PDA

View Full Version : Криво ми е ,помогнете



radybt
08-24-2009, 15:01
Значи,запознах се с едно момиче в Скайп.След 5-6 месеца писане решихме да се видим. Видяхме се обикаляхме уличките на София 4-5 часа и стана време да си ходим,гушнахме се (приятелски) и кой от къде е.След 2 дена пак решихме да излезем,пак обикаляхме като луди,но вече преминахме на по-горен етап,почнахме да се гъделичкаме,пощипваме и всякакви такива закачки.Малко по късно същия ден,седнахме до едно фонтанче,пак имаше закачки и гъделичкане... и т.н. и т.н. Вдигнах я на ръце и й казах че ако ме ощпе още веднъж,ще я метна във фонтана :D (на шега,разбирасе)Тя каза"ок няма"и аз седнах до фонтана,държейки я на ръце(бяхме мн. сладка гледка) Така си я държах и си говорихме сигурно към 30 мин. Стана време да се прибираме,гушнахме се(доста по страстно,така да се каже,от миналия път).На другия ден пак излязохме,пак същаща работа само че на мястото на фонтана,беше една пейка в едно паркче.Гушкахме се кво ли не правихме ии...така(не сме се целували).Вечерта си писахме по Скайп и стана дума за тва,кви чувства имаме 1 към друг.Аз и казах,че не ми е съвсем безразлична и че може и лекичко да съм се привързал към нея.Тя каза,че за нея аз съм само приятел,май.Дадох и малко време да си помисли хубаво и каза,че не си е променила мнението,за нея съм само приятел.Аз се ядосах (същевременно,натъжих) и й казах,чe няма да й се бъркам в живота повече.Също така й казах,че ше я блок в скайп,няма да й отг. на обажданията или СМС-ите. Така и стана.Вече е 2-ри ден откакто се случи това...и ми е адски мъчно,че стана така,но аз съм си такъв,имрулсивен по природа,за това я игнорирах отвсякъде,ся ми е адски мъчно,така ми липсват моментите с нея че не е истина просто :( .Айде кажете ся,какво се предполага че трябва да направя?! :cry:

Sh@d0w
08-24-2009, 15:07
Закакво си направил тази глупост да я блокираш и да я отрежеш така гадно?!Какво очакваше щом признаеш какво чувстваш към нея,тя да ти се хвърли на врата ли?!Бахти детето си...трябвало е да и дадеш време,може би нещата за нея не са толкова прости като за теб.Ти сам си си затворил вратите какво просиш сега съвет от нас?

Дори и да и се извиниш,няма да ти прости.Постъпката ти е ужасна,трябвало е да мислиш преди това.

Game Over.

w0sh
08-24-2009, 15:10
Оф.
Типично женски номер е да се правят на ударени, щото ти трябва да вземеш инциативата.

Значи очевидно свръх коравостта ти е промила мозъка, щото ако не си се досетил по-рано момичетата не дават ей така непознатите да ги гушкат и пощипват и размотават из южния парк.

Да си мислил.

За да завършек ти е дошла екстремно тъпата идея да и поставиш ултиматум. По този начин би си осигурил, че няма да си промени мнението.

Честито.
Ай сега бъди си корав.

Със здраве./

stup1fy
08-24-2009, 15:12
Закакво си направил тази глупост да я блокираш и да я отрежеш така гадно?!Какво очакваше щом признаеш какво чувстваш към нея,тя да ти се хвърли на врата ли?!Бахти детето си...трябвало е да и дадеш време,може би нещата за нея не са толкова прости като за теб.Ти сам си си затворил вратите какво просиш сега съвет от нас?

Дори и да и се извиниш,няма да ти прости.Постъпката ти е ужасна,трябвало е да мислиш преди това.

Game Over.
+1
Дори ако направи грешката да ти прости,недей да я мъчиш повече.
Останете си приятели и т'ва е.

sulley
08-24-2009, 15:13
Наистина гадно,пич. :?

