PDA

View Full Version : Обичам си го



karitoo
08-24-2009, 16:45
Много обичам бившия си и сички ми казват , че и той ме харесва но аз не съм много сиг...
Като ме види ме гушка прави намеци държи ме за ръката и какво ли не още ама искам и аз някак да му намекна, че го харесвам...
Някакви идеи как да стане това?

LadyDi
08-24-2009, 16:49
Аз имам идея!
Пробвай с "Харесвам те" :)

3oPuTy
08-24-2009, 16:54
Говори с него ... Не е толкова трудно,а и щом ти е бивш значи ще ти е още по-лесно да му кажеш "Още те харесвам" :?

PurpleDream
08-24-2009, 16:54
защо трябва да му намекваш, щом други хора са ти казвали, че те харесва и той се държи така помисляла ли си, че наистина е вярно и може би момчето пак иска да се съберете и се опитва само с намеци, направи и ти нещо- кажи му, няма само той да се чуди какво да измисли...

karitoo
08-24-2009, 16:55
Като му го кажа ако неговите чувства не са такива мн ще се изложа,а и ме е страх, е ще си развалиме приятелството...

karitoo
08-24-2009, 16:57
защо трябва да му намекваш, щом други хора са ти казвали, че те харесва и той се държи така помисляла ли си, че наистина е вярно и може би момчето пак иска да се съберете и се опитва само с намеци, направи и ти нещо- кажи му, няма само той да се чуди какво да измисли...



Една фр каза, е според нея е двамата се харесваме но и двамата мислим, е другия не ни харесва...

Не знам какв да правя вече за това пиша тук...

PurpleDream
08-24-2009, 16:57
Да ама ако му кажеш поне после няма да се чудиш какво щеше да стане, ако му бях казала.По- добре сега му кажи, защото ако те харесва и не ти призна, а продължава само с такива намеци и ти нищо не правиш по въпроса може да се отчуждите или той да си хареса друга...така че - говори с него, поне да е наясно с чувставата ти

harmaiani94
08-24-2009, 16:58
По-добре говори с него...поне ще знаеш, че си опитала, а не да се чудиш 'Какво ли щеше да стане?' и т.н.

w0sh
08-24-2009, 17:00
По-добре говори с него...поне ще знаеш, че си опитала, а не да се чудиш 'Какво ли щеше да стане?' и т.н.
Това е тъпо. Не може смао от любопитство да правим нещата.
И аз никога не съм бъркал в контакта, ама пак се чудя какво щеше да стане.

3oPuTy
08-24-2009, 17:04
По-добре говори с него...поне ще знаеш, че си опитала, а не да се чудиш 'Какво ли щеше да стане?' и т.н.
Това е тъпо. Не може смао от любопитство да правим нещата.
И аз никога не съм бъркал в контакта, ама пак се чудя какво щеше да стане.
Тя няма да го направи от любопитство,а защото още го харесва ... От любопитство щеше да е ако тя нямаше чувства към него и все пак го попита без да иска нещо в отношенията им да се промени ...


Към авторката:И що да се изложиш като му го кажеш?!К'во срамно има да му споделиш?!Пффф Божеее ... А я си представи к'во щеше да стане ако всички мислеха като теб и си таяха чувствата дълбоко в себе си само,защото човека отсреща може да не изпитва същите чувства ... :?

w0sh
08-24-2009, 17:05
И харесвам да ме удря ток.

karitoo
08-24-2009, 17:07
Ми той каза нещо...Пнеже от вс момичета той сам с мен се закача и аз го попитах със смях "Защо само мене тормозиш" и то каза "Ми щото ти най мн ми харесваш" аз му казах "какво" и той "ти най мн ми харесваш..... за дразнене" нз как да ги приемам тея неща...;(

3oPuTy
08-24-2009, 17:11
Извинявай ама ти и бившия ти на колко сте?!

LadyDi
08-24-2009, 17:11
Абе вие колко време сте ходили преди това?

karitoo
08-24-2009, 17:13
Ами аз съм на 14 той на 15 и преди тва бяхме заедно половин година

LadyDi
08-24-2009, 17:15
Кога преди това?
И спала ли си с него?

karitoo
08-24-2009, 17:18
Ми той искаше ама аз му казах, че не съм готова щото и не бях...

karitoo
08-24-2009, 17:23
А и всички фр казват, че се държиме като гаджета само не се водиме такива ама аз нз кв па права с него

LadyDi
08-24-2009, 17:31
Обърках се :?
Вземи го питай това момче, гаджета ли сте или не и дали те харесва, щото, честно ти казвам, аз няма да мога да спя довечера.

karitoo
08-24-2009, 17:34
Обърках се :?
Вземи го питай това момче, гаджета ли сте или не и дали те харесва, щото, честно ти казвам, аз няма да мога да спя довечера.


Мерси за подкрепата а и може да го питам нещо от сорта на "Кви намерения имаш към мене?" или нз...

