PDA

View Full Version : Търтеи



fenasf
08-24-2009, 20:19
това е моята версия на "Паразити" от красавицата с вкусното име

линк към темата - http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=274446&postdays=0&postorder=asc&start=0
прочетете я, иначе нищо няма да схванете


3нам, че много хора гладуват, а други хвърлят вкусни щрудели в боклука
3нам, че ми е крив
3нам, че много момичета ще потвърдят горното твърдение
3нам, че в пубертета всичките ни мисли всъщност са безмислени и прекалено повлияни от хормони

Да 3апочна от там, че свършвам бързо. Край. Не мисля да е много дълго а много ми се иска да свърша в устата й.
Писна ми от 3аблудени хора.
Писна ми да ме изпитват по история за едноопразни,клиширани,бана ни мнения и изучени дати.
Писна ми всички да си мислим за секс, но процентът на раждаемост да спада. (да ...не ми пука за шибаната криза - пестете от презервативи бе!)
Писна ми момичетата да се правят, че размерът няма значение
Писна ми от ИЗКРИВЕНИЯ ми пенис (добре де кефя му се)
Да му се види...толкова ли си нямате личен дневник да пишете обърканите си мисли эми тряя да ви ги чета и пародирам...все едно сте Къци бе леля му млада! Писна ми от пи4ки! Не говоря само за женски полови органи (нищо лошо/лично към ничия.) Не обвинявам нито едно момиче с прозорец на банята (меко казано не обвинявам) за съществуването му. 0о не ми пука за еднотипното ви бельо. Тук ще проявя екзсибиционизъм и ще изтичам гол на терасата (няма лошо в това) *връща се* 0о отчайващо е всички около теб да са облечени, а ти да си по гол задник. Отчайващо е да няма един човек, който да не ти се смее за постъпката ти. Отчайващо е да видиш на колко са готови някои хора, за да привлечат внимание. Всеки (дори Др. Тийн) може да напише голяма тема с нула смисъл в нея (като моята и Щруделската). ТЪПА И БЕЗМИСЛЕНА. ЛИШЕНА От СЪДЪРЖАНИЕ. ОБЪРКАНИ РАЗСЪЖДЕНИЯ НА БОЛЕН МОЗЪК С ВЪОБРЪЖАЕМИ ПРОБЛЕМИ. НЕ ОБИЧАМ ГЛУПАВИТЕ ХОРА, НЕ ГИ ПОНАСЯМ. ГЛЕДНИТЕ ТОЧКИ СА БЕЗБРОЙ, НО ТВОЙТА Е ГРЕШНА И ИЗКРИВЕНА. ТЪПИТЕ ХОРА СА СКУЧНИ...НИКОГА НЕ ЗНАЕШ КОГА ЩЕ ИЗРЪСЯТ ПО-ГОЛЯМА ПРОСТОТИЯ...ИСУСЕ (ХРИСТЕ) КАК МОЖЕ ДА СИ ТОЛКОВА ОЧЕВИДНА И НАХАЛНА (ДА В ТОЯ СМИСЪЛ) БЕ ?! ТИ СИ КАТО ЗЛЕ НАСТРОЕНА ПРОГРАМА, КОЯТО БЪЛВА ГРЕШНА ИНФОРМАЦИЯ.
ОТЧАЙВАЩ ФАКТ.
ПП: спестете си мнения от типа на
-видях те гол от балкона ми
-знам, че наблюдаваш банята ми с бинокъл, перверзник
ППП: когато си болен мозък, винаги има по-болен

Priceless
08-24-2009, 20:24
Е братле, евала за темата 8) 8-) Сериозно! 8-)

PurpleDream
08-24-2009, 20:25
:lol: :razz:

Hilary_
08-24-2009, 20:26
-видях те гол от балкона ми
-знам, че наблюдаваш банята ми с бинокъл, перверзник

true true ... :grin: :grin: :grin:

По темата: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

евалата пич ... радваш ... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

LadyDi
08-24-2009, 20:29
Като на ти харесва темата на Щрудел, защо я повтаряш и пародираш? Нямаш ли нещо по-смислено, което да свършиш?

mitternacht
08-24-2009, 20:31
Сарказъм или откровена гавра!!! ТИ СИ МОЙ ЧОВЕК!!! :grin:
:razz: :razz: :razz:
РЕСПЕКТ!

fenasf
08-24-2009, 20:31
Като на ти харесва темата на Щрудел, защо я повтаряш и пародираш? Нямаш ли нещо по-смислено, което да свършиш?

Не съм споменавал, че не ми харесва ? 3аслужаваше внимание пък и точно тая вечер имам повечко време за губене и не ми се занимава с друго...