За теб значи съществува само един вид взаимотношения-ходенето?
И момичето,като е показало объркване и несигурност в началото,хайде да й направим мръсно веднага. :o

Ми пробвай пак да я потърсиш по някакъв начин,извини й се наистина искрено (ако можеш)
Но ако този път тя те отреже,няма никак да я обвиня. 8)

Black_Witch
08-24-2009, 15:22
[b]Ти сам си си затворил вратите какво просиш сега съвет от нас?


абе защо така нападате човека ? Бахти хората !!!
НЕ мисля ,че ПРОСИ съвет - в случай ,че си забравил - това е форум точно по повода.

Пич .. прецени сам . Според мен трябва да и се извиниш ,зашото наистина е малко гадно спрямо нея . Щом ти е казала поне истината , вместо да те баламосва - дори това заслужава малко уважение.
Прецени ти дали можеш да се абстрахираш от чувствата си и да бъдеш нейн приятел - ако е така - наистина бъди нейн приятел ,без задни мисли.
Но наистина е така - жените не биха позволили на някой си произволен типаж да ги гъделичка и пощипва. Може би и тя ти се кефи , но иска да те опознае по-добре ? Дай й повече време - КАТО ПРИЯТЕЛ , остави я и тя да се привърже към теб и сама да направи изборът дали би могла да е с теб. Не бъди толкова краен. Но преди всичко , щом ти липсва толкова - извини се ,че си бил толкова рязък и виж дали ще ти прости и забрави. Според мен това е най-доброто като за начало . Едно ''извинявай'' троши стени ПОНЯКОГА :) Късмет !

stup1fy
08-24-2009, 15:32
Едно ''извинявай'' троши стени ПОНЯКОГА !
Ти остей ми какъвто е 'импулсивен" авторът ,вземе нейната глава да строши.
Дох,толкова много подобни теми има и толкова много изказвания ..
Виж ,пич,сгрешил си.И не само ,че си импулсивен ,но си и инат.
Предполагам надали тук някой ще ти каже нещо което вече не знаеш.Ти сам осъзнаваш грешката си , но на инат на казаното пред нея не искаш да й пишеш.Ами момичето няма никаква вина..Или е искаЛА те опознае,или просто наистина не си неин тип.
Казвам го в минало време защото надали след станалото все още ще иска да се занимава с теб.

Black_Witch
08-24-2009, 15:35
Едно ''извинявай'' троши стени ПОНЯКОГА !
Ти остей ми какъвто е 'импулсивен" авторът ,вземе нейната глава да строши.
Дох,толкова много подобни теми има и толкова много изказвания ..
Виж ,пич,сгрешил си.И не само ,че си импулсивен ,но си и инат.
Предполагам надали тук някой ще ти каже нещо което вече не знаеш.Ти сам осъзнаваш грешката си , но на инат на казаното пред нея не искаш да й пишеш.Ами момичето няма никаква вина..Или е искаЛА те опознае,или просто наистина не си неин тип.
Казвам го в минало време защото надали след станалото все още ще иска да се занимава с теб.

хахахахах :) Вярно, че и това го има :)

+++++ за мнението :)

ElinoOor
08-24-2009, 15:40
уош е толкова прав.. :-o

PurpleDream
08-24-2009, 15:44
Закакво си направил тази глупост да я блокираш и да я отрежеш така гадно?!Какво очакваше щом признаеш какво чувстваш към нея,тя да ти се хвърли на врата ли?!Бахти детето си...трябвало е да и дадеш време,може би нещата за нея не са толкова прости като за теб.Ти сам си си затворил вратите какво просиш сега съвет от нас?

Дори и да и се извиниш,няма да ти прости.Постъпката ти е ужасна,трябвало е да мислиш преди това.

Game Over.
+1
Дори ако направи грешката да ти прости,недей да я мъчиш повече.
Останете си приятели и т'ва е.

