората, защо бълваш по няколко теми на ден из форума? Да ти четем прозата и холивудските сценарии ли? Аре слез малко на земята. Нищо не си открила. Ако си мислиш, че си най-уникалното и проникновено същество много жалко... :?

И какво си ни тръшнала всички в общото стадо? Като сме ти толкова прозрачни и си такава телеПАТКА защо си пишеш с нас прозрачните и кухите? Аре намери си другарчета на твоя левъл. :lol:

Priceless
08-24-2009, 13:40
Хаха моля те, не мисли, че разбираш всички защото определено не е така. Слез на земята, момиче , докато е време.. Защото после ше паднеш от високо и ще те заболи доста ;)
Знаеш ли колко хора прикриват истинската си същност? И точно хората, които си мислила за "прозрачни" и са били ясни за теб .. всъщност нямат нищо общо с мнението, което ти си си изградила за тях :)

w0sh
08-24-2009, 13:45
Странното е че всички толкова пискат че имат различни мнения, а изказват едно и също.

Hilary_
08-24-2009, 13:48
Странното е че всички толкова пискат че имат различни мнения, а изказват едно и също.

Нима ? Добре, че беше ти да го забележиш ... когато очевидното си е такова няма кой да го промени!!! :-o

Ооо чакай ... или има ... може ти да имаш като някои хора супер сили и да виждаш и променяш сичко ... ?! 8-)

ShtrudeL
08-24-2009, 13:48
Вие (повечето) сте прозрачни. Какво има да гледам. Разбирам. Оо
Ти си първия човек, който разбира всички останали хора ...

хах х) наистина ми става смешно с теб (нищо лошо) х) Не,не разбирам всички останали. х)

Не мисля,че зная всичко за всеки.
ъхъ ... >> Вие (повечето) сте прозрачни. Какво има да гледам. Разбирам. Оо

Да.Разбирам. Теб и такива като теб например ги разбирам. ^ Не,не си противореча,няма да се обяснявам,понеже наистина ти не разбираш. ^

Няма специални хора.
Нима ? Аз пък си мисля, че цял живот търсим точно такъв човек до себе си ... :-o

Така е. Говоря,че нито Ти си специална за целия свят,нито Аз или който и да е. Един човек може да е специален за теб,но не и за света. Това исках да кажа,но по дяволите защо не го разбираш. Добре,това е сложен въпрос,съжалявам.

Онези деца за които говориш наистина са неосъзнати и глупави. ^ Е...съжалявам,че го разкривам пред теб,но не съм едно от тях.
Оппаа и тука имаме разногласия ... за мен не са неосъзнати и глупави, а деца, които виждат нещата по друг начин и за всички нас той е грешен, но за тях е правилния и ние като цяло "дружно" стадо ги нападаме просто, защото са РАЗЛИЧНИ!!!!!

Виждаш ли как започваш да осъзнаваш? ^ РАЗЛИЧНИТЕ ги нападат и отхвърлят. ^ Ето за това са малко.

Раздвам се,че тук не ме разбираш и се дразниш.
Ако това целиш не ти се получава ... просто трябва да си убия някъде времето ... а и след малко излизам така, че ще продължа вечерта ...

Всъщност както казах и в самата тема...не целя нищо с нея. ^_^ Просто исках да го кажа на всички. ^ Това,че вие изказвате мнението си,за което нямам нищо против,пък и всеки има свободата да го прави...не е мой проблем. ^ Не ми пука,че ще ме нападате...аз държа на своето отдавна. ^

w0sh
08-24-2009, 13:51
Хъ. На мен не ми трябва нищо да променям, а нещата които виждам не е нужно да ги разгласям като селския глашатай.

Трупам наблюдения, все пак психолог човек съм.

ShtrudeL
08-24-2009, 13:52
Странното е че всички толкова пискат че имат различни мнения, а изказват едно и също.

Нима ? Добре, че беше ти да го забележиш ... когато очевидното си е такова няма кой да го промени!!! :-o

Ооо чакай ... или има ... може ти да имаш като някои хора супер сили и да виждаш и променяш сичко ... ?! 8-)

Дете.
Нито той,нито аз,нито който и да е има "супер сили" ...още повече...никой не може да промени повечето средностатистически идиоти...за огромно съжаление...

Hilary_
08-24-2009, 13:55
Да.Разбирам. Теб и такива като теб например ги разбирам.
Не знам за другите, НО мен определено не можеш да разбереш ... нито съм прозрачна като тях ... в един момент съм една в друг коренно различна!!! :-o Хората виждат в мен това, което им позволявам да видят!!!!

Не,не разбирам всички останали.
Не се и опитвай ...

Добре,това е сложен въпрос,съжалявам.
Извинена си ...

Виждаш ли как започваш да осъзнаваш? ^ РАЗЛИЧНИТЕ ги нападат и отхвърлят. ^ Ето за това са малко.
Дамм включително и ти ги нападна ... (говоря за емо децата)

Не ми пука,че ще ме нападате...аз държа на своето отдавна.
ме 2 ...

w0sh
08-24-2009, 13:57
Не знам за другите, НО мен определено не можеш да разбереш ... нито съм прозрачна като тях ... в един момент съм една в друг коренно различна!!! Surprised Хората виждат в мен това, което им позволявам да видят!!

Изключително смело изказване като за човек на възраст под 30 години.

Hilary_
08-24-2009, 13:59
Не знам за другите, НО мен определено не можеш да разбереш ... нито съм прозрачна като тях ... в един момент съм една в друг коренно различна!!! Surprised Хората виждат в мен това, което им позволявам да видят!!

Изключително смело изказване като за човек на възраст под 30 години.

Дам ... но това аз съм решила да бъде така и никой не може да ме убеди в противното а именно, че ме познава и съм прозрачна като всички останали ... :)

Не познавам всички хора, но определено всеки крие нещо малко в себе си, което никой друг не може да види ...

ShtrudeL
08-24-2009, 14:00
Да.Разбирам. Теб и такива като теб например ги разбирам.
Не знам за другите, НО мен определено не можеш да разбереш ... нито съм прозрачна като тях ... в един момент съм една в друг коренно различна!!! :-o Хората виждат в мен това, което им позволявам да видят!!!!

Щом така мислиш. Не мисля и тук да се повтарям.

Не,не разбирам всички останали.
Не се и опитвай ...

Не се опитвам. По някога с някой става без да искам.

Добре,това е сложен въпрос,съжалявам.
Извинена си ...

Виждаш ли как започваш да осъзнаваш? ^ РАЗЛИЧНИТЕ ги нападат и отхвърлят. ^ Ето за това са малко.
Дамм включително и ти ги нападна ... (говоря за емо децата)

По дяволите няма такова нещо като "емо деца". Техните "проблеми" са като на всички останали,просто преиграват/драматизират.

Не ми пука,че ще ме нападате...аз държа на своето отдавна.
ме 2 ...

w0sh
08-24-2009, 14:04
И църквата никой не можел да я убеди че земята се върти около слънцето.

Hilary_
08-24-2009, 14:04
Ооо не вярвах, че ще почнем да спорим и за емо децата ... 8-)

По дяволите няма такова нещо като "емо деца". Техните "проблеми" са като на всички останали,просто преиграват/драматизират.

Има такова нещо като "емо деца" ... няма такива в България, защото всички за позьори, но иначе има!!!

Да проблемите са им същите, но за тях това не е преиграване, а начин на живот и преодоляване на болката, страданието (вътрешните) чрез външната ... + проблемите ...

ShtrudeL
08-24-2009, 14:05
Не знам за другите, НО мен определено не можеш да разбереш ... нито съм прозрачна като тях ... в един момент съм една в друг коренно различна!!! Surprised Хората виждат в мен това, което им позволявам да видят!!

Изключително смело изказване като за човек на възраст под 30 години.

Не познавам всички хора, но определено всеки крие нещо малко в себе си, което никой друг не може да види ...

Сигурна съм,че този факт (клише) не можеш да го обясниш.

Hilary_
08-24-2009, 14:08
Сигурна съм,че този факт (клише) не можеш да го обясниш.

Не бъди толкова сигурна ... ще ти го обясня, но вечерта ... сега излизам ... 8)

ShtrudeL
08-24-2009, 14:09
Ооо не вярвах, че ще почнем да спорим и за емо децата ... 8-)

По дяволите няма такова нещо като "емо деца". Техните "проблеми" са като на всички останали,просто преиграват/драматизират.

Има такова нещо като "емо деца" ... няма такива в България, защото всички за позьори, но иначе има!!!

Да проблемите са им същите, но за тях това не е преиграване, а начин на живот и преодоляване на болката, страданието (вътрешните) чрез външната ... + проблемите ...