LadyDi
08-24-2009, 20:33
И с какво заслужи внимание? На мен не ми привлече вниманието с нищо друго освен с това, че авторката много искаше да изрази категорично мнение, макар да не беше съвсем сигурна какво е то.

Zaharinka
08-24-2009, 20:33
Ха направи ми хуабва вечерта доволно се посмях на кривия ти пенис.
Искам и аз да гледам младежи голи на балкона 8-) :razz: :oops:

Priceless
08-24-2009, 20:34
И с какво заслужи внимание? На мен не ми привлече вниманието с нищо друго освен с това, че авторката много искаше да изрази категорично мнение, макар да не беше съвсем сигурна какво е то.

А на мен с това, че парадира, че именно ТЯ е различна от всички останали ;)

Gnidi4ka
08-24-2009, 20:36
Ха направи ми хуабва вечерта доволно се посмях на кривия ти пенис.
Искам и аз да гледам младежи голи на балкона 8-) :razz: :oops:

:lol: :lol: :lol:
:-)

LadyDi
08-24-2009, 20:36
И с какво заслужи внимание? На мен не ми привлече вниманието с нищо друго освен с това, че авторката много искаше да изрази категорично мнение, макар да не беше съвсем сигурна какво е то.

А на мен с това, че парадира, че именно ТЯ е различна от всички останали ;)
Именно. Пропуснах да го кажа. Май трябва да лягам... :?

ShtrudeL
08-24-2009, 20:47
Радвам се,че вече си имам фенове. ^^

П.П И аз се обичам. С любов към себе си. *себегуш*

ShtrudeL
08-24-2009, 20:51
И с какво заслужи внимание? На мен не ми привлече вниманието с нищо друго освен с това, че авторката много искаше да изрази категорично мнение, макар да не беше съвсем сигурна какво е то.

А на мен с това, че парадира, че именно ТЯ е различна от всички останали ;)

В голяма грешка си. ^^

Priceless
08-24-2009, 20:52
И с какво заслужи внимание? На мен не ми привлече вниманието с нищо друго освен с това, че авторката много искаше да изрази категорично мнение, макар да не беше съвсем сигурна какво е то.

А на мен с това, че парадира, че именно ТЯ е различна от всички останали ;)

В голяма грешка си. ^^

Е, нека да съм ;) Ще се радвам, ако е така ;)

Hilary_
08-24-2009, 20:53
Радвам се,че вече си имам фенове. ^^

П.П И аз се обичам. С любов към себе си. *себегуш*

Аааа мен не ме брой към тях ... :lol: :lol: :lol:

П.С. Мен пък ме обичат .. обичам да ме обичат ... :grin: :grin:

П.С.2 Това ми напомни ... Priceless лофф тъ :grin: :-) :lol:

Priceless
08-24-2009, 20:55
^^ И аз те обичам. Ама и себе си :D *себесекс* 8-) 8-)

ShtrudeL
08-24-2009, 20:56
Радвам се,че вече си имам фенове. ^^

П.П И аз се обичам. С любов към себе си. *себегуш*

Аааа мен не ме брой към тях ... :lol: :lol: :lol:

П.С. Мен пък ме обичат .. обичам да ме обичат ... :grin: :grin:

П.С.2 Това ми напомни ... Priceless лофф тъ :grin: :-) :lol:

Че защо не? Виж какво внимание ми обръщаш. Това би го направил един истински фен. ^ Както и автора. Цяла фен тема си имам ^

П.П Лигаво си. Не разбирам как в една тема можете да кажете например "лофф тъ" е лигаво и несериозно,а в друга да го използвате. ^ Не говоря само за теб. Както и да е.

Faces
08-24-2009, 20:57
ShtrudeL ако се беше писала кексче щях да съм ти фен ;)

Hilary_
08-24-2009, 21:01
Че защо не? Виж какво внимание ми обръщаш. Това би го направил един истински фен. ^ Както и автора. Цяла фен тема си имам ^

П.П Лигаво си. Не разбирам как в една тема можете да кажете например "лофф тъ" е лигаво и несериозно,а в друга да го използвате. ^ Не говоря само за теб. Както и да е.

мм не ... ако ти обръщах внимание друго щеше да е най - малкото щях да се опитам да те опозная ... :-o
а за автора ... повярвай ми не го е направил, защото ти е фен ... :lol:

П.С. Че лигнята ме е хванала да така е ... и го казвам точно, защото е лигаво (все пак да е в духа на темата 8-) ) ... иначе тези, които се взимат на сериозно казвайки го те вече имат проблем ... :lol:

ShtrudeL
08-24-2009, 21:08
Че защо не? Виж какво внимание ми обръщаш. Това би го направил един истински фен. ^ Както и автора. Цяла фен тема си имам ^

П.П Лигаво си. Не разбирам как в една тема можете да кажете например "лофф тъ" е лигаво и несериозно,а в друга да го използвате. ^ Не говоря само за теб. Както и да е.

