PDA

View Full Version : Продавам помагала.



Detestation
08-25-2009, 10:06
След обстоен преглед на библиотеката си, открих няколко чисто нови и неизползвани помагала, от които аз вече нямам нужда, тъй кат преминах класовете, за които са предназначени. Изпитах необходимостта да се отърва от тях, защото някак ми напомнят за собствения ми мързел.

Ръководство за ученика по български език и литература- 5 клас, автори Даниела Крушева, Марияна Михайлова, Стефка Гърдева (3 лв.)
Ръководство за ученика по литература- 6 клас, автори Стефка Гърдева и Георги Гърдев (2.50 лв.)
Ръководство за ученика по литература- 7 клас, автори Георги Гърдев и Стефка Гърдева (2.50 лв.)
Всички на изд. Слово.

Математика, книга за ученика, изд. Архимед. Автори: Здравка Паскалева, Дойчо Кръстев, Мая Алашка. (6.20 лв.)

Теми в помощ на седмокласника (които нямам спомен защо съм купила, при положение, че кандидаствах с тест, но има някои добри задачи за упражнение. (6.20 лв.)

Езикови граматики
Практическая граматика русского языка 1. Морфология. авт. Татяна Ненкова (5 лв.)
Английска граматика- Весела Кацарова, Цонка Василева. Тя е поомачкана отвън, но отвътре е непопълнено, с изключение на 2-3 страници. Цената е смъкната с 2 лева- 7.60 лв.

Не ми казвайте, че са по старата програма, знам. Но все пак са чисто нови и особено анализите по литература са доста добри. Ако някой се интересува, мога да напиша произведенията, за които са написани.

В скобите са оригиналните им цени, смъкнати с по левче, макар че са на практика чисто нови и неотваряни.
Не са по задължителната подготовка, препоръчани са от бившата ми класна и учителката по математика, ако това има някакво значение.

За контакт: ЛС

deFakto
08-31-2009, 15:39
Ъп : Ь .. 8-)