Говориш глупости. . .
Начина на живот е само един и го живеем всички. Раждаш се,живееш и умираш. Щом тези индивиди са избрали да са недоволни от живота - техен проблем. Колко трябва да си жалък,за да се наричаш с такива имена?

amk933
08-24-2009, 14:10
Не знам за другите, НО мен определено не можеш да разбереш ... нито съм прозрачна като тях ... в един момент съм една в друг коренно различна!!! Surprised Хората виждат в мен това, което им позволявам да видят!!

Изключително смело изказване като за човек на възраст под 30 години.

Не познавам всички хора, но определено всеки крие нещо малко в себе си, което никой друг не може да види ...

Сигурна съм,че този факт (клише) не можеш да го обясниш.

Ами то не трябва и да се обяснява. Ако са ти толкова прозрачни всички щеше да го забележиш само, но уви... Не знам кой прозира в случая...

ShtrudeL
08-24-2009, 14:11
Сигурна съм,че този факт (клише) не можеш да го обясниш.

Не бъди толкова сигурна ... ще ти го обясня, но вечерта ... сега излизам ... 8)

Мхм...имаш време...помисли си.

w0sh
08-24-2009, 14:13
Всеобща заблуда, че човек може да скрие нещо от наблюдателните хора.

ShtrudeL
08-24-2009, 14:13
Не знам за другите, НО мен определено не можеш да разбереш ... нито съм прозрачна като тях ... в един момент съм една в друг коренно различна!!! Surprised Хората виждат в мен това, което им позволявам да видят!!

Изключително смело изказване като за човек на възраст под 30 години.

Не познавам всички хора, но определено всеки крие нещо малко в себе си, което никой друг не може да види ...

Сигурна съм,че този факт (клише) не можеш да го обясниш.

Ами то не трябва и да се обяснява. Ако са ти толкова прозрачни всички щеше да го забележиш само, но уви... Не знам кой прозира в случая...

Защо да не трябва? Лесно е да говориш изучени работи,но дали е толкова лесно да ги обясниш?

И...аз съм го забелязала от много време.

Аз знам.

amk933
08-24-2009, 14:15
Не знам за другите, НО мен определено не можеш да разбереш ... нито съм прозрачна като тях ... в един момент съм една в друг коренно различна!!! Surprised Хората виждат в мен това, което им позволявам да видят!!

Изключително смело изказване като за човек на възраст под 30 години.

Не познавам всички хора, но определено всеки крие нещо малко в себе си, което никой друг не може да види ...

Сигурна съм,че този факт (клише) не можеш да го обясниш.

Ами то не трябва и да се обяснява. Ако са ти толкова прозрачни всички щеше да го забележиш само, но уви... Не знам кой прозира в случая...

Защо да не трябва? Лесно е да говориш изучени работи,но дали е толкова лесно да ги обясниш?

И...аз съм го забелязала от много време.

Аз знам.

И като го знаеш, за какво ти е да ти го обяснява? Да я тестваш на вербални и аргументативи умения ли? :lol:

И до преди малко пееше друга песен...

ShtrudeL
08-24-2009, 14:20
Не знам за другите, НО мен определено не можеш да разбереш ... нито съм прозрачна като тях ... в един момент съм една в друг коренно различна!!! Surprised Хората виждат в мен това, което им позволявам да видят!!

Изключително смело изказване като за човек на възраст под 30 години.

Не познавам всички хора, но определено всеки крие нещо малко в себе си, което никой друг не може да види ...

Сигурна съм,че този факт (клише) не можеш да го обясниш.

Ами то не трябва и да се обяснява. Ако са ти толкова прозрачни всички щеше да го забележиш само, но уви... Не знам кой прозира в случая...

Защо да не трябва? Лесно е да говориш изучени работи,но дали е толкова лесно да ги обясниш?

И...аз съм го забелязала от много време.

Аз знам.

И като го знаеш, за какво ти е да ти го обяснява? Да я тестваш на вербални и аргументативи умения ли? :lol:

И до преди малко пееше друга песен...

Не. Може би да й покажа,че нищо не знае (даа, и аз не разбирам от всичко ...да,да.) и че говори неща които говорят повечето. Макар че се съмнявам,че ще го осъзнае. Все тая. ^

totik
08-24-2009, 14:25
Хм,нтересна тема.В интерес на истината обаче мила животът е такъв какъвто си го направиш.Не си срещнала подходящите хора.Намери си екстравагантни приятели,разнообрази си живота .Видях че не искаш съвет но все пак ми се струва че имаш нужда.Приятен ден ;)

evi_vd
08-24-2009, 14:44
Щрудел, ти какво очаваш от света?

ShtrudeL
08-24-2009, 14:50
Щрудел, ти какво очаваш от света?

От света нищо. Нямам очаквания от никой.

NamelessRomantic
08-24-2009, 14:51
Честито дами и господа,прецакахте хубавата тема :).Шанс.

evi_vd
08-24-2009, 14:52
Щрудел, ти какво очаваш от света?

От света нищо. Нямам очаквания от никой.

добре, очаквания нямаш, а цели някакви имаш ли ?

ShtrudeL
08-24-2009, 14:54
Щрудел, ти какво очаваш от света?

От света нищо. Нямам очаквания от никой.

добре, очаквания нямаш, а цели някакви имаш ли ?

Разбира се,че имам. Но са си лични и са си мои.

evi_vd
08-24-2009, 15:17
Щрудел, ти какво очаваш от света?

От света нищо. Нямам очаквания от никой.

добре, очаквания нямаш, а цели някакви имаш ли ?

Разбира се,че имам. Но са си лични и са си мои.
това е хубаво. виж не искам да ти ставам моралист
обаче я се замисли как би успяла сама в този свят?
нима забрави родителите си ? често ги забравяме. нима нищо не очакваш от тях ??и те са най-простият пример..има и мн др хора, от които ти се нуждаеш
виж не целя да се карам с теб.. аз очаквам от теб да се замислиш върху всичко, което си написала, препрочети го отново и се замисли
би ли успяла да оцелееш сама.. колкото и да се мислиш за силна и самостоятелна
вярно е,че животът на едни е по-труден от на други, вярно е, че едни хора обстоятелствата ги правят по-силни от други
и дай за това да избием всички слаби хора,които са паразити. не се обиждай, но според мен не си от силните, знаеш ли защо ? защото ако беше, тези неща, които изписа до тук не би ги мислила, и още нещо и може би това обобщава всичко, което казах до тук :
ти самата каза, че не очакваш нищо от света и може би в това се състои проблемът ти .. щом не очакваш нищо .. не очакваш и да получиш нещо, следователно и няма да получиш нищо, защото дори и да го полоучиш, ти няма да разбереш, че го имаш до момента, в който не го изгубиш..
сама прецени кой е виновен за положението ти в момента, изглеждаш ми умно момиче, просто си объркана от несъвършенството на нашия живот ;)

Hilary_
08-24-2009, 17:45
Така като за начало към авторката:

Сигурна съм,че този факт (клише) не можеш да го обясниш.

От кога фактите станаха клишета??
А и до колкото знам аз "дали даден израз е клише или не зависи в голяма степен от това кой дава тази оценка" (извадка от чичко гугъл) ... :-o

Най - малкото хората около мен (а съм сигурна, че не съм единствена) са доказвали, че в един момент могат да са едни (и ти да си мислиш, че си ги опознала), а в друг да се окажат съвсем различни ... нима всички не сме едни актьори в тоя живот?? :? Има наистина прекалено прозрачни хора ... но дори и те понякога се оказват просто една измама и рано или късно свалят маската си на тази предполагаема "прозрачност" ... :?

Щом тези индивиди са избрали да са недоволни от живота - техен проблем. Колко трябва да си жалък,за да се наричаш с такива имена?
Често пъти не сме ние тези, които избираме съдбата си да не кажа, че тя ни е предопределена и не можем да я променим ... да живота е един раждаш се и умираш, но съдбата на всеки е различна и уникална сама по себе си ... надали са си "избрали" сами да им се случва всичко това, а именно да са мразени от повечето хора, да са неразбирани, гонени и малтретирани!!! Уж се толерира да няма дискриминация у хората а какво излиза ... точно обратното ... и не емо децата са жалки, а тези, които се мисля за нещо повече от тях ... всички сме равни (макар, че повечето пъти някои се мислят за по - равни от останалите) ... :? Ето това за мен в ЖАЛКО ...


Честито дами и господа,прецакахте хубавата тема :).Шанс.
Шанс да ... 8)

ShtrudeL
08-24-2009, 18:03
Така като за начало към авторката:

Сигурна съм,че този факт (клише) не можеш да го обясниш.