мм не ... ако ти обръщах внимание друго щеше да е най - малкото щях да се опитам да те опозная ... :-o

Дали? И дали щеше да успееш? ^

Hilary_
08-24-2009, 21:10
Дали? И дали щеше да успееш? ^

Може би .. не зависи само от мен в случая!! 8-)

GossipGirl89
08-24-2009, 21:11
:lol:

ShtrudeL
08-24-2009, 21:45
Дали? И дали щеше да успееш? ^

Може би .. не зависи само от мен в случая!! 8-)

Така е. А аз както казах,нямам нищо против никой тук. ^

Hilary_
08-24-2009, 22:01
Дали? И дали щеше да успееш? ^

Може би .. не зависи само от мен в случая!! 8-)

Така е. А аз както казах,нямам нищо против никой тук. ^

ме 2 ... :)

DemonchY
08-24-2009, 22:33
хора ако бях гей щях да сексам автора на темата :grin: :grin:
обаче съм нормален ... бту Hilary_ може ли да те сексам :oops: :oops:

Priceless
08-24-2009, 22:37
хора ако бях гей щях да сексам автора на темата :grin: :grin:
обаче съм нормален ... бту Hilary_ може ли да те сексам :oops: :oops:

Нея само АЗ мога 8) 8-)

DemonchY
08-24-2009, 22:39
ех че си лошаа :o :cry:
Моля те няма да ти я открадна само веднъж - два пъти :oops: ако се включиш и ти няма да е лошо :grin:

Hilary_
08-24-2009, 22:40
ех че си лошаа :o :cry:
Моля те няма да ти я открадна само веднъж - два пъти :oops: ако се включиш и ти няма да е лошо :grin:

ееее не стаа .. аз не деля!!! 8) 8) 8-)

Priceless
08-24-2009, 22:41
Ти си имаш коланче ! 8)

Hilary_
08-24-2009, 22:45
Ти си имаш коланче ! 8)

:shock: :lol: :lol: :lol: :lol:

шшшш тихо ... [-o< [-o< :oops: :D :D :D :D :D

DemonchY
08-24-2009, 22:49
ех че сте лошави... вижте колко съм послушен как ше ме оставите така ... пък и освен това изцяло отговарям на характеристиките които е писал автора в темата ... какво повече да иска човек... мм така де, момиче, друго не може :o

Kostadin_682
08-24-2009, 22:51
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Pwned :razz: :razz: :razz: :razz:

Priceless
08-24-2009, 22:51
^^ Абеее .. ти не знаеш с какво се захващаш 8-)

w0sh
08-24-2009, 22:52
Продължавам да се убеждавам в глобалната идиотия.

Hilary_
08-24-2009, 22:54
Продължавам да се убеждавам в глобалната идиотия.

не си единствен ...

DemonchY
08-24-2009, 22:56
... че ако не сме тъпи с кво друго ше сме атрактивни :-P

ShtrudeL
08-25-2009, 07:10
Вие май сте атрактивни нон стоп.

vampirekiss
08-25-2009, 07:39
И ти покрай тях^

KimBerLy1912
08-25-2009, 07:56
Да бе и аз забелязах,че във всяка тема пише въпросната млада дама 8-) И в повечето от случаите-безсмислици 8-) Иначе как се правят 700 мнения за 2 седмици....


И въпросната и тема- ноу уърдс 8-)


И все пак всеки си има начин... Те и аз нямам нищо против никой във форума 8-) Само дето някои дразнят,ама не може сички да сме еднакви 8-) Или може ... май можеше според темата и 8-)


Ох,хубаво че има малко място и за спам,и за женски клюки и обсъждане 8-)


Айде със здраве 8)

ShtrudeL
08-25-2009, 07:58
ех...кога ми прочете всичките 700 мнения,за да решиш,че са безсмислени не знам. ^^

KimBerLy1912
08-25-2009, 08:06
ех...кога ми прочете всичките 700 мнения,за да решиш,че са безсмислени не знам. ^^


В която и тема да вляза,все си писала-при това в повечето случаи си една от първите... И все глупости пишеш,дори не са неща по темата...
Искам,не искам-налага се да ти чета мненията-те са под път и над път 8-) Излез малко навънка,разходи се... Тия дни не е толкова жега... :wink:


Edit:Не знам дали съм само аз ама тия Оо и ^^ ме влудяват,ебати простотията,честно 8-)

DemonchY
08-25-2009, 08:28
ех...кога ми прочете всичките 700 мнения,за да решиш,че са безсмислени не знам. ^^


В която и тема да вляза,все си писала-при това в повечето случаи си една от първите... И все глупости пишеш,дори не са неща по темата...
Искам,не искам-налага се да ти чета мненията-те са под път и над път 8-) Излез малко навънка,разходи се... Тия дни не е толкова жега... :wink:


Edit:Не знам дали съм само аз ама тия Оо и ^^ ме влудяват,ебати простотията,честно 8-)

Оо Напълно съгласен с KimBerly1912 :grin:
Нали така е? ^^ :lol:

Priceless
08-25-2009, 08:55
Вие май сте атрактивни нон стоп.

