PDA

View Full Version : Запознанство на публично място



BiboW
08-25-2009, 11:50
Сега малко по-опитните. Примерно сте в парка и си харесате някое момиче/момче. Как процедирате да го заговорите и т.н.

w0sh
08-25-2009, 12:07
Купувам си сладолед, изчаквам го да се разтопи, и хубаво го пльоквам на новата и блуза.
След това се извинявам и моля да се запознаем.

Radmo
08-25-2009, 12:08
Купувам си сладолед, изчаквам го да се разтопи, и хубаво го пльоквам на новата и блуза.
След това се извинявам и моля да се запознаем. :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

glarus
08-25-2009, 12:10
Аман от глупаци значи... стига сте бъзикали човека!

Та аз процедирам много просто. Ако в парка има цветя откъсвам едно цвете и и го поднасям. Принципно не си подготвям репликите но можеш да и споделиш че може и да е тъпа постъпката ти но си решил че шанс да се запознаеш с толкова прекрасно момиче не се случва често и за това не искаш да го изпуснеш. От там нататък си ти, не мога да ти сложа думи в устата :)

У се готви да те отреже, все пак готините момичета не се връзват на всеки които иска да ги заговори. Точно и за това е номера с цветето, то ще намали риска от моментално теглене на майна от нейна страна :)

Hilary_
08-25-2009, 12:14
ееееее начиии убиийте автора!!! :x :x :? :? :?

ПО ТЕМАТА: Ами принципно не съм много много по тия запознанства ( 8-) ), но все пак ... принципно повечето пъти или те идват или ние ги заговаряма (казвам ние, защото сама надали бих тръгнала 8-) ) с нещо изтъркано амаа все пак понякога действа ... 8-)

Примери мога много да ти дам, но не мсиля, че е нужно ... дано си ме разбрал ... :-o

BiboW
08-25-2009, 12:16
Разбрах те, но я дай пример. :P

glarus
08-25-2009, 12:20
Сега се сетих един готин пример да ти дам :) Вървя си аз с един огромен букет за едно момиче което свалях. Ама страшен букет (аз все такива ги избирам) и както си ходя по графа едно момиче ми вика "уау, страхотен букет. Приятелката ти е късметлийка." Съответно това момиче получи букета на момента и след това изкарахме много яки няколко месеца.

п.с.онова момиче което свалях остана на заден план защото тази беше по-яка :)

RaZzer
08-25-2009, 12:43
Сега се сетих един готин пример да ти дам :) Вървя си аз с един огромен букет за едно момиче което свалях. Ама страшен букет (аз все такива ги избирам) и както си ходя по графа едно момиче ми вика "уау, страхотен букет. Приятелката ти е късметлийка." Съответно това момиче получи букета на момента и след това изкарахме много яки няколко месеца.

п.с.онова момиче което свалях остана на заден план защото тази беше по-яка :)

Нищо лично... Зле си! :?

vagarious
08-25-2009, 12:43
Сега се сетих един готин пример да ти дам :) Вървя си аз с един огромен букет за едно момиче което свалях. Ама страшен букет (аз все такива ги избирам) и както си ходя по графа едно момиче ми вика "уау, страхотен букет. Приятелката ти е късметлийка." Съответно това момиче получи букета на момента и след това изкарахме много яки няколко месеца.

п.с.онова момиче което свалях остана на заден план защото тази беше по-яка :)
Ее много красиво звучи. :)
Иначе по темата:Ми най-добрия вариант е да не се правиш на идиот/ка и то просто на момента си идва сичко.И да си водиш записки какво да кажеш е ясно, че нищо няма да запомниш и ще запецнеш => мноооого тъпа ситуация.Дръж се мило ии такам.А дано си разбрал/а какво искам да кажа. :)

woshata
08-25-2009, 15:01
Купувам си сладолед, изчаквам го да се разтопи, и хубаво го пльоквам на новата и блуза.
След това се извинявам и моля да се запознаем. 8-) 8-) 8-) 8-)

KimBerLy1912
08-25-2009, 16:31
Сега ще има тема за всяка възможна ситуация ли? Как да се запознаете на плажа,как да се запознаете в парка,как да се запознаете в кенефа на дискотеката...?
Как ли? Ами заговаряш я... Естествено,ако ти стиска-ако ли не... Просто няма да се запознаете... А и дори да я заговориш,нямаш гаранция за нейната реакция.. Всичко е риск... : ))
Както казваше Стоичков: Който играЙ,пИчели,който не играЙ,нИ пичели .. : )

Jeuelle
08-25-2009, 17:42
Е няма да се въртя порай него, като натъртена.
Няма да правя чупки в кръста и устата , само за да ме забележи.
Няма да говоря на висок глас , с колко мъже съм спала и изобщо колко съм интересна.

