PDA

View Full Version : Проблем с Windows.



BuKLiChKa
08-25-2009, 12:24
Нещо ми стана на компютъра, не мога да си включа скайп, половината ми неща в компа се изтриха.. както и антивирусната.. сега теглих 3 антивирусни, но не стават да се инсталират.. никъде не мога да вляза.. освен във Файрфокс, но и там през 10-15 мин ми спира .. :(
________________
Грешен раздел. Преместена.
hamilcar

sladkata_bebz
08-25-2009, 12:34
Имаш вирус,най-вероятно,потърси някой,който разбира да ти го оправи,или поне да ти каже как ще се оправи.

Di
08-25-2009, 12:35
иска преинсталация

BuKLiChKa
08-25-2009, 12:37
миналия месец два пъти го преинсталирах..

BuKLiChKa
08-25-2009, 12:44
Излиза ми и някакъв доставчик за крашове през 1 минута и едвам влизам в интернет :(

Di
08-25-2009, 12:47
Това че си го преинсталирала 2 пъти миналия месец не означава нищо.. Може би теглиш от сайтове с вируси,на който антивирусната ти програма не открива..
Преинсталирай го отново и питай някой за да ти каже сигурна антивирусна..
Успех..

Outlaw87
08-25-2009, 13:10
дай add/remove programs тук

experimental
08-25-2009, 13:13
вариянт 1 :Влез в май компютър - > диска на който ти е уйна -> и натисни в менюто в ляво "адд ор ремов програмс" премахни всички антивирусни програми и програми и файлове който ти изглеждат съмнителни общо взето остави само това което ползваш, след това изтегли свестна антивирусна и и пусни да сканира след това изтрий вирусните и корупнатите файлове, удари един дефрагмент и мисля че нещата ще се нормализират.


Вариянт 2 : start - accesoaries - system tools - system restore от там връщаш до последната дата която се сещаш че ти е бил наред компа.

вариянт 3 : правиш си един буутъбъл уйндоус буутваш и всичко реинсталваш и няма да има проблеми тука със сигурност

experimental
08-25-2009, 13:15
рядко може да имаш повече от една Антивирустна и да работят нормално, примерно Нортън и Касперски се самоизяждат

Dimana99
08-25-2009, 13:45
Разгледай си процесите, ако ги познаваш
Ако не извикай някой да ти го оправи :)

amk933
08-25-2009, 14:48
вариянт 1 :Влез в май компютър - > диска на който ти е уйна -> и натисни в менюто в ляво "адд ор ремов програмс" премахни всички антивирусни програми и програми и файлове който ти изглеждат съмнителни общо взето остави само това което ползваш, след това изтегли свестна антивирусна и и пусни да сканира след това изтрий вирусните и корупнатите файлове, удари един дефрагмент и мисля че нещата ще се нормализират.


Вариянт 2 : start - accesoaries - system tools - system restore от там връщаш до последната дата която се сещаш че ти е бил наред компа.

вариянт 3 : правиш си един буутъбъл уйндоус буутваш и всичко реинсталваш и няма да има проблеми тука със сигурност

Варинят 2 отдавна не съм чувал някой да го практикува и да работи с новите вируси. ;)