друго нямам какво да кажа...

l0lz
08-24-2009, 16:13
Иди до тях с букет рози и й звънни на вратата, и я целуни.

radybt
08-24-2009, 16:22
Иди до тях с букет рози и й звънни на вратата, и я целуни.
Ама ние не сме гаджета...и не знам къде живее,както казах,излизаме от 5 дена...

l0lz
08-24-2009, 16:23
Иди до тях с букет рози и й звънни на вратата, и я целуни.
Ама ние не сме гаджета...и не знам къде живее,както казах,излизаме от 5 дена... Кво като не сте гаджета? А и.. Питай я: "КЪДЕ ЖИВЕЕШ МА, СВИНЯ?" :lol:

LadyDi
08-24-2009, 16:24
Иди до тях с букет рози и й звънни на вратата, и я целуни.
Ама ние не сме гаджета...и не знам къде живее,както казах,излизаме от 5 дена...

Че като сте излизали само 5 дена, какви чувства искаш от нея??? :shock:

radybt
08-24-2009, 16:26
Аз знам,че сбърках,такъв съм си просто.Тя ше ми прости ако й се извиня и не мисля,че ше има нещо против да се ведем пак,но аз....просто съм инат както казахте,и не мога,не обичам като кажа нещо и после да се разубеждавам...а ми се иска.... :(

stup1fy
08-24-2009, 16:28
Аз знам,че сбърках,такъв съм си просто.Тя ше ми прости ако й се извиня и не мисля,че ше има нещо против да се ведем пак,но аз....просто съм инат както казахте,и не мога,не обичам като кажа нещо и после да се разубеждавам...а ми се иска.... :(
И ние сега трябва да ти пилим на главата с цел ти да преодолееш инатът си?

sulley
08-24-2009, 16:28
Щом ще ти прости магариите,значи заслужава малко и ти да се укротиш,жребецо! :lol:

ImmortalForever
08-24-2009, 16:31
Да я отблокираш например...и да признаеш колко голям тъпак си..Ние си падаме по това да се самоунижавате..

radybt
08-24-2009, 16:33
Да я отблокираш например...и да признаеш колко голям тъпак си..Ние си падаме по това да се самоунижавате..
Ние и вие така ли...на мен ми се струва,че при всяко момиче e индивидуално.Ако на теб ти хар. на нея може да не й.

stup1fy
08-24-2009, 16:35
Да я отблокираш например...и да признаеш колко голям тъпак си..Ние си падаме по това да се самоунижавате..
Ние и вие така ли...на мен ми се струва,че при всяко момиче e индивидуално.Ако на теб ти хар. на нея може да не й.
По същия начин може да те харесвам аз на вънщност,
а тя не.

LadyDi
08-24-2009, 16:36
Да я отблокираш например...и да признаеш колко голям тъпак си..Ние си падаме по това да се самоунижавате..
Ние и вие така ли...на мен ми се струва,че при всяко момиче e индивидуално.Ако на теб ти хар. на нея може да не й.
Мне, всяко момиче обича да знае, че има власт над мъжа до себе си. ВСЯКО. Няма никакви изключения... Освен при лесбийките, може би... Не съм проверила още :?

GossipGirl89
08-24-2009, 16:44
Еми вече те посъветваха - отблокирай я, извини й се, помоли я да излезете пак и й купи едно цвете примерно...

Иначе това за момичетата наистина е така - всички обичаме да властваме :D

radybt
08-24-2009, 17:21
Ама че сте безмилостни женските :-k :-# :smt117

LadyDi
08-24-2009, 17:28
Ама че сте безмилостни женските :-k :-# :smt117
Аз за туй все ви повтарям да си хванете мъже.

DeViLgIlrL16
08-24-2009, 17:31
Ама че сте безмилостни женските :-k :-# :smt117

ми че мъжете милостиви ли сте пак... :D и не си се променил много от последният ни разговор, след като не исках да ти пращам мечета и да ти говоря влюбено... :D :oops: нямаш оправия... пии малко мента глог и валериан.. :D може ти помогне да мислиш малко по трезво и да си махнеш идотския език... :D