PDA

View Full Version : Грозен и тъп?



x9xgxn
08-24-2009, 20:01
Мараба, пичове и пички! :) Бях гледал някъде една наистина невероятна темичка за грозните и тъпите пичове, които ще завземат света и тъй като аз вече 15 години съм член на това визше общество, реших, че е правилно да им се отдели още една невероятна темичка за "любовните" неволи. 8-)
Както вече предполагате, аз не съм посто тъп и просто грозен- не, аз съм издигнал тези качества на по-високо ниво, :grin: постигнал изключително труднопостижимите ачийвмънти да не съм имал нито едно гадже, да не съм имал възможност да обарвам момиче и да не съм правил нещо по-хубаво с момиче, освен прегръдка и никое момиче през живота ми не ме е харесвало. Я вий се похвалете с това, а? 8-)
Та, трябва да се направи списък на нашето съсловие, за да бъде светът осведомен за бъдещите си владетели, както и да се уточнят всички "любовни" неволи от сорта на "Отряза ме по Скайп с думите "Ми, готин си, ама баджакът ти е малко голям"".

Вие сте красив? Вие сте умен? Вие сте преуспял сваляч? Спокойно, ние, грозните и тъпите сме повече от вас!

Като най-представителен член, се вписвам пръв. Ако ме питате как са ме отрязвали, не помня, то толкова богат набор от оправдания бях получил от един и същи човек, че не можах да ги запомня. :D

tuzaro
08-24-2009, 20:11
ние сме богове, за тва поклон пред нас, наведи се още можеш още

Dimana99
08-24-2009, 20:11
Грозни и тъпи ама мускулести аххаха

x9xgxn
08-24-2009, 20:12
Грозни и тъпи ама мускулести аххаха

Ако това пречи по някакъв начин да си грозен, не го знам.

w0sh
08-24-2009, 20:13
Епа аз мжое и да не съм много красив, ама не съм тъп със сигурност.
Тъй че май ще си останеш самотен у тая тема.

x9xgxn
08-24-2009, 20:15
Под "тъп" нямам в предвид да не си "интеуигентен" (ми то и аз уж съм ходил 2 пъти в София на национални състезания и си уча в математическа), ами да си толкова смотан, че да прецакваш абсолютно всяко начинаие, което започваш. :-D

LadyDi
08-24-2009, 20:23
Каква е тая мания всеки да се прави на по-интересен отколкото е.
Поняког най-скучните хора се оказват най-интересни...

x9xgxn
08-24-2009, 20:28
Каква е тая мания всеки да се прави на по-интересен отколкото е.
Поняког най-скучните хора се оказват най-интересни...

Превод? :D

fenasf
08-24-2009, 20:29
Ми и аз нямам особени успехи с момичетата. Последната ми каза "Ми кво да направя" :-o

Priceless
08-24-2009, 20:29
Под "тъп" нямам в предвид да не си "интеуигентен" (ми то и аз уж съм ходил 2 пъти в София на национални състезания и си уча в математическа), ами да си толкова смотан, че да прецакваш абсолютно всяко начинаие, което започваш. :-D

Ако наистина си от Варна, и ако наистина си в МГ .. моите съболезнования 8-)

LadyDi
08-24-2009, 20:30
Каква е тая мания всеки да се прави на по-интересен отколкото е.
Понякога най-скучните хора се оказват най-интересни...

Превод? :D
Какво да ти превеждам? Написала съм го на чист български...

x9xgxn
08-24-2009, 20:30
Под "тъп" нямам в предвид да не си "интеуигентен" (ми то и аз уж съм ходил 2 пъти в София на национални състезания и си уча в математическа), ами да си толкова смотан, че да прецакваш абсолютно всяко начинаие, което започваш. :-D

Ако наистина си от Варна, и ако наистина си в МГ .. моите съболезнования 8-)

Един човек да разбере как се чувствам. :P



Какво да ти превеждам? Написала съм го на чист български..

Ама аз съм тъп, не те разбрах.

