PDA

View Full Version : забърках каша и не мога да реша



Black_Witch
08-24-2009, 01:45
Момиче на 21 години съм , преди около 8 месеца тръгнах с едно момче (нека го наречем Мишо) ,който е на 19 години. В началото бе по-скоро на шега , харесваше ми на външност , но не беше някаква кой знае каква тръпка . Постепенно се опознахме и много се привързах към него. Наистина е страхотен човек , третира ме страхотно ..абе супер душичка е и е много красив. всички момичета се обръщат след него . Той е много силно влюбен в мен и като цяло обърна гръб на всичко в живота си и се отдаде изцяло на тази връзка.От около 2 месеца живэм заедно, ты като се наложи (но това е друга тема).
Всичко е супер , разбираме се много и т.н.
Проблемът дойте неочаквано обаче. Една вечер бях излязла с приятелка на диско и тя ме запозна с нейни приятели, с които се бях виждала преди в заведението ,в което се събираме всяка вечер, но не ги познавах лично . Планът беше да отидем заедно към дискотеката. Съотвенно аз забелязах едно от момчетата (ще го нарека Боби,също на 21) - на външност точно мой тип - като начин на обличане , държание , маниери .. всичко . Не съм търсила нищо - просто го сметнах за привлекателен , принципно не се заглеждам по други момчета ако съм във връзка, мразя и еднодневни изживявания , не съм била с никой просто за една вечер .Просто ми стана интересен заради начинът , по който се е облякъл и се държеше - определено беше много различен . Та в диското всички си избухвала , а само аз и Боби стояхме и скучаехме, не знам как стана но почнахме да си лафим , всичко беше точно .Сметнах го за готин човек. Както и да е .
Следващият път се видяхме отново в това заведение и те поканиха всичките ни приятели на парти у тях - те живеят 3 момчета заедно на квартира и ние отидохме . Беше весело ,започанахме да се опознаваме с всички и много си допаднахме като хора. Постепенно купоните , събиранията и тн зачестиха много. Понякога отивах с приятелят ми , понякога с друга компания , а понякога сама . Беше забавно и весело с тях .
Една вечер обаче се сдигна до момент в една Априлска вечер .. не помня дори как и какво се случи точно (малко ми беше шоково ),но с Боби се целунахме. Реших да игнорирам всичко и тн , какво е значението , че някакво момче ти харесва ,след като до теб е Мишо - момчето мечта за всяко момиче .
Въпросът е ,че явно за Боби не беше така.Той също си имаше приятелка, която учи много далече. Още на следващият ден започна да ми пише смс-и и вечерта дори дойте да ме види в заведението , където ходим ( а той и приятелите му принципно идваха 1 път в седмицата ).
Знам как звучи на много от вас историята до тук , но .. не е съвсем така.
Та от тогава се почнаха смс-и всеки ден от страна на Боби, обясняваше ми колко съм различна за него и как не разбира какво се случва и никога не му се е случвало подобно нещо. Аз му отговарях ,че не му вярвам и тн.Но започнах да чувствам нещо много силно към него , не спирах да мисля за него и тн
Продължихме да се виждаме по партита, отново с приятелят ми (на когото не бях казала нищо за случилото се) или сама. Стигна се много пъти до моменти , в които нямаше къде да легна да спя и оставах в едно легло с Боби .. от Април месец до сега - Август... може би се е случило поне 10 пъти да спим в едно легло, съвсем сами - никога не ме е и докоснал даже. Единствено целувки и гушкане и това е . Не се е опитвал да спи с мен , не ми е говорил даже нищо по въпроса . Държи се с огромно уважение към моята и своята връзка. Колкото до неговата ..един ден започнах да го разпитвам за нея. Оказа се , че той за 21 години е имал 2 приятелки , само със сегашната е спал и са заедно от около 5 години ,никога не й е изневерявал . Но просто разстоянието малко по малко е убило чувствата му към нея ,но като цяло не смэ да скъса с нея засега поради ред причини.
Объркана съм просто .. имам много силни чувства към него , явно и той към мен .Мисля, че беше точно като любов от пръв поглед и за двама ни. Никога не сме правили секс и тн . Просто и на двамата ни е супер готино просто дори когато сме в една стая или от един поглед..От друга страна е приятелят ми , който е кажи речи вманиачен по мен , много държа на него и съм привързана , но не е същото , като това ,което изпитвам към Боби - само като ме погледне и усещам тръпки в корема и навсякъде.И двамата споделяме нещо специално и различно един към друг. И с Мишо и с Боби станах много близка и не знам какво да правя сега.. не мога да се откажа нито от единият , нито от другият.Уважавам много Мишо , близки сме - но просто никога не съм се чувствала влюбена , не искам да го нараня , наистина. Ако можех бих загърбила себе си и чувствата си към Боби , за да не нараня Мишо . Но в един момент почвам да се замислям за предишни връзки, в които винаги съм се пренебрегвала и половинката ми е била на пиадестал . Чувствам ,че най-доброто за всички ни е просто да скъсам с Мишо , и да оставя Боби сам да реши дали ще е с мен официално или ще си остане с приятелката си но и това не мога да направя .. много ми е гадно и криво. Сигурно цялата история звучи много кофти и си мислите ,че съм супер гадна кучка, за да правя така.. но ако можеше разумът да заповяда на сърцето ми - и аз щях да се съглася. Защото точно тук се борят разумът - Мишо и сърцето - Боби. Не знам.. наистина съм объркана. Има ли смисъл да загърбя чувствата си ,за да не нараня някого или е по-добре да сложа край на връзка , в която не мога да съм на 100% искрена и убедена.. и как можеш да направиш някого щастлив ако ти самият не си убеден какво изпитваш към този човек ?
Надявам се не ме мислите за кякаква супер гадна курва , това е най-краткият вариянт на цялата история и може би няма да се разбере точно от някои хора. Но .. един път се живэ ,нали ? Вие какво мислите по въпросът ? :( :( :(
p.s. извинявам се за правописът , но ползвам много куц онлайн кирилизатор