От кога фактите станаха клишета??
А и до колкото знам аз "дали даден израз е клише или не зависи в голяма степен от това кой дава тази оценка" (извадка от чичко гугъл) ... :-o

Извадката ти от чичо гугъл нямаше много общо но добре. Факта си е факт. Друг е въпроса дали ще го обясниш клиширано или по друг начин. Аз не видях/чух/разбрах твоя.

Най - малкото хората около мен (а съм сигурна, че не съм единствена) са доказвали, че в един момент могат да са едни (и ти да си мислиш, че си ги опознала), а в друг да се окажат съвсем различни ... нима всички не сме едни актьори в тоя живот?? :? Има наистина прекалено прозрачни хора ... но дори и те понякога се оказват просто една измама и рано или късно свалят маската си на тази предполагаема "прозрачност" ... :?

...Почти никой никога не сваля маската си. Хората имат много маски. Аз също...Можеш да ги сваляш и слагаш когато си поискаш,но го прави добре. Можеш да показваш лицето си под маската...,но никога не я сваляй напълно. При мен до някъде хубавото е,че не знаят кога съм себе си и кога не. И...не всички маски са зле нарисувани. И виж...дали си с маска или не...тя е част от теб и от същността ти. Така,че не е в минус ако видиш и разбереш човека дори да е замаскиран. Така също го виждаш. Но стига толкова за това. Оо

Щом тези индивиди са избрали да са недоволни от живота - техен проблем. Колко трябва да си жалък,за да се наричаш с такива имена?
Често пъти не сме ние тези, които избираме съдбата си да не кажа, че тя ни е предопределена и не можем да я променим ... да живота е един раждаш се и умираш, но съдбата на всеки е различна и уникална сама по себе си ... надали са си "избрали" сами да им се случва всичко това, а именно да са мразени от повечето хора, да са неразбирани, гонени и малтретирани!!! Уж се толерира да няма дискриминация у хората а какво излиза ... точно обратното ... и не емо децата са жалки, а тези, които се мисля за нещо повече от тях ... всички сме равни (макар, че повечето пъти някои се мислят за по - равни от останалите) ... :? Ето това за мен в ЖАЛКО ...

Това всичкото ти ли го писа?


Честито дами и господа,прецакахте хубавата тема :).Шанс.
Шанс да ... 8)

Hilary_
08-24-2009, 18:06
ShtrudeL още от вчера до сега всичкото аз съм го написала ... така че да аз го написах ... 8-)

А за останалото явно няма да се разберем .. е поне се получи добро спорче ... пак ще поспорим някой път ... 8-)

Nellynka
08-24-2009, 18:44
Да ти имам опреличаването с "паразити" , да ти имам...

иначе

свиквай... майна както беше казал някой.
Има хора и хора,кво толкова се възмущаваш.
Както и да е де.
Не че ме интересува. :?

fenasf
08-24-2009, 19:43
Ами от словесната ти атака, отправена към целия свят останах с впечатлението, че или си емо/психарка/незадоволена/момче, или имаш някой комплекс/проблем, който прикриваш с нея от отчаяние.

А ако наистина мислиш и вярваш в това, което си написала, ти препоръчвам да станеш космонавт, за да си възможно най-далече от така омразните ти хора.

ShtrudeL
08-24-2009, 20:49
Ами от словесната ти атака, отправена към целия свят останах с впечатлението, че или си емо/психарка/незадоволена/момче, или имаш някой комплекс/проблем, който прикриваш с нея от отчаяние.

А ако наистина мислиш и вярваш в това, което си написала, ти препоръчвам да станеш космонавт, за да си възможно най-далече от така омразните ти хора.

Не мисля да нарушавам щастливото си ежедневие,заради така омразните хора. И не,не съм никоя от гореизброените.

Kostadin_682
08-24-2009, 21:55
А бе какъв ти е проблема пък на тебе?
Дишаш ли? - Дишаш
Храниш ли се? - Храниш се
Какви са тия идиотски теми, че не можеш да понасяш еднообразието, обикновенните хора и т.н.
Ти за по-специялна ли се смяташ?!?!?!?? Като ти е писнало да гледаш тъпи и еднакви теми, и едни и същи проблеми какво тогава търсиш в тоя форум?
Дай горе хикса, и си реши проблемите, няма да гледаш мненията на предсказуемите обикновенни прости хорица, такива каквито ти ги нарече...


Писна ми от повърхностното лекомислене на всички. (да...не ми пука за общия ви шибан знаменател на който държите.)
Ами ако имаш, и малкото уважение към съфорумниците си, може би ще ти пука за общия шибан знаменател.

НЕ ОБИЧАМ НОРМАЛНИТЕ ХОРА. НЕ ГИ ПОНАСЯМ. НОРМАЛНОТО ИМА МИЛИОНИ ГЛЕДНИ ТОЧКИ,А СТРАНОТО СЕ БРОИ НА ПРЪСТИ. НОРМАЛНИТЕ ХОРА СА СКУЧНИ...ВИНАГИ МОЖЕШ ДА ЗНАЕШ КАКВО ДА ОЧАКВАШ ОТ ТЯХ...БОЖЕ (КАКВА ИРОНИЯ В ТОВА ОБРЪЩЕНИЕ) ...КАК МОЖЕ ДА СТЕ ТОЛКОВА ЕЛЕМЕНТАРНИ И ПРОСТИ (НЕ В ТОЗИ СМИСЪЛ) БЕ?! ВСИЧКИ СТЕ КАТО ЗЛЕ НАСТРОЕНИ РОБОТИ,КОИТО ТЪПЧАТ И ПОВТАРЯТ ЕДНО И СЪЩО.
ОТЧАЙВАЩ ФАКТ.
НЕ обичаш нормалните хора? а какви хора обичаш? Такива с извратено мислене като Джак Изкормвача? Както ти дреме на тебе за нормалните хора? Каква си ти да ги критикуваш за тяхното мислене?
Просто излез от филма в който си попаднала...
И мен не ми харесва еди какво си еди що си, но да си ме видяла да пускам такива селски теми като твоите? - НЕ
АДСКИ МНОГО МИ Е ИНТЕРЕСНО С КАКВО ТИ СИ ПО-РАЗЛИЧНА ОТ ОБИКНОВЕННИТЕ "ПРОСТИ" ХОРА
Лека вечер, и излез от филма :wink:

AFT
08-24-2009, 21:58
Да обобщим: ти знаеш, че никой няма да те разбере; не искаш съвети и един вид забрани 99% от коментарите, които е повече от ясно, че ще бъдат написани; така и не обясни каква е целта на темата.


Решението е http://blog.bg ...and they lived happily ever after!

p.s. частта с идиотите най-много ми хареса.

ShtrudeL
08-24-2009, 22:01
Ти за по-специялна ли се смяташ?!?!?!??

...След това изречение ми уби желанието да ти отговарям на по-долните писания. ^
То бива да си амбициозен идиот,но да не разбираш нещо което се повтаря толкова пъти...

Kostadin_682
08-24-2009, 22:03
Ти за по-специялна ли се смяташ?!?!?!??

...След това изречение ми уби желанието да ти отговарям на по-долните писания. ^
То бива да си амбициозен идиот,но да не разбираш нещо което се повтаря толкова пъти...
А с какво си по спецална би ли ми отговорила? :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Priceless
08-24-2009, 22:04
Ти за по-специялна ли се смяташ?!?!?!??

...След това изречение ми уби желанието да ти отговарям на по-долните писания. ^
То бива да си амбициозен идиот,но да не разбираш нещо което се повтаря толкова пъти...

А ТИ с какво право обиждаш хората, ей това ми обясни?! :?

Kostadin_682
08-24-2009, 22:06
Ти за по-специялна ли се смяташ?!?!?!??

...След това изречение ми уби желанието да ти отговарям на по-долните писания. ^
То бива да си амбициозен идиот,но да не разбираш нещо което се повтаря толкова пъти...

А ТИ с какво право обиждаш хората, ей това ми обясни?! :?
Остави детето нека простее, с радост ще следя "смислените" и теми :razz: :razz: :razz:

ShtrudeL
08-24-2009, 22:15
Ти за по-специялна ли се смяташ?!?!?!??

...След това изречение ми уби желанието да ти отговарям на по-долните писания. ^
То бива да си амбициозен идиот,но да не разбираш нещо което се повтаря толкова пъти...
А с какво си по спецална би ли ми отговорила? :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Това го писах в предните страници. Няма специални хора. Аз също не съм от тях. Оо

Kostadin_682
08-24-2009, 22:17
Ти за по-специялна ли се смяташ?!?!?!??