PurpleDream
08-24-2009, 17:40
Обърках се :?
Вземи го питай това момче, гаджета ли сте или не и дали те харесва, щото, честно ти казвам, аз няма да мога да спя довечера.


Мерси за подкрепата а и може да го питам нещо от сорта на "Кви намерения имаш към мене?" или нз...

по- добре "Как стоят нещата между нас?" някак си по- добре ми звучи от "Кви намерения имаш към мене?" :D

bmwsasho
08-24-2009, 17:41
Абе какво ще го питаш...като го видиш му се мяташ, целуваш го и готово...не си губи времето, а действай :)

karitoo
08-24-2009, 17:42
Да прав/а си :)

karitoo
08-24-2009, 17:45
Абе какво ще го питаш...като го видиш му се мяташ, целуваш го и готово...не си губи времето, а действай :)


:D Може и така да е защото по някой път не е нужно да ми предлага или нещо такова една целувка е дстатъчна но въпроса е ако той не иска....

3oPuTy
08-24-2009, 17:46
А и всички фр казват, че се държиме като гаджета само не се водиме такива ама аз нз кв па права с него
Ах,че познато :D И ние с едно момче от 6 години като сме без гаджета и се видим се държим като обвързани и то с месеци (целувки,прегръдки,доста време заедно ... даже на море мислехме да ходим за месец ама се прецакаха нещата :-D ).Да не говорим,че половината град (половината,защото съм от малък град) си мисли,че сме имали връзка,която е продължила над 2 години :razz:
А иначе вие се държите така,защото в момента хем се харесвате,хем сте близки приятели и подсъзнателно осъзнавате к'во ще се случи с т'ва приятелство ако се съберете (поне при нас е така де :-D щом вече 6 години и двамата знаем к'ви чувства имаме един към друг,но въпреки това решихме да не задълбочаваме нещата за да не прецакаме приятелството си)
Наистина е малко тъпо в някои отношения,но в други си е направо отлично :-D съзнателно осъзнавате к'во ще се случи с т'ва приятелство ако се съберете (поне при нас е така де :-D щом вече 6 години и двамата знаем к'ви чувства имаме един към друг,но въпреки това решихме да не задълбочаваме нещата за да не прецакаме приятелството си)
Наистина е малко тъпо в някои отношения,но в други си е направо отлично :-D

karitoo
08-24-2009, 17:52
Просто мн го обичам и искам да сме заедно но се страхувам, че неговите чувства не са такива... ;(

Unperfectgirl
08-24-2009, 18:06
Ах, ами да си призная и аз съм същата. Винаги крия чувствата си и се питам какво ще стане, ако той не изпитва същото към мен, но никога не съм си задавала въпроса какво ще стане, ако всичко се нареди. И в повечето случай винаги съжалявам. Ти си знаеш, но според мен се изисква голяма смелост да направиш нещо такова. И при двата случая това ще окаже голямо влияние върху теб и чувствата ти. Съжалявам, че не бях много полезна, но ..

karitoo
08-24-2009, 18:08
Ах, ами да си призная и аз съм същата. Винаги крия чувствата си и се питам какво ще стане, ако той не изпитва същото към мен, но никога не съм си задавала въпроса какво ще стане, ако всичко се нареди. И в повечето случай винаги съжалявам. Ти си знаеш, но според мен се изисква голяма смелост да направиш нещо такова. И при двата случая това ще окаже голямо влияние върху теб и чувствата ти. Съжалявам, че не бях много полезна, но ..


Благодаря ти поне знам , че не съм единствената... :D

Аз също нямам никаква смелост да му кажа всичко... а много ми се иска

Neopitom3na
08-24-2009, 18:11
поговорете си ще помогне... :-P

Hilary_
08-24-2009, 18:14
Миии питай го ?? 8-) Вместо да се чудиш ...

karitoo
08-24-2009, 18:29
Честно казано ако той ме харесва мн ми е иска да поеме инициативата...

Но ако ме харесва защо не го прави...?! Вие как мислите?

Hilary_
08-24-2009, 18:37
Честно казано ако той ме харесва мн ми е иска да поеме инициативата...

Но ако ме харесва защо не го прави...?! Вие как мислите?

Да си чувала за п осрамежливи момчета ??

И спри да се колебаеш ... или му кажи или просто не очаквай от нас да вадим боба и ориза и да гадаем ... :-o

MakeMeLaugh
08-24-2009, 19:47
Значи той ти е бивш и все още не е чувал изарза, че го харесваш... :?
И сега мислиш, че ще го впечатлиш, ама точно с тези думи.. :-o

x9xgxn
08-24-2009, 20:10
Към авторката:И що да се изложиш като му го кажеш?!К'во срамно има да му споделиш?!Пффф Божеее ... А я си представи к'во щеше да стане ако всички мислеха като теб и си таяха чувствата дълбоко в себе си само,защото човека отсреща може да не изпитва същите чувства ... :?[/b][/color]

Майко, колко по-добро място щеше да е светът!