l0lz
08-24-2009, 01:53
Mного си зле, честно.. Вземи се стегни малко, че като те гледам си точно няква флиртаджийка. Имаш си сериозен приятел и се целуваш с друг, пък и после ше спиш в на тоя Боби леглото. Аре не сте правили нищо, ама кво е тва: "само целувки и гушкане"? Точно се държиш кат някоя пачавра.

Black_Witch
08-24-2009, 02:01
да, точно това очаквах да чуя. не съм такъв човек , наистина . не е просто някакъв случаен човек за мен и там е въпросът . ако беше просто щото някакъв тип ми харесва - нямаше да си имам приятел и нямаше да пускам тема.

sweet4esf
08-24-2009, 02:08
да, точно това очаквах да чуя. не съм такъв човек , наистина . не е просто някакъв случаен човек за мен и там е въпросът . ако беше просто щото някакъв тип ми харесва - нямаше да си имам приятел и нямаше да пускам тема.


прочетох темата ти мила и мога да ти кажа че съм била в същото положение и те разбирам ..

аз ти предлагам 1во да изчакаш да видиш боби какво мисли да прави с неговата защото 5год не се загърбват ей така :?

и след това реши какво ТИ искаш какво СЪРЦЕТО ТИ ИСКА но вмимавай

от два стола да не останеш на земята защото НЕ МОЖЕШ ДА БЪДЕШ СИГ ДАЛИ БОБИ ТЕ ПРИЕМА ПО НАЧИНА ПО КОЙТО ТИ НЕГО И ИЗОПЩО ПО НАЧИНА ПО КОЙТО МИШО ТЕ ПРИЕМА затова добре помисли какво ще спечелиш И КАКВО ЩЕ ЗАГУБИШ :)

успех :-)

Python5
08-24-2009, 02:23
аз ти предлагам 1во да изчакаш да видиш боби какво мисли да прави с неговата защото 5год не се загърбват ей така :?
Твърдо против това.

