PDA

View Full Version : за жените, "проблема не е в теб" и болката



doippp
08-25-2009, 08:36
това жените много странни животни, не мога да ги разбера, камо ли да изляза на глава с тях. тежко ми е и просто споделям : ) 90% процена от жените към който съм изпитвал симпатии и заявявам че имам намерения за връзка с тях ме отвирват с "проблема не е в теб" е извинявай много от 14-5 жени 13 да ти го кажат поне 12 те лъжат, не ви ли писва да ва ева, 1-2 да ти го кажат да може би са прави ама всички :@ по-добре да кажете грозен си не ме кефиш от колкото така да се измъквате, казвате "абе ти сляп ли си, естествено че проблема е в теб", но с думите "в мен е проблема" защо не можете чисто човешки искрено да кажете грозен/тъп си, ще ми е по-добре от колкото така. А сега за болката значи историята не е кой знае каква, но ще е разкажа набързо : едно момиче тя е непълнолетна и 4ри години по-малка принципно, аз си имам принципи и такива въобще не ги заглеждам, но нещо в нея ме накара да ги пренебрегна, запознахме се тя беше хубава, лесно се говори с нея и реших да е питам да "тръгнем" отряза ме казвайки ми че проблема е в нея че обичала много бившият си, разочаровах се, но какво да се прави продължих да поддържам контакт с нея и постепено започна да ми харесва не защото е красива и мога спокойно да си говоря с нея ами защото е и добра по душа, 1-2 седмици след като ме отряза ми каза че имало някакъв дето е с 10тина години по-възрастен от нея и от друг град когото харесвала и мислела като стане пълнолетна евентуално да измисли нещо с него, тогава ме заболя доста, но опитах се да подкрепя все пак тя ми беше станала най-добър приятел, малко след това(1-2 седмици) пък ми сподели, че пък малко след като била скъсала с гаджето по което била хлътнала имала друго, с което имала интимни отношения и нещата били сериозни, но се разделили и тя си чака този по който била хлънала, тоест тя си била луда по бившо гадже, но в същото време е привличал и някакъж 10тина години по-възрастен от нея, голяма конкуренция : D известно време не говорехме на такава тема явно тя усети, че съм лудо влюбен и не мога да е избия от главата си и от тази тема ме боли, и аз бях за 2-3 седмици на почивка(сам за да си избистря мислите и чувствата), като се върнах разбрах, че тя вече била влюбена в друг, просто болката не мога да е опиша, не мога да спя като хората сънувам как се целуват пред мен и ми идва да го разкъсам, а аз даже незнам как изглежда : D болката е душевна и толкова силна, че чак взе да преминава във физическа, сърцето ме стяга ;С ако ще давате съвети то поне кажете как да се избавя от болката, алкохола не помага, от снощи пия, днес станах в 9 и до сега съм ударил 2-3 големи и не помага поне малко да намалее.
извинявам се за глупавата тема исках да споделя, а да и за грешките се извинявам

DemonchY
08-25-2009, 08:53
Братле, успокой се! ;) ... Всички сме били в случай да харесваме някой, когато той/тя харесва друг/а. А когато ти е най-добра приятелка е почти сигурно че ще споделя с теб за такива неща...
Първо, като започне да говори следващия път за любов, й кажи, че така те кара да ревнуваш :o
Освен това, ако искаш малко да се поотпуснеш си запълни деня с различни неща - вземи си куче/котка с което да си играеш през деня, ходи на зала, лостове и т.н. , запиши се на някакъв спорт или бойно изкуство, излизай с приятели на разходки ;]
Някой път (може дори всеки ден ако тя може и иска) може да излизате 2мата (ако нямате общи приятели) да се разхождате ... аз така правя с една приятелка - когато другите не могат да излязат излизаме само 2мата, тя ми е една от най добрите приятелки :grin: (за да няма грешни разсъждения - не, не я харесвам :-o )
Целта е просто да се отпуснеш, защото иначе болката ще се засили :?
Успех! 8)

x9xgxn
08-25-2009, 09:01
90% процена от жените към който съм изпитвал симпатии и заявявам че имам намерения за връзка с тях ме отвирват с "проблема не е в теб" е извинявай много от 14-5 жени 13 да ти го кажат поне 12 те лъжат, не ви ли писва да ва ева, 1-2 да ти го кажат да може би са прави ама всички :@

Аз съм твърдо решен, ако следващия път пак някоя проклета самодоволна патка не си направи труда да ми каже истината и й пука само за проклетото й его и ми кажи това, просто да й отвърна: "В теби бил проблемът? А, ама ти ку**а ли си била? О-о-о, кажи така- майната ти, тогава."

valdesbg
08-25-2009, 09:10
Приказвайте си, ще ви писне по някое време, и така :)

x9xgxn
08-25-2009, 09:13
Е, па че то за да омръзне, нали трябва да се направи стина пъти, поне?

