PDA

View Full Version : Дайте съвет моля ви



cvetinka911
08-24-2009, 19:27
Извинете,темата може да ви се стори тъпичка,но за мен е от значение вашето мнение по въпроса! На 16 съм,а още съм девствена ..! :oops: Имам 2 годишна връзка !! Мисля,че вече съм готова да се отдам на приятеля си,но въпреки че той казва че ще ме пази,мен си ме е страх !! [-X [-o< Има моменти,в който много ми се иска и такива,в който ме е страх да рискувам ... Какво да правя ??

PepSsSi
08-24-2009, 19:31
пий бира :razz:
щом искаш го направи и не забравяй презерватива

Dimana99
08-24-2009, 19:42
Отдавай му се щом ти се иска...

LovelyGirl
08-24-2009, 19:48
Аз не разбрах от какво точно те е страх :-o

cvetinka911
08-24-2009, 19:52
Аз не разбрах от какво точно те е страх :-o

Strah me e da ne stane belq ...

Dimana99
08-24-2009, 19:57
Слагаш му презерватив и няма да стане беля...

LovelyGirl
08-24-2009, 20:01
^ Точно.
След като използвате презерватив, няма от какво да се притесняваш.

MakeMeLaugh
08-24-2009, 20:02
Какво да правиш ли..
Ами върни се пак към детството си дете.. тия неща не са за теб.
:(
ще си направиш някоя била само и само за да изглеждаш и приличаш по-голяма, да си като другите.. :?

uBo
08-24-2009, 21:56
Аз не разбрах от какво точно те е страх :-o

Strah me e da ne stane belq ... ако искаш ела при мене да ти покажа няма нищо страшно :P :P

thespark
08-24-2009, 23:58
остави се на момента :grin:

NamelessRomantic
08-25-2009, 00:43
Не знам какъв отговор чакаш...Еми като ти се е*е се е*еш,като не ти се е*е не е*еш!Толкова ли е трудно?

minimalist
08-25-2009, 01:34
Не знам какъв отговор чакаш...Еми като ти се е*е се е*еш,като не ти се е*е не е*еш!Толкова ли е трудно?
Евалата, баце! Най-радикалното решение на проблема даде :D

BePoHuKa
08-25-2009, 01:42
Ами виж сега, нормално е да те е страх. При много момичето е било така при първия им път, но ако внимавате наистина няма от какво да се притесняваш. Слагайте презерватива и така.. не можеш да се пазиш докато си готова да имаш дете :? А ако те е страх от болката - не се притеснявай. Може и нищо да не усетиш, а може и малко да те заболи, но не мисля, че е нещо особено. Не слушай повечето, които казват колко много боляло-преувеличават! Drama queens... :?

DIVINE_TIME
08-25-2009, 06:58
Ако се колебаеш.. по-добре-недей. Според мен е изключително важно да си наясно със себе си и да си сигурна,че го искаш и това е първото условие. След това, поговорете си за предпазните мерки, има ги в изобилие, и си изберете най-подходящият метод за вас, но имайки предвид възрастта ти, най-добре-презерватив. За съжаление няма метод, който да предпазва на 100 % затова аз лично използвам комбинацията от презерватив + прекъснат полов акт и се надявам,че така свеждам опасността до стойности под нулата.. :)

FromAutumToAshes
08-25-2009, 07:14
Не знам какъв отговор чакаш...Еми като ти се е*е се е*еш,като не ти се е*е не е*еш!Толкова ли е трудно?


Кратко и ясно. Безпрецедентно съгласен :D Мисля, че други коментари не са нужни.

sladkata_bebz
08-25-2009, 07:52
Колкото и да изчакваш още пак ще си има притеснение.Ти си на 16 със сериозна връзка от 2 години,това едва ли те притеснява.След толкова теми за бременни във форума,нормално е да се вкараш в някакви филми,но ако ползвате презерватив,всичко ще бъде както трябва.

elit092
08-25-2009, 08:07
Ами ако толкова мн те е страх че няма да те пази просто използваите презерватив.И мен ме беше страх малко парвия път ,нооо след това ве4е имах доверие на гаджето ми и зн че си ме пази
:) :) :)

DIVINE_TIME
08-25-2009, 12:45
АмИ мен ме беше страх малко парвия път ,нооо след това ве4е имах доверие на гаджето ми и зн че си ме пази
:) :) :)

Наистина не мога да повярвам, че има толкова смели хора като теб...

elit092
08-25-2009, 12:49
АмИ мен ме беше страх малко парвия път ,нооо след това ве4е имах доверие на гаджето ми и зн че си ме пази
:) :) :)

Наистина не мога да повярвам, че има толкова смели хора като теб...

