PDA

View Full Version : Мхмм..съвет?!



lovelyxD
08-24-2009, 18:19
Здравейте,аз съм Мими и съм на 14..знам,че сега като ви питам вие ще започнете с обидите..ще ми казвате,че съм малка пикла,ала-бала,ама моля ви за разбирането,а не да ми викате! Значи както казах съм на 14 и се срещам с едно момче вече от 1 година,което е почти на 18. Той вече е правил секс,не ме кара да го правя с него,не ме притиска,но аз виждам,че го иска..знам,че секс на 14 е глупаво,и винаги съм се чудила на момичета,които го правят толкова рано,но сега се замислех..защото наистина имам силни чувства към този човек,наистина го обичам. Моля ви кажете,голяма грешка ли ще направя,ако направя секс сега,на 14? :-k

Unperfectgirl
08-24-2009, 18:26
Сигурно има много такива теми, но ..
Секса е голямо нещо. Не искам да ти казвам да не го правиш, но не искам да ти казвам и да го правиш. Имам предвид, че ако се чувстваш готова, може би трябва да го направиш, но ако е само, защото се чувстваш длъжна да му даваш нещо - много съм против! Ти си знаеш въпреки, че си още малка ...
Според мен - изчакай, порастни, намери правилния човек, почувствай се готова! Секса е може би най-страхотното нещо на този свят, но първо помисли преди да правиш каквото и да било! Успех!

boltt
08-24-2009, 18:33
НО МОЛЯ ТЕ ,УМОЛЯВАМ ТЕ ,АКО ТРЪГНЕТЕ ДА ГО ПРАВИТЕ ИЗПОЛЗВАЙТЕ КОНДОМ ,ЗА ДА НЕ ПУСНЕШ ТЕМА СЛЕД 2 ДЕНА "БРЕМЕННА ЛИ СЪМ" УСПЕХ 8)

lovelyxD
08-24-2009, 18:33
Unperfectgirl не се чувствам длъжна,но май наистина съм още малка.. :(

lovelyxD
08-24-2009, 18:35
хаха boltt аз за секса знам достатъчно,ако го правя,ще го правя с предпазни мерки естествено :D просто..незнам дали не съм прекалено малка..

BePoHuKa
08-24-2009, 18:44
Щом се чудиш, значи си малка. Възползай се от тва, че той не те притиска и изкарай максимално дълго без да го правите. Поговори с него, питай го дали може да почака.

Unperfectgirl
08-24-2009, 18:45
За мен си прекалено малка. Моят първи път беше на 16 и бях с човек, който наистина обичам и знаех, сигурна бях, че и той ме обича. А и се чувствах достатъчно зряла да поема отговорността. Чувствах се готова, достатъчно голяма и всичко го чувствах правилно. Просто се замисли, защото аз не бих могла да ти кажа какво да правиш. Ти знаеш как се чувстваш, познаваш себе си и тялото си. Ако имаш въпроси, винаги можеш да питаш!

lovelyxD
08-24-2009, 18:46
Мхмм..BePoHuKa мерси.

lovelyxD
08-24-2009, 18:47
Щом ме е страх,значи не съм готова.. прави сте!
Мерси..наистина!
;-)

Unperfectgirl
08-24-2009, 18:49
Хих, така се успокоих. Не исках да ти натяквам моето мнение и още не искам, но това май е най-доброто решение!

BePoHuKa
08-24-2009, 18:49
Щом ме е страх,значи не съм готова.. прави сте!
Мерси..наистина!
;-)Еее едно разумно момиче да има... гордея се с теб! 8-)

amk933
08-24-2009, 18:53
Щом ме е страх,значи не съм готова.. прави сте!
Мерси..наистина!
;-)Еее едно разумно момиче да има... гордея се с теб! 8-)

На кака ВеРоНиКа, доброто то! 8-)

Иначро браво за решението, че иначе подозирам, че родилното в раздел секс пак щеше да заработи утре вечер. 8)

Adda
08-24-2009, 18:54
Бе, глупости, няма да е грешка! Не ги слушай тия бабички... на 14 не е толкова страшно, ако ти искаш - действай =)

Sa6eks
08-24-2009, 18:54
Миличка, не почвай да правиш секс на такава възраст, поне изчакай да станеш на 16-17 !!!

