PDA

View Full Version : 9 клас



mey_si
08-24-2009, 14:12
Хей хора споделете мнение как беше в 9 клас,трудно ли беше ?По спeцялно питам хората от професионалните училища e ? :)

Jumbie483
08-24-2009, 14:13
Има си раздел за училище. Темата не е за тук.

falshiwata
08-24-2009, 14:14
На ман не ми беше трудно.. ;) но то си зависи и от специалността която си записал..
П.П. Темата не е за този раздел.. ;)

SuMmEr_KiSS
08-24-2009, 14:15
о0о зема ми са акъла от щкурене и рязане на дървета (в професионална гимназия по дървообработване съм) + туй на 2 пъти щяха да ма изкл. и беле пълна лудница...това беше най-гадната година през живота ми :D Успех :D

bubsy_f
08-24-2009, 14:16
на мен си ми беше доста трудничко..ама ..с малко труд всичко се постига :lol:

balon4eee
08-24-2009, 14:17
не искам да съм груба нещо ама като прочете Козметика и диети как реши че тва е мястото за темата ти бе ?

Xrisenceto
08-24-2009, 16:06
Абе кофти е от началото ама се свиква :)

SuNsEt
08-24-2009, 16:11
И аз съм за 9 клас...обаче не мисля,че ще чуем нещо по-различно от"Това е една от най-трудните и ужасни години" или"Много ще трябва да учите" и т.н. :( :-D

PurpleDream
08-24-2009, 16:35
ХОХООХо успех с химията :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

GreenMimss
08-24-2009, 16:35
ами честно да ти кажа... в училище ли си и искаш ли да имаш високи отценки все ще ти е трудно :D

SuNsEt
08-24-2009, 16:46
ХОХООХо успех с химията :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Оо...мойта има възможност да е на немски ,както и биологията . 8-)

PurpleDream
08-24-2009, 17:07
ХОХООХо успех с химията :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Оо...мойта има възможност да е на немски ,както и биологията . 8-)

пф радвай се, че е химия няма кой знае какви неща в смисъл много думи, развиване на уроци, биологията е по- зле....аз пък имах история на френски- кошмар :D ама както и да е химията си е гадничка в 9ти клас, започва се органична химия, но ако седнете да учите още в началото уроците ще ви е мн лесно :)

mey_si
08-24-2009, 17:18
не искам да съм груба нещо ама като прочете Козметика и диети как реши че тва е мястото за темата ти бе ?
е съжалявам просто бях в този раздел и се сетих да попитам и забравих за раздела :S

tonie__
08-24-2009, 17:44
Аз като бях 9 клас и тея 36 часа език на седмица ме побъркаха,защото не бях свикнала на толкова часове език досега.иначе в професионалните гимназии знам,че зора идва после с нарастването на специалните предмети :)

GreenMimss
08-24-2009, 17:46
аз искам да се оплача от биология- на френски :( беше nightmare ;X


Но да ти кажа то зависи и от учителите и училището СЪЩО ;dd

mrtn
08-25-2009, 10:09
Хубава година си беше 9 клас и много лесна, освен математиката.. :x беше някъв ужас за мене, но не се стряскай за химията не е толкова трудна колкото казват ! Даже бих казал, че е най-интересния дял от химията, който изучаваме в училище :)

KpbCTHuKbT
08-25-2009, 10:20
Общо взето нищо интересно, няма трудно, стига да искаш! :) Забавлявайте се!

mey_si
08-25-2009, 10:24
Хубава година си беше 9 клас и много лесна, освен математиката.. :x беше някъв ужас за мене, но не се стряскай за химията не е толкова трудна колкото казват ! Даже бих казал, че е най-интересния дял от химията, който изучаваме в училище :)
аз ОБОЖАВАМ химията любимият ми предмет в училища просто мога да седна и да си изчета учебника на 1 дъх :d :lol:

Xrisenceto
08-25-2009, 10:35
Хубава година си беше 9 клас и много лесна, освен математиката.. :x беше някъв ужас за мене, но не се стряскай за химията не е толкова трудна колкото казват ! Даже бих казал, че е най-интересния дял от химията, който изучаваме в училище :)
аз ОБОЖАВАМ химията любимият ми предмет в училища просто мога да седна и да си изчета учебника на 1 дъх :d :lol:

Aз даже нямах и учебник.Не е трудна ;)

mey_si
08-25-2009, 11:03
Сега знам ,че навлизат психология и логика и ми е интересно по логиката какво се учи и кое ви е било по-интересно от двете ?

PurpleDream
08-25-2009, 12:19
Сега знам ,че навлизат психология и логика и ми е интересно по логиката какво се учи и кое ви е било по-интересно от двете ?

вече 2 години имам такова нещо, ама даскала е супер пекан и 4ките са ми в кърпа вързани и без да уча, нито си нося учебник, нито имам тетрадка, нито го слушам в час....ама съм чела 3/4 урока за 2години, интересен е предмета :D 8-) :)

Xrisenceto
08-25-2009, 12:29
Сега знам ,че навлизат психология и логика и ми е интересно по логиката какво се учи и кое ви е било по-интересно от двете ?