Ами тук не става дума за смелост щом се обичат двама човека то би трябвало да си имат доверие ....Не е ли така :)

fashionkitty
08-25-2009, 12:50
Използвай презерватив и хев фънн . :D :D

DIVINE_TIME
08-25-2009, 13:56
АмИ мен ме беше страх малко парвия път ,нооо след това ве4е имах доверие на гаджето ми и зн че си ме пази
:) :) :)

Наистина не мога да повярвам, че има толкова смели хора като теб...

Ами тук не става дума за смелост щом се обичат двама човека то би трябвало да си имат доверие ....Не е ли така :)

Абе то е така.. Разбира се, че трябва да си имат доверие, но когато работата опре до секс, и по-конкретно до предпазване от нежелана бременност, аз лично не бих могла да разчитам само на доверието.. Аз го бях казала и в друга тема.. Винаги съм с презерватив, приятеля ми не свършва в мен, и пак умирам от страх да не надуя корема... :D ПАЗИ БОЖЕ! Изатова се възхищавам на хората, които подхождат към това с такова спокойствие .. :)

elit092
08-25-2009, 14:03
АмИ мен ме беше страх малко парвия път ,нооо след това ве4е имах доверие на гаджето ми и зн че си ме пази
:) :) :)

Наистина не мога да повярвам, че има толкова смели хора като теб...

Ами тук не става дума за смелост щом се обичат двама човека то би трябвало да си имат доверие ....Не е ли така :)

Абе то е така.. Разбира се, че трябва да си имат доверие, но когато работата опре до секс, и по-конкретно до предпазване от нежелана бременност, аз лично не бих могла да разчитам само на доверието.. Аз го бях казала и в друга тема.. Винаги съм с презерватив, приятеля ми не свършва в мен, и пак умирам от страх да не надуя корема... :D ПАЗИ БОЖЕ! Изатова се възхищавам на хората, които подхождат към това с такова спокойствие .. :)

Ти да не мислиш че аз всеки месец не се вкарвам в некви филми :)

BlueFace
08-25-2009, 14:30
Незнам на 16 мисля ,че е нормална възраст за правене на секс ,но все пак трябва ти да решиш дали си готова .Ние не можем да ти кажем направи го или недей да го правиш.Ти сама трябва да вземеш решението :)

П.П. Преди да го направиш запознай се с последствия , предпазни мерки и т.н. ,за да няма после тъпи теми в форума ;)

Passi0n
08-25-2009, 14:43
Ако се колебаеш.. по-добре-недей. Според мен е изключително важно да си наясно със себе си и да си сигурна,че го искаш и това е първото условие. След това, поговорете си за предпазните мерки, има ги в изобилие, и си изберете най-подходящият метод за вас, но имайки предвид възрастта ти, най-добре-презерватив. За съжаление няма метод, който да предпазва на 100 % затова аз лично използвам комбинацията от презерватив + прекъснат полов акт и се надявам,че така свеждам опасността до стойности под нулата.. :)

GabisiTa
08-25-2009, 16:49
Не разчитай само на това, че ще те пази. Ползвайте презервативи. :)

cvetinka911
08-25-2009, 19:29
Ако се колебаеш.. по-добре-недей. Според мен е изключително важно да си наясно със себе си и да си сигурна,че го искаш и това е първото условие. След това, поговорете си за предпазните мерки, има ги в изобилие, и си изберете най-подходящият метод за вас, но имайки предвид възрастта ти, най-добре-презерватив. За съжаление няма метод, който да предпазва на 100 % затова аз лично използвам комбинацията от презерватив + прекъснат полов акт и се надявам,че така свеждам опасността до стойности под нулата.. :)



Tuk v saita mnogo chetoh za prekysnatiq polov akt ... Mnogo momicheta kazaha,che tochno po tozi nachin sa zabremenqli ?!?!?! I az si misleh,che taka shte byde oshte po-bezopasno,no sled kato prochetoh tova se naplashih i nz .. :? :?