Ако изобщо скъсаш Мишо, но само ако вече си уредила Боби, тогава няма никакъв риск, следователно не ти пука нито за единия, нито за другия и си мръсна, нещастна кyрва, както пише в пост 2.

А иначе ... да си мислила когато си избрала Мишо. Ако влизаш във връзка с презумцията да я зарежеш за първата изникнала възможност ("по-голяма любов"), то отново си онова, което описах в края на предишния абзац.

Абе, с други думи, не ми идва идея за случай, при който не си ... но ти давам шанс да ме опровергаеш.

mArMaLaDkA
08-24-2009, 02:26
Горда съм, че прочетох цяяялата тема. 8-)

Май си с тоя Мишо, защото е такъв и онакъв за другите, а не защото е такъв и онакъв за теб. Така де, мисълта ми е, че се влияеш от това колко готин бил за тая и оная, а всъщност за теб е просто приятелче.
Явно не чувстваш сигурността, от която се нуждаеш и на едно психологическо ниво това е нормално. По принцип, жените се чувстват сигурни в прегръдките на мъже, колкото тях или по-големи.
А Мишо как не е разбрал за цялата история? Живеете заедно, а ти изчезваш по купони сама и оставаш да преспиваш някъде си. Ако ще и най-тъпия да е, би трябвало да му присветне лампичката, да навърже нещата.
Дори и да избереш Боби, не мисля, че можеш да разбереш по някакъв начин дали са скъсали. Ако тя реално живее далеч, наистина е трудно. Имам предвид, той може да ти каже, че са скъсали, а всъщност да си има едно гадже на майната си, и едно тук. Ти си преценяваш в крайна сметка. Само ти си видяла как те гледа, само ти си чула какво ти е казал, само ти си усетила за какво иде реч. Колкото и описателна да е цялата тема, едно е във форум, друго е на живо.
И защо изобщо ти пука какви епитети ще ти се наслагат? Голяма жена вече си станала, оттам следва, че си и по-зряла, а се тревожиш за мнението на едни 13-16-годишни. :?

Seattle
08-24-2009, 02:42
Ако питаш мен взимай Боби, защото говориш за Мишо като приятел а не като гадже, а начина по които говориш за Боби..., личи си че си доста увлечена. Но тва е вариант в който може да се окажеш и сама. Така че "пипай нежно"

fire_cat
08-24-2009, 07:54
По-добре не гледай "момчето мечта" за другите момичета, а се опитай да откриеш "момчето мечта" за себе си. Като гледам май си с тоя Мишо защото той е привързан много към теб и не искаш да го нараниш, ноо това определено ще стане ако нещо между вас с Боби наистина се получи. Ако той се съгласи да направине взаимоотношенията между вас по специални - тогава може и да скъсаш с Мишо. Но те съветвам да не чакаш Боби да каже, че искате да се съберете официално. Просто ако не изпитваш нищо към Мишо сега - скъсай с него, защото по-късно можете и двамата да страдате. Той със сигурност ще го приеме много зле, но така можете да си спестите много проблеми. После ще си свободна и ако Боби изпитва същото към теб - няма да имате пречки.

NamelessRomantic
08-24-2009, 08:25
Ю дисгъст ми.

К**ва :-x.Знаеш че имаш сериозен приятел който дава всичко за теб,и си тръгнала да флиртиш с друг.Какво повече може да се каже?Оправяй се.

LovelyGirl
08-24-2009, 08:31
Най-просто казано : Късаш с Мишо, Боби къса с приятелката си и 2мата се събирате.След като чувствате такива силни неща и двамата, защо продължавате да се измъчвате.Колкото повече чакаш, толкова по-тежко ще го приеме Мишо.Въпреки че и сега няма да е леко.Но ти не го обичаш по онзи начин, по който и той.Така че не се тормозете повече, ами вземете и си подредете нещата.

