PDA

View Full Version : Раздвоена,влюбена...



zabraniavamsi
08-24-2009, 18:41
Здравейте.Имам проблемче,и искам да споделя с вас и някой друг съвет.
Имам приятел от 1 година,преди него излизах с вече бившия ми,който обичах много,наложи се той да отиде в чужбина,и аз реших,че няма смисъл да продължаваме той там аз тук,и си мислех,че там ще си намери друда приятелка и за мен ще бъде още по болезнена раздялата и так се разделихме,но останахме добри приятели.Тогава се запознах с сегашния си приятел и вс върви много добре,но когато видя бившия ми става много гадно,мисля си,че още го обичам той сега се прибра за по дълго време,аз нищо не правя поздравяваме се не съм намеквала,че имам още към него но той го усеща мисля,но доколкото разбрах и той вече има друга приятелка.Сега ми е много гадно,мисля, че го обичам,но обияам и сегашния си приятел страхотен е.Незнам,много ми е трудно като го видя и се сещам за миналото колко красиво беше и искам да го целуна,адски силно искам да го целуна и ми се насълзяват очите.Кофти ми е.. ;( :(
Моля без излишни обиди дайте ми съвет...

zabraniavamsi
08-24-2009, 18:48
и забравих аз съм на 19,момчетата са малко по големи от мен... ;( ужасно е ,дали не направих грешка, като се разделихме или беше по -добре защото сегашния е мн мил и ме обича...незнам неспирам да плача :smt089 :-# :(

w0sh
08-24-2009, 18:52
Ъх. Взимаш решение и си носиш последствията.
Всеки съвет ще е неадекватен.

Hilary_
08-24-2009, 18:52
"се сещам за миналото колко красиво беше.."

Било е вече не е ... не се връщай към отминали неща, а гледай напред!!! :)

Ou7taControL
08-24-2009, 18:53
забрави за него, ти си имаш приятел, той си има приятелка.. всеки си е поел по своя път.. а и замисли се- ами ако те се обичат.. не бъди ти тази която ще им развали връзката.. продължаавай си живота.. а ако пък ви е писано да сте заедно, всичко ще се нареди с времето :)

vagarious
08-24-2009, 19:41
забрави за него, ти си имаш приятел, той си има приятелка.. всеки си е поел по своя път.. а и замисли се- ами ако те се обичат.. не бъди ти тази която ще им развали връзката.. продължаавай си живота.. а ако пък ви е писано да сте заедно, всичко ще се нареди с времето :)
Не бъди тази, която ще развали и неговата и ТВОЯТА връзка.От два стола ще останеш на земята.Радвай се на това, което имаш сега до себе си и за това, че бившият ти сега е щастлив.Не гледай назад и не живей във спомени.Успех! :-) :)

RaZzer
08-24-2009, 19:58
Най- доброто, което можеш да направиш е просто да продължиш напред и да си останеш със сегашното момче без да мислиш за бившия... Нз обаче дали ще успееш и ако това раздвоение се засили, вместо да утихне с времето - тогава, мисля, че на първо място трябва да спреш да разиграваш настоящия си приятел, а после да помислиш да вариант с бившия...

Zaharinka
08-24-2009, 20:16
Още едно доказателство,че момичетата не знаят какво искат 8-)
Според мен остани със сегашното ти гадже.