BePoHuKa
08-25-2009, 19:36
Ако се колебаеш.. по-добре-недей. Според мен е изключително важно да си наясно със себе си и да си сигурна,че го искаш и това е първото условие. След това, поговорете си за предпазните мерки, има ги в изобилие, и си изберете най-подходящият метод за вас, но имайки предвид възрастта ти, най-добре-презерватив. За съжаление няма метод, който да предпазва на 100 % затова аз лично използвам комбинацията от презерватив + прекъснат полов акт и се надявам,че така свеждам опасността до стойности под нулата.. :)



Tuk v saita mnogo chetoh za prekysnatiq polov akt ... Mnogo momicheta kazaha,che tochno po tozi nachin sa zabremenqli ?!?!?! I az si misleh,che taka shte byde oshte po-bezopasno,no sled kato prochetoh tova se naplashih i nz .. :? :?Презерватив+прекъснат полов акт е най-безопасния начин според мен както за забременяване така и за организма.

cvetinka911
08-25-2009, 19:57
Ако се колебаеш.. по-добре-недей. Според мен е изключително важно да си наясно със себе си и да си сигурна,че го искаш и това е първото условие. След това, поговорете си за предпазните мерки, има ги в изобилие, и си изберете най-подходящият метод за вас, но имайки предвид възрастта ти, най-добре-презерватив. За съжаление няма метод, който да предпазва на 100 % затова аз лично използвам комбинацията от презерватив + прекъснат полов акт и се надявам,че така свеждам опасността до стойности под нулата.. :)



Tuk v saita mnogo chetoh za prekysnatiq polov akt ... Mnogo momicheta kazaha,che tochno po tozi nachin sa zabremenqli ?!?!?! I az si misleh,che taka shte byde oshte po-bezopasno,no sled kato prochetoh tova se naplashih i nz .. :? :?Презерватив+прекъснат полов акт е най-безопасния начин според мен както за забременяване така и за организма.


Prekysvane .. v smisyl na pochivki ili da sprete po-rano i toi s pomoshtta na drugi raboti da syrshi ?? :-k :-o

DIVINE_TIME
08-25-2009, 20:08
При прекъснатият полов акт, момчето си вади пениса малко преди да свърши.. Това представлява... Но само това не е достатъчно ефективен контрацептивен метод, тъй като за да се направи, се иска наистина много добра концентрация от страна на момчето.. Все пак той трябва да го извади, тогава когато най-малко му се вади - точно в кулминационния момент, който е най-хубав за него, пък и малко преди да свърши той, се отделя предеякулационната течност.
Затова трябва ТРЯБВА! да се използват презервативи!!
В заключение ще кажа,че методът на прекъснатият полов акт е подходящ и ефективен само ако се комбинира с някакво друго контрацептивно средство. :)

BePoHuKa
08-25-2009, 20:11
Ако се колебаеш.. по-добре-недей. Според мен е изключително важно да си наясно със себе си и да си сигурна,че го искаш и това е първото условие. След това, поговорете си за предпазните мерки, има ги в изобилие, и си изберете най-подходящият метод за вас, но имайки предвид възрастта ти, най-добре-презерватив. За съжаление няма метод, който да предпазва на 100 % затова аз лично използвам комбинацията от презерватив + прекъснат полов акт и се надявам,че така свеждам опасността до стойности под нулата.. :)



Tuk v saita mnogo chetoh za prekysnatiq polov akt ... Mnogo momicheta kazaha,che tochno po tozi nachin sa zabremenqli ?!?!?! I az si misleh,che taka shte byde oshte po-bezopasno,no sled kato prochetoh tova se naplashih i nz .. :? :?Презерватив+прекъснат полов акт е най-безопасния начин според мен както за забременяване така и за организма.


Prekysvane .. v smisyl na pochivki ili da sprete po-rano i toi s pomoshtta na drugi raboti da syrshi ?? :-k :-o 8-) Сладурана! Ами полов акт с прекъсване означава секс, при който мъжа изважда пениса си в последния момент преди да свърши. Така дори и да се е скъсал презерватива (което се случва сравнително рядко) , шанса за бременност пак е малък. Ако не се скъса- още по-добре. :)

Axel_f
08-25-2009, 20:49
А защо не отидеш на гинеколог и не искаш да ти изпишат противозачатъчни? Така наистина няма от какво да те е страх. Вие пак трябва да използвате презерватив, все пак той е задължителен, но поне знаеш, че каквото и да стане си защитена! :)

dreaml1nd_
08-25-2009, 20:54
В твоя случай ще кажа - действай :)
2 години => да му имаш доверие и да си сигурна какво правиш
на 16 си ... приемлива възраст да се сефтосаш :grin:
винаги ще има първи път, грабвай момента и му се наслади


П.П. Противозачатъчните хапчета носят много проблеми зад себе си, за да си сигурна по - добре използвайте презервативче, за всеки случай да го вади преди да свърши и ако стане гаф има спешно хапче (дано не ти се налага)

falshiwata
08-25-2009, 21:11
Ами виж сега, нормално е да те е страх. При много момичето е било така при първия им път, но ако внимавате наистина няма от какво да се притесняваш. Слагайте презерватива и така.. не можеш да се пазиш докато си готова да имаш дете :? А ако те е страх от болката - не се притеснявай. Може и нищо да не усетиш, а може и малко да те заболи, но не мисля, че е нещо особено. Не слушай повечето, които казват колко много боляло-преувеличават! Drama queens... :?