Hilary_
08-24-2009, 20:30
Поне ме радва това, че си го приел и даже се иронизираш ... браво, за което много малко хора го могат ... :)

А по темата ти: хмм колкото и клиширано да звучи (аз с такива изрази ползвам) и твоето момиче ще те намери ... :) успех ... 8)

Priceless
08-24-2009, 20:31
Под "тъп" нямам в предвид да не си "интеуигентен" (ми то и аз уж съм ходил 2 пъти в София на национални състезания и си уча в математическа), ами да си толкова смотан, че да прецакваш абсолютно всяко начинаие, което започваш. :-D

Ако наистина си от Варна, и ако наистина си в МГ .. моите съболезнования 8-)

Един човек да разбере как се чувствам. :P

Даамм ... подкрепям те за това, че си смотан значи :lol:

LadyDi
08-24-2009, 20:34
Какво да ти превеждам? Написала съм го на чист български..

Ама аз съм тъп, не те разбрах.
Проблемът си е лично, изцяло и само твой.

x9xgxn
08-24-2009, 20:35
Проблемът си е лично, изцяло и само твой.

Май си строгичка към хората, които смятш, че се правят на интересни. Еми, бих ти казал "Евала", ако не беше над моето ниво.


А по темата ти: хмм колкото и клиширано да звучи (аз с такива изрази ползвам) и твоето момиче ще те намери ... :) успех ... 8)
Да ти припомня, че уча в МГ и че това съм аз.

Послепис: мого станахте свестните хора тука.

Priceless
08-24-2009, 20:35
Какво да ти превеждам? Написала съм го на чист български..

Ама аз съм тъп, не те разбрах.
Проблемът си е лично, изцяло и само твой.

Остави го момчето .. Стига му, че е в МГ ... :? 8-)

LadyDi
08-24-2009, 20:38
Проблемът си е лично, изцяло и само твой.

Май си строгичка към хората, които смятш, че се правят на интересни. Еми, бих ти казал "Евала", ако не беше над моето ниво.


90% в този форум се правят на интересни. На мен лично, само 3 процента са ми наистина интересни. За останалите 7% нямам наблюдения.
И не мисля, че съм строга. Просто не ми е интересно да се правя на интересна.

x9xgxn
08-24-2009, 20:40
90% в този форум се правят на интересни. На мен лично, само 3 процента са ми наистина интересни. За останалите 7% нямам наблюдения.
И не мисля, че съм строга. Просто не ми е интересно да се правя на интересна.

Защо така емотата знаеш ли какви са интересни? Иначе откъде ги изкара цели 10%, не те знам!

LadyDi
08-24-2009, 20:42
90% в този форум се правят на интересни. На мен лично, само 3 процента са ми наистина интересни. За останалите 7% нямам наблюдения.
И не мисля, че съм строга. Просто не ми е интересно да се правя на интересна.

Що, бре, емотата знаеш ли какви са интересни? Иначи откъде ги изкара цели 10%, не те знам!
Дори си нямам никаква представа какво представляват тия емота. Само знам, че са адски объркани младежи.
Както казах - 3% от потребителите тук са ми интересни. А за 7% нямам наблюдения.

x9xgxn
08-24-2009, 20:45
На мене са ми наистина интересни тийнеджърите, които не искат да са интересни и се спотаяват (изчезващ вид, дано някой да ги спаси).

Hilary_
08-24-2009, 20:45
А по темата ти: хмм колкото и клиширано да звучи (аз с такива изрази ползвам) и твоето момиче ще те намери ... :) успех ... 8)
Да ти припомня, че уча в МГ и че това съм аз.

Послепис: мого станахте свестните хора тука.

Първо като цяло мен слабо ме е вълнувало кой къде учи и НЕ определям хората по това ... :lol: :lol:

Второ "това съм аз" нищо не ми говори по простата причина, че не те познавам ...