Ама ти май никнеш, където не те сеят, а ? :o Сега тука споооокойно можеше да пропуснеш коментара си ;) И не ми казвай, че всеки си има мнение и т.н. бля бля .. като имаш нещо против - на ЛС .. ;)

KimBerLy1912 и мене ме дразнят 8-)

KimBerLy1912
08-25-2009, 09:06
О.о нима ви дразнят ^^ 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

Hilary_
08-25-2009, 09:16
О.о нима ви дразнят ^^ 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

ме 2 ... :razz: :razz: :razz:

П.С. А че сме си вървежни .. мм дамм и това е вярно ... ахухаухау :lol:

Priceless
08-25-2009, 09:16
Много ^_^ 8-) :D

Sa6eks
08-25-2009, 10:01
Радва, радва...

ShtrudeL
08-25-2009, 10:58
Edit:Не знам дали съм само аз ама тия Оо и ^^ ме влудяват,ебати простотията,честно 8-)

Радвам се,че ви дразнят. ^____^

KimBerLy1912
08-25-2009, 11:03
Edit:Не знам дали съм само аз ама тия Оо и ^^ ме влудяват,ебати простотията,честно 8-)

Радвам се,че ви дразнят. ^____^


Днеска имам много свободно време,ще го оползотворя... Та да ти кажа,радвам се,че се радваш.... А що не изкоментира и останалата част от същия ми пост? Нали беше много оригинална и остроумна?

Priceless
08-25-2009, 11:04
Edit:Не знам дали съм само аз ама тия Оо и ^^ ме влудяват,ебати простотията,честно 8-)

Радвам се,че ви дразнят. ^____^

Щастлива съм, когато и ти си щастлива :grin: 8-) оО

Hilary_
08-25-2009, 11:04
Edit:Не знам дали съм само аз ама тия Оо и ^^ ме влудяват,ебати простотията,честно 8-)

Радвам се,че ви дразнят. ^____^

И аз се радвам, че ти се радваш за нас ... :grin: :grin: :grin: 8-)

П.С. иеп .. всички у тоя форум мн мн се радваме ама някои остават по зарадвани от другите ... :lol: :razz: :razz:

ShtrudeL
08-25-2009, 11:10
Edit:Не знам дали съм само аз ама тия Оо и ^^ ме влудяват,ебати простотията,честно 8-)

Радвам се,че ви дразнят. ^____^


Днеска имам много свободно време,ще го оползотворя... Та да ти кажа,радвам се,че се радваш.... А що не изкоментира и останалата част от същия ми пост? Нали беше много оригинална и остроумна?

Щото не си заслужава. ^

Или може би щото сте тъпи и...още повече не си заслужава. ^^

ShtrudeL
08-25-2009, 11:11
Edit:Не знам дали съм само аз ама тия Оо и ^^ ме влудяват,ебати простотията,честно 8-)

Радвам се,че ви дразнят. ^____^

И аз се радвам, че ти се радваш за нас ... :grin: :grin: :grin: 8-)

П.С. иеп .. всички у тоя форум мн мн се радваме ама някои остават по зарадвани от другите ... :lol: :razz: :razz:

Не се радвам за вас. ^^ Не ми пука дори ако утре ослепеете или ви блъсне влак.
"Радвам" се от това,че се дразните. ^^

Nellynka
08-25-2009, 11:15
:lol: :lol: :lol: 8)

w0sh
08-25-2009, 11:17
http://i601.photobucket.com/albums/tt95/DukeKataron/1234061441713.jpg

KimBerLy1912
08-25-2009, 11:23
Edit:Не знам дали съм само аз ама тия Оо и ^^ ме влудяват,ебати простотията,честно 8-)

Радвам се,че ви дразнят. ^____^


Днеска имам много свободно време,ще го оползотворя... Та да ти кажа,радвам се,че се радваш.... А що не изкоментира и останалата част от същия ми пост? Нали беше много оригинална и остроумна?