Отиваш и се запознаваш, бе мамка му.
Какво толкова има. Човека срещу теб да не би да е Бог?

dimitar_ak
08-26-2009, 05:23
Има си правила на играта и не са толкова сложни:

1. Подход и отваряне на комуникацията. Никога директно насреща и никога в гръб. Говорите ясно и сравнително високо. С каква фраза е ваш избор, но трябва да привлечете вниманието. После идва фаза:
2. Атракция. Веднъж обърнала ви внимание развийте разговора. Разказважете история или каквото и да било. Целта е да сте й интересен и да я задържите да не си тръгне бързо. Може да говорите за каквото си искате. Пазете се от многото фрази с които едно момиче би се опитало да ви отбие и винаги шеговито я затапвайте
Пример:
Тя: Аз поредната ли ще съм!
Отговор: Да, но само от теб зависи дали ще си последната
3. Тук идва фазата с кафето. Ако сте задържали достатъчно разговора, може да предложите да продължите като седнете някъде. Ако приеме вече може да пуснете и играта с ръцете или да я докоснете. Почти 90% е сигурно, че няма да има проблеми за тези закачки.
4. Телефон се взима отново със шеговита форма и задължително с клипване. За да не ви даде телефона на баща си.

Пример:
Мога ли да видя телефона ти? Ако ми хареса да си ги сменим. После пускате офертата за номера

experiment_m
08-26-2009, 06:42
dimitar_ak Ако драснеш една книга може и пари да изкараш. :-D

cookie66
08-26-2009, 06:45
w0sh написа:
Купувам си сладолед, изчаквам го да се разтопи, и хубаво го пльоквам на новата и блуза.
След това се извинявам и моля да се запознаем.
:D :D :D E тва беше отговор . :D

mechtaq_za_teb
08-26-2009, 06:46
Ами... аз си падам срамежлива и не бих направила първата крачка в такава ситуация. Освен, ако не съм в някакъв такъв момент, че да ми дойде свръх смелост 8-)

BiboW
08-26-2009, 09:44
Мерси на всички.

valdesbg
08-26-2009, 10:12
Мите а що не посочи източника?

Пък и едва ли е тук мястото да пускаш подобни неща. Нищо лично, ама спомни си какво казва слеъра - изживейте си сълзливите романи, и чак след това се занимавайте с Играта.

dimitar_ak
08-26-2009, 10:27
Мите а що не посочи източника?

Пък и едва ли е тук мястото да пускаш подобни неща. Нищо лично, ама спомни си какво казва слеъра - изживейте си сълзливите романи, и чак след това се занимавайте с Играта.

Влади, играта работи.

buntar90
08-26-2009, 10:42
веднъж си седим на една пейка няколко момчета и минават 2 момичета .
и те явно искат да ни заговорят обаче ние бяхме скапани от едно купонче и ни приемахме , ни предавахме - с 2 думи мн зле беше положението :D
та момичетата като им писна да се въртят покрай нас едната "случайно " си изпусна якето на земетя точно пред нас и чакаше някой да и го вдигне и чакаше , чакаше около може би 1-2 мин
като видяха колко сме адекватни си тръгнаха
след около 10 мин едното момче от компанията каза : абе май трябваше да им дигнем якето :D :D :D

golqmumnik
08-26-2009, 10:43
Ако минава покрай мен докато седя,я спъвам и ако още мърда,я карам до болницата и се запознаваме 8-)

buntar90
08-26-2009, 10:49
Ако минава покрай мен докато седя,я спъвам и ако още мърда,я карам до болницата и се запознаваме 8-)
абе мани аз 1 път без да искам изритах една в глезена :D горкото момиче

SuperBadSuperFresh
08-26-2009, 14:10
Тя: Аз поредната ли ще съм!
Отговор: Да, но само от теб зависи дали ще си последната

Ей тва много ми хареса.

alexxxxx51
08-26-2009, 18:41
Мъж вижда на плажа страхотно момиче(което в момента пуши).Отива и й казва:
ТОЙ-Извинете може ли една цигара?
ТЯ-Да,заповядайте.
ТОЙ-А ,може ли огънче?
ТЯ-Да,заповядайте.
ТОЙ-А може ли телефона ви?
ТЯ-А да ти дам барабанче?
ТОЙ-Че за какво ми е барабанче?
ТЯ-Ми да водиш групичката "отиващи на майната си.."

Тя: Аз поредната ли ще съм!
Отговор: Да, но само от теб зависи дали ще си последната
+1