PDA

View Full Version : Незнам какво да правя моля ви помогнете ми :(((



cookie66
08-24-2009, 07:02
Емии..значи миналата година си харесвах едно момче 5 години по голямо от мен ( аз бях на 12 а той на 17) но нищо не се получи защото за него сигурно съм била малко дете :(( .... тази година когата навурших 13 а той 18 нешо се обурка както си седяхме на една пейка пред блока му той излезе с неговият най-добър приятел и седнаха до нас ..... на мен не ми пукаше защото го бях забравила.... стана някаде към 21 или 21.30 вечерта и този които си го харесвах миналата година започна да ме гушка и да ме целува пурво по врата после по бузата и после стигна до устата аз го спях и му казах : не не не ! но той не се отказа започна отначало и най-накрая аз се отказах да казвам "не" и той започна да ме целува и аз започнах той ми пусна език и аз на него ,това се повтори няколко пъти и най-накрая аз трябваше да си тръгвам защото беше късно и им казах "чао" вечерта си писахме с него по скайпа и той постоянно ми говореше на " слънце "писах ме си ..... и аз станах от компютъра . На другият ден пак се случи същото но по много пути.На другият ден аз трябваше да замина за един ден с родителите ми , деня ж който заминавах аз не го видях .... по пътя получих СМС от него "айде излез ние сме на пейката обичам те " и аз му отговорих " аз не съм в софия " той спря да ми пише ..... след около 2 часа ми се обади и си говорехме нещо ...... той ме попита кога ще се връщам защото му е домучняло за мен и аз му казах че в неделя и се сетих да го попитам какво трябва да означава неговото " Обичам те" нещо приятелско или наистина ме обича той ми отговориче наистина имачувства към мен .... аз замлъкнах и той ми каза че трябва да затваря защото имал работа и аз ОК .... след като се върнах го видях на пейката пред моя блок с неговият приятел и веднага щом занесох багажа си в н ас излязох и той започна да ме гушка целува и т.н. ...... вечерта пак се повтори същото както онези дни ..... ! Незнам какво ства ,нязнам какво да правя ,незнам абсулютно нищо как се случи и защо се случи моля те ми помогни и ми кажи какво трябва да направа и как да постъпя и дали това е просто някаква закачка :((( много съм объркана

Aicken
08-24-2009, 07:06
не мисля че те обича , мисля че иска да те обича 1-2 пъти и толкова.

anonimchetou
08-24-2009, 07:07
Значи първо според мен това "обичам те" дето го е казал е супер смешно.. 1-2 целувки и Обичам те.. някво много лапешко ми изглежда.. а това дали е закачка или нещо повече ще разбереш с течение на времето :) ама ми се струва че си малка и не си готова за връзка още но все пак не те познавам а и живота си е твой :)

Seattle
08-24-2009, 07:21
Толкова ли няма момчета твоята възраст, та ходиш се буташ между шамарите. Според мен той е прекалено голям за тебе. ТОЧКА

P.S. Ако съм ти един баща бих му показал малко бащинска обич :D

svetlidim
08-24-2009, 07:23
не мисля че те обича , мисля че иска да те обича 1-2 пъти и толкова.

:smt034 подкрепям

evi_vd
08-24-2009, 07:37
хора, знаете ли какво изобщо значи "ОБИЧАМ ТЕ" ???
знаете ли колко са силни ии специални са тези думи .. вече обичам те е равнозначно на "яде ми се баница"
иначе по темата нямам си и идея дали това момче те обича, може би и той не знае. Но аз бих те посъветвала да си изясниш ти какво би искала от него и какво той ти предлага. Ако действията му не се препокриват с очакванията ти се опитай да го забравиш. ако е такъв какъвто искаш ... би било мн хубаво, но не забравяй, че разликата в годините ви е мнооого голяма :?

fire_cat
08-24-2009, 07:45
По-добре първо се запитай дали и ти имаш чувства към него!?! Или пък най-добре ще е въобще да се опиташ да не започваш да се привързваш към него, защото според мен още малко и нищо няма да излезе. А това обичам те, което ти го е казал, не е истинско, на него просто си му липсвала. Въобще не си мисли, че наистина те обича, защото ще е грешка.

curka87
08-24-2009, 08:13
Като начало се замисли как може "да те обича" след 2 целувки....не ти ли звучи малко....смешно. ДА. Това не е обич.
Според мен това момче иска да се позабавлява.
Освен това не смяташ ли, че си малко малка за "любов" с толкова по-голямо момче от теб. Най-малкото - ти не можеш да му дадеш връзката, която той евентуално би искал (в случай , че наистина те харесва).

totik
08-24-2009, 08:26
Твърде си малка.Не съм моралист ,но ми се струва че това просто не е редно.

teenems
08-24-2009, 08:40
не мисля че те обича , мисля че иска да те обича 1-2 пъти и толкова.

пуска стръв и ,която риба му клъвне ..

l0lz
08-24-2009, 08:47
не мисля че те обича , мисля че иска да те обича 1-2 пъти и толкова.