Щото не си заслужава. ^

Или може би щото сте тъпи и...още повече не си заслужава. ^^




Що бе нали нямало как да ти видя сички мнения и да разбера че си тъпа? Или просто не ти се ще да признаеш-грешиш... Учи се от грешките,нали затва си човек... Не се прави на оригинална и различна (или още по-малко пък на умна),защото не си,и се получава обратен ефект 8-) Моля Ви,мадам,осъзнайте се накъде сте се запътили... Не съм от вчера или от днеска във форума,не съм и от 10 години... Смятам,че съм изкарала достатъчно време тука за да разпозная синдрома като твоя "ТърсимЕ внимание" ,просто не вървиш тука-не за друго,ми щото е битпазар тука и Уригиналното като тебе просто не важи.... :wink:



Ама стана типично женски кюкарник тука... Кефи ме! 8-)

Hilary_
08-25-2009, 11:26
Не се радвам за вас. ^^ Не ми пука дори ако утре ослепеете или ви блъсне влак.
"Радвам" се от това,че се дразните. ^^

Нима??? :-o И колко злобен и незаитересован човек трябва да си, за да го кажеш а ?? :? :?

П.С. Нали не мислеше на никой злото ?? :? :?

ShtrudeL
08-25-2009, 11:30
Edit:Не знам дали съм само аз ама тия Оо и ^^ ме влудяват,ебати простотията,честно 8-)

Радвам се,че ви дразнят. ^____^


Днеска имам много свободно време,ще го оползотворя... Та да ти кажа,радвам се,че се радваш.... А що не изкоментира и останалата част от същия ми пост? Нали беше много оригинална и остроумна?

Щото не си заслужава. ^

Или може би щото сте тъпи и...още повече не си заслужава. ^^




Що бе нали нямало как да ти видя сички мнения и да разбера че си тъпа? Или просто не ти се ще да признаеш-грешиш... Учи се от грешките,нали затва си човек... Не се прави на оригинална и различна (или още по-малко пък на умна),защото не си,и се получава обратен ефект 8-) Моля Ви,мадам,осъзнайте се накъде сте се запътили... Не съм от вчера или от днеска във форума,не съм и от 10 години... Смятам,че съм изкарала достатъчно време тука за да разпозная синдрома като твоя "ТърсимЕ внимание" ,просто не вървиш тука-не за друго,ми щото е битпазар тука и Уригиналното като тебе просто не важи.... :wink:



Ама стана типично женски кюкарник тука... Кефи ме! 8-)

Не се правя на никаква. ^^ Това,че вие го виждате така,мен не ме променя и не ме прави всички онези думички които казахте.



Смятам,че съм изкарала достатъчно време тука за да разпозная синдрома като твоя "ТърсимЕ внимание"

Не пуснах темата заради това,но...дали не го получавам? ^^

ShtrudeL
08-25-2009, 11:35
Не се радвам за вас. ^^ Не ми пука дори ако утре ослепеете или ви блъсне влак.
"Радвам" се от това,че се дразните. ^^

Нима??? :-o И колко злобен и незаитересован човек трябва да си, за да го кажеш а ?? :? :?

П.С. Нали не мислеше на никой злото ?? :? :?

Не го мисля. Но не ми и пука,понеже не сте ми никакви и действително съвсем искрено,няма да почувствам нищо. Не съм злобна,но да,не съм и заинтересована. Просто реално и най-искрено казано няма да сте ми на сърцето.
Виж ако беше някой мой близък - да. Но другите...

LadyDi
08-25-2009, 11:40
Щом не си заинтересована и не ти пука, айде спри да пишеш тук, че тая тема стана 200 страници и става все по-тъпа.
Накажи глупака с мълчание. :)

Hilary_
08-25-2009, 11:40
Не го мисля. Но не ми и пука,понеже не сте ми никакви и действително съвсем искрено,няма да почувствам нищо. Не съм злобна,но да,не съм и заинтересована. Просто реално и най-искрено казано няма да сте ми на сърцето.
Виж ако беше някой мой близък - да. Но другите...

оо и какво се оказа ... "сладката невинна душица страдаща за малко внимание от всеки и съчувствие, че нямала с кой да сподели" се оказа коренно различна ... :? :?

Знаеш ли какво? Няма да те обвинявам бъди такава каквато си ... това си е твой избор и проблем ... :? Но не се прави на такава каквато не си ...

П.С. Явно аз съм един от малкото хора, на които им пука дали някой макар и непознат човек ще му се случи нещо особено ако е пред очите ми и определено няма да съм толкова незаинтересована ... дори ако си ти!!!! :?