vagarious
08-25-2009, 09:14
90% процена от жените към който съм изпитвал симпатии и заявявам че имам намерения за връзка с тях ме отвирват с "проблема не е в теб" е извинявай много от 14-5 жени 13 да ти го кажат поне 12 те лъжат, не ви ли писва да ва ева, 1-2 да ти го кажат да може би са прави ама всички :@

Аз съм твърдо решен, ако следващия път пак някоя проклета самодоволна патка не си направи труда да ми каже истината и й пука само за проклетото й его и ми кажи това, просто да й отвърна: "В теби бил проблемът? А, ама ти ку**а ли си била? О-о-о, кажи така- майната ти, тогава."
И така си вкарваш автогол :-o
Просто бъди по-твърд с момичетата и не позволявай да разбират още в началото, че имаш симпатии към тях.Явно до сега не си уцелил подходящ момент, когато си им го казал, а и това играе важна роля.Бъди по твърд просто.Айде успех! :)

doippp
08-25-2009, 09:17
освен любовната болка мен ме боли, че тя ме излъга, че неможела да обича друг освен бившия, пък всъщност обича и други, аз е молех само да пробваме 1 седмица и след това каквото тя каже това ще бъде и тя ми отказа, виждате ли не мога да обичам друг а изведнъж се поевява някакъв си и тя вече е влюбена в него и забравила всичко, е не е много коректно от моя страна така да се държа разбирам го и ние в прав текст не сме говорели за това дали го обича и т.н. просто разбрах, че се е влюбила, но пак ми е някак си обидно и болезнено, с нея съм си споделял прекалено интимни неща, за който с друг не съм си и помислял, от нея имам една единствена тайна мислех и нея да и кажа, лошото е че не виждам изход :S

x9xgxn
08-25-2009, 09:17
Тя ме отрязва, аз съм си бил вкарал автогол- ЗОМГ! :D Бе не ме ще момичето, то женските индивиди не щат такива като мене и аз, подобно на логиката на един терорист, искам да си го изкарам на другите. Па и ако от този ми отговор от предишния ми пост измислиш по-твърд, кажи ми го, моля те!

doippp, стани и ти като нея! Повтаряй си как може да обичаш само нея, пък си върви с други.

Hilary_
08-25-2009, 09:22
Ееее ти пък ... понеже не те познавам ще давам на право ... за това ДЕТЕ не си заслужава!!! :? :? Като за начало не знае какво иска ... какво толкова намираш в нея ми кажи?? Че само си търси резерви и кеф ми с тоя, кеф ми с оня ... :? :? Не си заслужава да се съсипваш заради човек, който не те оценява ... :? Съвземи се малко и се отдели от нея иначе само ще страдаш ... :? Намери си нови занимания ... отвличай си всниманието не се измъчвай излишно ... :?

vagarious
08-25-2009, 09:22
"то женските индивиди не щат такива като мене "
Защо!?Какъв си, че да не искат такива като тебе!?Защо разсъждаваш така!?Самочувствие и гордост ти нямаш ли!?Еми ако нямаш, много ясно, че така ще става.Ще се правиш на леко недостъпен и това ще е.И от предишния ми пост също те посъветвах нещо.Ти си знаеш.

x9xgxn
08-25-2009, 09:25
Бий й 2 шамара на туй лапе.

valdesbg
08-25-2009, 09:26
Абе пак ще кажа - глупости си приказвате, и си вярвате. Ама няма лошо - давайте. Както казах ще ви омръзне.

x9xgxn
08-25-2009, 09:26
Ама за да писне, първо трябва да го направим стотина пъти, нали? (Ех, СПАМ...)

doippp
08-25-2009, 09:42
според мен не си търси резерви тя изглежда много добре и винаги ще си намери, защото тя е най-красивото момиче, което познавам, но като човек е добра и това ми харесва в нея, човечна е, опитва се да помага на хората, наивна по детски също като мен и като цяло имаме доста общи неща, напомня ми на близък роднина когото почина. все още не съм говорел с нея пък и гледам да е отбягвам сега си има гадже и аз вече не й трябвам. може би малко скъсих сроковете през който тя се влюбва и разлюбва и как не знае какво чувства, но сроковете в който говори такива противоречиви неща са наистина кратки и освен това се познаваме от 3-4 месеца и през това време си мисля само за нея :S

valdesbg
08-25-2009, 09:47
доип - що си се вкарал в ролята на кученце?

Priceless
08-25-2009, 09:49
доип - що си се вкарал в ролята на кученце?