...След това изречение ми уби желанието да ти отговарям на по-долните писания. ^
То бива да си амбициозен идиот,но да не разбираш нещо което се повтаря толкова пъти...
А с какво си по спецална би ли ми отговорила? :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Това го писах в предните страници. Няма специални хора. Аз също не съм от тях. Оо
ИСках да кажа, с какво си повече от обикновенните хора?

DemonchY
08-24-2009, 22:17
чакай, чакай само да обобщим...
:shock: начи ти казваш че "ние - нормалните" имаме еднотипни мнения и казваме едно и също и в крайна сметка гледните ни точки са милиони? :? :o
:razz: писа 1 милион реда, поетесо такава, всичките са с едно и също и имаш около 2 смислени израза :lol: хубавото е поне че такива като Hilary_ си играят малко повече за да те нацепят за почти всичко казано от теб, за което аз лично и благодаря :grin:
На някои хора им е скучно в 2 през нощта и пишат теми, вкисвайки се от живота... ми твари се колкото искаш на бас че утре ше тръгнеш с някоя "нацепена батка" ше облечеш Адидаса и ше са връткаш насам натам и на бас че половината неща които каза не са верни, както казаха за това за споделянето - щом споделяш с човек от форум смятай за кво си говорим... :lol: :lol:
И, за бога, стига с тва "клише", "клиширано", "клишарка" и не знам си кво още че ми се вдлъбнаха т*пките само да я чувам тая дума :-x

ShtrudeL
08-24-2009, 22:18
Ти за по-специялна ли се смяташ?!?!?!??

...След това изречение ми уби желанието да ти отговарям на по-долните писания. ^
То бива да си амбициозен идиот,но да не разбираш нещо което се повтаря толкова пъти...

А ТИ с какво право обиждаш хората, ей това ми обясни?! :?

Имам мнение.
Имам свободата да го изказвам. Ето ти правото.
Не съм се обръщала специално към никой от тук,но колко пъти да го кажа? ^ Ако вие се обиждате и както виждам така упорито защитавате,то значи наистина сте от хората,които описах в темата си. ^

Priceless
08-24-2009, 22:18
^^ Именно това, че не си специална, нито с нищо по-интересна от останалите потребители във форума ... Ето защо нямаш никакво право да обиждаш и да говориш колкото да не заспиш ... ;)
Едит: Мнението си е мнение - ок, казвай го ;) Аз ако трябва да изкажа мнението си за тебе ..едва ли бих използвала много ласкави думички ;)

ShtrudeL
08-24-2009, 22:20
чакай, чакай само да обобщим...
:shock: начи ти казваш че "ние - нормалните" имаме еднотипни мнения и казваме едно и също и в крайна сметка гледните ни точки са милиони? :? :o
:razz: писа 1 милион реда, поетесо такава, всичките са с едно и също и имаш около 2 смислени израза :lol: хубавото е поне че такива като Hilary_ си играят малко повече за да те нацепят за почти всичко казано от теб, за което аз лично и благодаря :grin:
На някои хора им е скучно в 2 през нощта и пишат теми, вкисвайки се от живота... ми твари се колкото искаш на бас че утре ше тръгнеш с някоя "нацепена батка" ше облечеш Адидаса и ше са връткаш насам натам и на бас че половината неща които каза не са верни, както казаха за това за споделянето - щом споделяш с човек от форум смятай за кво си говорим... :lol: :lol:
И, за бога, стига с тва "клише", "клиширано", "клишарка" и не знам си кво още че ми се вдлъбнаха т*пките само да я чувам тая дума :-x

Добре. Глупав/а си.
Смешно ми е. В същото време съжалявам всички като теб.
И как да не се повтарям като кухите ви глави не осмислят и не попиват нищо.

Kostadin_682
08-24-2009, 22:22
Ти за по-специялна ли се смяташ?!?!?!??

...След това изречение ми уби желанието да ти отговарям на по-долните писания. ^
То бива да си амбициозен идиот,но да не разбираш нещо което се повтаря толкова пъти...

А ТИ с какво право обиждаш хората, ей това ми обясни?! :?

Имам мнение.
Имам свободата да го изказвам. Ето ти правото.
Не съм се обръщала специално към никой от тук,но колко пъти да го кажа? ^ Ако вие се обиждате и както виждам така упорито защитавате,то значи наистина сте от хората,които описах в темата си. ^
Може би съм тъп, може би съм обинкновен, може би не съм странен, може да съм от хората които ти описа по- горе... тебе това не те вълнува

ShtrudeL
08-24-2009, 22:22
^^ Именно това, че не си специална, нито с нищо по-интересна от останалите потребители във форума ... Ето защо нямаш никакво право да обиждаш и да говориш колкото да не заспиш ... ;)
Едит: Мнението си е мнение - ок, казвай го ;) Аз ако трябва да изкажа мнението си за тебе ..едва ли бих използвала много ласкави думички ;)

Кажи си го де. Не би ме обидила с нищо,понеже ти самата си Нищо за мен.
А ти? Чувстваш ли се обидена? Ако не...какво те кара да ми обръщаш внимание?

Priceless
08-24-2009, 22:24
^^ Именно това, че не си специална, нито с нищо по-интересна от останалите потребители във форума ... Ето защо нямаш никакво право да обиждаш и да говориш колкото да не заспиш ... ;)
Едит: Мнението си е мнение - ок, казвай го ;) Аз ако трябва да изкажа мнението си за тебе ..едва ли бих използвала много ласкави думички ;)

Кажи си го де. Не би ме обидила с нищо,понеже ти самата си Нищо за мен.
А ти? Чувстваш ли се обидена? Ако не...какво те кара да ми обръщаш внимание?

Защото точно хора като теб не обичам ;) Има ли смисъл да се повтарям каква си ? :?

DemonchY
08-24-2009, 22:25
чакай, чакай само да обобщим...
:shock: начи ти казваш че "ние - нормалните" имаме еднотипни мнения и казваме едно и също и в крайна сметка гледните ни точки са милиони? :? :o
:razz: писа 1 милион реда, поетесо такава, всичките са с едно и също и имаш около 2 смислени израза :lol: хубавото е поне че такива като Hilary_ си играят малко повече за да те нацепят за почти всичко казано от теб, за което аз лично и благодаря :grin:
На някои хора им е скучно в 2 през нощта и пишат теми, вкисвайки се от живота... ми твари се колкото искаш на бас че утре ше тръгнеш с някоя "нацепена батка" ше облечеш Адидаса и ше са връткаш насам натам и на бас че половината неща които каза не са верни, както казаха за това за споделянето - щом споделяш с човек от форум смятай за кво си говорим... :lol: :lol:
И, за бога, стига с тва "клише", "клиширано", "клишарка" и не знам си кво още че ми се вдлъбнаха т*пките само да я чувам тая дума :-x

Добре. Глупав/а си.
Смешно ми е. В същото време съжалявам всички като теб.
И как да не се повтарям като кухите ви глави не осмислят и не попиват нищо.
хах добре имам т*пки, но не се знае дали съм момиче или момче :grin: :grin:
освен това не съм си играл да чета сички дето са писали само някои коментари :-P
а и добре че ме съжаляваш, толкова се нуждая от това ... винаги съм искал да бъда като теб, силен по-характер, човек който не се отказва от живота, този който говори само смислени неща и никога не се повтаря като "нормалните" :razz: :razz:

ShtrudeL
08-24-2009, 22:28
^^ Именно това, че не си специална, нито с нищо по-интересна от останалите потребители във форума ... Ето защо нямаш никакво право да обиждаш и да говориш колкото да не заспиш ... ;)
Едит: Мнението си е мнение - ок, казвай го ;) Аз ако трябва да изкажа мнението си за тебе ..едва ли бих използвала много ласкави думички ;)

Кажи си го де. Не би ме обидила с нищо,понеже ти самата си Нищо за мен.
А ти? Чувстваш ли се обидена? Ако не...какво те кара да ми обръщаш внимание?

Защото точно хора като теб не обичам ;) Има ли смисъл да се повтарям каква си ? :?

И хора като теб не са ми особено приятни,но ги има.
Еми не няма смисъл...без значение е. Каквото и да кажеш ти или който и да е друг,няма да придаде важност (за мен) ...знам каква съм и това няма да се промени. (Със сигурност не се се мисля за тази,за която ме мислиш ти.)

Kostadin_682
08-24-2009, 22:29
^^ Именно това, че не си специална, нито с нищо по-интересна от останалите потребители във форума ... Ето защо нямаш никакво право да обиждаш и да говориш колкото да не заспиш ... ;)
Едит: Мнението си е мнение - ок, казвай го ;) Аз ако трябва да изкажа мнението си за тебе ..едва ли бих използвала много ласкави думички ;)

Кажи си го де. Не би ме обидила с нищо,понеже ти самата си Нищо за мен.
А ти? Чувстваш ли се обидена? Ако не...какво те кара да ми обръщаш внимание?