Трето .. зависи от гледната точка за хората, които смяташ за свестни ... 8-)

Priceless
08-24-2009, 20:46
^^ Виж слънце, ако ти беше от Варна и ти щеше да го съдиш по това къде учи :D :D Просто си имаме изградена представа за МГ, която напълно се припокрива с индивидите там ! 8) 8-)

LadyDi
08-24-2009, 20:46
На мене са ми наистина интересни тийнеджърите, които не искат да са интересни и се спотаяват (изчезващ вид, дано някой да ги спаси).
Изтрий си поста. Каза нещо, което противоречи на първоначалното ти твърдение, че си тъп. Не се излагай така.

fenasf
08-24-2009, 20:46
I Share Your Pain Brotha ! The МГ aka No Normal Girl Land is my dwelling place as well :( Keep Your Head Up !

x9xgxn
08-24-2009, 20:49
На мене са ми наистина интересни тийнеджърите, които не искат да са интересни и се спотаяват (изчезващ вид, дано някой да ги спаси).
Изтрий си поста. Каза нещо, което противоречи на първоначалното ти твърдение, че си тъп. Не се излагай така.

Просто констатирах нещо вярно.


I Share Your Pain Brotha ! The МГ aka No Normal Girl Land is my dwelling place as well :( Keep Your Head Up !

А, истински пич реалист, трябва да се запозная с тебе.

dan40123
08-24-2009, 20:51
брато земи прави нещо излизай спортувай контактувай кви са тея теми и аз обичам да чета и да пиша във форума ама чак пък толкова ли...
и тва за какъвто се определиш ти няма начин да чакаш другите да те възприемат по различен начин бил грозен и тъп видиш ли земи се огледай и се запитай кое ти е грозното и има ли го въобще, а за тъпотията нищо не мога да кажа...

fifinkathefreak
08-24-2009, 20:52
Някой от по-младото поколение притежава качеството (!) самоирония :)
Радващ факт.
Не знам колко са хората,дето да са в твоето положение в любовен план (не са малко,че и по-големите),но нека има повече хора с подобно отношение.
Че ти пука - ти пука.Важното е да е заради самия теб,а не заради масата.
Успех! :)

x9xgxn
08-24-2009, 20:55
брато земи прави нещо излизай спортувай контактувай кви са тея теми и аз обичам да чета и да пиша във форума ама чак пък толкова ли...
и тва за какъвто се определиш ти няма начин да чакаш другите да те възприемат по различен начин бил грозен и тъп видиш ли земи се огледай и се запитай кое ти е грозното и има ли го въобще, а за тъпотията нищо не мога да кажа...

Ех, в този форум пиша за първи път, и сигурно ще пиша само днеска и утре, да си излея душицата, че нямам тренировки в момента. Иначе плуване, колоездене, бейзбол и баскет спортувам, комуникирам с хора (ама на тях като си излея душата, информацията изтича до "старата ми любов", което води до серия нежелателни за мене последствия). Пък ако не верваш, питай за експертното мнение на някое момиче, което ме е виждало на живо, повече от това не мога да кажа. :D

AFT
08-24-2009, 21:27
Ае стига сте дрънкали бе, аз също съм от МГ :/ даже моето е ОМГ* ;д (колко е за смях не съм сигурна...)

*ОМГ - Образцова Математическа Гимназия

Radmo
08-24-2009, 21:46
Значи...знаеш ли как децата на 12-15 години са тъпи и грозни,но в същото време имат и 'гаджета'? Има 2 варианта:
1)Като те гледам си с дълга коса...зализваш на ляво на дясно с гел,разрошваш я и е готова.Купуваш си едни слънчеви очила,които да покривaт по-голямата част от грозното ти лице.Взимаш някаква жилетка,ризка и едни накъсани дънки и ги обличаш.Сега трябва да си намериш нещо да обуеш...ами едни гуменки ще ти свършат перфектна работа! Вече си готов да отидеш в аМоРррРр... Остава само да се държиш като пълния глупак,какъвто всъщност си!
2)Хм...бръснеш си дългата коса...0 номер или мааксимум 1ви номер.Взимаш една прилепнала тениска(черна по желание),едни дънки и някакви съвсем обикновени маратонки(под обикновени имам предвид,че задължително трябва да са на някоя хубава марка...имах си аз).Ходиш наперено.Говориш,гледаш,дв жиш се все едно си над всички и си готов.
Препоръчвам ти 1вия вариант ако си тъп и грозен,а 2рия ако си грозен и не чак толкова тъп.
Успех :)

x9xgxn
08-24-2009, 21:50
А вариантът, в който не искам първата к***а от улицата, попаднала под взора ми? Ами то тези пари за гуменки и за гел по-добре за някоя нощна услуга на Околовръсоното да отидат.

