PDA

View Full Version : обезцветяване



POLLINA
08-25-2009, 12:27
такаам,искам да попитам дали има няккой,който да е изсветлявал косата си от черно до кестеняво.Процедурата ми е ясна,даже веднъж си я прилагах,но не ми се получи изцяло-Обезцветява се косата и после се боядисва с боя.получи ли се при вас и ако да,косата ви в какво състояние беше след това?

monka
08-25-2009, 13:02
Този месец си я обезцветих.2 години се боядисвах червена и реших да я направя кестенява, и да спра да я боядисвам.Взех си обезчветител, който не гори косата и станах руса :D На следващия ден я боядисах, ама понеже съм глупава и държах да ми е светло кестенявя почти нищо не стана.Преди 3-4 дни се боядисах с тъмно кестенява, безамонячна боя и стана разкош!Само дето за 1 месец я обезцветих и боядисах 3 пъти/веднъж преди обезцветяването/ и сега малко зе да ми капе косата :? Но си взех Тривитаминол и се надявам, че ще се оправи.Иначе нито е станала суха, нито нищо...просто аз съм винавна, че още първия път не и лепнах тъмна боя.

POLLINA
08-25-2009, 13:08
ада те питам преди косата ти с какво е била боядисвана ?
и дали щеможе присъдена коса да се обезцвети,защото това не съм пробвала :D

monka
08-25-2009, 13:16
ада те питам преди косата ти с какво е била боядисвана ?
и дали щеможе присъдена коса да се обезцвети,защото това не съм пробвала :D
С боя, не с къна.А относно присадена коса, нямам никаква идея.Но при положение, че я боядисват, сиг.и може да се обезцветява...

POLLINA
08-25-2009, 13:32
благодаря много,дано този път ми се получи по-добре :)

SuMmEr_KiSS
08-25-2009, 13:35
ако е естествена може ! ;)

POLLINA
08-25-2009, 21:54
е естествено :)

therichbitch
08-25-2009, 22:02
била съм черна няколко пъти и после ми домъчняваше за червеното и я обезцветявах многократно, за да се върна на червеното, което от своя страна на обезцветена коса не се задържаше дълго и се мацах, мацах с червено, за да стане наситено, след което решавах,че няма да стане и се боядисвах черна, та ето това е кръговратът и за 1 година косата ми стана на нищо , само да дръпна един косъм и се късаше по средата и едва я решех, защото ме беше страх да не я скъсам цялата, през април се боядисах черна с къна /моята коса по принцип си е черна/ и не съм я пипала от тогава и е добре, сега си обезцветих един кичур и се вижда накъде отиват нещата, няма да я пипам повече
а на теб определено не ти препоръчвам да я обезцветяваш, ще стане на парцал, намери друг начин

POLLINA
08-26-2009, 07:01
ами ти сама ли си обезцвети :D

monka
08-26-2009, 16:55
ами ти сама ли си обезцвети :D
I az sama se obezcvetqvah, za kvo da davam sumati pari, za da me nacapat...Ot obezcvetitelq koito ne gori kosata(za6toto ima takiva koito mn gorqt!) nqma da ti stane ni6to na kosata...

POLLINA
08-26-2009, 16:59
да на мене са ми ясни тия неща,ама има хора,които не знаят,а направо плескат :D

monka
08-26-2009, 17:17
Този, който ползвах аз забравих как се казва, беше нещо с П :D И са две шишенца1 които се смесват.Аз си го взех за 14 лева.

therichbitch
08-26-2009, 19:17
да на мене са ми ясни тия неща,ама има хора,които не знаят,а направо плескат :D
ами аз мога да заявя,че много добре знам кое, как и колко да плескам, но просто бях се вманиачила на тази тема за косата и дори на фризьор да се правят тия процедури, като са толкова много, това е смърт за косата ти и скалпа вкл.