KimBerLy1912
08-25-2009, 11:41
Ох,просто не вървиш тука-тва се опитвам да ти кажа;не си уникална (за каквато се смяташ) ,и тва стадо,срещу което ропотаеш-ми ти го предвождаш 8-) Много ясно,че няма да ти пука за нас-да знаеш,взаимно е.... Просто много избирателно отговаряш на зададените въпроси и се праиш на умна,а тия които са ти неудобни-ги избягваш...
В теб виждам фалш и желание за оригиналничене-нещо,което не върви много сред истинските хора,употребяващо "еднакви,заучени,изтъркани фрази" ...
С нищо не се отличаваш от другите,и точно тва е елементарното в теб-смяташ обратното,имаш се за няква свръхразлична и "не-скучна" ,по един изтъркан начин,който повечето от форума сме виждали/и виждаме не само тук,но и вън,в реалния живот (живота,който заклеймяваш,щото видиш ли,не е достоен за тебе-прекалено скучен бил) ...
Не е фешън да си анти-фешън.. 8-) (прочетох го в няква друга тема,ама е много подходящо за случая )

haritov
08-25-2009, 11:42
Въъъ нямаше ме 2 3 4 5 6 дена и почнаха с друг да се дразнят.

АААААА в Китай ли съм?

Там обръсни им тиквите и всички са еднакви 8-) 8-)

И въпреки това всеки е уникален,няма еднакви хора.

Но има типове хора за мен те са 3 едните броят другите не!

Всеки има вкус стил който да си прилича на другия това ни прави еднакви,но всички го разбираме по различен начин!

Щруделче Иве и листовке стига сте се дразнили,че нервите батко си и ще ви се сърдя(не че ви пука ама да се пробвам)

totik
08-25-2009, 11:43
Абе знаете ли че ми писна от хора на които всичко им е писналo.Хора живота е 1 -не го пилейте с писна ми крив ми е кура и т.н .Ми като ти е крив мен какво ме грее?

ShtrudeL
08-25-2009, 11:44
Щом не си заинтересована и не ти пука,

Така е.


айде спри да пишеш тук,

Няма.


че тая тема стана 200 страници и става все по-тъпа.

Хубаво. И аз мога - Не чети.


Накажи глупака с мълчание. :)

Накажи го и с истина и с люти чушки и коприва и т.н защото е глупак.
*отваря книгата с мъдростите като тази*

ShtrudeL
08-25-2009, 11:48
Не го мисля. Но не ми и пука,понеже не сте ми никакви и действително съвсем искрено,няма да почувствам нищо. Не съм злобна,но да,не съм и заинтересована. Просто реално и най-искрено казано няма да сте ми на сърцето.
Виж ако беше някой мой близък - да. Но другите...

оо и какво се оказа ... "сладката невинна душица страдаща за малко внимание от всеки и съчувствие, че нямала с кой да сподели" се оказа коренно различна ... :? :?

Знаеш ли какво? Няма да те обвинявам бъди такава каквато си ... това си е твой избор и проблем ... :? Но не се прави на такава каквато не си ...

П.С. Явно аз съм един от малкото хора, на които им пука дали някой макар и непознат човек ще му се случи нещо особено ако е пред очите ми и определено няма да съм толкова незаинтересована ... дори ако си ти!!!! :?

Нали и ти го каза...хората имат маски. Не ги прави други,различни от предишната маска,която си видяла. Не се правя на никоя която не съм. Но не мисля и да показвам истинското ми Аз на никой,който не ми е никакъв.

LadyDi
08-25-2009, 11:48
Peace, бабо, peace.
Не исках да се караме. Щом имаш интерес да спориш с тях - твоя работа. Айде, аз "заключвам" тая тема :)

ShtrudeL
08-25-2009, 11:49
Ох,просто не вървиш тука-тва се опитвам да ти кажа;не си уникална (за каквато се смяташ) ,и тва стадо,срещу което ропотаеш-ми ти го предвождаш 8-) Много ясно,че няма да ти пука за нас-да знаеш,взаимно е.... Просто много избирателно отговаряш на зададените въпроси и се праиш на умна,а тия които са ти неудобни-ги избягваш...
В теб виждам фалш и желание за оригиналничене-нещо,което не върви много сред истинските хора,употребяващо "еднакви,заучени,изтъркани фрази" ...
С нищо не се отличаваш от другите,и точно тва е елементарното в теб-смяташ обратното,имаш се за няква свръхразлична и "не-скучна" ,по един изтъркан начин,който повечето от форума сме виждали/и виждаме не само тук,но и вън,в реалния живот (живота,който заклеймяваш,щото видиш ли,не е достоен за тебе-прекалено скучен бил) ...
Не е фешън да си анти-фешън.. 8-) (прочетох го в няква друга тема,ама е много подходящо за случая )

Абе ти на колко си години бе мама му стара?... Не се ли дразниш сам/а на себе си?

haritov
08-25-2009, 11:51
ShtrudeL

Майка ти не те ли е учила,че на човек с по-твърда глава и от на Бай ти Ганйо нищо не може да му се обясни?

