PDA

View Full Version : Нов град



fifinkathefreak
08-24-2009, 12:35
Здравейте.

Да си представим следната ситуация .Нов град.Малък град.10 хиляди души,от които имайки предвид отрицателния прираст в страната ни малко са на вашата възраст.Но не точно това е проблемът.А как да ги откриеш.Сигурно другия месец ще започна да работя в едно кафене на центъра,но не е 100 % сигурно.
Та проблемът ми е как да навляза в социалната среда и да опозная хората.И сега,когато съм напълно свободна,и в последствие.
Съвети?

SuNsEt
08-24-2009, 12:40
Може ли да кажеш,кой е този град,ако не е тайна? :)

Та...поразпитай по-възрастните(които познаваш),които имат деца/внуци и дали може да се запознаеш с тях.От там вече ще ти е по-лесно.

XceSS
08-24-2009, 13:28
Охоо много трудно !
Аз съм от малък град (25-30000) и като знам как хората тук се отнасят, към новите, просто ти казвам, че ще е трудно :)

vagarious
08-24-2009, 13:39
Ами бъди по-контактна и не се комплексирвай от каквото и да е.Бъди себе си и нещата ще потръгнат.Успех, и наистина в кой град заминаваш ако не е тайна?! :-o :) :)

fifinkathefreak
08-24-2009, 13:45
Сънсет,мерси,това е добра идея.Тея дни ще каним съседите на вечеря.Мисля,че те имат син долу-горе колкото мен,може да пробвам да се запозная с него.Стига да не реши човека,че му се натискам. :-D

vagarious
Да,да бъда по-контактна,ама тва не ти е американски филм,че да се започнаеш с някого в магазина.А и се приема повече като свалка и имайки си на идея колко са нахални някои момиченца особено ще имам да вземам някоя да ми обърне сериозно внимание в някой друг вижот.