пуска стръв и ,която риба му клъвне ..

И ако е акула кво прайм тогава? 8-)

vagarious
08-24-2009, 10:51
Лято е все пак.Момчето си търси флирт и до там ще е.Наистина не си мисли, че те обича.Не бива да си го помисляш.Опитай да не се привързваш към него, нали все пак ти сама каза, че си "го забравила".Мисля, че ти харесва някой да ти обръща по-специално внимание и сега се филмирваш едва ли не.Прекрати всичко, преди да е започнало(така да се каже).

mysticinside
08-24-2009, 11:21
Мило мое 13 годишно заблудено момиче.Нали не смяташ че батко на 18 ще се хване с 13 годишно девойче което не познава материята?!А и че те обичал моля те не му се връзвай на глупостите,защото после като спре да те търси а ти си яко хлътнала ще е твърде късно и много ще страдаш.Моя съвет е въобще да не се занимаваш с него! :)

Hilary_
08-24-2009, 12:07
Това "обичам те" нали знаеш, че звучи смешно ... :?

Това, което ще те посъветвам е да внимаваш много с тоя "батко" ... прави си кефо ... гушкайте си се, целувайте си се, НО ако тръгне да иска нещо повече от теб му бий шута ... :? :? още си прекалено малка ... :-o

PurpleDream
08-24-2009, 12:29
не мисля че те обича , мисля че иска да те обича 1-2 пъти и толкова.

:smt034 подкрепям

не му се връзвай

PHaNToM373
08-24-2009, 13:19
Много е лесно да кажеш на някой "обичам те" в 1 СМС... Много е лесно да го кажеш и по скайпа и когато му се обадиш .. дори и когато го гледаш в очите .. всъщност ти може да не го чувстваш изобщо ... А и да обикнеш някой за 1-2 дни :? . Абе, може и да изпитва нещо , но не мисля ,че 18 годишен толкова лесно ще обикне момиче на 13 ( и не само това ) .. 100% той има опит и иска още нещо.. Не му се връзвай ,за да не съжаляваш ... Изчакай го .. нека ти докаже ,че те обича ...
Надеждата умира последна ... все пак може да чувства нещо..
П.П: По - добре не се занимавай с него :)

mechtaq_za_teb
08-24-2009, 13:29
На "обичам те" от 1-вия ден недей да вярваш. Възможно е наистина да те харесва, но е възможно и да му е за единия път. Ти си по-малка от него, на 13. А той е на 18 години, затова много внимавай с неговите истински намерения.

cookie66
08-24-2009, 18:51
Хорааа аз се привързах към него ,знам че е много голям за мен нооо..... днеска постояно ми говореше че ме обича..... но нищо друго и на мен ми ее гадно защото се привързах така да се каже а той ми казва само обичам те... но най интересното беше че днеска си поговорихме за нас двамата и той ми каза че иска да тръгнем не просто така а защото ме обича аз го попитах дали не съм малка за него и той ми каза че според него няма значение в възрастта аз му казах че ще си помисля за това но и знам че ако тръгна с този тъй наречен от вас "батко" той ще иска секс а аз няма да мъ го дам иии ..... помогнете ми какво да правяяя

Hilary_
08-24-2009, 18:55
Хорааа аз се привързах към него ,знам че е много голям за мен нооо..... днеска постояно ми говореше че ме обича..... но нищо друго и на мен ми ее гадно защото се привързах така да се каже а той ми казва само обичам те... но най интересното беше че днеска си поговорихме за нас двамата и той ми каза че иска да тръгнем не просто така а защото ме обича аз го попитах дали не съм малка за него и той ми каза че според него няма значение в възрастта аз му казах че ще си помисля за това но и знам че ако тръгна с този тъй наречен от вас "батко" той ще иска секс а аз няма да мъ го дам иии ..... помогнете ми какво да правяяя

Ако те "обича" както твърди ще те разбере и ще те чака, нооо нека не се заблуждаваме ... :? Едно "обичам те" повторено хиляди пъти не значи нищо ак оне се докаже с действия ... :?

babyto92
08-24-2009, 19:10
НЕ не те ОБИЧА.Първо това обичам наистина звучи много смешно при положение че сте се целували няколко пъти.А и разликата ви...не ми се струва нещо сериозно.Залагва те за да те убеди да легнеш с него и после :smt013

Rhype
08-25-2009, 07:10
Ти си на 13.