Защото точно хора като теб не обичам ;) Има ли смисъл да се повтарям каква си ? :?

И хора като теб не са ми особено приятни,но ги има.
Еми не няма смисъл...без значение е. Каквото и да кажеш ти или който и да е друг,няма да придаде важност (за мен) ...знам каква съм и това няма да се промени. (Със сигурност не се се мисля за тази,за която ме мислиш ти.)
И все пак аз още чакам отговор на моя пост! освен ако не бягаш :wink:

ShtrudeL
08-24-2009, 22:29
чакай, чакай само да обобщим...
:shock: начи ти казваш че "ние - нормалните" имаме еднотипни мнения и казваме едно и също и в крайна сметка гледните ни точки са милиони? :? :o
:razz: писа 1 милион реда, поетесо такава, всичките са с едно и също и имаш около 2 смислени израза :lol: хубавото е поне че такива като Hilary_ си играят малко повече за да те нацепят за почти всичко казано от теб, за което аз лично и благодаря :grin:
На някои хора им е скучно в 2 през нощта и пишат теми, вкисвайки се от живота... ми твари се колкото искаш на бас че утре ше тръгнеш с някоя "нацепена батка" ше облечеш Адидаса и ше са връткаш насам натам и на бас че половината неща които каза не са верни, както казаха за това за споделянето - щом споделяш с човек от форум смятай за кво си говорим... :lol: :lol:
И, за бога, стига с тва "клише", "клиширано", "клишарка" и не знам си кво още че ми се вдлъбнаха т*пките само да я чувам тая дума :-x

Добре. Глупав/а си.
Смешно ми е. В същото време съжалявам всички като теб.
И как да не се повтарям като кухите ви глави не осмислят и не попиват нищо.
хах добре имам т*пки, но не се знае дали съм момиче или момче :grin: :grin:
освен това не съм си играл да чета сички дето са писали само някои коментари :-P
а и добре че ме съжаляваш, толкова се нуждая от това ... винаги съм искал да бъда като теб, силен по-характер, човек който не се отказва от живота, този който говори само смислени неща и никога не се повтаря като "нормалните" :razz: :razz:

Радвам се. Дано се оправиш и никой да не те съжалява.

ShtrudeL
08-24-2009, 22:30
^^ Именно това, че не си специална, нито с нищо по-интересна от останалите потребители във форума ... Ето защо нямаш никакво право да обиждаш и да говориш колкото да не заспиш ... ;)
Едит: Мнението си е мнение - ок, казвай го ;) Аз ако трябва да изкажа мнението си за тебе ..едва ли бих използвала много ласкави думички ;)

Кажи си го де. Не би ме обидила с нищо,понеже ти самата си Нищо за мен.
А ти? Чувстваш ли се обидена? Ако не...какво те кара да ми обръщаш внимание?

Защото точно хора като теб не обичам ;) Има ли смисъл да се повтарям каква си ? :?

И хора като теб не са ми особено приятни,но ги има.
Еми не няма смисъл...без значение е. Каквото и да кажеш ти или който и да е друг,няма да придаде важност (за мен) ...знам каква съм и това няма да се промени. (Със сигурност не се се мисля за тази,за която ме мислиш ти.)
И все пак аз още чакам отговор на моя пост! освен ако не бягаш :wink:

Отговор? А въпросът е?

Priceless
08-24-2009, 22:30
^^ Именно това, че не си специална, нито с нищо по-интересна от останалите потребители във форума ... Ето защо нямаш никакво право да обиждаш и да говориш колкото да не заспиш ... ;)
Едит: Мнението си е мнение - ок, казвай го ;) Аз ако трябва да изкажа мнението си за тебе ..едва ли бих използвала много ласкави думички ;)

Кажи си го де. Не би ме обидила с нищо,понеже ти самата си Нищо за мен.
А ти? Чувстваш ли се обидена? Ако не...какво те кара да ми обръщаш внимание?

Защото точно хора като теб не обичам ;) Има ли смисъл да се повтарям каква си ? :?

И хора като теб не са ми особено приятни,но ги има.
Еми не няма смисъл...без значение е. Каквото и да кажеш ти или който и да е друг,няма да придаде важност (за мен) ...знам каква съм и това няма да се промени. (Със сигурност не се се мисля за тази,за която ме мислиш ти.)

Виж сега .. ако наистина толкова не те интересуваше мнението на останалите едва ли в момента щяхме да водим този разговор ;) Има си хора, които ще те свалят на земята и тогава ще погледнеш около себе си и ще видиш света от една доста различна гледна точка от твоята ;)

Kostadin_682
08-24-2009, 22:33
С какво си повече от обикновенните хора?

ShtrudeL
08-24-2009, 22:33
^^ Именно това, че не си специална, нито с нищо по-интересна от останалите потребители във форума ... Ето защо нямаш никакво право да обиждаш и да говориш колкото да не заспиш ... ;)
Едит: Мнението си е мнение - ок, казвай го ;) Аз ако трябва да изкажа мнението си за тебе ..едва ли бих използвала много ласкави думички ;)

Кажи си го де. Не би ме обидила с нищо,понеже ти самата си Нищо за мен.
А ти? Чувстваш ли се обидена? Ако не...какво те кара да ми обръщаш внимание?

Защото точно хора като теб не обичам ;) Има ли смисъл да се повтарям каква си ? :?

И хора като теб не са ми особено приятни,но ги има.
Еми не няма смисъл...без значение е. Каквото и да кажеш ти или който и да е друг,няма да придаде важност (за мен) ...знам каква съм и това няма да се промени. (Със сигурност не се се мисля за тази,за която ме мислиш ти.)

Виж сега .. ако наистина толкова не те интересуваше мнението на останалите едва ли в момента щяхме да водим този разговор ;) Има си хора, които ще те свалят на земята и тогава ще погледнеш около себе си и ще видиш света от една доста различна гледна точка от твоята ;)

Ако тези хора можеха да го направят с думите си,отдавна...вярвай ми много отдавна щях да съм "свалена" на Земята (кавички...да...всъщност аз съм си на нея...не разбирам защо употреби този израз). Е...дали ме интересуват думите им?

DemonchY
08-24-2009, 22:35
чакай, чакай само да обобщим...
:shock: начи ти казваш че "ние - нормалните" имаме еднотипни мнения и казваме едно и също и в крайна сметка гледните ни точки са милиони? :? :o
:razz: писа 1 милион реда, поетесо такава, всичките са с едно и също и имаш около 2 смислени израза :lol: хубавото е поне че такива като Hilary_ си играят малко повече за да те нацепят за почти всичко казано от теб, за което аз лично и благодаря :grin:
На някои хора им е скучно в 2 през нощта и пишат теми, вкисвайки се от живота... ми твари се колкото искаш на бас че утре ше тръгнеш с някоя "нацепена батка" ше облечеш Адидаса и ше са връткаш насам натам и на бас че половината неща които каза не са верни, както казаха за това за споделянето - щом споделяш с човек от форум смятай за кво си говорим... :lol: :lol:
И, за бога, стига с тва "клише", "клиширано", "клишарка" и не знам си кво още че ми се вдлъбнаха т*пките само да я чувам тая дума :-x

Добре. Глупав/а си.
Смешно ми е. В същото време съжалявам всички като теб.
И как да не се повтарям като кухите ви глави не осмислят и не попиват нищо.
хах добре имам т*пки, но не се знае дали съм момиче или момче :grin: :grin:
освен това не съм си играл да чета сички дето са писали само някои коментари :-P
а и добре че ме съжаляваш, толкова се нуждая от това ... винаги съм искал да бъда като теб, силен по-характер, човек който не се отказва от живота, този който говори само смислени неща и никога не се повтаря като "нормалните" :razz: :razz:

Радвам се. Дано се оправиш и никой да не те съжалява.
еххх дано дано... че дотогава само ше ми хлътват м*дурите от тебе :lol: :lol:

Priceless
08-24-2009, 22:35
^^ Такъв е израза, мозък гениален!! И не ти говоря с думи да го направят ;)

w0sh
08-24-2009, 22:37
Въдворявам мир сега!

*въдвор, въдвор*

Това не е спорене, просто размяна на обиди.
Ааамаха , не ви отива на годините.

ShtrudeL
08-24-2009, 22:38
С какво си повече от обикновенните хора?


Под "повече" можеш да разгледаш много много неща,не само мислене и държание.

Priceless
08-24-2009, 22:38
Въдворявам мир сега!