NamelessRomantic
08-24-2009, 22:27
Много обичам бившия си и сички ми казват , че и той ме харесва но аз не съм много сиг...
Като ме види ме гушка прави намеци държи ме за ръката и какво ли не още ама искам и аз някак да му намекна, че го харесвам...
Някакви идеи как да стане това?

Стой и зяпай в тавана,или пиши по форуми.Рано или късно ще се усети сам спокойно. 8)

Amateur
08-25-2009, 03:18
Ще го кажа така "Нищо бивше не важи!!!"

karitoo
08-25-2009, 11:03
Мерси за съветите накрая ще зема да го питам кво изпитва или просто ще му кажа , че още го харесвам... Ако някога събела смелост.... :(

ImmortalForever
08-25-2009, 13:51
Ся дай се разбереме..харесваш ли го или го обичаш?

PHaNToM373
08-25-2009, 13:57
Ах, ами да си призная и аз съм същата. Винаги крия чувствата си и се питам какво ще стане, ако той не изпитва същото към мен, но никога не съм си задавала въпроса какво ще стане, ако всичко се нареди. И в повечето случай винаги съжалявам. Ти си знаеш, но според мен се изисква голяма смелост да направиш нещо такова. И при двата случая това ще окаже голямо влияние върху теб и чувствата ти. Съжалявам, че не бях много полезна, но ..
+1 ...

karitoo
08-25-2009, 18:00
Днес стана нещо което не си обяснявам....
Седях с едни фр на един камък и той се появи с негови фр и отначало се едно не ме виждаше после се засмя аз също и той ми показа среден пръст и продължи да се смее след тва една фр му каза така ли се отнасяш към твойта любов и сички се захилихме и един негов фр вика коя бе и мойта фр ми Кари и тй се засмя... и мойта фр каза ми вие така изглеждате.... Всички ми казаха , че вс било зо пред другите ама аз си мисля, че сичко е било щото е искал да направи... :( :( :(


Са нз как да ги приемам тия работи... :( :( :(

karitoo
08-25-2009, 18:04
Ся дай се разбереме..харесваш ли го или го обичаш?


ОБИЧАМ ГО! :smt007

karitoo
08-25-2009, 18:40
Ясно е , че трябва да говоря с него но какво да му кажа а и какво да си мисля след случилото се... Някакви идеи? Мерси предварително...

aleks4e
08-25-2009, 19:04
Днес стана нещо което не си обяснявам....
Седях с едни фр на един камък и той се появи с негови фр и отначало се едно не ме виждаше после се засмя аз също и той ми показа среден пръст и продължи да се смее след тва една фр му каза така ли се отнасяш към твойта любов и сички се захилихме и един негов фр вика коя бе и мойта фр ми Кари и тй се засмя... и мойта фр каза ми вие така изглеждате.... Всички ми казаха , че вс било зо пред другите ама аз си мисля, че сичко е било щото е искал да направи... :( :( :(


Са нз как да ги приемам тия работи... :( :( :(

Аз нищо не разбрах, честно. Не можеш ли да пишеш по-четливо?

aleks4e
08-25-2009, 19:07
Днес стана нещо което не си обяснявам....
Седях с едни фр на един камък и той се появи с негови фр и отначало се едно не ме виждаше после се засмя аз също и той ми показа среден пръст и продължи да се смее след тва една фр му каза така ли се отнасяш към твойта любов и сички се захилихме и един негов фр вика коя бе и мойта фр ми Кари и тй се засмя... и мойта фр каза ми вие така изглеждате.... Всички ми казаха , че вс било зо пред другите ама аз си мисля, че сичко е било щото е искал да направи... :( :( :(


Са нз как да ги приемам тия работи... :( :( :(

Аз нищо не разбрах, честно. Не можеш ли да пишеш по-четливо?

karitoo
08-26-2009, 07:20
Днес стана нещо което не си обяснявам....
Седях с едни фр на един камък и той се появи с негови фр и отначало се едно не ме виждаше после се засмя аз също и той ми показа среден пръст и продължи да се смее след тва една фр му каза така ли се отнасяш към твойта любов и сички се захилихме и един негов фр вика коя бе и мойта фр ми Кари и тй се засмя... и мойта фр каза ми вие така изглеждате.... Всички ми казаха , че вс било зо пред другите ама аз си мисля, че сичко е било щото е искал да направи... :( :( :(


Са нз как да ги приемам тия работи... :( :( :(

Аз нищо не разбрах, честно. Не можеш ли да пишеш по-четливо?


Ми извинявам се на хората които не разчитат нека другите ако искат да пишат...

mechtaq_za_teb
08-26-2009, 10:52
Ами.. идеи?! И ти го гушни..ако искаш даже го целуни. Толкова е лесно да се измислят начини, за да разбере че го харесваш.