Radmo
08-24-2009, 21:52
Ахаха.Еми значи не отговаряш на критерия за грозен и тъп. : )

x9xgxn
08-24-2009, 21:54
Добре, щом така твърдиш, от днес нататък ще се индентифицирам просто като "девствен смотльо". :D

Priceless
08-24-2009, 21:56
^^ И не забравяй - от МГ !! 8-)
То не че аз имам право да говоря, при положение, че съм в 5-та ... :? 8-)

blago84
08-24-2009, 21:57
Все ще те огрее в един момент... да не говорим, че ако не го тръбиш на ляво и на дясно или не носиш светещ надпис "девствен съм", никой няма да разбере...

Radmo
08-24-2009, 21:58
Това,че не те бива в някои неща не значи че си тъп... Повечето деца на твоята възраст,които са 'готините' си мислят,че има дядо мраз.Те нямат ни най-малка представа как стоят нещата...Мислят си,че имат най-хубавия живот докато не разберат,че гошко им е говорил зад гърба заедно с пешо и тогава умират в сълзи и депресия.

x9xgxn
08-24-2009, 22:00
Все ще те огрее в един момент... да не говорим, че ако не го тръбиш на ляво и на дясно или не носиш светещ надпис "девствен съм", никой няма да разбере...

По дяволите, разкри ме.

blago84
08-24-2009, 22:02
Прекалено много ти пука май май... То лошо няма да ти пука, ама предозирането почва да пречи...

x9xgxn
08-24-2009, 22:03
Извинявай, човек, но хормоните на хората на моята възраст от ушите текат. :D В смисъл, аз си ги удържам, де, ама то от както се помня само с удържането си стоя. :D

blago84
08-24-2009, 22:05
Става дума за синдрома "да не сгафя"...
Човек толкова трепери да не направи нещо грешно... че накрая не прави нищо, което в този случай е най-грешният вариант...
(Мамка му и мен все още ме тресе това понякога...)

x9xgxn
08-24-2009, 22:06
Кофти, нали? :D

blago84
08-24-2009, 22:07
Много... защото се появява точно тогава, когато наистина не трябва...

x9xgxn
08-24-2009, 22:08
Абсолютно. Че и на всичкото отгоре имам човек, който да ми го напмоня до 12-ти клас. |(

blago84
08-24-2009, 22:11
Е, ако не друго, поне знаеш, че има краен срок след който няма да ти го напомня...

x9xgxn
08-24-2009, 22:12
Ама те тогава хормоните ще са отминали. (Лол, осъзнах какъв каък съм ) 8-)

blago84
08-24-2009, 22:14
Ти не знаеш ли, че мераците умират 40 дни след погребението? Не бери грижа няма да отминат :P

x9xgxn
08-24-2009, 22:16
Е, тогава ще изтрая 4 години на сухо, 15 щом съм изтраял.

blago84
08-24-2009, 22:19
Е сега... не си налагай колко ще траеш...
Като си му дойде времето да става - ще стане и даже няма да разбереш от де ти е дошло :)

chaos_
08-24-2009, 22:26
Абе не ми се струваш много тъп.
Ама голяма тегуба е ,че си в МГ човек
и мен щяха там да ме изпращат ама се измъкнах :D

Brooklyn
08-24-2009, 23:01
Под "тъп" нямам в предвид да не си "интеуигентен" (ми то и аз уж съм ходил 2 пъти в София на национални състезания и си уча в математическа), ами да си толкова смотан, че да прецакваш абсолютно всяко начинаие, което започваш. :-D

Ако наистина си от Варна, и ако наистина си в МГ .. моите съболезнования 8-)

