PDA

View Full Version : как да го накарам да ме разбере .. ;[



shmatarochka
08-25-2009, 14:23
ей хора помогнете ми.. нямам много опит в убеждаванията и се обрущам към Вас..
имам си приятел,който е идеален-не пуши,не пие,не ходи по жени.Но дойде и време да видя недостатъка му-демек бяхме се разделили временно и като се събрахми той запо1на да говори само за секс.. разбирам го той е все пак на 17,а аз на 14.незная как да постъпя-страхувам се,че няма да ме разбере,че не ми е сега времето и ще ме остави,а ако му го дам ще си имам УЖАСНИ проблеми с родителите ми.. ;[[ :-k

ShtrudeL
08-25-2009, 14:31
Еми...да те остави.

FiRe_LaDy
08-25-2009, 14:31
Поговори с него.Ако наистина има чувства ще те разбере.Ако ли не ... значи не те заслужава.А и ти ще си намериш по-добър,който няма да търси само секс от теб.

LadyDi
08-25-2009, 14:31
Е, вашите как ще разберат? Освен ако не надуеш корема или не си изпееш всичко сама. Не вярвам да си толкова глупава.

vagarious
08-25-2009, 14:33
Ако не те разбере - зарежи го искаш или не.В крайна сметка трябва да държим на принципите си.Не е последния.

loveisgonee
08-25-2009, 14:39
Кажи му това което каза и тук "че сега не му е времето,че не си готова и всичко останало" ако не те разбере значи си му била само за секса... по-добре го зарежи ако не те разбере.. няма смисъл да си с такъв човек който търси само секс :)

shmatarochka
08-25-2009, 15:24
blagodarq wii :grin: :-)

silky92
08-25-2009, 15:52
Той ,ако те остави за това ,значи къде къде не е такъв за какъвто го мислиш ,а пък явно толкова ще й държал на теб . Не е толкова трудно да си поговориш с него,пък и нали за тва ходите да си и споделяте всичко. 8-)

Presley
08-25-2009, 16:01
Ти не мисли все эа родителите си,помисли си эа себе си.
По-добре се научи да правиш или да НЕ правиш нещата эаради себе си.
А относно него - не се тормоэи.
Ако не те раэбере,кво ти пука? 3начи е само эа едното ебане.Това не е човек,с който можеш да си емоционално обвърэана,а чисто фиэически.И то не эа дълго,предполагам.

Hilary_
08-25-2009, 16:14
Аууу и какво като е на 17 ... и аз съм почти на толкова пък не мисля за това ... ?? 8-) 8-)

Говори с него и му кажи, че няма да си легнеш с него, защото не се чувстваш готова ... :? Ако иска да е с теб заради секса нека те остави ... :? :?

Dizziness
08-25-2009, 20:26
Аууу, горкото, лапенце, ти защо се зарибяваш с батковци с различни интереси? :smt011 Едно е 17 - 20, друго е 14-17... той вече е един голям хормон! :D Няма теб да чака, сега си мисли: Това малкото ако ми пусне СУУУУПЕЕЕЕЕЕЕР :grin:, ако ли не, пфффффф, батка, има и други риби в морето 8) . Млада госпожице, режи, за да не те зарежат. 8-) Ако случайно той е принцът на бял кон, в което моята особа много дълбоко се съмнява :lol: , ще те чака. Ае успех, дребо. 8)

tuzaro
08-25-2009, 20:38
викаш по хубави да пие да пуши и по жени да ходи от колкото да правите ЛЮБОВ :lol: :lol: :lol:

PurpleDream
08-25-2009, 20:39
ако държи на теб и те обича ще те разбере и ще изчака докато си готова

thelideto
08-25-2009, 20:44
Ако и той те обича ще те разбере,а ако е от тея кадето те използват само за секса зарежи го ти..!!

RaZzer
08-25-2009, 20:46
Поговори с него.Ако наистина има чувства ще те разбере.Ако ли не ... значи не те заслужава.А и ти ще си намериш по-добър,който няма да търси само секс от теб.

