PDA

View Full Version : I krai



mimetoo9009
08-24-2009, 19:30
tova beshe vsichko priqteli.

LadyDi
08-24-2009, 19:32
Защо трябва да свършва в теб?

PepSsSi
08-24-2009, 19:33
като искаш да свършва в теб мини на противозачатъчни.... тфа ескапеле не е хава.... ама ти си решаваш, за мен е глупааво

п.п А и тфа хапче не пази на 100% има регистрирани случаи на бременност и с него

Snickers
08-24-2009, 19:33
Няма опасност. Но ще си объркаш хормоните, това хапче е за крайни случаи, а не само защото искаш той да свърши в теб.

П.С. Ти глупава ли си?

amk933
08-24-2009, 19:33
Споделете туко що гледах рекламата на Escapelle и искам приятеля ми да свърши в мен. Ако го изпия след като е свършил в мен нали няма опастност от забраменяване ?

То и без да го пиеш пак няма. :shock: 8)

LadyDi
08-24-2009, 19:35
Споделете туко що гледах рекламата на Escapelle и искам приятеля ми да свърши в мен. Ако го изпия след като е свършил в мен нали няма опастност от забраменяване ?

То и без да го пиеш пак няма. :shock: 8)

Първо трябва да започне да й идва цикъла, а? :)

NamelessRomantic
08-24-2009, 19:35
За пореден път ПРОЧЕТИ ШИБАНИТЕ ИНСТРУКЦИИ В ШИБАНАТА ОПАКОВКА ПИШЕ СИ КАКЪВ МУ Е ЕФЕКТА ИЛИ ПИТАЙ АПТЕКАР.
Еййй,как ми писна от тъпи теми...

Dimana99
08-24-2009, 19:36
За пореден път ПРОЧЕТИ ШИБАНИТЕ ИНСТРУКЦИИ В ШИБАНАТА ОПАКОВКА ПИШЕ СИ КАКЪВ МУ Е ЕФЕКТА ИЛИ ПИТАЙ АПТЕКАР.
Еййй,как ми писна от тъпи теми...
Какво се оплакваш той целият форум е пълен с такива :)
Нека правят секс децата и да си правят деца...

amk933
08-24-2009, 19:37
Споделете туко що гледах рекламата на Escapelle и искам приятеля ми да свърши в мен. Ако го изпия след като е свършил в мен нали няма опастност от забраменяване ?

То и без да го пиеш пак няма. :shock: 8)

Първо трябва да започне да й идва цикъла, а? :)

И без даи е дошъл! Ако си в овулация най-добре! Действай без кондом и гледай к'во става... 8-)

experimental
08-24-2009, 19:42
За да подействат противозачатачните ти трябва поне един месец да пиеш. Ако искаш да свърши в теб още довечера, след секса, след еакулацията си сложи един аналгин в пичката да се разтвори, той ще убие сперматозайдите и няма да има нежелан ефект. Изпитам метод

BePoHuKa
08-24-2009, 19:42
Споделете туко що гледах рекламата на Escapelle и искам приятеля ми да свърши в мен. Ако го изпия след като е свършил в мен нали няма опастност от забраменяване ?

То и без да го пиеш пак няма. :shock: 8)

Първо трябва да започне да й идва цикъла, а? :)

И без даи е дошъл! Ако си в овулация най-добре! Действай без кондом и гледай к'во става... 8-) :razz: Трябва да напишеш някъде "не слушайте какво говоря, деца!" , защото някой ако вземе да ти се върже лелеее :shock: :shock: :shock: :shock: Ще те съдят после 8-) Ех, Обама... голям лъжец си значии. :-D :-D


По темата: ти искаш да изпиеш хапчето и след това да правиш секс без презерватив и той да свърши в теб, така ли? Ако е така: леле, колко отчайващо глупава трябва да си :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Нямаш право просто... :shock:

Midi4ka
08-24-2009, 19:45
Абе ти си много проста... :D Като искаш да свърши в теб да свършва...объркай си организма...поне ще знаеш,че е на твоя глава! :)

Punisherrr
08-24-2009, 20:21
Как ще правиш такава глупост бе ...лелеееее :shock:
Тъкмо днес гледах и аз рекламата и си викам ''ех ,айде дано сега намалеят темите в раздел секс''.... а то какво станало... малее...

Не си играйте със здравето!!!
Слагайте презерватива и си свършвайте и в ушите ако искате... :-x
Безотговорни хлапаци...

Zaharinka
08-24-2009, 20:24
За да подействат противозачатачните ти трябва поне един месец да пиеш.
Кажи ми,че се шегуваш :lol: :lol:

Абе малката я си събери мераците с приятеля ти и си го правете с презерватив.Сиг още не си 8 клас и не знаеш и затова ти прощаваме 8-)

Axel_f
08-25-2009, 06:29
За да подействат противозачатачните ти трябва поне един месец да пиеш. Ако искаш да свърши в теб още довечера, след секса, след еакулацията си сложи един аналгин в пичката да се разтвори, той ще убие сперматозайдите и няма да има нежелан ефект. Изпитам метод

Ти малоумен ли си или се ебаваш? :D Повечето противозачатъчни действат още от 1вото хапче, ако се приемат от 1вия ден на цикъла. Пише го в листовките.

За останалата част - без коментар просто...!Ти ако така пазиш приятелката си, значи и двамата сте меко казано тъпи. :lol:
За авторката на темата. Ти на колко си?На 13 или на 14? Знаеш ли какво е Ескапеле? СПЕШНА контрацепция!Значението на думата ли не знаеш? Не е за редовно предпазване, защото е адски вредно! И само ако знаеш какви странични ефекти има...Ето, прочети малко, може да ти влезне нещо в простата главица:

http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=203742.0


ПП И ако ти се дават 30 лева за тази отрова, давай...!

DIVINE_TIME
08-25-2009, 06:47
Не прави такива глупости ! Ние с приятеля ми използваме презерватив и пак не свършва в мен и аз пак се притеснявам от нежелана бременност :D , а ти колко смела трябва да си, за да разчиташ само на 1 Ескапел, който я помогне, я не.. ? Адски е рисковано ! Съветът ми - НЕДЕЙ !

sladkata_bebz
08-25-2009, 08:05
„Все още се случва да дойде някоя забременяла девойка и да каже: „Ама аз скачах, след като правихме секс, за да не забременея“ - скачала е трупешката и е решила, че това е изпитан контрацептивен метод. Друго момиче пък казва: „Ама ние се мием всеки път след полов акт, защо забременях?“.Например, сред жените вече не е популярен митът, че с един аспирин във влагалището ще се опазят от забременяване.


Това го четох в една статия онзи ден.
По темата:или си прекалено малка и незапозната,или прекалено глупава.Като искаш да свършва в теб мини на противозачатъчни,какви са тия експерименти?!Ще си съсипеш и здравето и хормоните като си гълташ като бонбончета Ескапел.

Punisherrr
08-25-2009, 18:24
Очевидно авторката смята темата си за приключена.