PDA

View Full Version : според вас ?



aihao1
08-24-2009, 16:08
момиче на 13 съм , преди около 2 god се запознах с едно момче да го наречем Мартин.

С времето с него станах ме най-добри фр както и с още едно момиче и едно момче . момичето да го наречем крис, а момчето стелян.

аз се влюбих в Мартин може да се каже дори че той е единствения човек към които изпитвала толкова силни чувства..

Значи от около 2 месеца Мартин се държи с мене мноо различноо , когато сме с Крис и Стелян с мен се държи някак по студено ....

И един ден когато бяхме сами той ме хвана за ръката и започна да ме гледа адски страанно и в продължание на 15-20min се гледахме така без да си пъскаме ръцете .. и на др ден когато играхме на ..истината или се усмиляваш.. каза че от 6 клас [сега ще стане 8] харесва едно момиче , но не е сиг дали има силни чувства към нея защото ту я обича ту нее !! После ест аз го накарах да я опиши и той описа Точно мен и като характер и като визия !! и вчера към 01.30 на мен ми се спеше адски мноо и за тфа се облегнах на рамото my после и на коляното my [ест той даде идеята (не съм му се натискала)] като се прибирахме бахме само 2 със Стелян .. той ми каза че Мартин харесва мене [ а аз съм влюбена до ъши в мартин] ест аз започнах да отричам ...

и днеска като си чатихме с Мартин той ми каза че вече не харесва никoй и на мене ми стана мноо тъпо :(

аз днеска не излязох с тях и затфа той са е прибрал рано и си чатихме ,и ми каза че без мен е мноо тъпоо !!!


Според вас това момиче дали съм Аз ? и дали според вас има някви сериозни чувства към мене ...

Искам мноо да му кажа че го харесвам но се страхувам приятелството ни да ни се развали !! според вас какта постъпя .. Вие какво бихте направили ако бяхте на мойто място ?
:o :o :o :)

l0lz
08-24-2009, 16:09
Как да постъпиш, а.. Ами като за начало се научи да пишеш, мойто дете.

sulley
08-24-2009, 16:16
Уау. :-o

Първо,не може да има Сериозни чувства към тебе,защото е малък,пък и сам си е казал,че ту те обича,ту не.

Второ,вече няма как да развалиш приятелството ви,защото няма такова.Появилят се чувства,нещата отиват на кино и се променят.

Остави му малко време,ако не направи нищо,но нещата продължат да бъдат...такива,действай.
Бъдете си хепи и си народете голяма несигурна и недорасла дечурлига. *сън*

elle_123
08-24-2009, 16:18
кофти ситуация...аз ти предлагам,когато останете насаме,но не по скайп,го питай какво мисли за теб.ако те попита защо му задаваш този въпрос му кажи,че напоследък си забелязала,че се държи странно с теб.ако ти каже,че те харесва,признай чуствата си.

LadyDi
08-24-2009, 16:18
Уау. :-o
Остави му малко време,ако не направи нищо,но нещата продължат да бъдат...такива,действай.
Бъдете си хепи и си народете голяма несигурна и недорасла дечурлига. *сън*

=D>

Amiliq999
08-24-2009, 16:22
кофти ситуация...аз ти предлагам,когато останете насаме,но не по скайп,го питай какво мисли за теб.ако те попита защо му задаваш този въпрос му кажи,че напоследък си забелязала,че се държи странно с теб.ако ти каже,че те харесва,признай чуствата си.
+

luckygirl92
08-24-2009, 16:24
Можеше да редуцираш малко информацията,кой какво казал,на кого го казал,ама той как реагирал.

Честно да те кажа,темата ми стана скучна след четвъртия ред.И все пак....Първото момче,към което имаш толкова силни чувстра,знаеш ли още колка ще има...Така,шом ти е предложил да се облегнеш на рамото му,значи му е приятно,аз не бих презложила това на човек,който,примерно,ми е антипатичен.А иначе,нищо не ти пречи да опиташ,щом ти "изпраща сигнали",може да се получи нешо много истинско,успех! :)

coolness
08-24-2009, 16:26
В кфи филми се вкарвате на 13 години не е реално :lol:

LadyDi
08-24-2009, 16:30
В кфи филми се вкарвате на 13 години не е реално :lol:
Хормоните, хормонитеее...
Боже, аз на 13 години още обличах кукли... Баси, колко задръстена съм била :?

PurpleDream
08-24-2009, 16:30
но не е сиг дали има силни чувства към нея защото ту я обича ту нее !!

.. той ми каза че Мартин харесва мене [ а аз съм влюбена до ъши в мартин] ест аз започнах да отричам ...

и днеска като си чатихме с Мартин той ми каза че вече не харесва никoй и на мене ми стана мноо тъпо :(

аз днеска не излязох с тях и затфа той са е прибрал рано и си чатихме ,и ми каза че без мен е мноо тъпоо !!!