Един човек да разбере как се чувствам. :P

Даамм ... подкрепям те за това, че си смотан значи :lol: Да се обзаложа ли че се имаш за 'лошата кучка от квартала' ? За теб съм сигурен че идеала за момче е кежуал с бръсната глава ,който гледа лошо от рейсовете .. Кои сте "Вие" та сте си изградили мнение за "Мг-то",сигурно живееш в илюзията че вие сте "готините" , а те са "смотаните" като в американските филми . Излез от филма ,тия неща в България ги няма ,има само факта че си ограничено момиче което не вижда искреността и добродушието на един пич ,който просто си го казва .. :?

w0lf
08-24-2009, 23:06
Автора е пич, жалко че е от Варна. Щеше да е яко да се запознаем :lol:

thespark
08-25-2009, 00:15
ее така като ние красавците сме на изчезване ша зимат вас :razz: :razz: :D :D

08-25-2009, 00:33
:razz: Баси яката тема! Обичам самоиронията в хората,това е доста труднопостижимо качество. И автора не ми изглежда нито тъп нито грозен,но иронията кърти просто хаха! :lol:

Amateur
08-25-2009, 03:13
Познато до преди 4 години някъде и аз бях така след това нещата се оправиха и станаха перфектни :D :D :D

valdesbg
08-25-2009, 05:03
Както вече предполагате, аз не съм посто тъп и просто грозен- не, аз съм издигнал тези качества на по-високо ниво, :grin: постигнал изключително труднопостижимите ачийвмънти да не съм имал нито едно гадже, да не съм имал възможност да обарвам момиче и да не съм правил нещо по-хубаво с момиче, освен прегръдка и никое момиче през живота ми не ме е харесвало. Я вий се похвалете с това, а? 8-)
Похвалвам се :D

До 18 години и аз бях на тоя принцип :-D

Вие сте красив? Вие сте умен? Вие сте преуспял сваляч? Спокойно, ние, грозните и тъпите сме повече от вас!

Живи и здрави :)

Мен не ме бройте към клуба :Р

Rhype
08-25-2009, 07:06
Мараба, пичове и П*Ч*И! :) Бях гледал някъде една наистина невероятна темичка за грозните и тъпите пичове, които ще завземат света и тъй като аз вече 15 години съм член на това визше общество, реших, че е правилно да им се отдели още една невероятна темичка за "любовните" неволи. 8-)
Както вече предполагате, аз не съм посто тъп и просто грозен- не, аз съм издигнал тези качества на по-високо ниво, :grin: постигнал изключително труднопостижимите ачийвмънти да не съм имал нито едно гадже, да не съм имал възможност да обарвам момиче и да не съм правил нещо по-хубаво с момиче, освен прегръдка и никое момиче през живота ми не ме е харесвало. Я вий се похвалете с това, а? 8-)
Та, трябва да се направи списък на нашето съсловие, за да бъде светът осведомен за бъдещите си владетели, както и да се уточнят всички "любовни" неволи от сорта на "Отряза ме по Скайп с думите "Ми, готин си, ама баджакът ти е малко голям"".

Вие сте красив? Вие сте умен? Вие сте преуспял сваляч? Спокойно, ние, грозните и тъпите сме повече от вас!

Като най-представителен член, се вписвам пръв. Ако ме питате как са ме отрязвали, не помня, то толкова богат набор от оправдания бях получил от един и същи човек, че не можах да ги запомня. :D


Успех човече :) Като станеш на 16-17 ще ти дойде времето :)

vampirekiss
08-25-2009, 07:19
Заради тази тема събудих котката със смеха си.Аз като женски индивид само мога да кажа на авторчето,че има добро чувство за хумур и това ще му е в плюс.Не ми се струваш тъп,макар и да ми е пределно ясно,че и ти не се имаш за такъв,а просто пишеш тази тема един вид за лаф,за майтап.Аз уважавам хора,които учат в математически гимназии,защото бъкел не разбирам от математика,но какво да се прави. 8-) отивай да тичкаш по плажа..кой зане може да направиш секси тяло.

x9xgxn
08-25-2009, 07:56
Тя тази тема не беше уж за толкова свестни хора накуп, а предимно за хора от оята съслойка, ама карайте, от мене да мине, аз съм с благ нрав.

