PDA

View Full Version : Идеи за грим



therichbitch
08-24-2009, 20:53
Хмм, напоследък се чудя какъв грим да си направя, така че да ми изглеждат по- големи очите /кафеви са/, защото обикновено ползвам само спирала и молив и то черни и като се загледах сякаш ми правят окото по- малко (което е напълно нормално де оптически) и рядко ползвам сенки, а когато ползвам са черни или тъмни, което стеснява окото още, но все пак исках идеи за начина на гримиране /без опушен грим/, така че да изглеждат по- големи и все пак цветовете да са в тази гама/тъмната/, а не някакяи розови и тем подобни, т.е. накратко казано каква е техниката на гримиране, за да изглеждат очите по-големи с цветове, които по принцип ги правят да изглеждат по- малки и има ли въобще такава, ако някой знае, ще се радвам да я сподели :)

damdam
08-24-2009, 20:59
Забелязала съм, че на близначките Олсън очите им са така големи, може и попринцип да са така, но може и от грима. Потърси техни снимки и виж.

iiordanova
08-24-2009, 21:00
http://www.youtube.com/profile?user=fafinettex3&view=videos
Разгледай всички страници до края. Има и за грим , и за прически.
:-P

pale4ka
08-24-2009, 21:08
Белия молив прави очите оптически по-големи.

chaos_
08-24-2009, 21:36
очна линия отгоре,изобщо грим по клепача и задължително без никакъв молив отдолу!
Иначе също може и малко бял молив в долното вътрешбо ъгълче или бели сенки[b]

therichbitch
08-24-2009, 21:48
Забелязала съм, че на близначките Олсън очите им са така големи, може и попринцип да са така, но може и от грима. Потърси техни снимки и виж.
техните очи са сини, затова ;)

linaXX
08-24-2009, 22:23
Ауу страшно мразя, накви 12-14 годишни сс ясно очертани очи ... по 1 сант черен молив, пфф ... резултата е ужас и аз нищо красиво не виждам :(
-
относно теб
Аз съм със кафяви очи и така направих - черния молив се замества с тъмно кафяв [аз попринцип малко слагам] и кафява спирала [спирала,за сметка на молива, слагам много]
И при мен резултата е - нежно очертани очи с големи мигли :-({|=

mimsiii
08-24-2009, 22:23
очна линия отгоре,изобщо грим по клепача и задължително без никакъв молив отдолу!
Иначе също може и малко бял молив в долното вътрешбо ъгълче или бели сенки[b]
+1