PDA

View Full Version : Толкова зле ли постъпих..?



HowDoesItFeel
08-25-2009, 07:23
Ами.. преди около месец почнах да харесвам едно момче и тръгнахме... В началото наистина го харесвах .. и един ден той ми каза, че ме обича , а аз не бях много сигурна но му казах, че и аз него... Обаче после просто... не знам , почти всичко изчезна.. и в момента не знам какви чуваства имам към него. И последните пъти когато е ставало въпрос дали го обичам и т.н. все отбягвах въпроса , защото не исках да го лъжа... И ми беше ужасно гадно, че се случва така и трябваше да му кажа всичко... И снощи му казах, че съм го лъгала. И ми е ужасно гадно , аз май съм първата, която наистина обича.. пък и без това попринцип нещата в живота му не се развиват особено добре. Няма истински приятели , както и повечето момчета , които познавам , а има проблеми, с които не може да се справи сам и аз гледах да му помагам... А сега и аз го предадох. Просто не исках да го лъжа... Правилно ли постъпих или трябваше да си замълча? ://

vampirekiss
08-25-2009, 07:28
ами думата любов изразява силни чувства.Щом си му отговорила така може и да си е помислил,чи ти е един вид безразличен и си тръгнала с него просто ей така.Кажи му,че го харесваш,но имаш нужда от още време а да си изясниш какво чувстваш.

HowDoesItFeel
08-25-2009, 07:38
Казах му го... все още сме заедно , ама на мен ми е гадно , заради начина по който постъпих + съм много объркана.. :(

Sh@d0w
08-25-2009, 07:46
По-добре че не си го лъгала...защото след време щеше да се оплетеш още повече :) Но трябва ти самата да си изясниш какво чувстваш-дали любов или само привързаност...или пък може би съжаление и затова не искаш да го оставиш?Кагато си дадеш отговор на този въпрос ще знаеш какво да правиш ;)

DemonchY
08-25-2009, 08:39
По-добре е че си му казала, но трябва да разбереш самата ти какво чувстваш и трябва да му обясниш че не всяка любов се заражда бързо и ти трябва време за да му кажеш, че и ти го обичаш, но дотогава той все още е най-ценния човек за теб... нещо такова ;)

fire_cat
08-25-2009, 09:39
Добре че си му го казала и си била честна, отколкото да го лъжеш и да се чувстваш зле. Постъпила си правилно. Времето може да направи много неща, така че можеш и ти да го обикнеш.

RaZzer
08-25-2009, 12:47
Добре че си му го казала и си била честна, отколкото да го лъжеш и да се чувстваш зле. Постъпила си правилно. Времето може да направи много неща, така че можеш и ти да го обикнеш.

+++

LadyDi
08-25-2009, 12:51
Постъпила си ужасно още първия път.

Hilary_
08-25-2009, 12:53
Добре че си му го казала и си била честна, отколкото да го лъжеш и да се чувстваш зле. Постъпила си правилно. Времето може да направи много неща, така че можеш и ти да го обикнеш.

+++

++ :)

ShtrudeL
08-25-2009, 12:54
Тея човечета на пръстите в подписа ме гледат странно. Имам чувството,че ще ми бръкнат в окото.
Зли човеци! Махни ги.

peteto_love
08-25-2009, 12:54
По-добре е че си му казала, но трябва да разбереш самата ти какво чувстваш и трябва да му обясниш че не всяка любов се заражда бързо и ти трябва време за да му кажеш, че и ти го обичаш, но дотогава той все още е най-ценния човек за теб... нещо такова ;)
+1

peteto_love
08-25-2009, 12:55
По-добре е че си му казала, но трябва да разбереш самата ти какво чувстваш и трябва да му обясниш че не всяка любов се заражда бързо и ти трябва време за да му кажеш, че и ти го обичаш, но дотогава той все още е най-ценния човек за теб... нещо такова ;)
+1

XxPsychicSuicidexX
08-25-2009, 12:55
Гадно :?

kindergarden
08-25-2009, 13:57
е като не си искала да го лъжеш защо си го излъгала...тъпа работа

ImmortalForever
08-25-2009, 14:06
Еее, още първия път е трябвало да ползваш репликата за илзиане от ситуацията..Трябва да се получи нещо такова:

Той:Обичам те!
Ти:Шегаджия! :-D

Научете се бе...

Presley
08-25-2009, 14:09
3ащо мислиш,че си го предала бе ?

dreaml1nd_
08-25-2009, 14:16
Правилно си постъпила, защото нямаше да е по - добре ако беше решила да продължаваш да се мъчиш и да го лъжеш :) сега просто не го оставяй напълно щом има нужда от него...не е задължително да сте двойка, за да му помагаш