buntar90
08-25-2009, 08:38
евала мн ме изкефи темата
доколкото никое момиче не те е харесвало съм убеден ,че не е така
и аз мислих нато бях колкото теб (ако правилно съм разбрал че си на 15 а не си погрознял изведнъж преди 15 години :D ) обаче се оказа, че са ме харесвали повече момичета отколкото предполагах
свиркай си и си остани "тъп и грпзен" щото ще видиш след време, че нещата се променят

x9xgxn
08-25-2009, 09:04
То па да не мислиш, че аз не искам да е така, ама си е така- никоя не ме харесва, ама нали се познавам, то какво да очаквам така или иначе. 8-)

Seattle
08-25-2009, 09:10
До колкото разбрах имаш приятели а те са най важните.
Това че си бес гадже не е болка за умиралка. От кога кат станеш на 15 ТРЯБВА да имаш гадже, че и да не си ебал?

NothingSpecial
08-25-2009, 09:14
ОМГ .. :D :D Евала,че поне си признаваш :D Не се сдухвай,пич,все ще си намериш някоя заблудена мадама :P :lol:

x9xgxn
08-25-2009, 09:14
Не твърдя, че ТРЯБВА, твърдя, че НЕ МОГА и да искам, даже, а пък така го казваш, сякаш чак след няколко години автоматично ще ми се залепи някоя аверка, ама аз сега много избързвам, едва ли не.


ОМГ .. :D :D Евала,че поне си признаваш :D Не се сдухвай,пич,все ще си намериш някоя заблудена мадама :P :lol:

За такава се моля. 8-)

teenems
08-25-2009, 09:33
О,Боже!
ами като си грозен и тъп ,орден случайно да искаш ?

Seattle
08-25-2009, 09:33
Не ти говоря за аверки да ти се лепят, а попринцип че приятелите са по важни и с тях се искарват и най трудните периоди.(явно сега си в такъв) Kазваш че не можеш? няма такова нещо като немога. щом 1 може значи и другите могат. Ама ти здраво си си набил филма! Всичко идва до психическата настройка. Тва че 1, 2, 3 са ти отказали не означава че тряя си вадиш извода че си НАЙ грозния.

и не се моли за заблудени, че после ще съжеляваш 8-)
Бързата работа срам за майстора, нали знаеш

x9xgxn
08-25-2009, 09:46
О,Боже!
ами като си грозен и тъп ,орден случайно да искаш ?

Като завладеем света, ще видиш ти.

teenems
08-25-2009, 10:10
ок ,обади ми се да пием кафе .

08-25-2009, 10:26
О,Боже!
ами като си грозен и тъп ,орден случайно да искаш ?

Като завладеем света, ще видиш ти.

Ахахах ще ме побъркате от смях :lol:

Sa6eks
08-25-2009, 11:56
Няма грозни хора !!!

Radmo
08-25-2009, 12:04
Няма грозни хора !!!http://m.sibir.bg/uploads_bg/img/0019885/img_19885_66734_l.jpg

Seattle
08-25-2009, 19:09
Просто трябваше да я покажет тази снимка нали? :grin:
Знаеш ли че щях да си разлея кафето върху лаптопа? 8-)

teenems
08-25-2009, 20:00
Няма грозни хора !!!http://m.sibir.bg/uploads_bg/img/0019885/img_19885_66734_l.jpg

абе еййй .
тва е най-секси пича ,които съм виждала .
ена лоша дума за него .. :smt067

Priceless
08-25-2009, 20:16
^^ Долу ръцете . Той е МОЙ ! :-x

Magic_Girl
08-26-2009, 07:17
Мараба, пичове и П*Ч*И! :) Бях гледал някъде една наистина невероятна темичка за грозните и тъпите пичове, които ще завземат света и тъй като аз вече 15 години съм член на това визше общество, реших, че е правилно да им се отдели още една невероятна темичка за "любовните" неволи. 8-)
Както вече предполагате, аз не съм посто тъп и просто грозен- не, аз съм издигнал тези качества на по-високо ниво, :grin: постигнал изключително труднопостижимите ачийвмънти да не съм имал нито едно гадже, да не съм имал възможност да обарвам момиче и да не съм правил нещо по-хубаво с момиче, освен прегръдка и никое момиче през живота ми не ме е харесвало. Я вий се похвалете с това, а? 8-)
Та, трябва да се направи списък на нашето съсловие, за да бъде светът осведомен за бъдещите си владетели, както и да се уточнят всички "любовни" неволи от сорта на "Отряза ме по Скайп с думите "Ми, готин си, ама баджакът ти е малко голям"".