Кученцата са сладки, Владииии! :o 8-)

dimitar_ak
08-25-2009, 09:49
Приятел изпуснал си я. Ти си се сприятелил с нея вместо да й покажеш какво искаш. Сега вече е трудно от приятел да станеш гадже. Тя в теб вижда този на когото да се похвали за новото си влюбване, а не мъж в когото би се влюбила. Съжалявам но търси друга. Пълно е с жени.

x9xgxn
08-25-2009, 09:49
според мен не си търси резерви тя изглежда много добре и винаги ще си намери, защото тя е най-красивото момиче, което познавам, но като човек е добра и това ми харесва в нея, човечна е, опитва се да помага на хората, наивна по детски също като мен и като цяло имаме доста общи неща, напомня ми на близък роднина когото почина. все още не съм говорел с нея пък и гледам да е отбягвам сега си има гадже и аз вече не й трябвам. може би малко скъсих сроковете през който тя се влюбва и разлюбва и как не знае какво чувства, но сроковете в който говори такива противоречиви неща са наистина кратки и освен това се познаваме от 3-4 месеца и през това време си мисля само за нея :S

ЛОЛ, човек, да не говориш за "старата ми любов" (между другото, не се бъзикам, описанията съвпадат 1 към 1)?! :shock:
Ами, като опит с точно такъв човек ти казвам, че абсолютно нищо не й пречи да си е к***ичка, така че сериозно ти казвам, искаш я само като приятел, повярвай, по-добре си трай, иначе ще съжеляваш ОЩЕ повече, бедна ти е фантазията колко.

valdesbg
08-25-2009, 09:54
Лили, не се и съмнявам... :) И аз ги харесвам :D

doippp
08-25-2009, 10:03
да се унижавам не е проблем и без това живота ме мачка достатъчно :D какво ли не бих направил само за да имам 1 шасн, нищо повече. да знам че след като се сприателиме шасновета за връзка са нищожни, но човека с когото иксам да ми е другар в живота искам преди всичко да ми е приятел и чак тогава любим. проблема е там че ми стана по-близка от семейството, обичам е повече от всички. боли ме от толкова любов, също ме боли че ми казва че съм бил страхотен и съм шял да си намеря друга и че проблема е в нея и не можела да обича друг, не мога да спра да мисля за тази лъжа, чувствам се предаден, изпитвам гняв към нея и към себе си, но аз сам съм си виновен, блъскам тука какво ли не правя налагам 1 чувал с пясък но ефекта е никаъв не се чувстам по-добре, не мога да се фокусирам върху задълженията които имам

valdesbg
08-25-2009, 10:09
Проблема "Единствената" + неувереност в крайна степен + тотална липса на себеуважение....

Човек, ти кво правиш още на тоя свят? Ако тя утре замине, ти си загинал....

vagarious
08-25-2009, 10:10
Проблема "Единствената" + неувереност в крайна степен + тотална липса на себеуважение....

Човек, ти кво правиш още на тоя свят? Ако тя утре замине, ти си загинал....

Ето затова говоря от самото начало. :x

doippp
08-25-2009, 10:17
мне търпя на болка за да се самоубия

valdesbg
08-25-2009, 10:19
мне търпя на болка за да се самоубия
А то може и безболезнено :)

Само кажи кога искаш, аз ще нося форма за завещание. Само да я попълниш се иска.

smiirnoff
08-25-2009, 10:50
ИМА СИГУРНО 1500 ТАКИВА ТЕМИ ..
За какво само се оплаквате ? !
Като не излизате на глава с жените какво се занимавате тогава, че чак и теми пускате :?



да се унижавам не е проблем и без това живота ме мачка достатъчно

Миии .. Не
Не ти е виновен живота, а ТИ !

Ама само знаете да се оплаквате .. на теб никой не ти е виновен , че харесваш такива момичета ..
Ама то НЯМА СМИСЪЛ ОТ ТАКИВА ТЕМИ, В КОИТО САМО СЕ ОПЛАКВАТЕ, защото и целия форум да се разпише в темата, вие пак ще си знаете своето .. Така че е абсолютно БЕЗПОЛЕЗНО само да се оплаквате
.. Колкото повече се оплаквате , толкова по - зле става , ама тва няма да го разберете, докато не спрете .. :?

P.S .. съжалявам за нападателния тон , но просто се изписаха толкова страници , с толкова теми , ЕДНИ И СЪЩИ .. и сега пак същото .. ;/ :? :?

BlackWings
08-25-2009, 17:38
Абе репликата " Не е в теб проблема" е голяма простотия , ама да ти кажат в лицето "Проблема Е в теб и само в теб " , пак не е много готино.
Безболезнен изход от ситуацията просто няма.

Magic_Girl
08-26-2009, 07:15
Някой женски просто не знаят какво искат и се хвърлят в едни такива връзки, от които често момчето излиза наранено. За мен това са кифли, на които не им пука за другия.