Искам мноо да му кажа че го харесвам но се страхувам приятелството ни да ни се развали !! според вас какта постъпя .. Вие какво бихте направили ако бяхте на мойто място ?
:o :o :o :)

1. научи се да пишеш
2." не е сигурен дали има силни чувства към нея, защото ту я обича ту не..." :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :razz: оо заболя ме стомаха :razz:
3.ами момчето ти е казало, че това момче те харесва...
4.Мартин сигурно ти е казал, че не харесва никого за да не си помислиш, че харесва друго момиче...
5.и ти си тъпа, защо не си излязла с тях?
6. кажи му, че го харесваш или ако те е срам, накарай някоя приятелка да му каже :-D

coolness
08-24-2009, 16:36
В кфи филми се вкарвате на 13 години не е реално :lol:
Хормоните, хормонитеее...
Боже, аз на 13 години още обличах кукли... Баси, колко задръстена съм била :?
Нали :D Да се чуди човек колко са напреднали .На 13 си играх пред блока на народна топка :D

LadyDi
08-24-2009, 16:37
И на криеница!!!

w0sh
08-24-2009, 16:41
Аз на 13 събирах разбойници от едно зрънчо и играех на кеч с тях.

Но. по темата.
Щом вече играете на истинта или се осмеляваш (аз съм го пробвал с истината или 50 на екс) очевидно сте достатъчно зрели за да пробвате с имена енд стъф.

aihao1
08-24-2009, 16:41
много се извинявам за правописа, но използвам онлайн кирилизатор и 2 ро живея само от 4 god в БГ и не зн мн БГ за тфа и разказа ми не е ок .... Иначе съм Рускиня .. и мн сорри че не ви го каах по-рно :oops: :oops:

LadyDi
08-24-2009, 16:43
Бая българка ми се струваш...

aihao1
08-24-2009, 16:44
има ли смюсъл да ви лъжа? :?

LadyDi
08-24-2009, 16:45
има ли смюсъл да ви лъжа? :?
Никакъв смюсъл няма в цялата тема, мен ако питаш... :?

ShtrudeL
08-24-2009, 16:47
"Мноо" си малка май.

Освен това... сигурно греша,НО...не мислиш ли,че толкова си хлътнала по него,че ИСКАШ (и си втълпяваш) това момиче,което той описва да си ти?

RaZzer
08-24-2009, 16:49
толкова е очевидно... Стелияну е казал на Мартин, че ти си отричала, че го харесваш и Мартин е повярвал, затова е казал, че и той не те харесва... обаче без тебе не му е интересно => все още има чувства към теб (без да коментираме дали на 13 могат да са страшно силни)...

Ти си си забъркала кашата като си излъгала, че не го харесваш - сега ти трябва да я оправиш като му признаеш за чувствата си. Успех! :)

coolness
08-24-2009, 16:51
има ли смюсъл да ви лъжа? :?
Играй си,бъди щастлива,изживей си деството.После цял живот ще има драми,не се притеснявай

baby07
08-24-2009, 17:00
много познато , според мен и двамата се харесвате ... и ди мy кажи абсолюитно всичко това което чувсташ , но когато сте само двамата !!!
:-D

PurpleDream
08-24-2009, 17:42
има ли смюсъл да ви лъжа? :?
Никакъв смюсъл няма в цялата тема, мен ако питаш... :?

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Hilary_
08-24-2009, 18:28
ту ме обича ту нее
Няма такова нещо моето момиче ... :wink:

и на мене ми стана мноо тъпо
А на него мислиш ли, че не му е станало тъпо като си отричала пред приятеля му, че не го харесваш? :-o

Според вас това момиче дали съм Аз ?
ъхъ ... 8)

Искам мноо да му кажа че го харесвам но се страхувам приятелството ни да ни се развали !!

След като той те харесва и ти него мислиш ли, че това е приятелство?? :lol:

Даавай смело ... успех :-P

Sa6eks
08-24-2009, 18:59
Честито харесва те !
А, не си ли малка за гадже...

Ou7taControL
08-24-2009, 19:08
хаха е много ясно че ще ти каже че вече не харесва никой, щом като преди това ти си отричала на стелян че го харесваш.. извинявай ама си изказвам мнението и си мисля че е много тъпа постъпка.. защото може би самият мартин е накарал стелян да ти каже че мартин те харесва защото той явно сам неможе да покаже чувствата си.. не на всеки му е лесно, а когато ти си отричала че си влюбена в него , стелян го е каза това на мартин и на него му е станало мноооого гадно, и затова ти го е казал това.. защото е видял че явно няма смисъл.. :) :-)

elle_123
08-24-2009, 19:21
Честито харесва те !
А, не си ли малка за гадже...

офф, не, не е малка,защо да си няма гадже или ти мислиш,че едно момиче трябва задължително да прави секс с приятеля си? :o