*въдвор, въдвор*

Това не е спорене, просто размяна на обиди.
Ааамаха , не ви отива на годините.

Не почнах аз с обидите :shock:

ShtrudeL
08-24-2009, 22:40
чакай, чакай само да обобщим...
:shock: начи ти казваш че "ние - нормалните" имаме еднотипни мнения и казваме едно и също и в крайна сметка гледните ни точки са милиони? :? :o
:razz: писа 1 милион реда, поетесо такава, всичките са с едно и също и имаш около 2 смислени израза :lol: хубавото е поне че такива като Hilary_ си играят малко повече за да те нацепят за почти всичко казано от теб, за което аз лично и благодаря :grin:
На някои хора им е скучно в 2 през нощта и пишат теми, вкисвайки се от живота... ми твари се колкото искаш на бас че утре ше тръгнеш с някоя "нацепена батка" ше облечеш Адидаса и ше са връткаш насам натам и на бас че половината неща които каза не са верни, както казаха за това за споделянето - щом споделяш с човек от форум смятай за кво си говорим... :lol: :lol:
И, за бога, стига с тва "клише", "клиширано", "клишарка" и не знам си кво още че ми се вдлъбнаха т*пките само да я чувам тая дума :-x

Добре. Глупав/а си.
Смешно ми е. В същото време съжалявам всички като теб.
И как да не се повтарям като кухите ви глави не осмислят и не попиват нищо.
хах добре имам т*пки, но не се знае дали съм момиче или момче :grin: :grin:
освен това не съм си играл да чета сички дето са писали само някои коментари :-P
а и добре че ме съжаляваш, толкова се нуждая от това ... винаги съм искал да бъда като теб, силен по-характер, човек който не се отказва от живота, този който говори само смислени неща и никога не се повтаря като "нормалните" :razz: :razz:

Радвам се. Дано се оправиш и никой да не те съжалява.
еххх дано дано... че дотогава само ше ми хлътват м*дурите от тебе :lol: :lol:

Ахм. Като изключим простотията,която казват повечето понеже не могат да се защитят с друго....не каза нищо умно.

w0sh
08-24-2009, 22:41
Не е важно кой е почнал.
Просто край.

Kostadin_682
08-24-2009, 22:41
С какво си повече от обикновенните хора?


Под "повече" можеш да разгледаш много много неща,не само мислене и държание.
Държанието ти е под всякаква критика... просто четейки прекрасните ти смислени теми... айде няма да говоря повече... :razz:
А пък за мисленети ти... :lol:

Priceless
08-24-2009, 22:42
Не е важно кой е почнал.
Просто край.

Добре. Аз спирам. Заради тебе само 8-)

ShtrudeL
08-24-2009, 22:47
С какво си повече от обикновенните хора?


Под "повече" можеш да разгледаш много много неща,не само мислене и държание.
айде няма да говоря повече... :

Айде...

w0sh
08-24-2009, 22:51
Осъзнавате ли че наговорихте 8 страници глупости.

трябва да ви е срам.

Kostadin_682
08-24-2009, 22:52
Осъзнавате ли че наговорихте 8 страници глупости.

трябва да ви е срам.
Аз, срам и пари нямам 8-)

DemonchY
08-24-2009, 22:54
Ахм. Като изключим простотията,която казват повечето понеже не могат да се защитят с друго....не каза нищо умно.
:razz: :razz: Слава богу че ти казваш умни неща...
П.С. къде остана темата за моите т*пки :D :D

DemonchY
08-24-2009, 22:56
П.С.2 "Прах и бутилка мастило"
Май си ошмъркала праха и си гаврътнала бутилката малстило а :smt030 :smt033

Hilary_
08-24-2009, 22:56
Осъзнавате ли че наговорихте 8 страници глупости.

трябва да ви е срам.

аз нямам срам ... 8)
и ако за тебе са глупости ... не ги чети ама си ги прочел нали ?? :-o

w0sh
08-24-2009, 22:56
Демончо айде спри се мойто момче.

w0sh
08-24-2009, 22:57
Осъзнавате ли че наговорихте 8 страници глупости.

трябва да ви е срам.

аз нямам срам ... 8)
и ако за тебе са глупости ... не ги чети ама си ги прочел нали ?? :-o

За какво ми е да чета простотии.
Ако в тях откривате смисъл, то аз ви съжалявам.

DemonchY
08-24-2009, 22:57
Спирам се сори човек ... просто ме изби на лигавене
Няма повече! :?

Hilary_
08-24-2009, 22:59
Осъзнавате ли че наговорихте 8 страници глупости.

трябва да ви е срам.

аз нямам срам ... 8)
и ако за тебе са глупости ... не ги чети ама си ги прочел нали ?? :-o

За какво ми е да чета простотии.
Ако в тях откривате смисъл, то аз ви съжалявам.

и аз те съжалявам, че говориш за нещо, което дори не си прочел ...

и после ние сме били повърхностните ... :? :?

ShtrudeL
08-25-2009, 07:16
*емотка - много в едно*

Adda
08-25-2009, 08:41
Сега ще ти кажа нещо много неклиширано. Глезено момиченце си ти. Твърде много си получвала от живота и все хубаво. Не пиши 'ама аз много страдах', защото не знаеш какво е да страдаш много. Видяла си прекрасния живот или си направила своя такъв, без клишетата, с разнообразието, така както на теб ти харесва, защото е нямало какво да ти попречи. Тъпата ти тема, ти какви други коментари очакваш? Ако искаш паметник ще ти вдигнем...

Niakoitam
08-25-2009, 09:30
ShtrudeL мислех че съм те разбрал, но май наистина вече започвам да се чудя дали е така. Какво е това бунтарско поведение към всичко и всички с леко показващ се на повърхността нарцисизъм. Да, много от хората мислят твърде еднакво, да, има и по различмо мислещи или
различни,които често са отхърлени от обществото, защото са различни. За някой идеи може да те освидетелстват като луд. Ако си различен може да те изолират и да останеш сам. Но дори и ти, проповядвайки подобни идеи не можеш да разбереш че с недоволството си към всички и всичко правиш по изкуствен начин да си различна. Не защото си, а защото по този начин искаш да се отскубнеш от масата. Трябва малко толеранс. Опитай се да гледаш и през чуждите очи колкото и
трудно и безмислено да ти се струва това действие.Няма смисъл да се правиш на нещо повече от останалите. Не слагай всички под общ знаменател. Опитай се да погледнеш през техните очи и да ги разбереш (колкото и да ти е неприятно). Мен например ми е неприятно и затова избягвам да го правя, да гледам през очите на курви, курвари,лъжци, крадци, убийци, но като го направя все пак отчасти разбирам тяхната позиция. Избягвам обаче да го правя, защото това е против моите принципи и ако го правя по-често може и да възприема позициите им и да стана като тях. А не искам. Стига да не желая да погледна през нечия гледна точка е много лесно. Затварям се и изобщо не правя опити за това. Много по-лесно е да гледаш нещата само от своята позиция отколкото от няколко.Да няма нищо лошо в това да се бунтуваш против нещо, но това да мрънкаш против всички и всичко не си е работа.Понякога, когато гледаш много позици едновременно се налага и да избереш една, което си е доста трудно. Мога да кажа че отчасти те разбирам. Отчасти разбирам също и позициите на противниците ти.
Например ти каза емотата. Погледни през техните очи. Малко по чувствителни хора с не чак толкова силна психика и може би с по-лош живот. На никой живота не е еднакъв. На едни е един, а на други съвсем друг.Едни са заобиколени от лукс, други тънат в нищета. Едни имат приятели, други нямат.Едни се радват на любов други не.Едни са здрави други не.Едни спортуват, други не. и т.н.. Затова всички сме толкова различни един от друг макар и понякога да се стремим да
мислим и да сме едно общо с цялата маса просто за да не бъдем отхвърлени.Какво ти пречат на теб в случая емотата. Така са решили така правят? Нещо да са ти направили? Или просто се вписваш в масата на мразещите емотата...и ти не знаеш защо?Защо трябва да мразим непременно? Защо трябва да се делим на тъпи, умни, можещи, неможещи, грамотни, неграмотни, раси, религии, националностти, стилове музика и т. н.. Та нима не сме всички хора от една
планета макар и някога различни в своите рабирания и схващания опитвайки се да се нагодим към разбиранията на масата. Да, дори мога да рабера и хората, които мразят като скинари, убийци, крадци, изнасилвачи...но не искам, защото ме дранят и не искам да им размишлявам по позициите, защото все още съм нямал възможност на практика да си тествам принципите.
И да може да има прозрачни хора, може и да има такива, които се правят на такива, а може и да има такива, които показват това, което искат другите да видят.
Ще ти дам пример с мен. Дори и аз не се познавам напълно, защото спрямо различните хора и условия се държа различно. Може да съм тих и мълчалив и да гледам срамежливо.мога да не се чувствам на мястотот си, мога да говоря без никой да може да ми затвори устата, мога да съм вулгарен и да ръся простотии, мога да се напивам като животно, мога и да не близна алкохол.
Дори понякога мога да съм нагъл или рядко, но все пак да си отстоявам позициата с нокти и зъби или просто да си мълча и да се правя на съгласен със всичко. Мога и да лицемернича в името на
приятелството и добрите отношения. Това съм го правил. Не знам какво още мога да правя.
Различните хора ме познават като различен човек и някой се изненадват като видят човека, които на тях не съм показал,а на други да.И въпреки това изключително, ама изключително малко хора
знаят моята същност, моите чувства, мечти, разсъжедения, странности, дори и някои по странни случки както и много други неща, защото аз понякога дори и неосъзнато се стремя да се смеся с масата колкото и да ми струва това. Да аз например вярвам в свръхестественото, в сънищата, не се притеснявам да говоря за смъртта, но както казах няколко човека ме познават като такъв какъвто съм и с тях не съм се виждал нокога на живо(да кажа момичета са), защото когато
заговориш за нещо по различно от общите разбирания или те гледат насмешливо или отклоняват тематата, или ти казват че това са фантасмагории или просто те пращат в най-близката лудница
да ходиш да се лекуваш. Някои хора издържат тези нападки. Аз не съм от тях и затова гледам да се смеся възможно най-добре с масата. Не ме интересува например че при опит за тълкуване на
собственият ми сън, един в един форум за сънища ме нарече лунатик и ме нахрани със Salvinia Divinorum, но да ми го каже лице в лице това някой познат или близък на когото държа или да ме освидетелстват половината ми град няма да ми е много приятно така че си трая.