Аз на 13 години ,знаеш ли какви работи правих :grin: (не не е това)


Мотаех се с приятели (както и сега) Ти си 13 годишно лапе ,което още акъл в главицата нямаш (не се сърди - така си е)

cookie66
08-25-2009, 18:22
:cry: :cry: :cry: :cry: оффф немога повечееееее привързах се към него и сега..... вчера нито ме погледна нито нищо дори и едно здрасти не ми каза а днеска се правеше че не ме познава а вечерта ми обяснява че ме обича........ ебаси мъжетееее :cry: а и по скайпа жеднага щом седна ми пише некфи глупости говори ми на миличка на слунце на любов моя и некфи такива ......... според вас какво да права

karitoo
08-25-2009, 18:58
Виж по някога не е нужно да ти каже "аре да станеме гаджета..." или нещо от сорта ако наистина има любов и една целувка е достатъчна

vagarious
08-25-2009, 20:20
:cry: :cry: :cry: :cry: оффф немога повечееееее привързах се към него и сега..... вчера нито ме погледна нито нищо дори и едно здрасти не ми каза а днеска се правеше че не ме познава а вечерта ми обяснява че ме обича........ ебаси мъжетееее :cry: а и по скайпа жеднага щом седна ми пише некфи глупости говори ми на миличка на слунце на любов моя и некфи такива ......... според вас какво да права

Мисля, че вече сама си се убедила колко мнооого те обича.Абе остави го бе.Абе не му вярвай бе.Винаги съм казвала, че един човек трябва до последно да държи на принципите си.ОК, тръгваш с него и всичко върви добре.Идва момента в който ще поиска секс(ти сама си каза, че няма да му дадеш) и ти ще му откажеш.Знаеш какво следва нали!?Би ли искала това за себе си!?Мм не мисля.Живей си живота сега и не мисли за друго. :x

cookie66
08-26-2009, 06:51
Днеска съм на купон с него в едни негов приятелкойто аз не го познавам а той настоява да дойда ако отида какво ли ще станееееее :( оффф вечерта ще ви напиша какво е станало ама вие помагайте сега мопя вии да му обясна ли всичко че не съм готова да бъда с него ..... и другите неща

Seattle
08-26-2009, 07:17
Може ли да си толкова наивна? :smt017

wakingthedemon
08-31-2009, 09:58
spored men za da razbere6 dali toi naistina darji na teb pokaji nqkoq druga tvoq 4erta. Toi e sviknal da te vijda (izvinqvam se) kato lekoto momi4e koeto zadovolqva negovite nujdi. Naprimer edna ili dve ve4eri badi malko po-nedostapna za nego. Ako vidi6 4e toi gubi interes kam teb zna4i ne e imal istinski 4uvstava kam teb. A ako te pita za6o se darji6 taka s nego mu otgovori 4e toi sam trqbva da razbere. Normalno e i ti da go haresa6 za6oto vsqko edno momi4e obi4a da e uhajvano no... ne trqbva da pozvolqva6 na emociite na pobedqt razuma :)

0409
08-31-2009, 10:00
:lol: 13 годишна

vagarious
08-31-2009, 10:21
Да, и защо ли тоолкова много е настоявал да идеш с него на КУПОН в момче, което ти не познаваш!? :-o Много странно, какво ли ще иска .. :-o :-x

SomewhereInTime
08-31-2009, 14:35
Виж сега, ти си на 13, той на колко беше 20 - 21...Какво мислиш иска от теб? На него му е много ясно, че ти все още не знаеш какво значи любов и си страшно наивна,което е нормално за 13 годишно момиче. Обаче явно не му връзват момичета на неговата възраст,та е решил с теб да се занимава.
Не може да ти каже, че те обича след 1-2та среща пред блока. За да бъдат истински тези думи трябва много повече време от 2-3дни. Просто те заблуждава, за да му вържеш..А ти засега успяваш. Хубаво, е че поне писа тук, за да ти кажат хората мнението си.
Ти си още дете. Не се занимавай с него, нищо добро няма да излезе...
Кажи му, че между вас не може да има нищо и толкоз....
ПП: Пиши какво стана на този купон.

flowerlina
08-31-2009, 15:38
Твърде си малка.Не съм моралист ,но ми се струва че това просто не е редно.
Подкрепям

cookie66
09-02-2009, 07:03
Емии..на купона постоянно ми се натискаше и искаше секс но аз не му го дадох защото все още съм малка ,имаше още много закачки между нас ноо...аз му казах че по добре да си останеме приятели отколкото да усложняваме нещата :) той не го прие добре и ми говореше че ме обича шпвече от всичко насвета че не го интересувало тва че той е на 18 а аз на 13 и някакви такива това беше сега постояно иска да разбере от мен дали го обичам и аз но аз му го казах че искам да си останеме приятели........ след купона на другия ден той през целият ден ме следеше и кадето седна аз и той се сядаше това ме дразни много :? Защо така прави ???

sladko_angel4e3
09-02-2009, 07:14
100% НЕ ТЕ ОБИЧА!

lubomirky
09-02-2009, 09:27
Ебаси 'къв е тоя келеш на 17 години да се занимава с 12 годишно момиче :shock: Т'ва си е извратено, дори и за мен е извратено и ненормално :shock:

ShtrudeL
09-02-2009, 09:33
Наивните трябва да се научат да не са толкова наивни и да режат хората,които просто си нямат друга работа и си правят кефа.