PDA

View Full Version : Връзка от разстояние...



thesadboy
08-24-2009, 22:44
Здравейте имам си приятелка от скоро, но след месец ми се налага да замина да уча в друг град студент ще съм и ще се прибирам рядко, но това момиче просто така ме е грабнало че искам на всяка цена да си я задържа до себе си въпреки разстоянието помежду ни ...

Въпреки, че и 2та сме песимисти в тези неща и мислим че всяка приказка си има своя край и 2та тайно искаме да сме си заедно ... ВЪПРЕКИ ВСИЧКО

как да го постигнем? ;Д

Valerio
08-24-2009, 22:50
Еми човек...при мен беше по-лошо. Моята приятелка само след 2 месеца заедно замина да учи в Англия. Да видиш как се подържа връзка от такова разстояние :grin: туй от различен град не е кой знай какво...е вече 2 години и нещо сме заедно... с прекъсвания де 8-) просто трябва ти да държиш много на нея както и тя на теб. Успех :)

Hilary_
08-24-2009, 22:58
Доста усилия трябва да вложите, за да запазите връзката си от разстояние ... :-o Но не ви пречи да опитате ... :)

NamelessRomantic
08-25-2009, 00:40
Ако все пак комуникирате достатъчно често аз лично не виждам проблем.Просто пак показвай същото внимание както и по-рани,макар и от разстояние.

sladkata_bebz
08-25-2009, 08:41
И ние с моят приятел водим г/д такава връзка.Живеем в един град,а преди 2 години и двамата започнахме да учим в два различни града.Но сме заедно все още ;) Всичко може да се преодолее,стига да си вярвате и да комуникирате често,хем не си омръзвате,хем не си липсвате толкова.С желание и чувства се получава.

iliqn4eto0o
08-25-2009, 11:10
Мойто момче е на 150 км от мен .. което не ни дава възможност да се виждаме мн често .. може би в месеца по 1 път за по 6-7 дни .. но и сме имали периоди 2 месеца не сме се виждали .. начи само 1 трябва да знаеш .. продължавй да и показваш че я обичаш както до сега .. комуникирайте често .. и си имайте огромно доверие .. Благодарение на тези 3 неща .. ще успеетее .. Късмет! :) :-P

LadyDi
08-25-2009, 11:34
Връзка от разстояние се поддържа много трудно. Трябва изключително силно доверие, а повечето тийнейджъри, че и възрастните хора не са способни на това. Пробвах с връзка от разстояние, ама 300 км, са си 300 км. Затова се разделихме. Шест години бяхме разделени и накрая се оженихме :oops:
Не става от разстояние.

Punisherrr
08-25-2009, 12:03
И аз имам едни 300км. на ...сърцето от 2 години,но можем да се похвалим с идеални отношения и страхотна връзка :) Всичко зависи от вас двамата. Показвай й,че си с нея по всеки възможен начин,дори като сте далеч и имате само ..скайпове,телефони.. Не е толкова невъзможно. Стига да има перспектива някаква ;) Аз чакам последни месеци и ще сме в един град най-накрая. И мисля,че именно това разстояние(изпитание) ни е направило толква близки сега..
Иначе на теб - успех.

Annie94
08-25-2009, 12:04
Преди точно една година ходих с едно момче от Куряли,аз съм си от София.2 пъти сме опитвали,ноо без успех,и двата пъти бях зарязвана от него с думите-\"Адски много те обичам,но растонието е голям проблем .. \" .. все още мисля че са били празни приказки и наистина мисля ,че ако си адски влюбен в т\ъва момиче и тя в теб,някакви си километри няма да попречат на връзката ви !!


Редактирах мнението ти.
Другия път пиши на кирилица,моля. Ако нямаш използвай това : http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php
Punisherrr

vagarious
08-25-2009, 12:21
Подкрепям горните мнения.Гледай от хубавата страна на нещата и ако в началото всичко върви добре - поне няма да си омръзнете бързо.Всичко е до доверие и комукация.Успех ви пожелавам! :)

RaZzer
08-25-2009, 12:41
Не разсъждавайте много... Иди си учи, поддържай си естествената връзка с нея и ако сте щастиливи така - всичко ще е прекрасно, ако не - кой има нужда от връзка, в която е нещастен?! :?

iashxui
09-14-2009, 21:57
малко ще ни е трудно .. но мисля че ще успеем да се задържим повечко време : ) :smt057

NamelessRomantic
09-14-2009, 22:47
Не го обръщай на голяма драма,просто опитай.Ако и двамата го искате,няма проблем :) .

sunshine92
09-15-2009, 13:23
Най-важното е да си имате огромно доверие и отношенията помежду ви да са повече от силни. От там нататък всичко би трябвало да се нареди. :)

iashxui
09-15-2009, 15:12
малко сложно като той и няма доверие :(

iashxui
09-15-2009, 15:13
малко сложно като той и няма доверие :(

tanchu
09-15-2009, 15:38
Най-важното е да си имате огромно доверие и отношенията помежду ви да са повече от силни. От там нататък всичко би трябвало да се нареди. :)

\:D/

Zaharinka
09-15-2009, 15:44
Като човек с доволен опит в тези връзки ще кажа,че се получават само при двама много силни души,с много доверие и в перспектива ще могат да бъдат от 1 град за постоянно.Много компромиси,но в същото време без номерца(както във всяка връзка).