+++

Seattle
08-25-2009, 21:27
Сама си си виновна. Може би другият път ще си намериш гадже което е малко по на твоите години.

falshiwata
08-25-2009, 21:29
Е, вашите как ще разберат? Освен ако не надуеш корема или не си изпееш всичко сама. Не вярвам да си толкова глупава.
:-D :-D :-D

LadyDi
08-25-2009, 21:31
Ама не ми отговори.
Ако я е страх да легне с него, щото мама и тати ще й създадат УЖАСНИ проблеми... то тогава, тя наистина си има голям проблем.

thespark
08-25-2009, 21:58
ебе му се на човека :D

BlackRose93
08-25-2009, 22:12
нормално е на 17 за тва да мисли -казваш му не съм готова и тва е ако те разбере значи не е с теб само заради това ако ли не бий му шута :? :)

Escarina
08-26-2009, 01:41
Просто му лапай.

redpicasso
08-26-2009, 01:44
Eбете се бе...ама само с презерватив, ей! :x
Кви са тия простотии...обичам го, ама няма да му пусна. Ми на момчето му се ебе, нормално е, ти кво се правиш на интересна?


нормално е на 17 за тва да мисли -казваш му не съм готова и тва е ако те разбере значи не е с теб само заради това ако ли не бий му шута :? :)
Ти тъпа ли си бе? Ако оня й извади един 20 наеш колко ше му е благодарна след някой друг месец.

mechtaq_za_teb
08-26-2009, 04:47
Кажи му, че не си готова. Ако не те разбере, както казваш, го остави.

cookie66
08-26-2009, 06:49
Точно в момента и аз съм в такава "дилема" да се каже но по добре не му го давай защото ти сама каза че ще си имаш проблеми .... той е 3 години по голям от теб и сега само това му е в главата нищо друго нито ти нито никой по добре ти му бий "шута" защото ако той го направи ще те боли повече.....

Magic_Girl
08-26-2009, 07:19
Засега слушай родителите си, пък като станеш на 18 прави каквото искаш. И съвет-зарежи го.

peteto_love
08-26-2009, 09:23
Хайде,хайде всички мъже търсят и искат секс...колкото и да държът на момичето до тях в един красив момент си го търсят..А и на 17,само за това мислят,бие ги хормона,даже и някой момичета... :-D :D Пък и да си кажем открито секса е част от една връзка и е нещо нормално..Така че,щом не си готова за това и се чувстваш малка не го прави..Кажи му,че не си готова,а той да реагира както иска.Направи го когато го искаш :P

buntar90
08-26-2009, 10:53
Аууу и какво като е на 17 ... и аз съм почти на толкова пък не мисля за това ... ?? 8-) 8-)

Говори с него и му кажи, че няма да си легнеш с него, защото не се чувстваш готова ... :? Ако иска да е с теб заради секса нека те остави ... :? :?
да ама ти си момиче а момичетата не мислят толкова за секс като момчетата
по темата : тоя е гъз, мисли с оная си работа ( може би сега чак влиза в пубертета) с 2 думи - детска работа
не казвам че аз не мисля за секс ,но той не е най-важното според мен

Hilary_
08-26-2009, 11:31
да ама ти си момиче а момичетата не мислят толкова за секс като момчетата

офф и какво като съм момиче ??? :? Има момичета, които мислят даже повече за секс от момчетата ... :? Е да рядкост са ама ти от къде знаеш .. можех и да съм от тях ?? 8-) 8-) ама не съм ... 8-)

Assshley
08-26-2009, 11:32
Кажи му това което каза и тук "че сега не му е времето,че не си готова и всичко останало" ако не те разбере значи си му била само за секса... по-добре го зарежи ако не те разбере.. няма смисъл да си с такъв човек който търси само секс :)
+1

anonimchetou
08-26-2009, 11:43
" Не съм готова все още за секс" .. ако има чуства и иска да е с теб ще чака.. кво толкова тря да го караш да те разбира.. казваш му че не си готова и толкова.. ако почака ОК ако не почака това говори за кво е с теб ;)

stup1fy
08-26-2009, 12:17
Значи и толкова е идеален :razz: Щом си мислиш ,че ще те скъса само като му откажеш .. Стига бее :lol:
А отностно родителите ти ,те да не са от тоя тип дето водят през месец децата си на гинеколог ?
Ако те скъса за такава глупост,просто не става.

