PDA

View Full Version : Много съм тъп



RoCkSpOt
08-25-2009, 08:00
Знам сам съм си виновен ... с гаджето ми ходиме 7 месеца и последните 2 месеца като се скараме и аз я късах и след неколко часа и се милвам ... и накрая и писна... разделихме се преди няколко дена днес сиг ще се саберем... но тя не е същата вече държи се по гадно с мен ... и 1 нейна приятелка ми каза,че сега като почне в новото даскало ще тръгне с друг ... :cry: просто исках да споделя ... наистина мн я обичам ... но нз вече исками се да умра :cry:

Sh@d0w
08-25-2009, 08:03
Е ти как очакваш да се държи с теб?Да не ти е футболна топка,която да риташ в стената и пак да се връща?Което и да е момиче ще и писне...Казваш че я обичаш?Е как си и го доказал това,освен че само и опъваш нервите?

Забрави за нея,сам си си виновен.Промени нещо в себе си и може следващия път да имаш повече късмет.

RoCkSpOt
08-25-2009, 08:05
е искам я нея :cry: само нея ... но аз мисля че сега като се саберем просто ще изчака някой да я сваля за да тръгне с него ! :shock:

Nadelina
08-25-2009, 08:08
Нейната приятелка те е излъгала, за да се почувстваш виновен, че си се държал така с нея. Не вярвам да се хвърли в предръдките на първия срещнат, за да те накара да се чувстваш гадно. Сигурно ще се съберете, ама ако наистина си осъзнаваш грешките, е време да и го докажеш.

Dizziness
08-25-2009, 08:10
Ти си ТЪП. :D Абе смотльо, кога ще се научиш, как трябва да се държиш с една жена?! Малко са изключенията, които знаят... сорка, сам си си го направил, никой не може да ти помогне. :-D

buntar90
08-25-2009, 08:16
Ти си ТЪП. :D Абе смотльо, кога ще се научиш, как трябва да се държиш с една жена?! Малко са изключенията, които знаят... сорка, сам си си го направил, никой не може да ти помогне. :-D
+1

RoCkSpOt
08-25-2009, 08:19
знам как да се държа с момиче ... ако знаеш просто колко мн съм преживял заради нея и с нея ... просто всеки ден се карахме щото тя се правише на интересна и аз неиздържах и я късах ... и след 1 час сме заедно ... нз порсто нещо ми стана

Sh@d0w
08-25-2009, 08:21
И какво те кара да мислиш че ако се съберете ще е по-различно?

Adda
08-25-2009, 08:25
Не си 'тъп'. Усетил си сигурността на връзката и си мислил че каквто и да направиш и кажеш тя ще е твоя. Извини и се, кажи и че осъзнаваш постъпките си и че не е било редно и занапред не повтаряй същите грешки.

LovelyGirl
08-25-2009, 08:27
Ейй, все ей така като загубите нещо разбирате, че го искате.
Да й го беше доказал/показал когато бяхте заедно.Ти си си виновен.Защо си се държал така?Тя не е длъжна да ти трае капризите.
И да се съберете сега, едва ли ще е същото.Със сигурност вече се е пречупило нещо в нея.

teenems
08-25-2009, 08:41
еми ти какво искаш ? то коети и да е момиче така ще направи ..

mechtaq_za_teb
08-25-2009, 08:44
Сам си си виновен. :cry: Както аз сега съм в подобна ситуация и сама съм си виновна. :cry: :cry: :cry:

fenasf
08-25-2009, 08:45
Бе мани я тая 8-)

vagarious
08-25-2009, 08:57
Ти за компромиси не си ли чувал!? Какво е това нещо, всеки път като се скарате да я режеш и после да се жалваш!?Еми много ясно, че ще й писне и ще се разделите.Ако се съберете, гледай да се промениш и повече компромиси да си правите, ако искате връзката ви да е пълноценна. :x

Hilary_
08-25-2009, 09:34
Имаше я ... не я ценеше ... изгуби я? Какво очакваш ?? :? Да си я ценил на време ... обичаш я ?? Защо не го доказа а ?? :? :-o Според мен нещата няма да се получат ... НО и да се съберете никога няма да бъде същото ... :?

baby07
08-25-2009, 15:47
Ейй, все ей така като загубите нещо разбирате, че го искате.
Да й го беше доказал/показал когато бяхте заедно.Ти си си виновен.Защо си се държал така?Тя не е длъжна да ти трае капризите.
И да се съберете сега, едва ли ще е същото.Със сигурност вече се е пречупило нещо в нея.

Точно :)

anity92
08-25-2009, 15:50
хах ем пич сам си си виновен ;] и аз да бях и аз така щях да постъпя :) .. ти какво очакваш ?? да късаш мацката и сега да те боготвори ?! пффф :?