М/у другото, много е подло, че си му изневерила.Момчето се е държало супер с теб.Да, може да не го обичаш, но поне да беше проявила уважение.Няма значение, направила си го вече, но постъпката ти е доста долна, особено, че и често си спала в едно легло с Боби.И не мога да разбера как за теб целувки и гушкане не е нищо :-o .

totik
08-24-2009, 08:55
l0lz бате като нямаш какво да кажеш по-добре си мълчи.Та по проблема.Влюбена си в едното момче,а към другото имаш само приятелски чувства и не искаш да го нараниш.Въпреки това както ти каза-1 се живее.Бъди с човека когото обичаш.Несправедливо е към другия но живота е такъв.Следвай сърцето си.

l0lz
08-24-2009, 09:00
l0lz бате като нямаш какво да кажеш по-добре си мълчи.Та по проблема.Влюбена си в едното момче,а към другото имаш само приятелски чувства и не искаш да го нараниш.Въпреки това както ти каза-1 се живее.Бъди с човека когото обичаш.Несправедливо е към другия но живота е такъв.Следвай сърцето си. AАХАХ, льольо изобщо не знаеш ккак стоят нещата в тоя живот.

3oPuTy
08-24-2009, 09:22
Историята ти с Боби ми е много позната :) При мен и сегашния ми приятел се случи почти същото нещо,когато тръгнахме :) И смс-ите са същите и държание и всичко :) ,за това ти предлагам да се разделиш с Мишо и да си с Боби (ако и той е съгласен да се раздели с приятелката си) ... Просто няма смисъл да продължаваш да лъжеш Мишо :? - подло е :? А и по начина,по който разказваш историята си личи,че искаш да си с Боби ;)
Успех мацко :-) и после да кажеш к'ва е развръзката :)

Adda
08-24-2009, 09:33
Който сяда на два стола пада на земята. Ако не искаш това да се случи, раздели се бързо с единия и по моя преценка това трябва да е този, в когото не си влюбена, а именно Мишо.

blader
08-24-2009, 09:39
махай го тоя боби...това са глупости...
ще обясня...
имаш момче за което казваш че е твоята мечта...идеал...ок...ама сте заеднотам от незнам си колко време...
това добре...не мислип ли че е нормално за токова време да ти липсва усещането да си влюбена...но влюбена отново...всмисъл...едно е да се влюбиш в някого и друго да го обичаш...тиобичаш мишо...но си влюбена(очевидно...)в боби...
ако тръгнеш с боби(имайи се впредвид природата която демонстрираш че притежаваш...) със сигурност ще срещнепш и някой друг...било то следсгодина-две...няма как...
пак ще ти липсва усещането да си отново влюбена...въпроса е да оцениш това което имаш...
обиччай..постарай се да намериш усещанерто от новооткритата любов с човека с когто си в момчнета...отново...

l0lz
08-24-2009, 09:54
Притежател съм на 130 декара краставици..

:lol: :lol: :lol: :lol: :razz:

Niakoitam
08-24-2009, 10:02
Аз съм ти батко с 2 години. Да не излезне че съм от 13-16 годишните.
Мога да ти кажа едно. Мисли малко повече с главата си. Ти си зряла вече жена, макар и на границата все още между дете и жена и трябва да носиш отговорност за своите решения. Не се дръж като курва, а се вземи в ръце. Сърцето, да сърцето, но понякога е добре да послушаш и разума си. Какви са тия флиртове по време на връзка.
"Ама той ме привлякъл някакси по странно","Ама аз съм спала в едно легло 10 пъти, защото няма къде","Ама не ме е докосвал само сме се целували и гушкали"Стига с тези номерца. Винаги от двата стола се пада на земята, затова вземи се стегни в крайна сметка. Ето заради подобни изпълнения добрите момчета се превръщат в ебачи и плейбой. Защо няма тръпка ли? Защото се държи изключително добре с теб. Защо искаш Боби ли? Защо мисълта че можеш да го отвлечеш на някоя както и при него че той може да те отвлече от някой страшно ви блазни. Що пък да не опитате нещо ново. Както се изрази един потребител в една друга тема "Постоянната манджа омръзва".Използвай акъла си по често.
Да знаеш че всъщност и курвите и курварите(повечето)не мислят че са такива, а просто следват пътят към щастието си според техните разбирания и схващания.
Ще ти напиша само една мисъл пък ти си я тълкувай както искаш.А тя е: "Пътят на добрите намерения често води към Ада".

