PDA

View Full Version : Вниманието, което ми отделя...



mechtaq_za_teb
08-25-2009, 08:39
Напоследък приятеля ми не се държи, както преди. На моменти сякаш иска да се отдръпне и го прави. Преди имахме доста проблеми с моето поведение, но вече се промених. Държа се по-мило, както той искаше, обаче той сякаш се подсигури и си прави каквото иска, от което на мен ми става гадно. Все ми повтаря, че това не значи нищо, да не се притеснявам, че просто с времето ставало така... обаче мен ми е доста трудно.
Вярно е, че всеки има нужда от време за себе си, обаче как да го направя по-лесно за мен?

valdesbg
08-25-2009, 08:45
Ами намери си и ти време за теб :-|

Ако видиш че неговото поведение е тенденция... Мисля че знаеш изхода ;)

Adda
08-25-2009, 08:46
Не ти разбрах проблема и дали имаш такъв и това е. :-o

sladkata_bebz
08-25-2009, 08:47
Аз също се чувствах често по този начин.Гадно е чувството ти да обичаш повече и да го усещаш.Може би трябва да говорите и да измислите неща,които да правите заедно.Да ви е забавно и преди да не сте го правили.Кажи му че се чувстваш така и че ти е трудно да продължавате така без промяна. ;) При мен помогна

mechtaq_za_teb
08-25-2009, 08:52
Аз също се чувствах често по този начин.Гадно е чувството ти да обичаш повече и да го усещаш.Може би трябва да говорите и да измислите неща,които да правите заедно.Да ви е забавно и преди да не сте го правили.Кажи му че се чувстваш така и че ти е трудно да продължавате така без промяна. ;) При мен помогнаГоворих... промяната е само за момента. Точно на следващия ден е същото.

sladkata_bebz
08-25-2009, 08:56
Значи може би трябва почивка.2-3-4-5 дни да види какво е без теб,ако се обади и иска да се съберете,му кажи,че ако нищо не се промени (ама и той да дава от себе си) е по-добре да се разделите.В една връзка трябва да си щастлива,а не да плачеш и да се чувтсваш зле и той да не знае и да не му прави впечатление.

mechtaq_za_teb
08-25-2009, 08:57
Значи може би трябва почивка.2-3-4-5 дни да види какво е без теб,ако се обади и иска да се съберете,му кажи,че ако нищо не се промени (ама и той да дава от себе си) е по-добре да се разделите.В една връзка трябва да си щастлива,а не да плачеш и да се чувтсваш зле и той да не знае и да не му прави впечатление.Така е... обаче не мога да му свикна на поведението. Както се държи мило, обръща на грубо и безразлично. :(

ElinoOor
08-25-2009, 09:02
на него явно не му пука особено че на теб ти е гадно..и ще си продължава така..

аз лично не бих се променила заради някой,дори не разбирам как някой се променя така изведнъж..тва е просто маска за пред другия :-o

sladkata_bebz
08-25-2009, 09:04
Наистина е трудно да предприемеш нещо по-драстично,след като го обичаш много,но трябва да се изясниш и да видиш,че щом не си щастлива през 90% от времето трябва промяна.Аз много се колебаех,ходим от 2 години и 2 месеца,но накрая се навих на мисълта за раздяла,говорих хубаво с него,казах му,че ме наанява като ту е мил,ту-безразличен и че искам почивка.Още на другия ден той ми се обади(въпреки,че ако имаше повече време щеше да е добре)и се оказа,че нещата,които той иска от мен аз ги искам и от него и направихме компромис.Засега сме добре,но ако всичко се върне както преди след седмица-две може би трябва да се разделим.

