PDA

View Full Version : На къде отива интернет пространството .....



2G4Y
08-24-2009, 05:58
Абе незнаех къде точно да я сложа тема ... за това я пльоснах тук . Та искам да попитам нещо всеки един от вас ... абе само на мен ли ми се струва ,че потребителите на вбох7 стават все по големи кретени ... (не всички) . Гледах наскоро някакъф клип ама тотална боза ... и пиша коментар .. е как може да пълните вбох7 с такива бози ... отивам до магазина връщам са давам гледай и имам 5 съобщения ... всичките от рода на ... ей ща хвана и ща убия зле идиот кретен кво коментираш бе ... пиша си нормалното всеки си има право на мнение и моето не е положително ... веднага следва отговор от рода на .... абе ти знаеш ли ,че тренирам "карате" "джудо" "борба" "бокс" "муай тай" "свободен бой" "фитнес маняк" и всекви тем подобни .... а всъщост е 12-13 годишен Пикльо които неможе си одари една че*ия ама иначе готов за бой .... или некфи нердове де не стават от компа и са чудат с кой да се заядат ,че да им мине времето ... . Друг пример ... качили 10неща които не трябва да правим .... и от 10клипа 7на един потребител другите 3 на друг ... тия 3те преведени а на 7 неса ... е аджеба треа знаеш ,че да разбереш за кво говорят ... пиша коментар (земи го преведи че половината не го разбират + мен) ... и до 2минути следва "абе научи немски бе урод " "ми преведиго ти" .... епа аз ли съм качил клипа ,че аз да го превеждам .... питам този с 3те клипа .... човека незнаел немски ама намерил потребител които знае превел му ги и тогава ги качил ... ама то треа малко труд ... а и да не забравя .... като псуват поне да го правят като хората ... не "ти си много теп" "бахти критиана" "привиди го ти" " наичи нимски" и тем подобни .... :shock: :shock: :shock: :shock: Така де всеки допуска грешки .. Ама като псуваш някой ,че е "неграмотен" поне го псувай вярно ...


(сори за романа ама ... кakBо да са прай)

Ax3
08-24-2009, 13:22
lol man :D надясно отива....

2G4Y
08-24-2009, 14:39
Епа ... кво да говоря ... песента на тая де спечели мюзик идол ... написах коментар
"тая песен нещо не ми допада" и точно 2 минути след това http://pics.data.bg/categories/1/%D0%BE%D0%B1%D1%89%D0%B8/236fcb936071fa3d70c8f53e8d998cf1/dqwdqd .........

ArrowsOfDeath
08-24-2009, 15:51
С какво желание човек да чете написаното от тебе, като е написано по толкова ужасен начин... Вземи научи нещо за отрицателната частица "не".
Относно сайта - много рядко го посещавам, за да видя някое музикално видео.

DarkAngelOfHope
08-24-2009, 17:21
Ами то не само интернет пространството отива на там ... още 2000-2001 година когато mIRC беше пополярен имаше из каналите такива дето се правят на голямата работа, дето много им знаят устата. Дето са големите знайковци и газета а речника им се изчерпва до това да ти напишат "да ти е*а майката", "да те е*а в г*за" и още няколко от сорта ... просто напишеш ли му два три реда и спира да се прави щот няма какво повече да каже ... тия са ми любимите чатъри ... :D

Та кво да ти кажа 2G4Y просто не се ядосвай за глупости :)

2G4Y
08-25-2009, 05:30
аз не се одясвам :grin: :grin: а повече ми е смешно на такива бухали :D по скипе или в вбох7 ша бият всеки втори а на живо бегат като има кажеш "шу" или им тропнеш с крак :D :D

TwoSmokingBarrels
08-30-2009, 00:05
такива колкото щеш под път и над път :-D

BladeDayBreak
08-31-2009, 13:48
Аз бях писал коментар там за войната по пътищата.. понеже един идиот реши да бъде "гъзе" и вика "аз мачкам всичко по пътя както мога" и аз написах, че заради такива като него стават такива инциденти и пишлемето на лична почна на псува, че и приятели покани. Хубаво, че съседа знае единия модератор 8-)

elf4o
08-31-2009, 14:11
Почти всички които познавам са тотални злета.