Thefrostless
08-24-2009, 10:12
Ето заради подобни изпълнения добрите момчета се превръщат в ебачи и плейбой. Защо няма тръпка ли? ".


Нямаш си представа колко си прав. Това е бруталната истина

shmurkam
08-24-2009, 10:25
Авторката да се изясни със себе си. Ако няма никакви чувства към Мишо и я няма "тръпката", по-добре да му каже, отколкото да го мъчи. Но пак да се замисли дали иска да съсипе живота на Мишо, другото момче, май Иво беше и това на неговата приятелка. Живеете заедно, а момчето е било с мацката 5 години. Аз ако съм с някого толкова време, на дали бих си помислила да изтрия 5 години от живота си. Би било подло, ако ги разгиграваш и двамата. В такива моменти най-добре е да останеш сама или просто да погледнеш това, което имаш и да разбереш какво всещност ще загубиш. Хайде успех, голямо момиче си. :)

dif4u1912
08-24-2009, 10:32
Мила не си го зимай толкова присърце това че си спала в неговото легло и че сте се целували.....твоят приятел ако излиза без теб с приятели и щом казваш че всеки се обръща след него е малко вероятно да нямаш рога :? а ако за теб той е всичко това което каза кажи на боби да си гледа работата и си отивай при мишо

mysticinside
08-24-2009, 11:01
Момиче на 21 си и ние които ти пишем сме по малки от тебе погледни само коментарите и прегледай пак поведението си.Не е редно живееш с Мишо.Делите си живота и се поевява някакъв си там дето нит го знаеш какъв е що е и му скачаш в леглото.Както има един коментар изясни се със себе си и ако мислиш да си играеш с момчето Мишо по- добре го остави да не страда защото повярвай ми ако разбере що за човек си....едва ли би му било много приятно.С моя коментар не искам да те съдя а да кажа че просто не си права.Какво като си спала в едно легло с Боби?!Той си има приятелка и я обича примири се с факта че няма да имате сериозна връзка,освен ако на сериозна не му викаш да се виждате и да си спите заедно :) Успех :)

Niakoitam
08-24-2009, 11:03
Ето заради подобни изпълнения добрите момчета се превръщат в ебачи и плейбой. Защо няма тръпка ли? ".


Нямаш си представа колко си прав. Това е бруталната истина

Знам колко съм прав. Само като прочетох написаното от авторката, забележи 21 годишна жена с 5 годишна връзка и си помислих: Ами ако това някога на мен ми се случи? Как ли ще се почувствам? Ще удържа ли барикада да запазя принципите си на добро момче или в яростта си ще ги смажа като нещо съвсем незначително унищожавайки целият си път към тях? Ще издържа ли?Ще мога ли повече да повярвам някога през живота си на друго момиче?

Да имам способността да гледам през чуждите очи. Мога да се поставя на мястото на авторката, мога да се поставя и на мястото на Мишо и на Боби. Може би за всеки ще има болка, но болката за Мишо определено ще е най-силната и ужасяваща. Ако ги познавах и тримата наживо или изобщо можеше и повече неща да кажа.

