PDA

View Full Version : може ли помощ. нз какво да правя



paynerbg
08-24-2009, 11:23
Здравейте на всички,
направо ще започвам по проблема:
значи падам си по едно момиче от стария ми клас (завършихме тази година, на 19 съм). Докато бяхме в даскало нещата не станаха, сега е още по-трудно, но не може да ми излезе от главата. Първо е бях отписал лятото, до преди да реша да е поканя на рожденния ми ден преди 1 седмица. Не знам защо е поканих даже и сега пак само за нея мисля и направо не знам какво да правя. Тя 100% знае, че е харесвам, просто не може за толкова много време да не е разбрала.
Хем си казвам да е забравя и, че няма смисъл да се занимавам, хем токова ме кефи, че просто не мога, максимум 10-15 дена да минат и пак ще и се обадя да е чуя, ей така просто. Вчера съвсем случайно е видях в скайпа и си пописахме малко, и и казах, че пак през седмицата ще е потърся да се видим. По-другата седмица пък ще се събираме в нейното село (там имам приятел и с него уредих нещата), тя иначе живее е града, но си ходи чат-пат нататък, та ще се съберем и вече наистина се чудя дали да не я питам изобщо има ли шанс да стане нещо между нас или няма. Не знам вие какво ще ме посъветвате, но вече предпочитам да говоря директно с нея, и по-добре да ми каже, че не иска отколкото да гадая непрекъснато кво става. Нз оттук нататък сте вие ;)

w0sh
08-24-2009, 11:25
падаш си по нея а?

е като толкоз си падаш не можа ли на абитуриентската да я напиеш?

dimitar_ak
08-24-2009, 11:27
Защо така плахо действаш? Тя знае, че не я търсиш просто защото харесваш гласа и по телефона. Следващия път като и звъннеш направо вкарай оферта. Кафе, пица, кино, разходка, каквото ти хрумне. Дръж се мъжки и ще стане. Ако път ти откаже директна оферта просто се отдръпни.

sulley
08-24-2009, 11:40
Ми говори с нея де,подкрепям с две ръце.. :P

CrazySweety
08-24-2009, 11:48
Go for it! Успех! :-P

fc
08-24-2009, 11:52
Ръка по коляното, после плъзгане на горе...

Hilary_
08-24-2009, 11:53
Защо така плахо действаш? Тя знае, че не я търсиш просто защото харесваш гласа и по телефона. Следващия път като и звъннеш направо вкарай оферта. Кафе, пица, кино, разходка, каквото ти хрумне. Дръж се мъжки и ще стане. Ако път ти откаже директна оферта просто се отдръпни.

+++ 8-)

Amiliq999
08-24-2009, 15:25
Ръка по коляното, после плъзгане на горе...
:grin: :D +

RaZzer
08-24-2009, 16:53
По информацията, която даваш не можем дори да гадаем дали тя има нещо към теб, но щом твоите чувства са толкова силни - пробвай се и й ги признай! Успех! :)