totik
08-25-2009, 10:37
...Почти никой никога не сваля маската си. Хората имат много маски. Аз също...Можеш да ги сваляш и слагаш когато си поискаш,но го прави добре. Можеш да показваш лицето си под маската...,но никога не я сваляй напълно.

А замисляли ли сте се защо хората си слагат маски?

ShtrudeL
08-25-2009, 10:53
Сега ще ти кажа нещо много неклиширано. Глезено момиченце си ти. Твърде много си получвала от живота и все хубаво. Не пиши 'ама аз много страдах', защото не знаеш какво е да страдаш много. Видяла си прекрасния живот или си направила своя такъв, без клишетата, с разнообразието, така както на теб ти харесва, защото е нямало какво да ти попречи. Тъпата ти тема, ти какви други коментари очакваш? Ако искаш паметник ще ти вдигнем...

Хайде компетентната,като не знаеш не ми казвай,че съм глезена?
Под "хубав живот и получаване на всичко" влиза ли това баща ти да почине,когато си още малък например? Наистина - прекрасен живот човече. И все пак не се оплаквам от това нали? Моя живот си е мой и няма нищо общо с клонингите както ги нарича w0sh.
Разбирачи. х)
Наистина е хубаво да теглиш една майна на всички. ^

ShtrudeL
08-25-2009, 10:54
...Почти никой никога не сваля маската си. Хората имат много маски. Аз също...Можеш да ги сваляш и слагаш когато си поискаш,но го прави добре. Можеш да показваш лицето си под маската...,но никога не я сваляй напълно.

А замисляли ли сте се защо хората си слагат маски?

Защото са страхливи да бъдат себе си.

Adda
08-25-2009, 11:19
На такива като теб им е най-лесно да теглят една майна на всичко, права си. :)

ShtrudeL
08-25-2009, 11:21
На такива като теб им е най-лесно да теглят една майна на всичко, права си. :)

О,не на всичкО. На всичкИ. (с изключение на хората които обичам) ^^

Nellynka
08-25-2009, 11:22
На такива като теб им е най-лесно да теглят една майна на всичко, права си. :)

О,не на всичкО. На всичкИ. (с изключение на хората които обичам) ^^

Че те не са ли еднакви и клиширани ?!?! :shock: :shock: :-o

Adda
08-25-2009, 11:22
ами тогава като те интересуват само хората, които обичаш, какво ти пука за фалша извън приятелския ти кръг... ?

ShtrudeL
08-25-2009, 11:23
На такива като теб им е най-лесно да теглят една майна на всичко, права си. :)

О,не на всичкО. На всичкИ. (с изключение на хората които обичам) ^^

Че те не са ли еднакви и разнообразни ?!?! :shock: :shock: :-o

Не съвсем. ^^

w0sh
08-25-2009, 11:23
Абе защо всички толква много се засегнаха от тази тема. Нападате Щрудела като стадо хиени.
По спокойно. имате си мнение, ама то това грубо изразяване не е нормално.

Nellynka
08-25-2009, 11:25
На такива като теб им е най-лесно да теглят една майна на всичко, права си. :)

О,не на всичкО. На всичкИ. (с изключение на хората които обичам) ^^

Че те не са ли еднакви и разнообразни ?!?! :shock: :shock: :-o

Не съвсем. ^^

Да обобщя - тези които обичаш не са еднакви и клиширани , а тези които не ги познаваш въобще - са. Бре бре бре.. :-o

w0sh , спорим де , какъв е проблема сега :-o А и не е грубо,тя има мнение ... ние също.

w0sh
08-25-2009, 11:27
Това не е спор поради 2 причини.

1-во :не се изразяват доводи, само се дискредитира опонента
2-ро :епитетите преобладават над всичко останало.

Nellynka
08-25-2009, 11:29
Ами какво вървиш само и въдворяваш ред :o Изказвам се по темата и говоря с автора, не съм се обърнала към теб.

Adda
08-25-2009, 11:30
Ами какво вървиш само и въдворяваш ред :o Изказвам се по темата и говоря с автора, не съм се обърнала към теб.
Да бе, w0sh, също само си говори с теб =)

w0sh
08-25-2009, 11:30
Ако искате ще въдворявам ред човешки, а мога и мода да викна.
Опитвам се да ви усмиря за ваше добро, защото страничен човек ще ви се смее.
И не ми казвайте че няма да ви пука.

По темата: аз моето мнение съм го изказал.

Nellynka
08-25-2009, 11:32
Добре , спирам.Аз и без това от вчера се смея на идиотизмите на Щрудела. :x

haritov
08-25-2009, 11:35
Добре , спирам.Аз и без това от вчера се смея на идиотизмите на Щрудела. :x

То от много смях може да се задавиш!

И какво си мислите бе?

Тук оаквам темите какво ще ме стигате ли?

Внимавайте в картинката ши въ плющя!

totik
08-25-2009, 11:35
...Почти никой никога не сваля маската си. Хората имат много маски. Аз също...Можеш да ги сваляш и слагаш когато си поискаш,но го прави добре. Можеш да показваш лицето си под маската...,но никога не я сваляй напълно.

А замисляли ли сте се защо хората си слагат маски?

Защото са страхливи да бъдат себе си.

Точно така,но не само отделните личности са виновни за това.Неведнъж съм казвал че живеем в много затворено общество-дори социопатско бих казал.А на някои хора препоръчвам вместо да нападат авторката да помислят първо над думите й :)

ShtrudeL
08-25-2009, 11:38
На такива като теб им е най-лесно да теглят една майна на всичко, права си. :)

О,не на всичкО. На всичкИ. (с изключение на хората които обичам) ^^

Че те не са ли еднакви и разнообразни ?!?! :shock: :shock: :-o

Не съвсем. ^^

Да обобщя - тези които обичаш не са еднакви и клиширани , а тези които не ги познаваш въобще - са. Бре бре бре.. :-o

w0sh , спорим де , какъв е проблема сега :-o А и не е грубо,тя има мнение ... ние също.

Какво разбираш под "познаване"?

Nellynka
08-25-2009, 11:38
Добре , спирам.Аз и без това от вчера се смея на идиотизмите на Щрудела. :x

То от много смях може да се задавиш!

И какво си мислите бе?

Тук оаквам темите какво ще ме стигате ли?

Внимавайте в картинката ши въ плющя!

О,извинявай,а това с каква цел беше?
:-o

Ти няма ли кой да "плющиш" ?

Nellynka
08-25-2009, 11:40
На такива като теб им е най-лесно да теглят една майна на всичко, права си. :)

О,не на всичкО. На всичкИ. (с изключение на хората които обичам) ^^

Че те не са ли еднакви и разнообразни ?!?! :shock: :shock: :-o

Не съвсем. ^^

Да обобщя - тези които обичаш не са еднакви и клиширани , а тези които не ги познаваш въобще - са. Бре бре бре.. :-o

w0sh , спорим де , какъв е проблема сега :-o А и не е грубо,тя има мнение ... ние също.