Вие сте красив? Вие сте умен? Вие сте преуспял сваляч? Спокойно, ние, грозните и тъпите сме повече от вас!

Като най-представителен член, се вписвам пръв. Ако ме питате как са ме отрязвали, не помня, то толкова богат набор от оправдания бях получил от един и същи човек, че не можах да ги запомня. :D

Пич, поздравение за темата, много ме радва! :razz:

kindergarden
08-26-2009, 07:37
Аааа йес ве :lol: :grin: най-хубавата тема в раздел "Любов" :grin:

Stan4o123
08-26-2009, 08:39
абе ей!!!Кой ти каза,че си грозен бе?!?!Я се стегнете,кво се държите,като някакви мекотели...вие сте хора с достойнство,като всички останали,а и красотата е относително нещо... мене примерно куклите изобщо не ми харесват,стегнете се и не се правете на мъченици,защото, за да те обикне някой друг,първо ти трябва да си се обичаш,без значение дали си "грозен"...

inasne
08-26-2009, 10:57
Не се отчайвай. :( :-D

ecstazy
08-26-2009, 11:23
Изглеждаш ми голям пич.обичам хора с чуство за хумор 8-) . Не се отчайвай наистина ако се мислиш за тоооооолкова грозен направи некви проби я прическа я облекло 8) И аз не зе вземам за красива, точно обратното ама кво да се прави. Не гледай много външността... А колкото до гадже.. спокс още си на 15 имаш време. :D присъединявам се към това "визше общество" и такам.

п.с. тва на аватара ти ли си бе душата? 8-)


>> евала за темичката ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) <<

x9xgxn
08-26-2009, 13:22
Аз съм на аватара, душо! 8-)

ShtrudeL
08-26-2009, 13:24
Автора...харесва ми как пишеш/се изразяваш. ^^

w0sh
08-26-2009, 13:25
Абе няма грозен варненц, недей будалка хората.

Нашите гени са си красиви.

LadyDi
08-26-2009, 13:36
Ооо, вие сте най-красивата раса. Аз що мислиш дойдох във Варна?

vampire_girl_
08-26-2009, 13:53
ако си в МГ ,приеми и моите съболезнования :Д

абе за всеки влак си има пътници...

totik
08-26-2009, 14:15
Нз грозен ли си ама верно трябва да си бая тъп и отчаян да правиш такава тема.По тъпа тема досега не съм виждал.

ecstazy
08-26-2009, 15:48
що бе? не си грозен или поне за мен :-o 8) малко комплименти ся 8-) ..

Seattle
08-26-2009, 16:13
Някои може ли да обясни какво толкова с това МГ? :-D


btw, кво се оплакваш наиш колко по зле има от тебе.

penata134
08-26-2009, 20:23
Някои може ли да обясни какво толкова с това МГ? :-D

Просто има комплексарчета, които обичат да слагат етикети! :shock:

Offspring
08-26-2009, 20:32
бате...без гадже - гадно,ама с момиче - съвсем не си е работа :?

ValzZi
08-26-2009, 20:36
тцтц .. какво самочувствие .. никой не се съмнява че тези екземпляри са тъпи а грозотията .. ами оплачи се на майка си и баща си ..

Seattle
08-26-2009, 21:10
Някои може ли да обясни какво толкова с това МГ? :-D

Просто има комплексарчета, които обичат да слагат етикети! :shock:

Сега в България е моредно да си тъп ли?


бате...без гадже - гадно,ама с момиче - съвсем не си е работа Confused

е хвани си момче кат не става с момиче :grin:

Sh@d0w
08-27-2009, 06:15
http://www.forumammo.com/cpg/albums/userpics/10442/awesome_thread.JPG