Punisherrr
08-24-2009, 19:03
Щом ме е страх,значи не съм готова.. прави сте!
Мерси..наистина!
;-)

Разумно. ;)

И се радвай,че момчето не те притиска и се възползвай от това. Колкото по-късно започнеш,толкова по-хубаво,да знаеш :)
Нищо няма да загубиш като отделяте времето си сега над това да изграждате отношенията си и да се сближавате още и още. И секса ще дойде. Правилно мислиш,че си малка,защото някои хора си мислят,че щом имат гадже веднага значи,че трябва да го правят. - е не е така ;) това зависи от това как ти се чувстваш,от възрастта. Азтръгнах с гаджето си,когато бях на 14 и определено нямах намерение да го правя.

sladkata_bebz
08-24-2009, 19:23
Аз също се колебаех за един даден момент докато бях на 14.Бях с момче,което не ме притискаше и ме обичаше.Но аз говорих с него и реших да му кажа да поизчакаме.Същото момче ми беше първо в живота и вече бях на 16.Естествено не съжалявам. ;)

experimental
08-24-2009, 19:27
Секса е хубаво нещо няма за каде да се бавиш и да се правиш на монахиния, на 14 организма ти е напълно готов за полови контакти и психиката също, така че защо се пазиш да не изпиташ удоволствие, не му мисли много ми скачай в кревата и го почвай :P

ERvili
08-24-2009, 20:09
Секса е хубаво нещо няма за каде да се бавиш и да се правиш на монахиния, на 14 организма ти е напълно готов за полови контакти и психиката също, така че защо се пазиш да не изпиташ удоволствие, не му мисли много ми скачай в кревата и го почвай :P
Е,то все ще се извъди някой "умник" като тебе с такива "разумни" съвети....

Punisherrr
08-24-2009, 20:11
няма за каде да се бавиш и да се правиш на монахиния, на 14 организма ти е напълно готов за полови контакти и психиката също, така че защо се пазиш да не изпиташ удоволствие,

Дано не си толкова глупав наистина... :(

EritYy
08-24-2009, 20:14
можеш да го направиш винаги когато си готова и не забравяй,че винаги можеш да кажеш "не" дори преди това да си казала "да", вярно е че тялото на тази възраст не е достатъчно съзряло,но ако се чувсташ готова и ако наистина си сигурна в човека няма нищо страшно

FiRe_LaDy
08-24-2009, 21:24
Здравейте,аз съм Мими и съм на 14..знам,че сега като ви питам вие ще започнете с обидите..ще ми казвате,че съм малка пикла,ала-бала,ама моля ви за разбирането,а не да ми викате! Значи както казах съм на 14 и се срещам с едно момче вече от 1 година,което е почти на 18. Той вече е правил секс,не ме кара да го правя с него,не ме притиска,но аз виждам,че го иска..знам,че секс на 14 е глупаво,и винаги съм се чудила на момичета,които го правят толкова рано,но сега се замислех..защото наистина имам силни чувства към този човек,наистина го обичам. Моля ви кажете,голяма грешка ли ще направя,ако направя секс сега,на 14? :-k

Бях на твоите години,когато мислех,че обичам едно момче и че заслужава да спя с него.Но може би разума ми тогава надделя над чувствата и се отказах.Преди месеци пак бях с този човек и пак имах възможност,но отново нещо ме спря.Сега знам,че съм се заблучдавала и двата пъи,че имам чувства и че не съм го направила,защото не е бил подходящия.Ако не си сигурна дали след време няма да съжаляваш - не го прави!Но ако си сигурна - направи го.НО моето мнение е,че си малка още и може да поизчакаш и да не бързаш с това :)