Какво разбираш под "познаване"?

Ами ти познаваш например 300 човека , от които си правиш изводи че всички са еднакви и еднообразни.

Както и да е.

Казах че спирам.

haritov
08-25-2009, 11:45
Добре , спирам.Аз и без това от вчера се смея на идиотизмите на Щрудела. :x

То от много смях може да се задавиш!

И какво си мислите бе?

Тук оаквам темите какво ще ме стигате ли?

Внимавайте в картинката ши въ плющя!

О,извинявай,а това с каква цел беше?
:-o

Ти няма ли кой да "плющиш" ?

То от имане глава не боли!

Знам,че ти се иска ама не те харесвам!

kindergarden
08-25-2009, 11:48
Добре , спирам.Аз и без това от вчера се смея на идиотизмите на Щрудела. :x

То от много смях може да се задавиш!

И какво си мислите бе?

Тук оаквам темите какво ще ме стигате ли?

Внимавайте в картинката ши въ плющя!

О,извинявай,а това с каква цел беше?
:-o

Ти няма ли кой да "плющиш" ?

То от имане глава не боли!

Знам,че ти се иска ама не те харесвам!смешник! една единствена да ти пусне и ти да и биеш шута 8-)

haritov
08-25-2009, 11:48
Добре , спирам.Аз и без това от вчера се смея на идиотизмите на Щрудела. :x

То от много смях може да се задавиш!

И какво си мислите бе?

Тук оаквам темите какво ще ме стигате ли?

Внимавайте в картинката ши въ плющя!

О,извинявай,а това с каква цел беше?
:-o

Ти няма ли кой да "плющиш" ?

То от имане глава не боли!

Знам,че ти се иска ама не те харесвам!смешник! една единствена да ти пусне и ти да и биеш шута 8-)

Аз на тебе като ти го бих радваш ли се?

Nellynka
08-25-2009, 11:49
То от имане глава не боли!

Знам,че ти се иска ама не те харесвам!

Мога само да ти кажа,че чувставата ни /това че не ме харесваш/ съвпадат НАПЪЛНО с моите спрямо теб.

Ако обичаш спести изключително "интелигентния" си отговор като ми цитираш мнението...
...
а ако не обичаш - майната ти.

kindergarden
08-25-2009, 11:50
Добре , спирам.Аз и без това от вчера се смея на идиотизмите на Щрудела. :x

То от много смях може да се задавиш!

И какво си мислите бе?

Тук оаквам темите какво ще ме стигате ли?

Внимавайте в картинката ши въ плющя!

О,извинявай,а това с каква цел беше?
:-o

Ти няма ли кой да "плющиш" ?

То от имане глава не боли!

Знам,че ти се иска ама не те харесвам!смешник! една единствена да ти пусне и ти да и биеш шута 8-)

Аз на тебе като ти го бих радваш ли се?в кой сън е било това бе слънце 8-)

haritov
08-25-2009, 11:52
Добре , спирам.Аз и без това от вчера се смея на идиотизмите на Щрудела. :x

То от много смях може да се задавиш!

И какво си мислите бе?

Тук оаквам темите какво ще ме стигате ли?

Внимавайте в картинката ши въ плющя!

О,извинявай,а това с каква цел беше?
:-o

Ти няма ли кой да "плющиш" ?

То от имане глава не боли!

Знам,че ти се иска ама не те харесвам!смешник! една единствена да ти пусне и ти да и биеш шута 8-)

Аз на тебе като ти го бих радваш ли се?в кой сън е било това бе слънце 8-)

Аз ко ти казах да спреш да ме наричаш слънце не съм ти никакъв вече!

haritov
08-25-2009, 11:53
То от имане глава не боли!

Знам,че ти се иска ама не те харесвам!

Мога само да ти кажа,че чувставата ни /това че не ме харесваш/ съвпадат НАПЪЛНО с моите спрямо теб.

Ако обичаш спести изключително "интелигентния" си отговор като ми цитираш мнението...
...
а ако не обичаш - майната ти.

Нормално е да се ядосаш следкато те резнат.Разбирам те!

kindergarden
08-25-2009, 11:54
Добре , спирам.Аз и без това от вчера се смея на идиотизмите на Щрудела. :x

То от много смях може да се задавиш!

И какво си мислите бе?

Тук оаквам темите какво ще ме стигате ли?

Внимавайте в картинката ши въ плющя!

О,извинявай,а това с каква цел беше?
:-o

Ти няма ли кой да "плющиш" ?

То от имане глава не боли!

Знам,че ти се иска ама не те харесвам!смешник! една единствена да ти пусне и ти да и биеш шута 8-)

Аз на тебе като ти го бих радваш ли се?в кой сън е било това бе слънце 8-)

Аз ко ти казах да спреш да ме наричаш слънце не съм ти никакъв вече!а значи си ме сънувал в някой мокър сън..милият...събуди се жалко нали 8-)

ShtrudeL
08-25-2009, 11:55
Добре , спирам.Аз и без това от вчера се смея на идиотизмите на Щрудела. :x

То от много смях може да се задавиш!

И какво си мислите бе?

Тук оаквам темите какво ще ме стигате ли?

Внимавайте в картинката ши въ плющя!

О,извинявай,а това с каква цел беше?
:-o

Ти няма ли кой да "плющиш" ?

То от имане глава не боли!

Знам,че ти се иска ама не те харесвам!смешник! една единствена да ти пусне и ти да и биеш шута 8-)

Аз на тебе като ти го бих радваш ли се?в кой сън е било това бе слънце 8-)

Аз ко ти казах да спреш да ме наричаш слънце не съм ти никакъв вече!а значи си ме сънувал в някой мокър сън..милият...събуди се жалко нали 8-)

Да си направим пирамидка от цитати.

Nellynka
08-25-2009, 11:56
То от имане глава не боли!

Знам,че ти се иска ама не те харесвам!

Мога само да ти кажа,че чувставата ни /това че не ме харесваш/ съвпадат НАПЪЛНО с моите спрямо теб.

Ако обичаш спести изключително "интелигентния" си отговор като ми цитираш мнението...
...
а ако не обичаш - майната ти.

Нормално е да се ядосаш следкато те резнат.Разбирам те!

Ти явно не си виждал ядосана жена...ако си мислиш че съм се ядосала... :D :-o Язък ти за годините.
Пък и не си струва да се ядосвам,че си ме "резнал" , нямам мерак за нищо с теб :) .Аз не искам да ме разбираш.Под нивото си ми.

Приятен ден.

haritov
08-25-2009, 12:00
То от имане глава не боли!

Знам,че ти се иска ама не те харесвам!

Мога само да ти кажа,че чувставата ни /това че не ме харесваш/ съвпадат НАПЪЛНО с моите спрямо теб.

Ако обичаш спести изключително "интелигентния" си отговор като ми цитираш мнението...
...
а ако не обичаш - майната ти.

Нормално е да се ядосаш следкато те резнат.Разбирам те!

Ти явно не си виждал ядосана жена...ако си мислиш че съм се ядосала... :D :-o Язък ти за годините.
Пък и не си струва да се ядосвам,че си ме "резнал" , нямам мерак за нищо с теб :) .Аз не искам да ме разбираш.Под нивото си ми.

Приятен ден.

Аз се сещам за 2 причини да ме псуваш

1 ядосана си

2 селянка си :D

haritov
08-25-2009, 12:01
Добре , спирам.Аз и без това от вчера се смея на идиотизмите на Щрудела. :x

То от много смях може да се задавиш!

И какво си мислите бе?

Тук оаквам темите какво ще ме стигате ли?

Внимавайте в картинката ши въ плющя!

О,извинявай,а това с каква цел беше?
:-o

Ти няма ли кой да "плющиш" ?

То от имане глава не боли!

Знам,че ти се иска ама не те харесвам!смешник! една единствена да ти пусне и ти да и биеш шута 8-)

Аз на тебе като ти го бих радваш ли се?в кой сън е било това бе слънце 8-)

Аз ко ти казах да спреш да ме наричаш слънце не съм ти никакъв вече!а значи си ме сънувал в някой мокър сън..милият...събуди се жалко нали 8-)


за 4 часа сън на ден идва ли имам време да сънувам

ShtrudeL
08-25-2009, 12:02
Под нивото си ми.

Приятен ден.[/b]

брей...

w0sh
08-25-2009, 12:02
Хубаво ще е да имаше мод онлайн че да и тегли един ключ на тая тема.

Punisherrr
08-25-2009, 12:25
Затваряме цирка сега.