yoanamp3
08-26-2009, 13:23
Ако наистина те обича ще те разбере. Но ако не го направи значи не го заслужаваш... Трябва ли да правиш нещо което ти не искаш, само от страх да не те зареже!!!

shmatarochka
08-26-2009, 13:24
okey ms mn na wsichkii .. nqk0i sh zakluchi li temata :oops:

ShtrudeL
08-26-2009, 13:26
okey ms mn na wsichkii .. nqk0i sh zakluchi li temata :oops:

Ако имах власт тук,щях. Даже не само това. Щях да ти едитна мнението на "обичам палави розови панди" и щях да го боядисам в розУво.

ShtrudeL
08-26-2009, 13:33
obicham palavi rozUvi pandi

Priceless
08-26-2009, 14:29
^^ :? :?
Мисля, че това беше напълно излишно и не на място ;)

Sh@d0w
08-26-2009, 14:34
okey ms mn na wsichkii .. nqk0i sh zakluchi li temata :oops:

Ако имах власт тук,щях. Даже не само това. Щях да ти едитна мнението на "обичам палави розови панди" и щях да го боядисам в розУво.

http://www.forumammo.com/cpg/albums/userpics/10062/mario_fail.gif

shmatarochka
08-26-2009, 22:42
apf.. twa sa otnasq za tebi :-D

Hinati4kb
08-26-2009, 23:15
Аууу, горкото, лапенце, ти защо се зарибяваш с батковци с различни интереси? :smt011 Едно е 17 - 20, друго е 14-17... той вече е един голям хормон! :D Няма теб да чака, сега си мисли: Това малкото ако ми пусне СУУУУПЕЕЕЕЕЕЕР :grin:, ако ли не, пфффффф, батка, има и други риби в морето 8) . Млада госпожице, режи, за да не те зарежат. 8-) Ако случайно той е принцът на бял кон, в което моята особа много дълбоко се съмнява :lol: , ще те чака. Ае успех, дребо. 8)

ХАХА Моето момче/момиче годините едва ли имат значение,той може да е на 15 и пак да е с нея само за едното е**не :? така че не съди колко бил годишен и колко голям ХОРМОН бил.Ако си я обича найстина ще я разбере и изчака.А тва ,че ти си толкова изостанал и не си срещал двойки с такава разлика в годините, си е лично твой проблем,но поне не пълни главите на хората с глупости. :? + т'ва разликата е само 3 години : ) не е много.!~

Hinati4kb
08-26-2009, 23:16
okey ms mn na wsichkii .. nqk0i sh zakluchi li temata :oops:

Ако имах власт тук,щях. Даже не само това. Щях да ти едитна мнението на "обичам палави розови панди" и щях да го боядисам в розУво.

Хммм... :oops: За ЩасТие НямаШ :D :lol: !~

marti93
08-27-2009, 17:19
Поговори с него.Ако наистина има чувства ще те разбере.Ако ли не ... значи не те заслужава.А и ти ще си намериш по-добър,който няма да търси само секс от теб.
ако ти поставя условия значи търси само секс ,а и ако те обича ще те остави да съзрееш ,нали трябва да ви е хубаво и на двамата и да го искате ,я режи има и други не е единствен и няма да е :P

s_E_x_Y_y_Y
08-27-2009, 17:44
Поговори с него.Ако наистина има чувства ще те разбере.Ако ли не ... значи не те заслужава.А и ти ще си намериш по-добър,който няма да търси само секс от теб.
ако ти поставя условия значи търси само секс ,а и ако те обича ще те остави да съзрееш ,нали трябва да ви е хубаво и на двамата и да го искате ,я режи има и други не е единствен и няма да е :P
+++++ правилно ако има чувства няма да ти поставя условия , ако ти поставя условия ще иска само секс от теб