И аз съм на това мнение.. ;)

cvetinka911
08-25-2009, 21:14
А защо не отидеш на гинеколог и не искаш да ти изпишат противозачатъчни? Така наистина няма от какво да те е страх. Вие пак трябва да използвате презерватив, все пак той е задължителен, но поне знаеш, че каквото и да стане си защитена! :)

Четох и за противозачатъчните .. Почнеш ли ги няма спиране !! А и,както каза dreaml1nd_ ---> НОСЯТ МНОГО ПРОБЛЕМИ СЛЕД СЕБЕ СИ .. !! Не ми се иска да ги почвам !! Ще разчитам на приятеля си и на презерватива !! ДАНО ВСИЧКО БЪДЕ НАРЕД !!!!! Ако стане нещо,НЕДАЙ СИ БОЖЕ мога ли да разчитам на ESKAPEL ?? Някой пробвал ли е и може ли да ми каже колко струва ?? (think) Благодаря !!!

cvetinka911
08-25-2009, 23:25
Ако се колебаеш.. по-добре-недей. Според мен е изключително важно да си наясно със себе си и да си сигурна,че го искаш и това е първото условие. След това, поговорете си за предпазните мерки, има ги в изобилие, и си изберете най-подходящият метод за вас, но имайки предвид възрастта ти, най-добре-презерватив. За съжаление няма метод, който да предпазва на 100 % затова аз лично използвам комбинацията от презерватив + прекъснат полов акт и се надявам,че така свеждам опасността до стойности под нулата.. :)



Tuk v saita mnogo chetoh za prekysnatiq polov akt ... Mnogo momicheta kazaha,che tochno po tozi nachin sa zabremenqli ?!?!?! I az si misleh,che taka shte byde oshte po-bezopasno,no sled kato prochetoh tova se naplashih i nz .. :? :?Презерватив+прекъснат полов акт е най-безопасния начин според мен както за забременяване така и за организма.


Най-разпространеният унас и най-несигурен метод е този на прекъснатия полов акт. Точно преди еякулацията половия член се извлича от влагалището и така се предотвратява оплождането. Методът е неподходящ, тъй като е трудно малко преди оргазъм да се реагира своевременно. Освен това е установено, че точно преди същинската еякулация се отделят способни за оплождане сперматозоиди, които остават във влагалището дори и след навременно извличане на половия член. Според статистични данни, на сто двойки, практикуващи този начин на предпазване, 20 от партнъорките забременяват.

Kvo she kajete za tova ?? NAli beshe nai-bezopasniq nachin ... Oxxx .. kakvo da pravq ne znam .. :( Mnogo sym obyrkana !! Kajete be hora ot prekysnat polov akt moje ili ne moje da se zabremenee ??? Vseki prikazvakvoto si iska :?

GentiBoy
08-25-2009, 23:56
epa moq savet e kato si gotova udrq6 1 4a6ka s kvoto tam obi4a6 alkoholno slagate prezervativa i have fun :)

Magic_Girl
08-26-2009, 04:33
Направи, каквото смяташ за редно и мислиш, че го искаш. Недей търси мнение от другите.

DIVINE_TIME
08-26-2009, 07:08
Абе какво не можеш да разбереш бе, момиче ? :( Прави секс С презерватив и нека той да си го извади малко преди да свърши... Не знам по-просто как да ти го обясня.......
Не разчитай само на прекъснат полов акт - опасно е ! И да, може да се забременее по този начин....... :?

elit092
08-26-2009, 08:00
При прекъснатият полов акт, момчето си вади пениса малко преди да свърши.. Това представлява... Но само това не е достатъчно ефективен контрацептивен метод, тъй като за да се направи, се иска наистина много добра концентрация от страна на момчето.. Все пак той трябва да го извади, тогава когато най-малко му се вади - точно в кулминационния момент, който е най-хубав за него, пък и малко преди да свърши той, се отделя предеякулационната течност.
Затова трябва ТРЯБВА! да се използват презервативи!!
В заключение ще кажа,че методът на прекъснатият полов акт е подходящ и ефективен само ако се комбинира с някакво друго контрацептивно средство. :)

Ама аз сам чувала че от предеякулационната течност не може да се забременее. Така ли е :-o :-o

YourPoison
08-26-2009, 08:12
прецени сама : )

dadatinko
08-26-2009, 10:38
Както си искаш ТИ РЕШАВАШ !!!

DIVINE_TIME
08-26-2009, 20:29
Шанса да забременееш от тая течност е нищожен, но съществува, така че ДА!, възможно е .