mechtaq_za_teb
08-25-2009, 09:06
Наистина е трудно да предприемеш нещо по-драстично,след като го обичаш много,но трябва да се изясниш и да видиш,че щом не си щастлива през 90% от времето трябва промяна.Аз много се колебаех,ходим от 2 години и 2 месеца,но накрая се навих на мисълта за раздяла,говорих хубаво с него,казах му,че ме наанява като ту е мил,ту-безразличен и че искам почивка.Още на другия ден той ми се обади(въпреки,че ако имаше повече време щеше да е добре)и се оказа,че нещата,които той иска от мен аз ги искам и от него и направихме компромис.Засега сме добре,но ако всичко се върне както преди след седмица-две може би трябва да се разделим.Ние сме си давали почивка 2-3 пъти заради мен. Аз се държах гадно с него в началото и сега, когато обърнах на милото поведение той обърна на гадното.

sladkata_bebz
08-25-2009, 09:09
Явно няма да се разберете.Може би вече сама знаеш изхода.Направи го,само се мъчиш,това не е смисълът.Естествено,че ще боли,но ще отмине.

RaZzer
08-25-2009, 12:34
Ние сме си давали почивка 2-3 пъти заради мен. Аз се държах гадно с него в началото и сега, когато обърнах на милото поведение той обърна на гадното.

Според мен това е някаква защитна реакция от негова страна... след като е видял, че си омекнала и си се променила си мисли, че той е главната фигура във връзката ви и той трябва да "води" нещата напред.

Но мисли като тази, че "просто с времето ставало така" не трябва да има. Говори с него и ако смята, че просто с времето изразяването на чувствата помежду ви е различно - няма смисъл да продължавате да се мъчите... :?

Hilary_
08-25-2009, 12:47
Съгласна съм с гореспоменатото от sladkata_bebz ...

Аз съм в нещо подобно заседнала от 3 месеца и не мога да разбера какво да правя ... :? :? И в крайна сметка ти си прецени какво ще правиш ... наистина няма смисъл да се мъчиш, но да не го оставяш, защото го обичаш ... :( :( трудно е ... знам, но помисли все пак малко и за себе си и твоите чувства след като той не мисли за тях ... :(

Успех! :-)

Alli
09-02-2009, 11:44
Леле,все едно чета моята история,при мен е същото,аз почнах да см по-мила,а той почна да ми затваря телефона,да се караме,дори когато той е виновен,все аз звъня първа и прехвърля вината на мен,знам че просто трябва ведъж като се скараме,да не му званя и след няколко ден той ще го направи,но толкова се измъчвам и пак аз звъня,защото нямам воля и мв свива корема,ужасно е,просто трябва и ние да почнем поне малко да се отдалечаваме,да излзиаме повече с приятели/ки,да му обръщаме по-малко внимание,тоава може би ще се усетят,че ние не сме даденост,ама все пак е трудно..

cinderella_gugutka
09-02-2009, 11:52
кажи му "сърдя ти се " и не му говори 5 дена.ако не се промени го остави.няма смисъл да се мъ4иш така

maybelline
09-02-2009, 16:40
Като започне с теориите, че "така ставало" с времето, или че "така правя винаги" или "така си говоря" и всякакви "така", които определено не са така, значи не са наред нещата и има защо да се притесняваш. Обикновено, ако се държиш нормално с него, без да отделяш време и думи на проблема, той може да отшуми. Ако стане хроничен, обаче, говорете и ако не се оправят нещата - има много по-хубави и добри момчета от сегашния ти приятел :)

s0seductive
09-02-2009, 20:43
Мила, от колко време сте заедно ?

Sofff
09-02-2009, 21:07
Разнообразявай си виждай се с приятели, говори с приятеля си все пак кажи му че ти е гадно .

0nem0retIme
09-02-2009, 21:59
Винаги единият изразява чувствата си повече от другият..

anonimchetou
09-03-2009, 07:18
просто в връзката ви май става така че ти обичаш повече ВЕЧЕ.. променила си се за да му е добре на него а той започва малко по малко да си прай паса.. това е мнението ми :)

mechtaq_za_teb
09-03-2009, 11:03
Виждам, че темата ми е подновена :D Благодаря на всички за мненията, но ние говорихме и вече се разбрахме, когато има нещо да си го казваме и да решаваме проблема. Сега всичко е ОК. :)