LovelyGirl
08-24-2009, 11:08
Знам колко съм прав. Само като прочетох написаното от авторката, забележи 21 годишна жена с 5 годишна връзка и си помислих: Ами ако това някога на мен ми се случи? Как ли ще се почувствам? Ще удържа ли барикада да запазя принципите си на добро момче или в яростта си ще ги смажа като нещо съвсем незначително унищожавайки целият си път към тях? Ще издържа ли?Ще мога ли повече да повярвам някога през живота си на друго момиче?

Да имам способността да гледам през чуждите очи. Мога да се поставя на мястото на авторката, мога да се поставя и на мястото на Мишо и на Боби. Може би за всеки ще има болка, но болката за Мишо определено ще е най-силната и ужасяваща. Ако ги познавах и тримата наживо или изобщо можеше и повече неща да кажа.

Прочети пак темата, защото много си се объркал.Боби има 5 годишна връзка, а не авторката.На авторката връзката е 8 месечна, което пак не си е оправдание де.

Niakoitam
08-24-2009, 11:17
Няма какво да го прочета. Ти сама го каза: Това пак не си е оправдание.

Е малко е в полза на авторката и във вреда на нейният пич Боби, който е решил че след 5 години вече може с чиста съвест да зареже гаджето си, но както и да е.

golqmumnik
08-24-2009, 11:21
За пореден път става ясно,че жените не знаят какво искат,а при тебе на тая възраст вече всичко е изгубено.21 годишна пъта 16 годишни с кой тъпкач да бъде-WTF??Според мен си стой сама,така няма да губиш времето на другите

Hilary_
08-24-2009, 12:26
Ето заради подобни изпълнения добрите момчета се превръщат в ебачи и плейбой. Защо няма тръпка ли? ".


Нямаш си представа колко си прав. Това е бруталната истина

++++++++++++++++++++++++

По темата:

Единствено целувки и гушкане и това е .
че то и друго остава ... :? :?

не мога да се откажа нито от единият , нито от другият.
е ще ти се наложи ... :?

да скъсам с Мишо , и да оставя Боби сам да реши дали ще е с мен официално или ще си остане с приятелката си но и това не мога да направя .. много ми е гадно и криво.
защо гледаш само себе си ?? На тебе ще ти е гадно и криво ??? А на Мишо питаш ли го какво ще му е ??

Извод: Гледай да се осъзнаеш час по скоро и да решиш какво искаш и какво не ... Мишо може да е перфектен АМА НЕ ЗА ТЕБ, а за всички останали!!! :-o :? :? Боби си има 5 годишна връзка ?? Мислиш, ли че всичко ей така може да се зареже ??? :? Решавай какво ще правиш и гледай накрая да не останеш от двата стола на земята ... :?

sweety_blondy
08-24-2009, 12:35
Най-просто казано : Късаш с Мишо, Боби къса с приятелката си и 2мата се събирате.След като чувствате такива силни неща и двамата, защо продължавате да се измъчвате.Колкото повече чакаш, толкова по-тежко ще го приеме Мишо.Въпреки че и сега няма да е леко.Но ти не го обичаш по онзи начин, по който и той.Така че не се тормозете повече, ами вземете и си подредете нещата.

М/у другото, много е подло, че си му изневерила.Момчето се е държало супер с теб.Да, може да не го обичаш, но поне да беше проявила уважение.Няма значение, направила си го вече, но постъпката ти е доста долна, особено, че и често си спала в едно легло с Боби.И не мога да разбера как за теб целувки и гушкане не е нищо :-o .

++ .. :) :)

totik
08-24-2009, 14:09
l0lz бате като нямаш какво да кажеш по-добре си мълчи.Та по проблема.Влюбена си в едното момче,а към другото имаш само приятелски чувства и не искаш да го нараниш.Въпреки това както ти каза-1 се живее.Бъди с човека когото обичаш.Несправедливо е към другия но живота е такъв.Следвай сърцето си. AАХАХ, льольо изобщо не знаеш ккак стоят нещата в тоя живот.

Аз ли не знам как стоят нещата бе пикльо.Я си виж неадекватните коментари.