Защо пишеш и да си права пак ще си дрънкат глупостите,мисля,че всичко им стана ясно!

ShtrudeL
08-25-2009, 11:54
ShtrudeL

Майка ти не те ли е учила,че на човек с по-твърда глава и от на Бай ти Ганйо нищо не може да му се обясни?

Защо пишеш и да си права пак ще си дрънкат глупостите,мисля,че всичко им стана ясно!

Разбирам.
Не им е станало ясно. Просто не искат и... да,сигурно защото са наистина твърдоглави...по някога това не е в плюс...

Hilary_
08-25-2009, 11:55
Нали и ти го каза...хората имат маски. Не ги прави други,различни от предишната маска,която си видяла. Не се правя на никоя която не съм. Но не мисля и да показвам истинското ми Аз на никой,който не ми е никакъв.

"маски" ... ? :? Момиче айде поне веднъж бъди искрена ... :?

Но не мисля и да показвам истинското ми Аз на никой,който не ми е никакъв.

и после защо нямало с кой да споделиш ... дори и хората, които искат да те опознаят няма да искат точно, защото криеш себе си ... но пак казвам ти си решаваш как да си живееш живота ... явно и тук се различаваме ... аз съм избрала и тук, и вън и където е да съм аз ... ДА признавам, че прекалено много пъти съм си патила от това, но за сметка на това съм намерила и много приятели и близки .. нооо това е друга тема!!! :) Не смятам да ти давам "житейски уроци" пък и да ти кажа честно надали би се вслушала в тях след като не ти пука за никой и нищо (непознати) ... :)

haritov
08-25-2009, 11:58
ShtrudeL

Майка ти не те ли е учила,че на човек с по-твърда глава и от на Бай ти Ганйо нищо не може да му се обясни?

Защо пишеш и да си права пак ще си дрънкат глупостите,мисля,че всичко им стана ясно!

Разбирам.
Не им е станало ясно. Просто не искат и... да,сигурно защото са наистина твърдоглави...по някога това не е в плюс...

Ти ся недей вирва носа щото и ти си в грешка на места

ShtrudeL
08-25-2009, 11:59
Нали и ти го каза...хората имат маски. Не ги прави други,различни от предишната маска,която си видяла. Не се правя на никоя която не съм. Но не мисля и да показвам истинското ми Аз на никой,който не ми е никакъв.

"маски" ... ? :? Момиче айде поне веднъж бъди искрена ... :?

Но не мисля и да показвам истинското ми Аз на никой,който не ми е никакъв.

и после защо нямало с кой да споделиш ... дори и хората, които искат да те опознаят няма да искат точно, защото криеш себе си ... но пак казвам ти си решаваш как да си живееш живота ... явно и тук се различаваме ... аз съм избрала и тук, и вън и където е да съм аз ... ДА признавам, че прекалено много пъти съм си патила от това, но за сметка на това съм намерила и много приятели и близки .. нооо това е друга тема!!! :) Не смятам да ти давам "житейски уроци" пък и да ти кажа честно надали би се вслушала в тях след като не ти пука за никой и нищо (непознати) ... :)

О има с кой да споделям. Това,че не го правя с всеки вече наистина си е моя работа.
Лично сега имам точно 2 може би 3-ма човека в реалността на които мога да кажа всичко и да съм себе си.
Тук (във форума) няма много смисъл да съм себе си.

ShtrudeL
08-25-2009, 12:00
ShtrudeL

Майка ти не те ли е учила,че на човек с по-твърда глава и от на Бай ти Ганйо нищо не може да му се обясни?

Защо пишеш и да си права пак ще си дрънкат глупостите,мисля,че всичко им стана ясно!

Разбирам.
Не им е станало ясно. Просто не искат и... да,сигурно защото са наистина твърдоглави...по някога това не е в плюс...

Ти ся недей вирва носа щото и ти си в грешка на места

Не го и правя. ^

Hilary_
08-25-2009, 12:02
Лично сега имам точно 2 може би 3-ма човека в реалността на които мога да кажа всичко и да съм себе си.
Тук (във форума) няма много смисъл да съм себе си.[/b]

Е поне някой е успял да прескочи всичките ти стени ... :?

А колкото до тук (във форума) твое мнение, че няма смисъл .. няма сега иза това да споря с теб ... :?

KimBerLy1912
08-25-2009, 12:02
haritov, Бай ГанЬо,ГанЬо,ГанЬо... ЗАБОГА!!


