PDA

View Full Version : Зеления път



zvezdichkaaa
08-25-2009, 11:55
Такам вчера изгледах филма и смея да кажа,че много ми хареса.За един филм си е постижение да ме задържи 3 часа пред екрана,все пак повечето ги спирам след 5тата минута.Този,обаче ми хареса много,но нещо ми остане неясно.Може и да не съм гледала внимателно,знам ли.Значи нали този Джон Кофи (или Къфи незнам точно как се води) са го арестували и осъдили на смърт,заради смъртта на малките момичета Кора и Каси,мисля.Обачее,когато докосна Пол Еджкомб и му показа какво е направил онзи(забравих му името става въпрос за този,който Пърси прострелва) му показва как е убил момичетата,чрез любовта им една към друга.Е стана ми интересно как и двамата са в затвора за едно и също нещо?Или това са два отделни случая?

Ммм надявам се някои,който е гледал по-внимателно да ми поясни (:

ArrowsOfDeath
08-25-2009, 12:44
Отделни случаи.

zvezdichkaaa
08-25-2009, 15:58
Ммм е как отделни,като в началото на филма дават как търсят момичетата.После Пол чете досието на Джон вижда какво се е случило и че Джон Кофи ги е намерил и са го признали за виновен.После,когато Пол хвана ръката на Джон и видя какво е направил Били ставаше дума за същия случай, с двете момичета.Да не би да са задържали този Били за някое друго убийство.Хммм
:-o

playerman
08-26-2009, 06:55
Ол този филм е много интересен мн е як

KpbCTHuKbT
08-26-2009, 09:16
Филма е замислен много добре и то не от кого, а от самия Стивън Кинг.
Гледайте го, когато имате време, заслужава си 3-те часа. :)

Magic_Girl
08-26-2009, 13:35
Така аз съм гледала филма и много ясно си е показано там как е станало всичко. Кофи отива в затвора, но не е виновен. Той е искал да спаси момичетата, но е било късно-били са вече мъртви. Онзи, които идва след него в затвора, той ги е убил.

zvezdichkaaa
08-26-2009, 19:22
^Абе това ми е от ясно,по-ясно.Да,той е невинен и Били е истинкия убиец.Въпроса е защо все пак усъждат Джон Кофи на смърт случай,че Били е убиеца?

Disrespect
08-26-2009, 20:32
Защото всеки който влезе там е със смъртна присъда, а Били е осъден за други неща, не помня точно какви. Той си беше тотално леке, не само това е направил..

teenems
08-26-2009, 20:37
Защото всеки който влезе там е със смъртна присъда, а Били е осъден за други неща, не помня точно какви. Той си беше тотално леке, не само това е направил..

Baby_b
08-27-2009, 00:12
кофи не искаше ли да ги спаси от брат им?? щото той нещо ги заглеждаше

pifiella
08-27-2009, 11:22
кофи не искаше ли да ги спаси от брат им?? щото той нещо ги заглеждаше
Не,не!Значи тоя където ги заглеждаше беше Били и не им е брат,а Джон ги намери мъртви и той нали можеше да лекува ги гушна,ама те вече бяха умрели и така го завариха.....Осъдиха го,защото всичко водеше към него.И после Пол го попита дали иска да му помогне и Джон му каза,че иска да умре и че вече му е писнало от болката на хората и затова го убиха..
А Били го бяха задържали май за изнасилване или убийство.......
Много хубав филм! :)

Madness
08-27-2009, 12:14
Оня смотания,истинския убиец на момиченцата,работил е при баща им и ги е убил.Кофи намира момиченцата и се опитва да ги спаси(нали има свръхестествени сили),но е твърде късно.Намират негъра със момиченцата и веднага го обвиняват.
А истинския убиец,и аз не му помня името,е в затвора по други причини.
Не са в затвора за едно и също нещо.


Що просто не гледаш филма пак?

BaBsYyY_SeXyYy
08-27-2009, 12:15
Леле, аама оная част, където единия го убиха, само че не му бяха намокрили гъбата на главата, беше много гадна :cry:

zvezdichkaaa
08-27-2009, 12:25
Оня смотания,истинския убиец на момиченцата,работил е при баща им и ги е убил.Кофи намира момиченцата и се опитва да ги спаси(нали има свръхестествени сили),но е твърде късно.Намират негъра със момиченцата и веднага го обвиняват.
А истинския убиец,и аз не му помня името,е в затвора по други причини.
Не са в затвора за едно и също нещо.


Що просто не гледаш филма пак?


Еми може да го гледам пак някои ден,но истинския убиец е Били това със сигурност знам.Аз виждам нещата така:
Джон Кофи все пак го признават за виновен-осъждат го(това е ясно).И той като докосна Били и видя,че той ги е убил.Обаче явно е извършил и други престъпление и затова е и той в затвора,макар че не са го хванали за убийството на момиченцата.Май беше в затвора,заради някакво момче,мисля че онзи началника го каза на Пол в началото на филма.

Madness
08-27-2009, 12:29
Оф нали и аз тва обяснявам.И не е докоснал били,а полицая(Пол Еджкомб).Верно,гледай филма пак.

zvezdichkaaa
08-27-2009, 16:36
.И не е докоснал били,а полицая(Пол Еджкомб)

Я помисли пак:
Виж на 8 мин и 30 сек. този клип-- http://www.vbox7.com/play:4972c2a1

Иначе мисля,че разбрах филма просто зададох 1 въпрос,а повечето взеха да ми преразказват целия филм.При положение,че отговор,като -"Били е в затвора за друго" беше това,което очаквах.
Е мерси все пак го получих.

Madness
08-27-2009, 19:56
Аз имах предвид,че като пипна полицая,той успя да види какво всъщност е станало.
Всъщност дори не се замислих че на тая сцена вижда,че Били е виновен.
Все тая...

Beautyful
08-27-2009, 20:18
Един от най-влиятелните филми..поне за мен!