PDA

View Full Version : Пърдели ли са ви на хуя



ImmortalTechnique
08-25-2009, 09:32
Не знам защо заключиха предната тема за пърдене пред гаджетата? Само на мен ли ми се вижда толкова нормално след като сте близки с един човек, обменяте телесни секрети и прочие, да вършите и тая нормална човещинка, нужда бих го нарекъл един пред друг?

Или е по-добре да ви боли коремът или да ходите през 5 минути до тоалетна? Мисля, че не.

Един път ми се случи, докато тя ми говореше за любов да се изрежа жестоко, малко се обиди тогава, все едно "Да ти пърда на любовта", но това е изключение. По принцип, колкото по-мощна я пусна, толкова повече ми се кефи и се смее. А и тя също пръцка пред мен.


Относно темата, която поставям тук, въпросът е: Случвала ли ви се е ситуацията "Извади го да пръдна?" :-D

t0d1t0
08-25-2009, 09:47
http://www.getsmile.com/emoticons/smileys-91853/aiw/stinker.gif

vankata_kz1991
08-25-2009, 09:50
Извинявай,ама ти не си добре човече :? :? :shock: :shock: или сте някви извратени или незнам си какво.....

radybt
08-25-2009, 09:52
Предлагам и тая тема да се заключи и да му се направи някво предупреждение на тоя гнусар! :o

ImmortalTechnique
08-25-2009, 09:53
За мен пък ти не си добре #-o

Тоз пък и той "нацепения", и твойта мутра ми е гнусна, дет си я сложил на аватара си, предлагам да те баннем направо.

mArMaLaDkA
08-25-2009, 09:53
:razz: :razz: :razz: :lol:
Оох, ох..

uBo
08-25-2009, 09:55
Не знам защо заключиха предната тема за пърдене пред гаджетата? Само на мен ли ми се вижда толкова нормално след като сте близки с един човек, обменяте телесни секрети и прочие, да вършите и тая нормална човещинка, нужда бих го нарекъл един пред друг?

Или е по-добре да ви боли коремът или да ходите през 5 минути до тоалетна? Мисля, че не.

Един път ми се случи, докато тя ми говореше за любов да се изрежа жестоко, малко се обиди тогава, все едно "Да ти пърда на любовта", но това е изключение. По принцип, колкото по-мощна я пусна, толкова повече ми се кефи и се смее. А и тя също пръцка пред мен.


Относно темата, която поставям тук, въпросът е: Случвала ли ви се е ситуацията "Извади го да пръдна?" :-D офф ям бе как може такива глупости да пишеш

t0d1t0
08-25-2009, 09:58
За мен пък ти не си добре #-o

Тоз пък и той "нацепения", и твойта мутра ми е гнусна, дет си я сложил на аватара си, предлагам да те баннем направо.
+ 8)

А и по темата - Пита човека все пак ... А и сме хора , да няма цял ден да се стискаме... Все пак нали половинките ни обичат и искат да си споделяме неща :oops: :razz: :razz: :razz: :razz:

radybt
08-25-2009, 10:00
За мен пък ти не си добре #-o

Тоз пък и той "нацепения", и твойта мутра ми е гнусна, дет си я сложил на аватара си, предлагам да те баннем направо.
Не виждам защо се заяждаш,се 1 си на 12 ..не разбираш ли,че тва което пишеш е глупаво :lol:

l0lz
08-25-2009, 10:07
Един път ми се случи, докато тя ми говореше за любов да се изрежа жестоко, малко се обиди тогава, все едно "Да ти пърда на любовта", но това е изключение.

НЕ, НЕ, НЕ И ПАК НЕ!
НЕ МОГА ПОВЕЧЕ.. :lol: :lol: :lol: :lol:

Midi4ka
08-25-2009, 10:20
Модератори заключете и тази тема! Престани да пускаш гнусни теми,бе извретеняк такъв! :shock:

radybt
08-25-2009, 10:26
Модератори заключете и тази тема! Престани да пускаш гнусни теми,бе извретеняк такъв! :shock:
И аз тва казвам,от половин час! :o :o

ludiq0maks
08-25-2009, 10:27
Модератори заключете и тази тема! Престани да пускаш гнусни теми,бе извретеняк такъв! :shock:

Е защо да е извратеняк ??? Човека си казва самата истина 8)

Passi0n
08-25-2009, 10:34
Модератори заключете и тази тема! Престани да пускаш гнусни теми,бе извретеняк такъв! :shock:

Е защо да е извратеняк ??? Човека си казва самата истина 8)
http://www.laymark.com/i/m/m182.gif

ImmortalTechnique
08-25-2009, 10:36
Значи това е по-гнусно от "насрах му се на хуя", "лиза ме отзаде и се изпуснах" така ли, особено първата "насрах се докато ме чукаше анално" - всяка трета тема е такава. Извратеняк??!! Инфантили :D

Passi0n
08-25-2009, 10:39
Значи това е по-гнусно от "насрах му се на хуя", "лиза ме отзаде и се изпуснах" така ли, особено първата "насрах се докато ме чукаше анално" - всяка трета тема е такава. Извратеняк??!! Инфантили :D

а бе имаш право! http://www.laymark.com/i/m/m173.gif

boltt
08-25-2009, 11:09
Не ! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ravage
08-25-2009, 11:14
Моля, някой Модератод да гътне темата ...

ImmortalTechnique
08-25-2009, 11:20
Ай спрете се ве, кво толкова ви бърка в г*за темата. Не я четете като не ви харесва. Де*ба пишлигарите му, с бръмбари в главата.

radybt
08-25-2009, 11:25
Моля, някой Модератод да гътне темата ...
+123456789

ImmortalTechnique
08-25-2009, 11:35
Ще си отговоря сам на въпроса. На мен ми се е случвало. Случвало ми се е дори "Извади го, че нещо ме напъна, да ида по-голяма нужда". След облекчаване на нуждата в кенефа, обратно там го пъхам :)

Punisherrr
08-25-2009, 11:48
Стига с тези простотии.
Близко е до акъла,че не е възпитано и особено добре посрещнато да го правиш пред хора(момичета по-конкретно). И че когато човек има нужда и го боли корема,както ти даде пример, ще отиде някъде...насаме със себе си,а няма да се изцепи пред публика.
Ако пък на гаджето ви не му пука - пърдете си. Кой те спира. Както виждаш тва не е масово явление и въпроса е малоумен като цяло.
А ако някой се изпусне случайно - голЕм праз. Да,преживяваме го.
Точка.