PDA

View Full Version : Драма...



F_CK_all_I_need_is_U
08-25-2009, 08:06
Здравейте,искам да си излея душата...
Значи,накратко,с приятеля ми имахме уж страхотна връзка,много се обичахме,разчитахме един на друг,той ми обеща,че каквото и да стане,винаги ще е до мен,дори само като приятел...каза,че никога няма да ме остави.Преди месец някъде скъсахме,защото той все намираше време само за приятелите си..не се бяхме виждали две седмици,имахме среща и той не дойде..отново зарди приятелите си.И аз сложих край.Не исках,но занех,че трябва.
След две седмици се видяхме,а той се държеше отвратително с мен.Обиждаше ме..абе всякви такива унизителни неща,които аз търпях,защото все още имах чувства към него..Много ме болеше и не разбирах,защо е такъв.
След седмица рещих да се видим само двамата,да поговорим,да се изясних...Аз не издържах,разплаках се,казах му,че още го обичам.Бяха ужасни драми..просто невъзможни...
След време,той каза,че искал свобода,че иска да сме само приятели,но каза,че всичко зависи от него и ще си помисли.Целува ме,прегръща ме....когато го попитам,защо се е държал така,той се прави,че не знае,че не помни.Също така разбрах,че докато е бил пиян се е целувал с една моя позната (която е ебаси курвата) но няма значение,но така и не разбрах дали е било докато сме ходили или преди това....а може и след :Д ... Последния път като говорихме по телефона ми каза,че ме обича....

Тфа е драмата,но аз се чудех друго..

Ако си обичал някой..ако си държал на него,ще го оставиш ли да страда така зарди теб.Ще му причиниш ли такава болка...Независимо какво ти е направил този човек,той е бил част от теб,вярвал ти е..а накрая ти го оставяш,без да ти пука и си мислиш,че така е правилно...че не си виновен..нормално ли е тфа?

Оффф..мноо дълго стана..

Sh@d0w
08-25-2009, 08:12
Не е нормално.Сама си прави изводите какви чувства е имал към теб :?

Nadelina
08-25-2009, 08:13
Да. Нормално е. Обичал си, бил е част от теб и си му вярвал, разделяте се и не можеш да се държиш с него сякаш не се е случило. Несъмнено ще се страда (и от двете страни, особено след сериозна връзка), все някой трябва да изстрада тази раздяла. Имам много сериозна връзка с човек, с който много се обичаме. Ако един ден нещата се получат, така че се разделим, няма да мога да му бъда приятелка, не мога и да очаквам той да ме подкрепя за каквото и да било, още по-малко да ме утешава, защото го обичам. Нещата са несъвместими, взаимно изключващи се.

Adda
08-25-2009, 08:14
Ако си обичал някого и си държал на него, да ще го оставиш да страда, ще му причиняваш болка, ще го правиш пак и пак. Така сме устроени, когато знаем, че със сигурност сме обичани и си мислим, че не можем да загубим въпросната любов. Тъпчем любимите си, мачкаме ги, а когато нас ни смачка нещо друго се връщаме при тях за утеха. Понякога просто така се случва в живота. Понякога, но се случва.

Не си мисли, че той не те обича. Не осъзнава колко важна си и колко ценно е присъствето ти в живота му. Ако искаш да го осъзнае и наистина да съжали за начина, по който се е дръжал с теб, дай си почивка, дай си един месец в който да не говориш с него, да не го търсиш. Вероятно и той ще обмисли връзката ви и нещата, които са се случили и дори и да не се съберете ще получиш един разумен разговор, в който и много отговори да ти станат ясни.

F_CK_all_I_need_is_U
08-25-2009, 08:37
Благодаря.
Ако не друго,поне знам,че тук винаги мога да намеря адски умни и яки хора :smt003

fire_cat
08-25-2009, 09:44
Нормално е, даже доста често се случва. Все пак този човек може пак да те оцени с времето, защото освен теб и на него никак не му е приятно. Може чувствата да се възобновят, да се съберете или поне да станете приятели. Това, което приятелят ти е казал в началото, е било адски прибързано. Той не може да знае какво ще чувства като се разделите и просто не го е понесъл.

l0lz
08-25-2009, 10:17
Зарежи го..

RaZzer
08-25-2009, 12:46
Ако си обичал някой..ако си държал на него,ще го оставиш ли да страда така зарди теб.Ще му причиниш ли такава болка...Независимо какво ти е направил този човек,той е бил част от теб,вярвал ти е..а накрая ти го оставяш,без да ти пука и си мислиш,че така е правилно...че не си виновен..нормално ли е тфа?


Всичко зависи от човека... Но твоето момче мисля, че няма нужда от момиче до себе си на този етап и смятам, че трябва да се опиташ да му покажеш, че можеш да продължиш напред... Като вижда, че си до него и си го чакаш каквото и да прави - едва ли ще осъзнае, че има нужда от теб! :)

Hilary_
08-25-2009, 12:51
Не е нормално.Сама си прави изводите какви чувства е имал към теб :?

++

Понякога толкова много ни се иска да видим нещо хубаво през нашите очи, че се заблуждаваме ... не се занимавай с него!!! :? Не си заслужава ... :? :?

dreaml1nd_
08-25-2009, 14:13
Ооох аз колко пъти съм се питала как трябва да се разбира всичко това :D И аз имах 1 човек преди, който обичах и който твърдеше, че ще ме пази и да се разделим...обаче го зарязах мисля 2-3 пъти за глупости...пак се събирахме и накрая като му писна на момчето и той ми би шута, като сега ме мрази :) та искам да ти кажа, че момчетата си имат гордостта и ако ги оставиш, дори да те обичат...абсолютно всичко отива на кино 8) даже сега да се съберете ти предлагам добре да си помислиш дали си заслужава да му вярваш, защото може да не му мине никога и все да се пази, от това нищо добро няма да излезе...а ако ти е казал, че те обича е защото е така и не знае сигурно какво да прави :) Прецени ситуацията и давай напред, успех :)

blabalbla
08-25-2009, 14:52
типично :)

elle_123
08-25-2009, 16:55
за съжаление мисля, че нямате общо бъдеще... :(

ImmortalForever
08-25-2009, 17:38
Е, тфа са скапаните мъже!

baby07
08-31-2009, 16:21
Е, тфа са скапаните мъже!

+ ;)