Крем ли си,кифла ли си,Др. Йоткер ли си-все ми е едно.... Пак даваш по избирателния начин... Защо не отговориш на въпросите,които съм ти задала,вместо да ми се правиш на остроумна?



На 18 съм,и ти и на 13 да си,пак са ти много...
Ясно е,че няма аз да съм тая,която ще ти налее акъл в главата,нооо живота ще те научи,има време за всичко....
То да беше кур,да ти го набутам,ама то е акъл... просто няма как 8-)


Изумявам се как още никой не я е заключил тая тема 8-)

haritov
08-25-2009, 12:04
haritov, Бай ГанЬо,ГанЬо,ГанЬо... ЗАБОГА!!


Крем ли си,кифла ли си,Др. Йоткер ли си-все ми е едно.... Пак даваш по избирателния начин... Защо не отговориш на въпросите,които съм ти задала,вместо да ми се правиш на остроумна?



На 18 съм,и ти и на 13 да си,пак са ти много...
Ясно е,че няма аз да съм тая,която ще ти налее акъл в главата,нооо живота ще те научи,има време за всичко....
То да беше "мъжки полов орган",да ти го набутам,ама то е акъл... просто няма как 8-)


Изумявам се как още никой не я е заключил тая тема 8-)

защо ли някои хора биват наказвани с мълчание

ShtrudeL
08-25-2009, 12:08
haritov, Бай ГанЬо,ГанЬо,ГанЬо... ЗАБОГА!!


Крем ли си,кифла ли си,Др. Йоткер ли си-все ми е едно.... Пак даваш по избирателния начин... Защо не отговориш на въпросите,които съм ти задала,вместо да ми се правиш на остроумна?



На 18 съм,и ти и на 13 да си,пак са ти много...
Ясно е,че няма аз да съм тая,която ще ти налее акъл в главата,нооо живота ще те научи,има време за всичко....
То да беше "мъжки полов орган",да ти го набутам,ама то е акъл... просто няма как 8-)


Изумявам се как още никой не я е заключил тая тема 8-)

На 18? хм...Когато бях в 8 клас мислех като теб. Признавам си,че тогава бях глупаво човече.

ShtrudeL
08-25-2009, 12:09
Е поне някой е успял да прескочи всичките ти стени ... :?

Просто не съм издигала такива пред тези хора.

Hilary_
08-25-2009, 12:09
защо ли някои хора биват наказвани с мълчание

Гого не се намесвай ... груба грешка ще е ... !!!
deL"]
Е поне някой е успял да прескочи всичките ти стени ... :?

Просто не съм издигала такива пред тези хора.

пак казвам .. твой избор ... :)

KimBerLy1912
08-25-2009, 12:16
haritov,ако мълчиш,няма да е наказание,а подарък... само мога да се радвам ... :wink:



Тва тъпото същество с противозачатъчен характер за пореден път се доказа... Знае ти много устата,ама като ти опре яйцето до гъза,мълчиш...Дейба малките кифли,такива най-много ги обичам... :wink:


Както казва един мил съфорумец,обливай се с гореща Орина и мълчи,че само се излагаш :smt116

haritov
08-25-2009, 12:16
защо ли някои хора биват наказвани с мълчание

Гого не се намесвай ... груба грешка ще е ... !!!
deL"]
Е поне някой е успял да прескочи всичките ти стени ... :?

Просто не съм издигала такива пред тези хора.

пак казвам .. твой избор ... :)

Иве ако има нещо извинявай,но не мога да разбера с тези 2% мозък дето имам за какво спорите?

Надявам се да ме разбереш умно момиче си!

Но се държите като деца тя ми каза,че съм рошева аре бой,стига!

Щруделче и за тебе се отнася успокойте се и двете ни имате тема на спора ни цел!

пп

Иве ценя те много не искам да се караме за тъпотий и най-малко за един форум!

haritov
08-25-2009, 12:17
haritov,ако мълчиш,няма да е наказание,а подарък... само мога да се радвам ... :wink:



Тва тъпото същество с противозачатъчен характер за пореден път се доказа... Знае ти много устата,ама като ти опре яйцето до гъза,мълчиш...Дейба малките кифли,такива най-много ги обичам... :wink:


Както казва един мил съфорумец,обливай се с гореща Орина и мълчи,че само се излагаш :smt116


лай си там като пинчер пред касапница

KimBerLy1912
08-25-2009, 12:23
Честно да си кажа,никога не съм смятала,че във "Любов" такъв спам ше пада,ебати кефа :smt007 Много обичам кифли на щтрудели да ми се правят 8-) Разцепвам са.... Ебаси майката,пораснаха пилетата,проебаха квачката... 8-)

Punisherrr
08-25-2009, 12:24
Приключваме драмата с търтеите,паразитите и другите подобни същества.