Passi0n
08-25-2009, 15:51
Ти си ТЪП. :D Абе смотльо, кога ще се научиш, как трябва да се държиш с една жена?! Малко са изключенията, които знаят... сорка, сам си си го направил, никой не може да ти помогне. :-D :D

ralityuy
08-25-2009, 16:02
Имаше я ... не я ценеше ... изгуби я? Какво очакваш ?? :? Да си я ценил на време ... обичаш я ?? Защо не го доказа а ?? :? :-o Според мен нещата няма да се получат ... НО и да се съберете никога няма да бъде същото ... :?

ShtrudeL
08-25-2009, 18:15
Достя зачестяха темите от рода на "аз съм тъп"...

В това число...горката ми паразитна тема...

MissInd3p3nd3nt
08-26-2009, 09:39
Ти кво очакваш ,че няма да и писне ли

sLowm0tioN
08-26-2009, 11:23
Напълно разбирам приятелката ти.И аз бях в същото положение с едно момче.Постоянно ме късаше,само че аз не бях виновна.Той беше вманиячен,постоянно си мислеше,че му изневерявам и то без повод.Търпях го известно време и накрая ми писна и казах "КРАЙ".После ме молеше да тръгнем пак в продължение на около година,но аз всеки път го отрязвах.Толкова ми беше писнало от глупостите му,че дори не сме и приятели.Просто го игнорирах. :) Таа..според мен,ако пак се съберете и ако продължаваш така-няма да карате дълго. :| Покажи и ,че си се променил и че я обичаш,че си заслужава да продължи с теб. В противен случай ще те игнорира,както аз направих. ;) :P

Assshley
08-26-2009, 11:46
Еми да,тъп си братле. ;) Сам си си виновен за всичко.Момчетата почти винаги сте така-оценявате нещо чак,когато го загубите .. иначе през цялото време го приемате за даденост. Много ясно,че ще се държи така приятелката ти с тебе .. аз ако бях даже още по-зле щях да се държа.Няма басма да ти цепя много ясно .. отгоре на какво да се държи добре? ;) Право сие момичето .. пак си късметлия като иска да се съберете наново след всичките ти издънки.

mynichka09
08-26-2009, 17:10
Знам сам съм си виновен
Ти сам си го каза

SteamMop
08-26-2009, 18:03
Чесно когато прочетох заглавието си помислих "И кво искаш да те поумним?"
Абе тва да не ти е игра бе?! :x Дава ти "Game Over" и ти цъкаш просто "Play Again"?! :x Кво си мислиш, че няма да ти "свърши батерията"?! :x
И ако тя те обича толкова колко ти я обичаш ще те поиска отново!

Това е моето мнение и мисля че съм прав. 100% някой сигурно ще напише нещо против мен.

И мир :smt109

Edit:
..новото даскало.. :razz: Каквото се случи в старото даскало, си остава в старото даскало! :razz:

l0lz
08-26-2009, 18:09
Личи си.

lovemysel100
08-26-2009, 18:39
Щом те е ядосвала толкова често с това, че " се прави на интересна", значи нищо няма да се промени . Това е. :)

ByK
08-26-2009, 19:20
Е ти как очакваш да се държи с теб?Да не ти е футболна топка,която да риташ в стената и пак да се връща?Което и да е момиче ще и писне...Казваш че я обичаш?Е как си и го доказал това,освен че само и опъваш нервите?

Забрави за нея,сам си си виновен.Промени нещо в себе си и може следващия път да имаш повече късмет.
+1 ман ..

NotMyEmergency
08-26-2009, 19:32
Дамм дам прав си много си тЪп!!! :-D

ValzZi
08-26-2009, 20:16
достатъчно пъти ти казах че сам си си виновен така че да не се повтарям и също много пъти казаха че всяко момиче ще постъпи така,вярно е, освен ако не й плащаш естествено .. и наистина ли искаш да си с момиче , което по твоите думи ще скъса с теб ако се съберете и ако някой почне да я бройка ?? сериозно , не си перфектен , никой не е обаче можеш и по добра да си намериш и стига с тия "ама аз искам нея.." още не знаеш какво искаш така че ..

Baby_b
08-27-2009, 15:47
Покажи и какво значи за тебе. Ебати гадното е за 7 месеца да си се държал така. :shock:

raia338
08-27-2009, 16:02
наистина как очакваш да се държи с теб та ти си я предал :?

DevilWish
08-27-2009, 16:03
Е ти как очакваш да се държи с теб?Да не ти е футболна топка,която да риташ в стената и пак да се връща?Което и да е момиче ще и писне...Казваш че я обичаш?Е как си и го доказал това,освен че само и опъваш нервите?

Забрави за нея,сам си си виновен.Промени нещо в себе си и може следващия път да имаш повече късмет.
И аз така мисля ;)