Black_Witch
08-24-2009, 14:55
1-во : Не съм аз с 5 годишна връзка , аз съм с Мишо от 8 месеца, Боби ходи с момиче от 5 години. Проблемът и защо все още не може да скъса с нея са все неща от рода ,че техните майки са най-добри притателки , всичките приятели ,които имат са им общи ,заедно от години и него просто го е страх как биха реагирали всички .Малко или много - това са всички хора в живота му , нормално е да е трудно и за него.
2-ро : когато казвам ''целувки и прегрътки'' , нямам в предвид ,че се мляскаме цяла вечер с езици - говоря за целувки по БУЗАТА . Да, гадно и тъпо че сме спали в едно легло - но никога не сме се докосвали даже на по-такива места , а мисля ,че самият факт говори за отношенията ни ,че не е просто някаква страст и някакво сексуално влечение.
3-то : приятелката на Боби ,наистина обича го - няма спор . Но за цялото това време Боби се чувства изчерпан в тази връзка , тя го е заебала и е заминала - като казвам далеч говорим за около 800км и се връща много рядко . Той просто обясни - никога не й е изневерявал и не е поглеждал друга - просто в един момент е осъзнал , че чувствата му вече не са същите и не иска да е с нея. Преди 2 месеца тя замина за АФРИКА за 6 месеца, като отново го оставя сам да се спасява . Както той сам каза '' тя ме оставя за супер много време сам , после се връща за наяколко дни и очаква всичко да е същото за мен - но то не е.''
Да - 5 години са много време , но ако той самият не се чувства добре вече - трябва ли да остане с нея , просто защото така трябва .. ей така заради тия 5 години или защото майка му би му казала ? Не е ли въпрос на лично щастие ? Вие как мислите?
4-то : НЕ се е случвало да спим в едно легло и т.н. от както живея с Мишо - само си пишем смс-и.
5-то : ако бях егоистка и курва , нямаше да се чудя какво да правя , да пускам темата и .т.н Точно защото се опитвам да не нараня никого и да взема правилното решение се опитвам да потърся съвет. Ако нямете такъв - няма смисъл от нападки , и аз не се чувствам перфектно от ситуацията и нямам нужда от нападки.
6- то : нямам намерение да стоя и да се ''уреждам'' с Боби и тогава да късам с Мишо - целта на занятието не е '' КАК ДА НЕ ОСТАНА ОТ 2 СТОЛА НА ЗЕМЯТА'' . Не съм влизала във връзката с презумцията да му изневерявам ''с първият срещнат''
Въпросът е на чувства - а не от това аз дали ще остана ''от 2-та стола на земята'' . Ако просто исках да НЕ съм сама - щях да си взема КОТКА ,а не приятел.
Благодаря .

Niakoitam
08-25-2009, 16:52
Добре ще ти кажа какво направи братовчед ми в подобна ситуация само където неговата връзка беше около 4 месеца. Разбра въпреки че момичето си претрайваше че се занимава с един чичко. И бавно и постепенно кой откъде е. А момичето понеже е от друг град даже вече не познава никой от компанията му. Е братовчед ми не си даваше толкова зор, защото беше понаранен преди това и така, пък и не е от най-влюбчивите.

А във форума, знам ли, може и да пишеш с очакване хората тук да ти дадът кураж да се хвърлиш с рогата напред.

Моят съвет все пак е: Прави каквото намериш за добре и ако ти стиска прецакай една 8 месечна връзка и 5 годишна на момчето заради едно евентуално мимолетно изживяване. Ти си знаеш. Само че ако някога на теб ти направят този номер изобщо не се оплаквай. И не се сърди на курварите. ТЕ НЕ СА СЕ РОДИЛИ ТАКИВА. А са просто хора, които им е писнало да ги нараняват и са решили да минат по по-лесният и безболезнен път на готините.Чак да се неначуди човек защо ли толкова не ми допадат като мислене.