Като за 1ва година психологията ми беше много интересна жалко,че я учихме само 1вия срок и то по 1 1ас седмично,а логиката 2рия срок .Имам 6 по тоя предмет без да си давам зор,не мисля,че е трудно,но от моя клас имаше хора които останаха на изпит по тоя предмет незнам защо :(

SuNsEt
08-25-2009, 13:56
А литературата как е?Госпожата каза,че ще има много объркващи неща и че за тази година,за да разберем литературата не трябва да имаме сегашното мислене... :-o

Xrisenceto
08-25-2009, 14:41
А литературата как е?Госпожата каза,че ще има много объркващи неща и че за тази година,за да разберем литературата не трябва да имаме сегашното мислене... :-o


Абе права е жената учи се библия ала бала,ама на мен от всики призведения които учихме ми допадна наи-много Електра и вместо да го четем го гледахме преди 4 5 дена също го даваха по бтв интересно е:)

rexona91
08-25-2009, 15:51
Хубава година си беше 9 клас и много лесна, освен математиката.. :x беше някъв ужас за мене, но не се стряскай за химията не е толкова трудна колкото казват ! Даже бих казал, че е най-интересния дял от химията, който изучаваме в училище :)
Вярно е,че органична химия се учи в девети клас,но в профилираните гимназии се учи в десети,така че ще учите неорганична.

mrtn
08-25-2009, 15:53
Сега знам ,че навлизат психология и логика и ми е интересно по логиката какво се учи и кое ви е било по-интересно от двете ?
На мен лично психологията ми допадна, а за логиката учиш термини, понятие, определение, дефиниция..такива работи, апо психология учиш психологията като наука, психика, поведение, мислене, възрастовите групи, и други :)

mey_si
08-25-2009, 16:07
Хубава година си беше 9 клас и много лесна, освен математиката.. :x беше някъв ужас за мене, но не се стряскай за химията не е толкова трудна колкото казват ! Даже бих казал, че е най-интересния дял от химията, който изучаваме в училище :)
Вярно е,че органична химия се учи в девети клас,но в профилираните гимназии се учи в десети,така че ще учите неорганична.
Е аз не съм в езикова ...вървиме си както нормалните училища по програма

mey_si
09-02-2009, 12:12
ЛЕлее звучи страшно :booooomb: :D

SuNsEt
09-02-2009, 14:33
ЛЕлее звучи страшно :booooomb: :D

Абе я се стегни.Ше го избутаме. :lol:

PurpleDream
09-02-2009, 15:03
Хубава година си беше 9 клас и много лесна, освен математиката.. :x беше някъв ужас за мене, но не се стряскай за химията не е толкова трудна колкото казват ! Даже бих казал, че е най-интересния дял от химията, който изучаваме в училище :)
Вярно е,че органична химия се учи в девети клас,но в профилираните гимназии се учи в десети,така че ще учите неорганична.
Е аз не съм в езикова ...вървиме си както нормалните училища по програма

значи 9ти сте с органична, мн гадно :P аз пък се прецаках да вляза в езикова и сега съм ес 1 год назад :D :D

Chipsan
09-02-2009, 15:56
ХОХООХо успех с химията :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Имам 14 шестици и една 4ка - по химия :D

mey_si
09-04-2009, 16:50
Е на мене пък много ми върви химията -sun

Tempest
09-04-2009, 17:24
Хей хора споделете мнение как беше в 9 клас,трудно ли беше ?По спeцялно питам хората от професионалните училища e ? :)

професионални училища, wtf?! Да, трудно беше, сядай и учи...

ValzZi
09-04-2009, 18:07
чета и настръхвам .. мразя химията (аз съм в езикова сега ще съм 9ти клас) и в 7ми хич не ме биваше и тази година като я почнем пак .. и то на френски :shock: не ща въобще да си помислям .. :D

WaterLilly
09-04-2009, 18:13
И аз ще съм 9 клас в езикова. Мен ме е страх от химията не толкова от предмета, колкото от учителя... :( Ще ми е класния и всички казват, че бил много строг учител. Забавен е от време на време, обаче обича да обижда и само един път да се издъня веднага ще ме изкара тъпа, ограничена и куха. А и двамата с него не се харесваме хич. Сигурно повечето предмети ще са ми интересни, но не знам какво ще правя с математиката.

rapple
09-04-2009, 18:55
ХОХООХо успех с химията :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Яйкс.. аз току що се намърдах във такъв профил.. :grin: :grin:
Голем майтап ш падаааааа.. :grin:

UNITED
09-04-2009, 21:28
:cry: Олеле каквко ли ме чака :cry:

Unendlich
09-05-2009, 10:32
Абе тук какво сте се впрегнали всички ?! :lol: Пуста химия и математика, ще ги избутаме и аз ще съм 9-ти клас в езикова, ама хич не ми пука за пуста химия :razz: :lol:

SuNsEt
09-05-2009, 16:39
Абе тук какво сте се впрегнали всички ?! :lol: Пуста химия и математика, ще ги избутаме и аз ще съм 9-ти клас в езикова, ама хич не ми пука за пуста химия :razz: :lol: Е не ти пука,ама на мен ми пука накрая с колко ше завърша...Нали от 9 клас се записва годишната оценка в дипломата... :(

UNITED
09-05-2009, 18:08
Абе тук какво сте се впрегнали всички ?! :lol: Пуста химия и математика, ще ги избутаме и аз ще съм 9-ти клас в езикова, ама хич не ми пука за пуста химия :razz: :lol: Е не ти пука,ама на мен ми пука накрая с колко ше завърша...Нали от 9 клас се записва годишната оценка в дипломата... :(

:-| Абе то така,ама не трябва да се впрягаме толкова,наистина :D Каквото и да става,ако сме живи и здрави просто ще го преживеем :-|