PDA

View Full Version : Колежаните!



casey
08-25-2009, 15:03
Гледали ли сте Колежани или буквално преведено Гърци. Сериалчето мен много ми харесва слагайте мнения!

SuperBadSuperFresh
08-25-2009, 15:05
Харесвах го,сега като го видя и сменям канала.Незнам защо се получи така.

vikipf
08-25-2009, 15:15
Много е свежо сериалчето, наистина. Чакам новия епизод да излезе, въпреки че малко съм забравила вече какво се случи последно :) Хубавото на този сериал е, че действието се развива адски бързо и за 2-та си сезона се появиха поне 10-тина нови герои и конфликти.

twinski92
08-25-2009, 15:28
Гледам го чат пат.. хубаво е :)

adskoty
09-07-2009, 11:12
Ем чи готино е бе :)

MonSitY
09-07-2009, 11:32
преди не го харесвах,но сега си го гледам редовно и чакам сега 2 серия на 3 сезон 8)

PurpleDream
09-07-2009, 12:20
Гледам го чат пат.. хубаво е :)

D12Respect
09-07-2009, 13:01
В началото беше добър но после се збози

brokeninside13
09-07-2009, 13:25
когато излезе го гледах, сега вече не.....

krisscha
09-07-2009, 21:27
В началото беше добър но после се збози
Нищо не се е сбозило. На мен сериалът не ми харесваше особено, понеже по фокса даваха нередовно епизодите и ги повтаряха по хиляда пъти, но се навих и си го изгледах на компа и много се зарибих. Наистина хубав сериал, супер е, че вече имаме налице и трети сезон :)

D12Respect
09-07-2009, 22:03
В началото беше добър но после се збози
Нищо не се е сбозило. На мен сериалът не ми харесваше особено, понеже по фокса даваха нередовно епизодите и ги повтаряха по хиляда пъти, но се навих и си го изгледах на компа и много се зарибих. Наистина хубав сериал, супер е, че вече имаме налице и трети сезон :)
Аха, добре! Превърна се в скапана сапунка. Изключително тъп сюжет не може в 1 серия да искате да сте заедно а в другата да я отрежен.Пародия

vikipf
09-08-2009, 10:48
В началото беше добър но после се збози
Нищо не се е сбозило. На мен сериалът не ми харесваше особено, понеже по фокса даваха нередовно епизодите и ги повтаряха по хиляда пъти, но се навих и си го изгледах на компа и много се зарибих. Наистина хубав сериал, супер е, че вече имаме налице и трети сезон :)
Аха, добре! Превърна се в скапана сапунка. Изключително тъп сюжет не може в 1 серия да искате да сте заедно а в другата да я отрежен.Пародия

Хахахуаухаухаухааххауахау хаухахахауа като гледаш епизодите по Fox life така се получава, защото изобщо не се хваща нишката. Аз сериалчето си го следя още преид да излезе по Фокс-а и мога да кажа, че е много свежо сериалче, което е по-скоро за романтични душици. Втората част на 2рия сезон особено е много готина. И не можеш да кажеш, ч енещо се е "сбозило", като си гледал 10 епизода и то не в хронологичен ред.

D12Respect
09-08-2009, 11:12
В началото беше добър но после се збози
Нищо не се е сбозило. На мен сериалът не ми харесваше особено, понеже по фокса даваха нередовно епизодите и ги повтаряха по хиляда пъти, но се навих и си го изгледах на компа и много се зарибих. Наистина хубав сериал, супер е, че вече имаме налице и трети сезон :)
Аха, добре! Превърна се в скапана сапунка. Изключително тъп сюжет не може в 1 серия да искате да сте заедно а в другата да я отрежен.Пародия

Хахахуаухаухаухааххауахау хаухахахауа като гледаш епизодите по Fox life така се получава, защото изобщо не се хваща нишката. Аз сериалчето си го следя още преид да излезе по Фокс-а и мога да кажа, че е много свежо сериалче, което е по-скоро за романтични душици. Втората част на 2рия сезон особено е много готина. И не можеш да кажеш, ч енещо се е "сбозило", като си гледал 10 епизода и то не в хронологичен ред.
Дори нямам кабелна. Ама че сте зле :D Като искайте гледайте си бози ясно е че няма да ви убедя в обратното

bathory
09-08-2009, 11:16
не ми харесва..

vikipf
09-08-2009, 11:20
^^ Както кажеш... Важното е да има опозиция. ;)

bathory
09-08-2009, 11:22
^просто не си падам по този тип филми/сериали :)

vikipf
09-08-2009, 11:24
^ не говорех за теб, а за дългия диалог проведен малко по-нагоре. :)

bathory
09-08-2009, 11:30
^опа.. съжалявам.. :)

LoveRetroMusic
09-08-2009, 13:07
:smt007

mynichka09
09-08-2009, 16:29
Готино е

sladkish_14
09-08-2009, 17:14
Харесва ми.Но като всяко нещо с повече от 2-3 сезона става прекалено и банално.В момента не го гледам , защото смятам , че както свърши последния сезон няма какво да се продължава за напред.Понякога се уливат с тези сезона , като почнат да го протакат ..

Locci
09-08-2009, 18:49
много ми харесва :P

krisscha
09-20-2009, 22:12
В началото беше добър но после се збози
Нищо не се е сбозило. На мен сериалът не ми харесваше особено, понеже по фокса даваха нередовно епизодите и ги повтаряха по хиляда пъти, но се навих и си го изгледах на компа и много се зарибих. Наистина хубав сериал, супер е, че вече имаме налице и трети сезон :)
Аха, добре! Превърна се в скапана сапунка. Изключително тъп сюжет не може в 1 серия да искате да сте заедно а в другата да я отрежен.Пародия

Хахахуаухаухаухааххауахау хаухахахауа като гледаш епизодите по Fox life така се получава, защото изобщо не се хваща нишката. Аз сериалчето си го следя още преид да излезе по Фокс-а и мога да кажа, че е много свежо сериалче, което е по-скоро за романтични душици. Втората част на 2рия сезон особено е много готина. И не можеш да кажеш, ч енещо се е "сбозило", като си гледал 10 епизода и то не в хронологичен ред.
Мен ако питаш, леко си се пообъркала :D Аз написах, че в началото съм го гледала по Фокса в кофти ред, но че след това си го изтеглих и ми хареса много... :D Момчето (предполагам) просто изрази негативно мнение, не го набеждавай и за другото ;DD

courtney
09-21-2009, 09:55
Гледам го, през седмицата никво време нямам, ама през уикенда си го тегля. Една от главните причини да го гледам е Капи, направо това момче... :smt007 Само не ми харесва, че всички женски клубове са толкова 'женски' и кифленски едва ли не. Готини са главните героини, ама ако имаше женски клуб като KT, веднага щях да се запиша там. :smt006 8-)

RottenFlesh
09-21-2009, 19:23
Любимият ми сериал в момента (:
Капи е просто...............*фенгърълски писък* XD
Та , супер си е сериалчето , интересно..забавно и свежо :д
Франи добре , че се махна ,че ме дразнеше :д

Barbie47
10-02-2009, 18:33
да и аз го гледах преди... мн як сериал :grin: :-)